Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pakihoid või hoiukapid Tartu kesklinnas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pakihoid või hoiukapid Tartu kesklinnas

Postitas:
Kägu

Otsin ja ei leia netist värsket infot, kas Tartu maaliinide bussijaama kandis on pakihoidu, kuhu tudeng saaks hommikul bussilt tulles päevaks oma spordikoti jätta. Vanasti oli bussijaamas pakihoid, nüüd ei näe ma mingit infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas bussijaamas on aga kohe kõrval Dorpati hotelli vastuvõtus peaks olema pakihoiu võimalus.
P.s. aga milleks käia edasi-tagasi? Omal ajal ise võtsin spordikoti esmaspäeva hommikul õppehoonesse kaasa (neis on tavaliselt valvatud riidehoid) ja sealt peale loenguid otse ühikasse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi pakkus Cargobuss ka pakihoiuteenust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas bussijaamas on aga kohe kõrval Dorpati hotelli vastuvõtus peaks olema pakihoiu võimalus.

P.s. aga milleks käia edasi-tagasi? Omal ajal ise võtsin spordikoti esmaspäeva hommikul õppehoonesse kaasa (neis on tavaliselt valvatud riidehoid) ja sealt peale loenguid otse ühikasse.

On tarvis mitme maja vahel linnas käia ja pole mõtet tormata kotiga ühte serva ja sealt tagasi teise kohta ja lõpuks kolmandasse kohta öömajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

enne remontiminekut olid tudengite jaoks sellised hoiukapid ülikooli raamatukogu fuajees. kas on ka pärast remonti, ei tea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bussijaamas on Cargobuss kus saab oma pakke hoiule jätta.
Dorbat võtab ka hoiule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul turgatas kohe pähe, et bussijaama lähedal asub Ahhaa, seal on eesruumis lukustatavad kapid, pärast saab raha tagasi. Ja keegi ei kontrolli seal ju, kas kapikasutaja on Ahhaa külaline või mitte. Siis tuleb ainult muidugi kapist asjad enne sulgemisaega ära võtta 😉

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taskus 1.korruse liftide juurde tasub vaadata, nägin seal mingeid hoiukappe, aga ei tea, kas töötavad juba. vb olid seal ajutiselt seoses remondiga.

+1
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pakihoid või hoiukapid Tartu kesklinnas