Esileht Hobinurk Pakettreis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Pakettreis

Postitas:
Kägu

Olen reisimise teemal täielik võhik. Nüüd oleks soov koos lapsega minna kas Kreekasse, Kreetale või Tenerifele. Omal käel ma kindlasti sellist reisi planeerida ei oska (tean, et ise minnes on odavam). Seega, mõtlesin, et lihtsam on minna pakettreisiga.

Mida reisi valimisel silmas pidada? Läksin reisibüroo kodulehele ja panin ajavahemiku ja hinnavahemiku paika. Tuli mitu sobivat pakkumist. Enne lõpliku päringu tegemist küsin siiski ka siit nõu – mida silmas pidada? Kas 4* on ok? Kas tasub võtta “kõik hinnas”? Mis tüüpi peab olema tuba? Kas 7 ööd on paras aeg? Jne. Jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No meie ei tea ju muhvigi sinust ja sinu eelistustest-soovidest.  Tundub, et sa isegi ei tea. Tee siis esimene reis ära ja küll saad teada, järgmine kord oskad ise öelda, mis on oluline.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No meie ei tea ju muhvigi sinust ja sinu eelistustest-soovidest. Tundub, et sa isegi ei tea. Tee siis esimene reis ära ja küll saad teada, järgmine kord oskad ise öelda, mis on oluline.

Selle pärast ju uuringi. Mida peaks silmas pidama? Mis on reisides oluline? Olen aru saanud, et Eesti 4* ei ole sama, mis on mõne välismaa hotelli 4* jne. Kas süüa on mõistlik ja odavam süüa kuskil väljas või tähendab “kõik hinnas”, et hea ja rikkalik söök on tagatud? Keegi tuttav rääkis, et tema reisil tähendas “kõik hinnas” seda, et ööpäevaringselt oli võimalik süüa, ja piiramatult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaata trip.ee

Kas tulekahjud on lõunamaadel ära lõppenud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Euroopas on 4* üldiselt ok. Soovitan googeldada ka hotelli, nt tripadvisorist tagasisidet lugeda. Seal on tavaliselt ka palju külastajate endi tehtud pilte juues. Tihti ei vasta meie reisiportaalides pandud tärnid hotelli tegelikkusele tasemele. Kindlasti tasub neid pilte ja tagasisidet uurida, sest mõne hotelli kohta on meie reisibüroodel väga ahvatlevad pildid, aga kui reaalsuse lahti teed, siis on olukord kohutav.

Kõik hinnas paketid võivad hotelliti veidi varieeruda – mõnes kohas ongi nii, et sisuliselt ööpäevaringselt on võimalik süüa/juua tellida, aga üldjuhul on ikka mingid kellaajad. Kui oled hotelli välja valinud, siis tasub uurida infot konkreetse hotelli kodulehelt. Minu soovitus on üldiselt võtta kõik hinnas pakett, kuna see ei tähenda, et sa pead seal hotellis kõik päevad sööma, aga vähemalt on sul see võimalus.

Meie käisime Kreetal 2a tagasi, võtsime ka kõik hinnas paketi ja käisime ikka autoga saart avastamas ja siis lõunat einestasime valdavalt mujal. Hommiku- ja õhtusöögid tegime hotellis, kuna õhtusöögi ajaks oli niikuinii juba õues nii pime, et autoga enam ringi sõita ei tahtnud ja peale õhtusööki käisime siis veel ümbruskonnas jalutamas, kohvikutes mõned kokteilid tegemas. Meie hotellis oli toiduvalik väga rikkalik, aga eks viimastel päevadel (olime 7p) hakkas see toit ikkagi juba üle viskama. Ühed eestlased olid veel meiega samas hotellis, need ka eelviimasel päeval ütlesid, et tahaks juba kodust toitu. Arvan, et selliseks esimeseks reisiks on 7 päeva piisav, eriti kui plaanid sellist reisi, kus sa oled terve aja ühes hotellis – pikemalt olles võib juba igavaks kiskuda.

Veel mõned mõtted enda reisikogemusest: kui valid mereäärse hotelli, siis tasub pigem maksta natuke rohkem ja võtta merevaatega tuba. Kui ei ole omapäi kondaja, siis tasuks võtta mõned giidituurid, sest ainult hotelli ümbrusega piirnedes jääb väheks. Giidituure ja väljasõite võib kohapealt odavamalt saada, üldiselt müüakse neid seal iga nurga peal. Kui laps on väike, siis pigem vali selline hotell, kus tal ka midagi teha on (lastebasseinid, mõnes hotellis on ka lastele erinevad kavad kokku pandud).

