Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Paikuse

Postitas:
Kägu

Kolisin hiljuti Paikusele.
Kuna kõik tuttavad ja sõbrad jäid vanasse elukohta, on siin väga igav ja üksik tunne.

Äkki leidub siin selle koha elanikke, kes teavad, millega saab seal vabal ajal tegeleda. On seal ringe?
Nii saaks tegevust ja ka uusi tutvusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Paikuse

🙂
Koolis käib 2-3x nädalas kõhutants naistele ja ka 1x nädalas aeroobika. Samuti kui on beebi on ka päevakeskuses beebidele-emmedele \”ringid\”. Ega suurt meil midagi pole, äkki küsid ise, mille kohta täpselt teada tahaksid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lastele on muidugi väga palju võimalusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm pole iial tantsuga tegelenud ja äkki see aeroobika ka minujaoks liiga keeruline:D
Mis seltskond seal koos on? Kas väga oskajad või siis igas vanuses harrastajad?

Mõtlesin, et äkki on mingi käsitöö ring siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ka 4a tüdrukule?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ka 4a tüdrukule?[/tsitaat]
kas ta sul siin LA ei käi? Tegemist on väga hea lasteaiaga, kus lastel maja siseselt on väga palju võimalusi: jalgpall, tantsuring, lauluring, puutöö + veetuba, liivatuba, filmituba. +Korralik suur õueala, uute areńdavate \”mänguparkidega\”.
Muidu praegu käime ise linnuriigi mäekesel kelgutamas. Ma ei tea kuhu maani see beebi ja väikelapse ringid käivad. Mul sõbranna poiss 3 ja LA ei käi ja tema käib ikka seal, seal hea vb tutvust sobitada teiste emmedega. BEEBIKLUBi peaks vist olema…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paikuse lasteaed oli kahjuks täis, ei saanud sinna kohta. Laps käib Seljametsal.
Ma siis uurin neid koolis toimuvaid ringe. Tänud;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paikuse lasteaed oli kahjuks täis, ei saanud sinna kohta. Laps käib Seljametsal.
Ma siis uurin neid koolis toimuvaid ringe. Tänud;)[/tsitaat]
huvitav minu poiss on 5a ja meie rühma võeti veel 3 lisaks üle. Paikuse LA on alati tavaliselt vastu tulnud ja võtab veel nö \”salaja\” lisaks paar tükki rühma, sest neil on nagu süda õigel kohal, et sellises vanuses laps vajab kohta. Ju siis teisteski rühmades suur täituvus.
OK, palun 🙂

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.