Esileht Pereelu ja suhted pakistanlasega abielu

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: pakistanlasega abielu

Postitas:

Sa ei tunnista/ ei ütle otse välja, et “pole keelanud naisel lastega lahkuda”, aga loll saab ka aru, et pagasiga on see teekond raskem. Sina ise ju laste eest ei hoolitse (tuues vabanduseks alalise “ma tulen nii hilja koju”), seega sulle ongi nad kinnihoidmisvahendina, kuigi nagu näha, siis ka päris rumalad ikkagi lahkuvad. Pead vist uue meetodi leidma?
OMA lapse kaudu manipuleerimisest ma ei tea (küll aga teed sa seda naise laste suhtes!), aga armastav isa pole sa ka: maksta miinimum lapsele näitab, et oled vägagi hoolimatu ja kui võimalik, maksaksid veelgi vähem. Seda, et sa pikkisilmi ootad ning aastaarve loed, kuna see koorem üldse kukilt läinud, oleme kõik lugenud.
Mis puutub siia pearätt või kogu hidžaab? Ma tean väga mitmeid moslemiperesid, kus traditsioonilisi rõivaid ei kanna ei mees, ega sunni seda tegema ka oma naist. Ka nemad europaliseeruvad, muideks.

Miskipärast jätad naise töötyamisõigusele vastamata? Mäletan ühest teemast, kus sa korrutasid nagu mantrat, et naine ei peaks kodust väljaspool töötama (mis tähendab ka tema sotsiaalse läbikäimise kontrollimist ja piiramist!), et hoolitsegu majapidamise eest. Majapidamine, mis koosneb saunast ja lagunevast onnist, millest naine lahutuse korral pennigi ei näe? Kõikidele muudele kohustustele peaks ta veel pooletoobiste külaonude “kantseldamisega” hakkama tegelema, keda sina sulasteks-töölisteks palkad. Kusjuures see viimane on just moslemimehele (ja mitte ainult!) absoluutne tabu: ükski mees ei sunni oma naist võõraste meeste järele vaatama. Sina seda soovisid (jah, pole veel sundinud, sest sul pole õnneks naist).

Seega ma ei näe mitte kuskilt otsast, et sina oleksid etem moslemist, kuigi teie kultuur ja tradistsioonid on erinevad, siis teatud põhimõtted on erinevustega veel hullemad. Küsin ka – mis suhtes on naine sinuga elades vaba? Võib ta tulla-minna, kuna soovib, loobudes tööst, saaks ta sinult nii palju mat.tuge, mis tema vajadused kataksid? Tema kaal, tervislikud eluviisid, lastesaamissoov on ju kõik SINU reglementeeritud. Mis vabadusest me räägime? Mis sõnaõigus on naisel? Ja ära ütle, et see on jälle mingi “majapidamise eest hoolitsemise” osa: normaalne tänapäeva naine ei soovi vaid koduperenaine olla. Ka seda on sulle korrutatud (mis peale sina leierdad edasi, et aga leidub ka selliseid, kes tahavadki oma elu supipotti ja titelappidesse matta. Kus nad siis on, küsin ma?).

Loomulikult on pagasiga äraminek raskem. Aga samas mitte võimatu. Aga katsu sa moslemimehe juurest koos pagasiga ära minna.
Jah, ma sooviksin leida koduperenaise tüüpi naist, kes kui tööl käibki siis poole kohaga või hobikorras, mis ei tähenda seda, et ma nüüd sooviksin naist ühiskonnast isoleerida. Minupoolest leidku sõbrannad, käigu neil külas, või kutsugu ise siia, tegelegu hobidega.
Ma olen siiski nn. traditsioonilise pereelu pooldaja, kus mees teenib raha, ning naine on kodune ja kasvatab lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siiski nn. traditsioonilise pereelu pooldaja, kus mees teenib raha, ning naine on kodune ja kasvatab lapsi.

See lause ütleb kõik- et naisel poleks jumala eest sentigi oma raha. Sest tegelikult just raha puudumine hoiaks naist sinu juures. Kuhu ta läheb sealt kolkast, kui isegi bussipileti raha ei ole? Hakkab jalgsi astuma, lapsed näpu otsas? Ja kuhu tal minna olekski? Sa ju ilmselt eeldad, et naine oma eelmise kodu maha müüks, kui sinu juurde kolib- ja raha ilmselt kuluks sujuvalt sinu onni lappimiseks.