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie hotellis oli toiduvalik väga rikkalik, aga eks viimastel päevadel (olime 7p) hakkas see toit ikkagi juba üle viskama. Ühed eestlased olid veel meiega samas hotellis, need ka eelviimasel päeval ütlesid, et tahaks juba kodust toitu.

Meie oleme võtnud ainult hommikusöögi hotellist, sest tahaks vastupidi just proovida võimalikult erinevaid kohalikke toite. Samuti tahaks reisil võimalikult palju näha, nii et lõunasöögi ajal oma hotelli lähedal enamasti ei ole. Oleme käinud samuti pakettreisiga (laps oli esimesel korral viiene), kasutanud reisibüroo pakutud ekskursioone (nad vahendavad ka rahvusvahelisi laevasõite ümbruskonnas jmt) ja mõneks päevaks võtnud üüriauto. Õhtusöögiks oleme valinud erinevaid hotellilähedasi söögikohti. Nii et hotelli valikul on olnud oluline, et see oleks pigem traditsioonilises asustatud kohas, mitte lihtsalt üksinda keset tühja randa. Merevaade ei ole meile niivõrd oluline olnud, sest toas oleme olnud praktiliselt ainult uneajal. 4 tärniga peaks Kreekas igatahes küll saama täitsa viisaka toa, kui just päris luksust ei taha.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen reisimise teemal täielik võhik. Nüüd oleks soov koos lapsega minna kas Kreekasse, Kreetale või Tenerifele. Omal käel ma kindlasti sellist reisi planeerida ei oska (tean, et ise minnes on odavam). Seega, mõtlesin, et lihtsam on minna pakettreisiga.

Mida reisi valimisel silmas pidada? Läksin reisibüroo kodulehele ja panin ajavahemiku ja hinnavahemiku paika. Tuli mitu sobivat pakkumist. Enne lõpliku päringu tegemist küsin siiski ka siit nõu – mida silmas pidada? Kas 4* on ok? Kas tasub võtta “kõik hinnas”? Mis tüüpi peab olema tuba? Kas 7 ööd on paras aeg? Jne. Jne.

4* on ok. Saared on odavamad ja turistisõbralikumad kui mandriosa (pealegi manner põleb praegu). Tenerifel on hotellid kallimad kui Kreetal, kuid saar ise huvitavam, samas nädalaga niikuinii väga palju ringi ei vaata. 7 ööd on ok tutvumiseks, 14 on parem. Kõik hinnas on mõtet võtta, kui kavatsed juua, hommikusöögiga on hea küll, niikuinii ei ole ju kogu aeg hotellis? Ära ilma rõduta tuba võta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne lõpliku päringu tegemist küsin siiski ka siit nõu – mida silmas pidada? Kas 4* on ok? Kas tasub võtta “kõik hinnas”? Mis tüüpi peab olema tuba? Kas 7 ööd on paras aeg? Jne. Jne.

Kõik oleneb loomulikult teie soovidest, ootustest ja plaanidest.
4* on enamasti küll ok.
“Kõik hinnas” on mõistagi eriti kasulik neile, kes palju söövad ja joovad. Lapsega kahekesi minnes ma ilmselt seda ei võtaks (kui hinnavahe muude pakettidega just väga väike pole), küll aga võtaksin hommiku- ja õhtusöögi. Eriti just toidu osas pirtsakate lastega on hea, kui nad saavad ise sobivas koguses sobiva väljanägemisega toitu valida ja proovida (vähemalt minu laste puhul on tõenäosus, et nad väljas süües tellitud huvitavat rahvustoitu ei söö, väga suur). Kui on plaanis peamiselt hotelli läheduses olla, võib muidugi lõunasöögi ka võtta, aga kui pigem ringi käite/sõidate, pole sellel suurt mõtet.
Toa tüüp sõltub hotellist, kahe eraldi voodiga on twin room. Vaata kirjeldusi, nende põhjal saad ise aru, mis sulle oluline võiks olla (vaade, rõdu vms – see oleneb ka sellest, kui palju aega üldse toas veeta kavatsete jms).
7 ööd on minu jaoks täiesti paras, rohkem ei viitsikski väga.
Sinu poolt nimetatud sihtkohtadest valiksin ehk Kreeta – ma seal pole küll käinud, aga muud Kreeka saared on toredad olnud. Ilm on ka muidugi oluline, mis ajal muidu üldse minna kavatsete? August võib olla igal pool tapvalt palav, september on mõnusam, oktoober võib hakata Kreekas juba veidi jahedaks minema (eriti mandri-Kreekas, saartel on veidi soojem), samuti võib sajuseid päevi rohkem olla. Nii et alates oktoobrist on Tenerife ehk kindlam valik.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui veel lapseta reisime, siis võtsime vaid hommikusöögi, käisime mehega väljas söömas. Aga lapse, hiljem lastega reisides on lihtsam võtta kõik hinnas. Hommikul lapsed tihti ei söönud, siis läks varsti kõht tühjaks, juua oli vaja – sellistes AI hotellides on joogiautomaadid olemas, kus siis saab nii vett, kui ka karastusjooke, pakutakse ka jäätist,  lisaks on hiline hommikusöök ning mõnes hotellis ka keskõine söök – pubekad käisid ka seal söömas.

