Esileht Kodunurk Pakendikoti kasutajatele küsimus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pakendikoti kasutajatele küsimus

Postitas:
Anonymous

Tahaks hakata ka prügi sorteerima. Sain koju need 2 kilekotti, mis tuleks nüüd täita. Aga osadest asjadest ei saa ma aru ja loodan, et valgustate mind. Ühesõnaga kas ma võin need pakendid seal kotis lömmi ka vajutada, et rohkem sisse mahuks? Kas võin pakendikotti panna ka lapse mähkmete kotid? Kui mul klaastaara kott tühjaks jääb, kas siis saan trahvi tühja sõidu eest? TÄnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks, asun Tartus – et äkki on see piirkonniti või firmati erinev. 🙂
Minul on pakendivedu üle kuu, igal kuul ei saanud ma pakendikotti täis, mõttetu tundus pooliku koti saatmine, RS tuli vastu ja tegi uue graafiku. Klaastaarat saadan üldse vast paar-kolm korda aastas, lihtsalt ei kogune seda rohkem. Ei miskit tühisõidutrahvi seejuures. Pakendid vajutan lössi küll ja pakendikotti läheb kõik, mis klassifitseerub kile, plast või plekkpakendina. Paberi korjan eraldi, osa põletan ära, makulatuur läheb koos pakendikottidega. Mähkmekott – kilest – on loomulikult pakend, nagu igasugune muu kilepakendki. Selle kohta, mis kuhu sorteerida, on kindlasti firmadel ka infot. Vähemasti Tartus Ragn-Sells suhtleb kliendiga väga sõbralikult, küsi käitlejafirmalt kasvõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahtlemata on mähkmete kott kilepakend
pakendid tulekski kokku vajutada, et need vähem ruumi võtaks.
kui klaastaara kotti täis ei saa, siis mingit trahvi ei tule eeldusel, et teine kott on välja pandud. trahvi saad siis, kui kumbagi kotti ei ole ja sa ei ole sellest ette teatanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Pakendikoti kasutajatele küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.