Ma ei näe mingit vahet maniakist eesti mehe ja ükskõik mis muust rahvusest mehe vahel. Ühed nimetavad sellist naise ahistamist traditsiooniliseks peremudeliks, teised kombeks ja usutavaks. Vahet pole mitte mingit. Vaimset ja füüsilist vägivalda, manipuleerimist, naise isoleerimist jms. kasutavad kõik radikaalid.
Yxik on ju siin igati kiitnud naise röövimist ja keldrisse aheldamist. Ja sa, Ardi, julged väita et oled parem kui islamistidest usuhullud? Pole mingit vahet ekretiinist tobul ja islamihullul, mõlemad neist tahavad naist kui asja kasutada ja teda täielikult kontrollida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 21:49; 15.10 20:47; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lause ütleb kõik- et naisel poleks jumala eest sentigi oma raha. Sest tegelikult just raha puudumine hoiaks naist sinu juures. Kuhu ta läheb sealt kolkast, kui isegi bussipileti raha ei ole? Hakkab jalgsi astuma, lapsed näpu otsas? Ja kuhu tal minna olekski? Sa ju ilmselt eeldad, et naine oma eelmise kodu maha müüks, kui sinu juurde kolib- ja raha ilmselt kuluks sujuvalt sinu onni lappimiseks.

Ma ei näe mingit vahet maniakist eesti mehe ja ükskõik mis muust rahvusest mehe vahel. Ühed nimetavad sellist naise ahistamist traditsiooniliseks peremudeliks, teised kombeks ja usutavaks. Vahet pole mitte mingit. Vaimset ja füüsilist vägivalda, manipuleerimist, naise isoleerimist jms. kasutavad kõik radikaalid.
Yxik on ju siin igati kiitnud naise röövimist ja keldrisse aheldamist. Ja sa, Ardi, julged väita et oled parem kui islamistidest usuhullud? Pole mingit vahet ekretiinist tobul ja islamihullul, mõlemad neist tahavad naist kui asja kasutada ja teda täielikult kontrollida.

Bussisõiduraha? Ma eelistaks, et naine sõidaks autoga, hädapärast mopeedautoga.
Mina saan oma onni lappimisega ka ise hakkama, pole mul naise raha vaja. Eelmise kodu võib ta välja rentida, kui ta just üürikast või vanematekodust ei tule.
Ma pole kiitnud mingit naise röövimist ja keldrisse aheldamist, olen vaid öelnud, et mõistan neid, aga ma ei kiida heaks. Samamoodi mõistan ka enesetapjaid.
Miks koguaeg poogitakse mulle juurde võõraid omadusi? Igaüks oma kujutlusvõime ja luulude kohapeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on pagasiga äraminek raskem. Aga samas mitte võimatu. Aga katsu sa moslemimehe juurest koos pagasiga ära minna.
Jah, ma sooviksin leida koduperenaise tüüpi naist, kes kui tööl käibki siis poole kohaga või hobikorras, mis ei tähenda seda, et ma nüüd sooviksin naist ühiskonnast isoleerida. Minupoolest leidku sõbrannad, käigu neil külas, või kutsugu ise siia, tegelegu hobidega.
Ma olen siiski nn. traditsioonilise pereelu pooldaja, kus mees teenib raha, ning naine on kodune ja kasvatab lapsi.

Ja selle peale ütlesingi, et jätku lapsed mehele. Kägudele see muidugi ei meeldi, sest nende arvates on laps ainult naise oma ja isegi kui see naine peaks kuuse all elama, peaks laps ikkagi temaga olema. Lugege siit neid teemasid, kus taaskord maj.kindlustamata lastega naine hädaldab, et pole minna kuhugi ja üürikad kallid – aga vot last tema harjumuspärasesse keskkonda, ehk isa juurde, ka ei saa jätta, sest laps on ju ema oma!

See “mees teenib – naine kasvatab last” on tõesti teatud sorti naiste mõttemaailm (kusjuures, mida on KASVATADA näiteks 15-aastase juures? Mida kasvatatakse päevad läbi, kui laps on koolis?). Kusjuures nad ei pruugi isegi kõim mitte väga rumalad olla. Jällegi appi võttes kõikenäinud Perekooli, siis on siin kümneid vaidlusi olnud töötavate naiste ja kodusolijate vahel, ning viimased väidavad nagu ühedt suust, et kodus on nii põnev ja arendav olla, et ime, kuidas tööl jaksaks käia. Ja lisatakse uhkusega, kaua keegi ülalpeetav on olnud. Minu jutt pole praegu muidugi neutraalne, sest olen tööinimene ja lisaks loll ka – mulle MEELDIB mu töö ja töölkäimine üldse.