Osadel reisibüroodel on ka hotellide juures tagasiside hotelli kohta, loe ka läbi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on reisides oluline? Olen aru saanud, et Eesti 4* ei ole sama, mis on mõne välismaa hotelli 4* jne. Kas süüa on mõistlik ja odavam süüa kuskil väljas või tähendab “kõik hinnas”, et hea ja rikkalik söök on tagatud?

Aga mida see sinu jaoks üldse 4 tärni Eestis või mujal? Mitte midagi, eksole. Kui te vähe reisinud, siis on ka 3-tärni hotell elamus. Seega ära nende tärnidega üldse oma pead vaeva. Söögi hinna poolest on kõige odavam ilmselt kohalikku tänavatoitu süüa, aga kas sa oleksid selleks valmis? Restoranides söömise asemel on ilmselt “kõik hinnas” soodsam – aga siis tõesti nii ehedat kohalikku elamust ei saa. Teisalt jällegi, kui te väga kuskil pole käinud, siis pakub hotelli rootsi laud piisava maitseelamuse.
Kui valid pakettreisi, siis ei ole minu meelest tripadvisoris pikalt üksikute restoranide, hotellide jne surfamisega mõtet aega raisata (paketis on ju kõik juba korraldatud, ei pea ise valima). Pigem uuriks eestlaste kogemusi reisifirmaga, kui on kiitvad arvustused, võid oodata toredat reisi.
Otsusta ära sihtkoht ja seejärel vali reisifirma järgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostan alati pakettreisi ja kindlasti kõik hinnas variandi. Tuledki nädalaks paariks puhkama ja kõik on ette ära organiseeritud. Toidud-joogid pmst kogu aeg saadaval. Lapsega eriti mugav. Friikartuleid ikka pakutakse, kui laps reisil muud süüa ei taha.

Minu kogemus põhineb Türgil, seal pole küll mõtet mingit muud varianti võtta. Väga rikkalik toiduvalik on, ei kujuta küll ette et hakkaks koduseid toite taga igatsema. Valime alati hotelli, kus on suur territoorium, palju tegevust, teinekord ei pruugi territooriumilt väljaski käia. Ekskursioonidel oleme vahel käinud, viimasel ajal ei viitsi enam kambakesi käia, kes tahab, see käib, kes tahab võtab päikest. Ostnud oleme reisikorraldajalt.

