Esileht Kodunurk Päikesevari kiigele?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Päikesevari kiigele?

Postitas:

Tere!

Võibolla peaksin hoopis ehitusfoorumisse pöörduma, aga uurin enne siit.
Kas keegi on paigaldanud laste kiigele päikesevarju?
Olen jalutanud paljudes aedlinnades, aga kuskil pole sellist lahendust märganud, millelt eeskuju võtta.
Tahaks aeda püstitada lastele kiige koos liumäega, kuid ainus koht selleks on otse päikese käes…Mina ei soovi, et mu lapsed suvel pidevalt päikese käes on, samas toas hoida on neid samuti keeruline, seega kas on võimalik paigaldada sinna mingi päikesevari, mis esimese tormiga pahupidi ei lendaks ning samas ka esinduslik välja näeks. Pakkuge ideid palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsam on lastele müts pähe panna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla ainult sinu helesinine unistus, et su lapsed kogu aeg seal kiige peal tahavad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski vari ei ole tormikindel, väga hästi võtavad tuule alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuma ilmaga läheb liumägi päikese käes ka tulikuumaks, ei nad taha seda eriti kasutada. Meil on ka päikese käes, liivakast samuti – keegi ei istu seal, kui ilmad on nii soojad, et paljalt saavad õues olla. Jahedama ilmaga tegutsevad küll, aga siis on riided ka seljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torupilli selveri teisel korrusel grillasjade juures nägin taolist päiksevarju https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1oijDRXXXXXXTXFXXq6xXFXXXm/Hunting-Military-Camouflage-Emergency-Sun-Shelter-Net-Woodland-Camping-Jungle-Netting-Woodlands-Camo-Car-Covers-Tent.jpg

Usun selline kuidagi ühendada oleks täita huvitva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Päikesevari kiigele?