Esileht Ilu Päiksekaitse värskendamine meigituna

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Päiksekaitse värskendamine meigituna

Postitas:

Kasutan ravisalvi, mis nõuab päiksekaitse kasutamis näol, aga ma olen suht tugevalt meigitud. Kuidas ma peaksin seda kaitsekreemi kasutama. Saan aru, et kaitsekreemi mõju kaob paari tunniga. Meigita käimine kõne alla ei tule ja künar on minu peas jube. Tegu on nahahaiguse ja selle raviga. Antud ravi puhul tekib päikesepõletus ja pigmendilaigud, kui ei kaitse piisavalt. Samas viibin palju õues

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks kusagil tuleb järelandmisi teha – eelkõige soovitaks kaabu, kübaraga vmt nägu katta.

Paljud meigitooted sisaldavad ka spfi, samuti näiteks puudrid https://www.ideaalkosmeetika.ee/make-up/physicians-formula/physicians-formula-colour-correction-care-powder-spf-30-lightmedium

Peaks uurima, kas ka sprei kujul on spf olemas, nagu meigikinnitus jmt värvuseta niisutavad spreid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segad kaitsekreemi puuderkreemi hulka ja kannad iga 2-3 tunni tagant uue kihi näole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustad sellest, et kasutad tugevamat päikesekaitsekreemi! Ja laia äärega kübarat.

Soovitan ka mõelda üle meikimisharjumused, ehk on nahaprobleemid just sellega seotud ja ravisalv ei toimi, kui nahk ei saa hapnikku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaitsekreemi mõju ei kao kohe kindlasti paari tunniga, kui kasutada kõrge SPFga toodet. Isiklikult kasutan näol vähemalt SPF30, eelistan isegi SPF50. SPF30 peaks kaitsma 5 tundi, SPF50 kauem. Lisaks ei tasuks kogusega koonerdada.

Puuder on mul ka SPFiga, seda saan vajadusel uuesti peale kanda.

Lisaks kannan kübaraid, ki võimalik. Kindlasti leiaksid sellise, mis sinu näoga sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan näol spf 50. Kannan seda näole kord päevas ja siiamaale ei ole kordagi ära kärsanud. Tundub, et korrast piisab. Kaitsevahend peaks olema kindlasti kvaliteetne, mitte suva odav kärakas.
Kui endal peaks siiski olema vajadus mitu korda kanda, siis mõnel sarjal on olemas spf 50 spray. Ilmselt pihustaks siis seda aeg ajalt üle näo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuhat tänu sellele, kes Neutrogena spf vee lingi andis!! Päikesekaitse ja setting spray kaks ühes nii hea hinnaga, uskumatu. Ei tulnud ise selle pealegi, et niisugune kaks ühes asi olemas võib olla.
Leidsin, et amazon müüb ka spf 100 spreid neutrogenalt. Pean tunnistama, et see bränd on ka minu lemmik, apteegikosmeetika supermarketi hinnaga. Vaatasin, saatekulu on jabur, kuskilt saab kindlasti paremini.

Kui otsid, pane “sunblock mist”, tuleb teisigi sarnaseid tooteid.
Tegelikult on igal suuremal kreemitootjal need “uv-veed” vms nüüd olemas, nt Garnier uv-wasser. . Ei pea enam neid valgeid päikesekreeme kasutama!

Eucerin Transparent Dry Touch SPF50 200 ml
Päikesekaitsevesi Garnier Ambre Solaire UV Water SPF30

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 14:53; 05.06 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan spetsiaalselt näole mõeldud spreisid, nt
https://www.loverte.com/et/la-roche-posay-anthelios-invisible-face-mist-spf50-75ml

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SPF30 peaks kaitsma 5 tundi, SPF50 kauem.

Tegelikult peab päikesekaitset päeva jooksul uuendama (eriti tähtis nt ravimitega, mis teevad naha valgusele tundlikuks, haaval jne), sest spf on garanteeritud ainult 2 tundi pärast pealekandmist. See lihtsalt kulub ära, hõõrdub maha, imendub jne (eriti kui pole tegu paksu valge kihi tsinkoksiidisalviga, mis annab nii füüsikalise kui keemilise uv-kaitse, mida me näos ju ei kanna, vaid millegi kergemaga). Kui on kindlasti vaja nahka päikese eest lausa blokeerida, siis hommikuse päikesekaitse pealekandmisega küll õhtuni välja ei saa vedada.
nt: You sunscreen’s SPF is only 100% guaranteed for two hours after you put it on. If you put on an SPF of 50 at 10 a.m., by noon, “you’re probably still getting some protection, but your SPF 50 is no longer accurate,” Zampella said. “Maybe you’re getting SPF 10 at that point.”
It’s especially essential to “refresh” sunscreen in certain burn- and skin cancer-prone areas of the body and face.

For full-fledged protection, use at least SPF 30. Sensitive and fairer skin tones may opt for SPF 50 to get a little extra boost of protection, but Leffell says any SPF higher than 50 only offers minimal extra benefit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 14:53; 05.06 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen päris palju käinud troopikas reisidel, kus on eriti karm päikesekiirgus ning viibin enamasti hommikust õhtuni õues. Hommikul kl 6 panen spf50 peale ja kaitseb kenasti kuni õhtuni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Päiksekaitse värskendamine meigituna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.