Kreetal või Tenerifel võib olla teistmoodi, soovitan lugeda Tripadvisorist hotellide kohta, saab enamasti mingi ülevaate. Tärnide koha pealt, usun et 4 tärni on ok küll. See on eri maade lõikes pisut erinev. Käid korra ära ja saadki kogemuse.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ise juba palju reisinud ja pakettreisi ei taha. Eesti reisifirmadega on see kogemus, et kui isegi hotell on päris kena (eriti piltidelt), siis meile antakse kõige koledamad toad selles hotellis. Ise broneerides olen saanud parema hinna ja kvaliteedi suhte. Samas olen võtnud lennupiletid reisifirma kaudu, et saaks otselennu. On just eelmisest aastast koemus, et nelja tärni hotellis oli tuba paras peldik, kuigi selles hotellis oli ka märksa kenamaid tube olemas. Kui soovid Euroopa mõistes nelja tärni, peaks Kreetal võtma viie tärni hotelli. Mina ise nii kalleid pole võtnud, sest hotellis veedan vähe aega. Rõdust ja merevaatest täiesti savi, sest ookean on seal igal pool ja väljas istuda saab samuti igal pool. Meile meeldib ise ringi sõita, rendime alati auto, liiklus pole seal midagi hullu. Kuigi oluline on auto võimsus, pisikese punniga ei liigu mäest üles üldsegi mitte. Reisifirma kaudu pole ekskursioone ka mõtet võtta, sest samu ekskursioone müüakse igal tänavanurgal hoopis odavama hinnaga. Ja kui ise lähed, on hind veelgi parem, lisaks saad ise ekskursiooni pikkust reguleerida. Ei viitsiks küll kuskil Knossose palees pool päeva veeta, kui reaalselt seal pole üle tunni või paari midagi vaadata. Väikese raha eest saad sealt ukse eest giidi ka veel palgata. Hotellile ja kõik hinnas paketile tasub kulutada siis, kui tead, et istudki seal hotellis päevad läbi. Selliseid inimesi tundub palju olevat. Minu jaoks on selline reis surmigav, et sööd ja istud basseini ääres ja ongi kogu lugu.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ise juba palju reisinud ja pakettreisi ei taha. Eesti reisifirmadega on see kogemus, et kui isegi hotell on päris kena (eriti piltidelt), siis meile antakse kõige koledamad toad selles hotellis. Ise broneerides olen saanud parema hinna ja kvaliteedi suhte. Samas olen võtnud lennupiletid reisifirma kaudu, et saaks otselennu. On just eelmisest aastast koemus, et nelja tärni hotellis oli tuba paras peldik, kuigi selles hotellis oli ka märksa kenamaid tube olemas. Kui soovid Euroopa mõistes nelja tärni, peaks Kreetal võtma viie tärni hotelli. Mina ise nii kalleid pole võtnud, sest hotellis veedan vähe aega. Rõdust ja merevaatest täiesti savi, sest ookean on seal igal pool ja väljas istuda saab samuti igal pool. Meile meeldib ise ringi sõita, rendime alati auto, liiklus pole seal midagi hullu. Kuigi oluline on auto võimsus, pisikese punniga ei liigu mäest üles üldsegi mitte. Reisifirma kaudu pole ekskursioone ka mõtet võtta, sest samu ekskursioone müüakse igal tänavanurgal hoopis odavama hinnaga. Ja kui ise lähed, on hind veelgi parem, lisaks saad ise ekskursiooni pikkust reguleerida. Ei viitsiks küll kuskil Knossose palees pool päeva veeta, kui reaalselt seal pole üle tunni või paari midagi vaadata. Väikese raha eest saad sealt ukse eest giidi ka veel palgata. Hotellile ja kõik hinnas paketile tasub kulutada siis, kui tead, et istudki seal hotellis päevad läbi. Selliseid inimesi tundub palju olevat. Minu jaoks on selline reis surmigav, et sööd ja istud basseini ääres ja ongi kogu lugu.

Julgen vastu vaielda. Olen palju kordi käinud Eesti reisikorraldajatega ning alati oleme väga ilusad toad saanud. Just sellise vaatega, nagu oleme soovinud. Ostu hetkel on ju tavaliselt võimalik valida, millist toatüüpi soovida. Kui valid kõige soodsama promo toa, mille kirjelduses ongi et toatüüp selgub koha peal, pole ju midagi nuriseda. Lisaks mulle sobib pakettreisi korraldatus. Mugavuse eest olen nõus rohkem maksma.

Inimesed on erinevad, leian et pole mõtet algajale reisijale soovitada autorenti, niigi palju pabistamist ja muretsemist reisiga seoses ja siis veel peavalu autoga ka.

Mina olen hea autojuht kuid võõral maal ei soovi ealeski mingi autoga  jahmerdada. Selleks on takso, kui kuhugi minna soovin. Võib-olla ei käigi selle 7 päeva jooksul hotelliümbrusest kaugemal.

Reisikorraldaja käest on algajal ka kindlam ekskursioone võtta.

