Esileht Väikelaps Päkapiku lastesõim Sõle tänaval. Kiitke ja laitke.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Päkapiku lastesõim Sõle tänaval. Kiitke ja laitke.

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Päkapiku lastesõim Sõle tänaval. Kiitke ja laitke.

Kas said koha sinna või mõtled panna järjekorda?
Mu laps käis seal mõnda aega,ei harjunud ära,kuigi minu pilgu läbi oli seal tore keskkond,toredad kasvatajad,aga eks sõim ole sõim.
Osades rühmades on noored kasvatajad,ühes kindlasti vanem kasvataja, ei teagi,kumb nüüd etem variant on. Kuna meil pikem kogemus puudub,siis ei oskagi negatiivset välja tuua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Julgen soovitada küll. Minu laps käib seal teist aastat. Läks 1a7k vanuselt mähkudes, lutt ja lutipudel olid ka veel kasutuses. Võeti ilusti vastu, ei õiendatud et miks nii titekas alles ja kähku õpetati potile ning luti ja lutipudelita toime tulema. Algul kui oli harjumisaeg, siis lohutati ilusti nutvaid lapsi, hoiti süles jne. Minu laps harjus ruttu ja praegu talle meeldib väga seal käia.

Esimene aasta olid mõlemad õpetajad väga toredad ja abiõpetaja veel eriti tore inimene. Sel aastal läks üks õpetajatest ära ja asemele tuli vanem inimene kes kahjuks pole enam nii tore – veidi närviline on ja riidleb ka lastega tihti ning ei viitsi nendega nii palju tegeleda ka kui noorem.

Ja see tore abiõpetaja läks millegipärast teise rühma üle, uus abiõpetaja on küll ok aga mitte nii tore kui eelmine oli. Õnneks üks tore õpetaja on veel alles 🙂

Teine laps plaanis ka sinna panna aga võimalusel panen sinna rühma kus see tore abiõpetaja on.

Sõim iseenesest on tore – direktor on meeldiv inimene, sõim püüdleb selle poole et saaks tervisedendavate lasteaedade nimekirja – toit mida pakutakse on tervislik ja õue plaanitakse teha väikelaste terviserada. Toimuvad ka muusika ja võimlemistunnid, teatrid käivad külas – mina olen küll rahul.

Poja üllatab iga päev uue asjaga, pole veel kolmenegi aga juba numbrid ja osad tähed selgeks õpetatud, teeb spagaati ja seisab seina ääres käte peal – kõik on seal sõimes õpetatud 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu tütar läks sinna 1a5k. Kiidan väga, mul laps oli nõus kohe esimesel päeval lõpuni olema. Käisime aasta aega, siis saime koha lasteaeda Päikene. Hästi toredad kasvatajad sattusid meile, Kaisukarude rühmas, eriti tore oli kastaja Made. 😉

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Väikelaps Päkapiku lastesõim Sõle tänaval. Kiitke ja laitke.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.