Seega sa, Yxik, võid ju mõne niisuguse leida, aga küsisin (ja sa ei vastanud jälle!), et kas sinust on naise kõikide vajaduste katjat? ILMA MANIPULATSIOONITA, et käi-käi juuksuris, aga siis maja remont jälle viibib ja tuleb ikka edasi saunas elada…? Kui see pole manipuleerimine, siis mis see on? Ja see on vaimne ahistamine, piiramine ning mitte millegi poolest parem, kui sinu “teadmised” moslemimeeste käitumisest. Loomulikult sa ei taha tunnistada, et oled sama halb valik, aga sa oled. Kodumaine moslem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selle peale ütlesingi, et jätku lapsed mehele. Kägudele see muidugi ei meeldi, sest nende arvates on laps ainult naise oma ja isegi kui see naine peaks kuuse all elama, peaks laps ikkagi temaga olema. Lugege siit neid teemasid, kus taaskord maj.kindlustamata lastega naine hädaldab, et pole minna kuhugi ja üürikad kallid – aga vot last tema harjumuspärasesse keskkonda, ehk isa juurde, ka ei saa jätta, sest laps on ju ema oma!

See “mees teenib – naine kasvatab last” on tõesti teatud sorti naiste mõttemaailm (kusjuures, mida on KASVATADA näiteks 15-aastase juures? Mida kasvatatakse päevad läbi, kui laps on koolis?). Kusjuures nad ei pruugi isegi kõim mitte väga rumalad olla. Jällegi appi võttes kõikenäinud Perekooli, siis on siin kümneid vaidlusi olnud töötavate naiste ja kodusolijate vahel, ning viimased väidavad nagu ühedt suust, et kodus on nii põnev ja arendav olla, et ime, kuidas tööl jaksaks käia. Ja lisatakse uhkusega, kaua keegi ülalpeetav on olnud. Minu jutt pole praegu muidugi neutraalne, sest olen tööinimene ja lisaks loll ka – mulle MEELDIB mu töö ja töölkäimine üldse.

Seega sa, Yxik, võid ju mõne niisuguse leida, aga küsisin (ja sa ei vastanud jälle!), et kas sinust on naise kõikide vajaduste katjat? ILMA MANIPULATSIOONITA, et käi-käi juuksuris, aga siis maja remont jälle viibib ja tuleb ikka edasi saunas elada…? Kui see pole manipuleerimine, siis mis see on? Ja see on vaimne ahistamine, piiramine ning mitte millegi poolest parem, kui sinu “teadmised” moslemimeeste käitumisest. Loomulikult sa ei taha tunnistada, et oled sama halb valik, aga sa oled. Kodumaine moslem.

Kui kulutada olemasolevat raha, siis ei saa see olla kuidagi manipuleerimine. See ongi valikute küsimus, sest kõige jaoks raha ei jätku. Ja finantsiliselt on ju mõistlik, kui mehe sissetulek ületunnitöödest on suurem kui naise palk siis naine võtaks oma kanda enamuse kodutöödest ja lasekski mehel neid ületunnitöid teha. Moslemiga võrreldes olen ma siiski ingel. Sest minuga koos elades on naisel oluliselt rohkem valikuvabadusi ja sõnaõigust, kui moslemimehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on pagasiga äraminek raskem. Aga samas mitte võimatu. Aga katsu sa moslemimehe juurest koos pagasiga ära minna.
Jah, ma sooviksin leida koduperenaise tüüpi naist, kes kui tööl käibki siis poole kohaga või hobikorras, mis ei tähenda seda, et ma nüüd sooviksin naist ühiskonnast isoleerida. Minupoolest leidku sõbrannad, käigu neil külas, või kutsugu ise siia, tegelegu hobidega.
Ma olen siiski nn. traditsioonilise pereelu pooldaja, kus mees teenib raha, ning naine on kodune ja kasvatab lapsi.