Kui esimene kogemus juba käes, siis saab hakata alternatiive soovi korral leidma.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgen vastu vaielda. Olen palju kordi käinud Eesti reisikorraldajatega ning alati oleme väga ilusad toad saanud. Just sellise vaatega, nagu oleme soovinud. Ostu hetkel on ju tavaliselt võimalik valida, millist toatüüpi soovida. Kui valid kõige soodsama promo toa, mille kirjelduses ongi et toatüüp selgub koha peal, pole ju midagi nuriseda. Lisaks mulle sobib pakettreisi korraldatus. Mugavuse eest olen nõus rohkem maksma. Inimesed on erinevad, leian et pole mõtet algajale reisijale soovitada autorenti, niigi palju pabistamist ja muretsemist reisiga seoses ja siis veel peavalu autoga ka. Mina olen hea autojuht kuid võõral maal ei soovi ealeski mingi autoga  jahmerdada. Selleks on takso, kui kuhugi minna soovin. Võib-olla ei käigi selle 7 päeva jooksul hotelliümbrusest kaugemal. Reisikorraldaja käest on algajal ka kindlam ekskursioone võtta. Kui esimene kogemus juba käes, siis saab hakata alternatiive soovi korral leidma.

Jah, igaüks peabki ise otsustama. Minu jaoks on täiesti mõttetu istuda hotellis nädal otsa, hotellid on kõikjal maailmas ühesugused, toit sarnane. Kreetal pole sõitmine mingi probleem, mingit meeletut liiklust seal pole. Kui võtad tänavalt ekskursiooni, tullakse samamoodi hotelli sulle järele. Ega sa eriti hea autojuht siiski pole, kui autosõit võõral maal midagi erilist tundub. Mis peavalu sellega siis on, ei mõista. Aga inimesed on erinevad, selge see. Mina ei näe reisimisel mingit mõtet, kui maad ennast üldse ei näe, istun hotellis basseini ääres.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reisifirma kaudu pole ekskursioone ka mõtet võtta, sest samu ekskursioone müüakse igal tänavanurgal hoopis odavama hinnaga. Ja kui ise lähed, on hind veelgi parem, lisaks saad ise ekskursiooni pikkust reguleerida.

Viimati vist käisime Kreetal reisikorraldaja ühepäevasel bussiringsõidul – esiteks on ikkagi mugavam, kui buss viib su ühest kohast teise, teiseks oli tõesti väga hea eestikeelne giid, kes rääkis sõidu ajal huvitavaid asju nii saare ajaloost kui tänapäeva elust. Enamasti sobis meile ka vaatamisväärsustele mõeldud aja pikkus. Aga üüriautoga saad minna mingitesse kõrvalisematesse kohtadesse, kuhu ekskursioonibussid ei käi. Ma ei mõista, miks hea autojuht ei peaks võõral maal sõita tahtma, praegu, kui saab gps-i kasutada, aga eks see vist ole maitse asi.

Huvitav oleks teada, mis tähendab käo jaoks, et neljatärnine tuba on “paras peldik”. Mul endal on kogemus toast, mille rõdu oli vist alla ruutmeetrine ja paiknes kahe meetri kaugusel teise maja seinast, kusjuures see kaks meetrit kujutas endast kõnniteed rannale. Nii et rõdu sai tegelikult kasutada ainult ujumisriiete kuivatamiseks, heas usus, et möödakäijad neid kaasa ei võta. Aga see oli kahetärnihotell. Ja tuba ise sisaldas kõike eluks vajalikku, kaasa arvatud konditsioneer. Ah jaa, alla nelja tärni tuleb Kreeka hotellides konditsioneeri eest juurde maksta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgen vastu vaielda. Olen palju kordi käinud Eesti reisikorraldajatega ning alati oleme väga ilusad toad saanud. Just sellise vaatega, nagu oleme soovinud. Ostu hetkel on ju tavaliselt võimalik valida, millist toatüüpi soovida. Kui valid kõige soodsama promo toa, mille kirjelduses ongi et toatüüp selgub koha peal, pole ju midagi nuriseda. Lisaks mulle sobib pakettreisi korraldatus. Mugavuse eest olen nõus rohkem maksma. Inimesed on erinevad, leian et pole mõtet algajale reisijale soovitada autorenti, niigi palju pabistamist ja muretsemist reisiga seoses ja siis veel peavalu autoga ka. Mina olen hea autojuht kuid võõral maal ei soovi ealeski mingi autoga jahmerdada. Selleks on takso, kui kuhugi minna soovin. Võib-olla ei käigi selle 7 päeva jooksul hotelliümbrusest kaugemal. Reisikorraldaja käest on algajal ka kindlam ekskursioone võtta. Kui esimene kogemus juba käes, siis saab hakata alternatiive soovi korral leidma.

Jah, igaüks peabki ise otsustama. Minu jaoks on täiesti mõttetu istuda hotellis nädal otsa, hotellid on kõikjal maailmas ühesugused, toit sarnane. Kreetal pole sõitmine mingi probleem, mingit meeletut liiklust seal pole. Kui võtad tänavalt ekskursiooni, tullakse samamoodi hotelli sulle järele. Ega sa eriti hea autojuht siiski pole, kui autosõit võõral maal midagi erilist tundub. Mis peavalu sellega siis on, ei mõista. Aga inimesed on erinevad, selge see. Mina ei näe reisimisel mingit mõtet, kui maad ennast üldse ei näe, istun hotellis basseini ääres.

Pakettreisi võlu (minu jaoks) ongi selles et pikutad mere või basseini ääres, naudid sööke ja jooke ning hotellis pakutavat meelelahutust. Lastel võiks olla ka organiseeritud tegevust, palju liutorusid jms. Ei taha nad kuhugi seiklema minna.

Soovi korral võib ekskursioonidel käia ka, 7 päeva puhul jääb selleks küll vähem aega. Kui ma olen sellisele puhkusele tulnud, ei huvitagi mind kultuuri avastamine ega nurgatagused kohad. Milleks? Normaalses hotellis on kõik vajalik olemas, seiklused ja maa avastamine väljaspool ei paku huvi. Olengi sinna puhkama tulnud, mitte lõunamaa liiklusoludega tutvuma.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah jaa, alla nelja tärni tuleb Kreeka hotellides konditsioneeri eest juurde maksta.

Ei ole jällegi alati tõsi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See igas olukorras kultuuri ahmimine on perekoolikatel selline eneseupitamise võte. Ei hetkegi mõnusaks puhkuseks, aina trambime ringi!

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See igas olukorras kultuuri ahmimine on perekoolikatel selline eneseupitamise võte. Ei hetkegi mõnusaks puhkuseks, aina trambime ringi!

Paistab tõesti nii. Ei viitsi eluski niimoodi sahmida. Autod, laenutused, väga ebamugav.

Loodan et teemaalgataja saab siit nüüd mõtteainet, millist puhkust ta soovib.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsega kahekesi reisides soovitan kindlasti kõik hinnas varianti. Juba jookide pärast tasub see ära. Isegi hommikusöögi juures maksad muidu selle mahla- või limonaadiklaasi eest eraldi ja laps ei piirdu ju ühe klaasiga. Kui ma esimene kord läksin, siis teisel päeval ostsin kõik hinnas juurde. Said lapsed edasi tasuta juua ja jäätist, ise vahel klaasi kokteili. See ei takista ju mõned toidukorrad mujal söömast, aga juba joogid+jäätis+osad söögikorrad hotellis tuleb odavam see kõik hinnas korraga ära maksta.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paistab tõesti nii. Ei viitsi eluski niimoodi sahmida. Autod, laenutused, väga ebamugav.

Loodan et teemaalgataja saab siit nüüd mõtteainet, millist puhkust ta soovib.

Inimeste huvid ja soovid on väga erinevad ju, pole erilist mõtet vaielda selle üle, kes õigemini reisib. Ma ei saanud ka noorena üldse aru, mis inimestel arus on, kui nad sõidavad reisile ja siis ei käigi kusagil, lebotavad ainult basseini ääres – aga kui lapsed sain, hakkasin seda väga hästi mõistma. Samas juba natuke suuremate lastega oli tore natuke mõlemat teha, veidi ringi sõita ja samas ka piisavalt niisama vedeleda. Ja see, mis kellegi jaoks mugav on, sõltub ka inimesest – minu jaoks on mugavam ise autot rentida, sest siis on vabadus suurem, aga saan aru ka nendest, kes korraldatud ekskursioone eelistavad (ma ise pole neid küll proovinud, sest mulle on tundunud, et alla 10a lastega oleks see üsna piinarikas). Ja jällegi, sõltub ka ilmast, hirmsa kuumaga kuskil mingite majajäänuste vahel kolada ei ole väga meeldiv, olgu need kui tahes iidsed ja kuulsad, jahedama ilmaga on see aga ka lastele päris põnev.