Ja selle peale ütlesingi, et jätku lapsed mehele. Kägudele see muidugi ei meeldi, sest nende arvates on laps ainult naise oma ja isegi kui see naine peaks kuuse all elama, peaks laps ikkagi temaga olema. Lugege siit neid teemasid, kus taaskord maj.kindlustamata lastega naine hädaldab, et pole minna kuhugi ja üürikad kallid – aga vot last tema harjumuspärasesse keskkonda, ehk isa juurde, ka ei saa jätta, sest laps on ju ema oma!

See “mees teenib – naine kasvatab last” on tõesti teatud sorti naiste mõttemaailm (kusjuures, mida on KASVATADA näiteks 15-aastase juures? Mida kasvatatakse päevad läbi, kui laps on koolis?). Kusjuures nad ei pruugi isegi kõim mitte väga rumalad olla. Jällegi appi võttes kõikenäinud Perekooli, siis on siin kümneid vaidlusi olnud töötavate naiste ja kodusolijate vahel, ning viimased väidavad nagu ühedt suust, et kodus on nii põnev ja arendav olla, et ime, kuidas tööl jaksaks käia. Ja lisatakse uhkusega, kaua keegi ülalpeetav on olnud. Minu jutt pole praegu muidugi neutraalne, sest olen tööinimene ja lisaks loll ka – mulle MEELDIB mu töö ja töölkäimine üldse.

Seega sa, Yxik, võid ju mõne niisuguse leida, aga küsisin (ja sa ei vastanud jälle!), et kas sinust on naise kõikide vajaduste katjat? ILMA MANIPULATSIOONITA, et käi-käi juuksuris, aga siis maja remont jälle viibib ja tuleb ikka edasi saunas elada…? Kui see pole manipuleerimine, siis mis see on? Ja see on vaimne ahistamine, piiramine ning mitte millegi poolest parem, kui sinu “teadmised” moslemimeeste käitumisest. Loomulikult sa ei taha tunnistada, et oled sama halb valik, aga sa oled. Kodumaine moslem.

Sulle MEELDIB tööl käia? Parema meelega ei oleks kodus, ei teeks asju, mis sulle meeldib, omas tempos mõnusasti? Need “mullemeeldibtöölkäia” ongi need, kes ei käi laste õppekäikudel kaasas, ei ole igapäevaselt kursis koolis toimuvaga jne. Yksikmees vähemalt soovib naisele võimaldada seda, et naine ei peaks elu raiskama tööl viibimisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 09:36; 23.10 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1000 moslemi kägu siin määgimas ja eesti mehi maha tegemas. Ela sina ikka oma moslemimaal edasi ja jäta kindlasti laps mehe emale ja teistele naistele kasvatada. Naudi oma vabadust käia kaltsuga ja meessoost sugulaste saatel jalutamas. Eesti mees on ji nii paha, nii paha. Tahab sunnik naist orjaks rahalselt. Aga hea moslemi mees annab ilusti raha. Ainult rahaga pole midagi teha, sest peab kodus konutama või kaltsu all end varjama.

Tsiteerimine tasub ära õppida. See hulka lihtsam, kui rääkida adjadest, milleni su mõistus ei küündi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selle peale ütlesingi, et jätku lapsed mehele. Kägudele see muidugi ei meeldi, sest nende arvates on laps ainult naise oma ja isegi kui see naine peaks kuuse all elama, peaks laps ikkagi temaga olema. Lugege siit neid teemasid, kus taaskord maj.kindlustamata lastega naine hädaldab, et pole minna kuhugi ja üürikad kallid – aga vot last tema harjumuspärasesse keskkonda, ehk isa juurde, ka ei saa jätta, sest laps on ju ema oma!

See “mees teenib – naine kasvatab last” on tõesti teatud sorti naiste mõttemaailm (kusjuures, mida on KASVATADA näiteks 15-aastase juures? Mida kasvatatakse päevad läbi, kui laps on koolis?). Kusjuures nad ei pruugi isegi kõim mitte väga rumalad olla. Jällegi appi võttes kõikenäinud Perekooli, siis on siin kümneid vaidlusi olnud töötavate naiste ja kodusolijate vahel, ning viimased väidavad nagu ühedt suust, et kodus on nii põnev ja arendav olla, et ime, kuidas tööl jaksaks käia. Ja lisatakse uhkusega, kaua keegi ülalpeetav on olnud. Minu jutt pole praegu muidugi neutraalne, sest olen tööinimene ja lisaks loll ka – mulle MEELDIB mu töö ja töölkäimine üldse.

Seega sa, Yxik, võid ju mõne niisuguse leida, aga küsisin (ja sa ei vastanud jälle!), et kas sinust on naise kõikide vajaduste katjat? ILMA MANIPULATSIOONITA, et käi-käi juuksuris, aga siis maja remont jälle viibib ja tuleb ikka edasi saunas elada…? Kui see pole manipuleerimine, siis mis see on? Ja see on vaimne ahistamine, piiramine ning mitte millegi poolest parem, kui sinu “teadmised” moslemimeeste käitumisest. Loomulikult sa ei taha tunnistada, et oled sama halb valik, aga sa oled. Kodumaine moslem.

Kui kulutada olemasolevat raha, siis ei saa see olla kuidagi manipuleerimine. See ongi valikute küsimus, sest kõige jaoks raha ei jätku. Ja finantsiliselt on ju mõistlik, kui mehe sissetulek ületunnitöödest on suurem kui naise palk siis naine võtaks oma kanda enamuse kodutöödest ja lasekski mehel neid ületunnitöid teha. Moslemiga võrreldes olen ma siiski ingel. Sest minuga koos elades on naisel oluliselt rohkem valikuvabadusi ja sõnaõigust, kui moslemimehega.

Mis põhjusel selle inglikese juurest sius naised põgenevad? Oskad ise midagi pakkuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle MEELDIB tööl käia? Parema meelega ei oleks kodus, ei teeks asju, mis sulle meeldib, omas tempos mõnusasti? Need “mullemeeldibtöölkäia” ongi need, kes ei käi laste õppekäikudel kaasas, ei ole igapäevaselt kursis koolis toimuvaga jne. Yksikmees vähemalt soovib naisele võimaldada seda, et naine ei peaks elu raiskama tööl viibimisega.

Jah, muidugi meeldib! Mul on väga lahe töö.
Lapsi või alati tanki panna, see on nii lihtne, kui muud öelda ei oska. Kusjuures ma ei pea sulle midagi selgitama, sa pole minu jaoks mitte keegi. Ütlen vaid, et ma pole üksikvanem, ma ei tööta kellast kellani (pigem ilma ja aastaaegade järgi), laste tegevustega olen täpselt nii paljj kursis, kui vaja. Ei kiusa õpetajaid igapäevaselt “kuidas mu lapsel täna läks?” ja jätan ka lastele vabaduse midagi enda teada jätta. Minuga võrdselt kursis on abikaasa, sest ma olen arvamusel, et lastega tegelevad mõlemad. Erinevalt pk kägudest siis, kes vabatahtlikult ise kohustusi kukile kuhjavad ja siis hädaldavad, et keegi ei aita ja ei jaksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis põhjusel selle inglikese juurest sius naised põgenevad? Oskad ise midagi pakkuda?

Põhjused on olnud erinevad ja mitte ka ühepoolsed. Aga võrreldes moslemimehega on neil olndud täielik vabadus minust ka lahku minna.
Ainult üks asi on meil moslemimehega ühine, me kumbki ei tarbi alkoholi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kuni lapsi pole, näib kõik ilus. Niipea kui saad lapse, oled tema ori. Siis mees keelab, käseb mida teha tohid ja mida mitte. Ta teab, et laps on sinu tõhusaim mõjutusvahend ja sa oled nõus tegema pea kõike, et sa lapsest ilma ei jääks.

No aga sellepärast sina ju tahadki lapsi, et nende kaudu naist manipuleerida ja enda juures hoida. Soovid ka veel, et naine tööl ei käiks, muidu veel äkki omab ressursse sinu juurest lahkumiseks. Kõrgharidus oli sul samuti jalus (ja ühe tädi puhul hea töökoht ning teise kahe juures “uhke auto”). Nagu teame, siis lapsed polnud kolmel korral külk takistuseks “usuhullu” juurest lahkumiseks.
Seega – kui füüsiline vägivald välja jätta, siis mis suhtes sina nagu parem valik olid?

Igatahes parem valik Kui naine leiab, et minuga kooselu ei sobi, siis ei keela ma koos lapsega lahkumast ja ei hakka lapse kaudu manipuleerma. Ja elatist maksan ka, ilma igasugu kohtuotsuseta. Lisaks ei vali ma sõbrannasid kellega kohtuda ja kellega mitte, ei sunni kasutama pearätti ega muid islamile omaseid riietusesemeid. Seega minuga koos on naine vaba.