Isegi hommikusöögi juures maksad muidu selle mahla- või limonaadiklaasi eest eraldi ja laps ei piirdu ju ühe klaasiga.

Ma ei ole mitte kunagi kogenud, et hommikusöögi jookide eest peaks eraldi maksma, õhtusöögil küll. Aga see on tõsi, et kui on plaanis suurem osa ajast hotellis veeta, on AI mugav ja suurematel söödikutel-joodikutel tasub ilmselt ka ära.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakettreisi võlu (minu jaoks) ongi selles et pikutad mere või basseini ääres, naudid sööke ja jooke ning hotellis pakutavat meelelahutust. Lastel võiks olla ka organiseeritud tegevust, palju liutorusid jms. Ei taha nad kuhugi seiklema minna. Soovi korral võib ekskursioonidel käia ka, 7 päeva puhul jääb selleks küll vähem aega. Kui ma olen sellisele puhkusele tulnud, ei huvitagi mind kultuuri avastamine ega nurgatagused kohad. Milleks? Normaalses hotellis on kõik vajalik olemas, seiklused ja maa avastamine väljaspool ei paku huvi. Olengi sinna puhkama tulnud, mitte lõunamaa liiklusoludega tutvuma.

Mina jälle mõtlen, et milleks lihtsalt hotelli ja basseini nautimiseks soojale maale sõita ja selline raha välja käia? Palju odavam ja ilmselgelt huvitavam on sel juhul mõnda Eesti spaasse minna.

Selge see, et kui ma sõidan võõrasse riiki ja eriti veel täiesti võõrasse kultuuri, siis ma tahan kogeda sealse maa vaatamisväärsusi. Aru saada kohaliku rahva kommetest jne. Kusjuures, see ei ole mingi poos, vaid tegelikult mind ka huvitab. Isegi mu teismelist last huvitaks selline reis palju rohkem kui nädal aega ühe hotelli territooriumil viibida ja basseinis solberdada.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, et milleks lihtsalt hotelli ja basseini nautimiseks soojale maale sõita ja selline raha välja käia? Palju odavam ja ilmselgelt huvitavam on sel juhul mõnda Eesti spaasse minna. Selge see, et kui ma sõidan võõrasse riiki ja eriti veel täiesti võõrasse kultuuri, siis ma tahan kogeda sealse maa vaatamisväärsusi. Aru saada kohaliku rahva kommetest jne. Kusjuures, see ei ole mingi poos, vaid tegelikult mind ka huvitab. Isegi mu teismelist last huvitaks selline reis palju rohkem kui nädal aega ühe hotelli territooriumil viibida ja basseinis solberdada.

Täpselt minu mõte. Hotellid on küllaltki sarnased igas maailma punktis, toit samuti sarnane. Istu sa seal viie tärni hotellis Kreetal, Türgis või Mauritiusel, vahe on väike. Miks üldse siis minna? Ka minu lapsi ei huvita selline hotellis basseini ääres passimine vähimalgi määral.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, et milleks lihtsalt hotelli ja basseini nautimiseks soojale maale sõita ja selline raha välja käia? Palju odavam ja ilmselgelt huvitavam on sel juhul mõnda Eesti spaasse minna.
Selge see, et kui ma sõidan võõrasse riiki ja eriti veel täiesti võõrasse kultuuri, siis ma tahan kogeda sealse maa vaatamisväärsusi.

Aga miks sa seda odavust taga ajad?
Ilmselgelt on vahel, kas peesitada sooja päris päikese all või Eestis kitsas spa-s.
Ütlesid küll eelnevalt, et “inimesed on erinevad”, aga ikka vaja korduvalt nokkida eks?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks sa seda odavust taga ajad? Ilmselgelt on vahel, kas peesitada sooja päris päikese all või Eestis kitsas spa-s. Ütlesid küll eelnevalt, et “inimesed on erinevad”, aga ikka vaja korduvalt nokkida eks?

Sa ise ka ei suuda kuidagi vaidlemata ju olla. Ei ole küll see kägu, keda sa tsiteerid, aga lihtsalt nii märkuse korras.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ise ka ei suuda kuidagi vaidlemata ju olla. Ei ole küll see kägu, keda sa tsiteerid, aga lihtsalt nii märkuse korras.

Nüüd enam seda ei näita, aga see on minu teine postitus siin teemas. Esimene oli teemaalgatajale vastuseks, aga nüüd hakkas tõesti häirima selle (tõenäoliselt ühe ja sama) Käo seletamine, kuidas tema reisida eelistab ja kuidas teised variandid ikka nii mõttetud on.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakettreisi võlu (minu jaoks) ongi selles et pikutad mere või basseini ääres, naudid sööke ja jooke ning hotellis pakutavat meelelahutust. Lastel võiks olla ka organiseeritud tegevust, palju liutorusid jms. Ei taha nad kuhugi seiklema minna. Soovi korral võib ekskursioonidel käia ka, 7 päeva puhul jääb selleks küll vähem aega. Kui ma olen sellisele puhkusele tulnud, ei huvitagi mind kultuuri avastamine ega nurgatagused kohad. Milleks? Normaalses hotellis on kõik vajalik olemas, seiklused ja maa avastamine väljaspool ei paku huvi. Olengi sinna puhkama tulnud, mitte lõunamaa liiklusoludega tutvuma.

Selge see, et kui ma sõidan võõrasse riiki ja eriti veel täiesti võõrasse kultuuri, siis ma tahan kogeda sealse maa vaatamisväärsusi. Aru saada kohaliku rahva kommetest jne. Kusjuures, see ei ole mingi poos, vaid tegelikult mind ka huvitab. Isegi mu teismelist last huvitaks selline reis palju rohkem kui nädal aega ühe hotelli territooriumil viibida ja basseinis solberdada.

Loomulikult on vahe sees, kuidas üldse on võimalik võrrelda sellist reisi Eesti spaadega.

Meil siin ei ole ligi 40-kraadist ilma, kuuma päikest ja sooja merd.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge see, et kui ma sõidan võõrasse riiki ja eriti veel täiesti võõrasse kultuuri, siis ma tahan kogeda sealse maa vaatamisväärsusi.

Aga miks sa seda odavust taga ajad?

Ilmselgelt on vahel, kas peesitada sooja päris päikese all või Eestis kitsas spa-s.

Ütlesid küll eelnevalt, et “inimesed on erinevad”, aga ikka vaja korduvalt nokkida eks?

Nüüd sul läks küll midagi vussi! Mina ei ole öelnud siin teemas, et inimesed on erinevad (ehkki arvan ka et on erinevad) ja mina ei ole siin korduvalt nokkinud. See minu kommentaar, mida tsiteerid, on mul siin teemas esimene ja see, mida praegu kirjutan, on teine.

Nii et vaidlust pead sa siin hoopis kellegi teise inimesega. Või sa ei usu, et keegi on veel sinu oponendiga samal meelel?

Kohe kahju, et enam ei saa eristada kägusid ühe teema lõikes – kes mida on vastanud ja kui mitu korda kommenteerinud.

P.S Ja mis asi on päris päike? Kas meil siin paistab mängu-päike?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult on vahe sees, kuidas üldse on võimalik võrrelda sellist reisi Eesti spaadega. Meil siin ei ole ligi 40-kraadist ilma, kuuma päikest ja sooja merd.

Hotelli territooriumil, basseini ääres pole ju mingit vahet, kas sul seal riigis on meri või mitte. Jutu järgi võib aru saada, et ega sa sealt ära ju ei liigu nagunii. Ja 40-kraadine kuumus võrdub pigem põrgupiinana põhjamaa inimesele, mitte ei ole suur nauding.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult on vahe sees, kuidas üldse on võimalik võrrelda sellist reisi Eesti spaadega. Meil siin ei ole ligi 40-kraadist ilma, kuuma päikest ja sooja merd.

Hotelli territooriumil, basseini ääres pole ju mingit vahet, kas sul seal riigis on meri või mitte. Jutu järgi võib aru saada, et ega sa sealt ära ju ei liigu nagunii. Ja 40-kraadine kuumus võrdub pigem põrgupiinana põhjamaa inimesele, mitte ei ole suur nauding.

Normaalses, 4-5 tärni hotellis on territooriumi osa  loomulikult ka ilus mererand, koos päikesevarjude, toolide, rannabaari  ja meelelahutusega. Sealt ma ei liigu jah suuresti kuhugi enne õhtut.

40 -kraadine kuumus on kõigile meie pere liikmetele sobilik ja nauditav.

+1
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Hobinurk Pakettreis