Sa ei tunnista/ ei ütle otse välja, et “pole keelanud naisel lastega lahkuda”, aga loll saab ka aru, et pagasiga on see teekond raskem. Sina ise ju laste eest ei hoolitse (tuues vabanduseks alalise “ma tulen nii hilja koju”), seega sulle ongi nad kinnihoidmisvahendina, kuigi nagu näha, siis ka päris rumalad ikkagi lahkuvad. Pead vist uue meetodi leidma?
OMA lapse kaudu manipuleerimisest ma ei tea (küll aga teed sa seda naise laste suhtes!), aga armastav isa pole sa ka: maksta miinimum lapsele näitab, et oled vägagi hoolimatu ja kui võimalik, maksaksid veelgi vähem. Seda, et sa pikkisilmi ootad ning aastaarve loed, kuna see koorem üldse kukilt läinud, oleme kõik lugenud.
Mis puutub siia pearätt või kogu hidžaab? Ma tean väga mitmeid moslemiperesid, kus traditsioonilisi rõivaid ei kanna ei mees, ega sunni seda tegema ka oma naist. Ka nemad europaliseeruvad, muideks.

Miskipärast jätad naise töötyamisõigusele vastamata? Mäletan ühest teemast, kus sa korrutasid nagu mantrat, et naine ei peaks kodust väljaspool töötama (mis tähendab ka tema sotsiaalse läbikäimise kontrollimist ja piiramist!), et hoolitsegu majapidamise eest. Majapidamine, mis koosneb saunast ja lagunevast onnist, millest naine lahutuse korral pennigi ei näe? Kõikidele muudele kohustustele peaks ta veel pooletoobiste külaonude “kantseldamisega” hakkama tegelema, keda sina sulasteks-töölisteks palkad. Kusjuures see viimane on just moslemimehele (ja mitte ainult!) absoluutne tabu: ükski mees ei sunni oma naist võõraste meeste järele vaatama. Sina seda soovisid (jah, pole veel sundinud, sest sul pole õnneks naist).

Seega ma ei näe mitte kuskilt otsast, et sina oleksid etem moslemist, kuigi teie kultuur ja tradistsioonid on erinevad, siis teatud põhimõtted on erinevustega veel hullemad. Küsin ka – mis suhtes on naine sinuga elades vaba? Võib ta tulla-minna, kuna soovib, loobudes tööst, saaks ta sinult nii palju mat.tuge, mis tema vajadused kataksid? Tema kaal, tervislikud eluviisid, lastesaamissoov on ju kõik SINU reglementeeritud. Mis vabadusest me räägime? Mis sõnaõigus on naisel? Ja ära ütle, et see on jälle mingi “majapidamise eest hoolitsemise” osa: normaalne tänapäeva naine ei soovi vaid koduperenaine olla. Ka seda on sulle korrutatud (mis peale sina leierdad edasi, et aga leidub ka selliseid, kes tahavadki oma elu supipotti ja titelappidesse matta. Kus nad siis on, küsin ma?).

1000 moslemi kägu siin määgimas ja eesti mehi maha tegemas. Ela sina ikka oma moslemimaal edasi ja jäta kindlasti laps mehe emale ja teistele naistele kasvatada. Naudi oma vabadust käia kaltsuga ja meessoost sugulaste saatel jalutamas. Eesti mees on ji nii paha, nii paha. Tahab sunnik naist orjaks rahalselt. Aga hea moslemi mees annab ilusti raha. Ainult rahaga pole midagi teha, sest peab kodus konutama või kaltsu all end varjama.

Kui olen otsustanud end teise kultuuri esindajaga perekonna luua, siis selge, et teen endale kõikvõimslikud nüansid enne selgeks. Niipalju kui saab.
Kui mees osutub ikkagi sitapeaks, siis lahkun. Kui selle hinnaks on laps, talitan vastavalt olukorrale, pidades siiski silmas tema heaolu. Kui ta ln omas kodus, aga minu elu oleks seal põrgu (mida ta peaks pealt nägema), siis ta jääb sinna. Mis ajast isa ja vanaema + muud sugulased korraga võõrad on, kes ladt kasvatada ei võiks?
Jah, ma tean, et teised nii ei mõtle: normaalne oleks pageda lapsega (kui saab), riskida lapseröövis süüfuststud/ vangi pandud saada, elada ei tea kus ja mis tingimustes, elada ülejäänud elu hirmus – aga vot lapse sain endale! Mina nii ei mõtle, ma armastan oma lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olen otsustanud end teise kultuuri esindajaga perekonna luua, siis selge, et teen endale kõikvõimslikud nüansid enne selgeks. Niipalju kui saab.
Kui mees osutub ikkagi sitapeaks, siis lahkun. Kui selle hinnaks on laps, talitan vastavalt olukorrale, pidades siiski silmas tema heaolu. Kui ta ln omas kodus, aga minu elu oleks seal põrgu (mida ta peaks pealt nägema), siis ta jääb sinna. Mis ajast isa ja vanaema + muud sugulased korraga võõrad on, kes ladt kasvatada ei võiks?
Jah, ma tean, et teised nii ei mõtle: normaalne oleks pageda lapsega (kui saab), riskida lapseröövis süüfuststud/ vangi pandud saada, elada ei tea kus ja mis tingimustes, elada ülejäänud elu hirmus – aga vot lapse sain endale! Mina nii ei mõtle, ma armastan oma lapsi.

Aga kui sa tead, et last kasvatakse sinu vihkamise vaimus ja selliseks, kelle eest sa põgenesid? Ja võrdsest suhtest moslemiga võid ka und näha, kui otsustad jääda töölkäivaks lapsevanemaks, siis lisaks tööle jäävad ka kodused toimetused sinu kanda. Seega saad omale topeltkoormuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui sa tead, et last kasvatakse sinu vihkamise vaimus ja selliseks, kelle eest sa põgenesid? Ja võrdsest suhtest moslemiga võid ka und näha, kui otsustad jääda töölkäivaks lapsevanemaks, siis lisaks tööle jäävad ka kodused toimetused sinu kanda. Seega saad omale topeltkoormuse.

Muidugi ma ei tea seda, millise kasvatuse ta saab. Aga tal on kodu, sugulased, stabiilsus, ta ei pea eluaeg hirmus elama, et ühe nuka tagant ta auto peale tõstetakse ja salaja minema viiakse.

Kas “tavalistel” inimestel on kuidagi teistmoodi? Käivad tööl + tegelevad koduste asjadega – täpselt sama. Sina ise tahaksid sellisel juhul just “poole koormusega” olla, st. sina käid AINULT tööl, aga kodused asjad ju pole sinu rida. Minu peres on koormused vastavalt vajadustele hajutatud täiskasvanud inimeste vahel, ka lastel on oma osa, mitte lihtsalt olla laps. Perekoolist olen lugenud – ja lõpuks enam isegi mitte imestanud! -, kuidas naistele ei sobi mehe koristamisstiil (“ei tee nii, nagu PEAB/ nagu MULLE MEELDIB”), toiduvalimistamine (“pärast endal rohkem koristamist”), nõudepesu (“teeb lohakalt”), lastega tegelemine (“istuvad ainult arvutis”) jne. Igalt poolt puksitakse see mees minema, ja siis ongi häda lahti, et keegi ei aita, mees kaunistab vaid diivanit ja suhted jahtuvad. Parema meelega tullakse jooksujalu töölt-poest-lasteaiast ja hakatakse kodus kokkama-õppima-pesu pesema jne. Loomulikult peale pikka tõrjumist ei tahagi keegi enam aidata. Ma ka ei aitaks.
Ses suhtes on minu prioriteedid teistsugused – olulisim on rahul inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabanda väga, aga kas sa tõesti arvad, et kedagi huvitavad sinu lapse õppekäigud? Kui tegemist on moslemite kooliga, siis seal ei õpetatigi midagi, mis normaalsele inimestele vajalik on. Või käid seal passimas, et ega tüdrukud ja poisid omavahel kokku ei puutu? Käid uurimas, et ega lapsed sealiha ei söö? Tüdrukutele õpetatakse koolis meeste jalgu pesema ja neid teenindama. Selles suhtes on muidugi õigus, et sellist ajupesu läbinud last ei tohiks kindlasti eestisse tuua. Talle on ju väikesest peast õpetatud, et tema onupoeg tuleb talle kosja. Kui kaltsu maha võtab ja sellega perekonda häbistab, siis kogukond kallab ta happega üle või midagi veel hullemat. Seega tõesti – jäta need lapsed pakistani.

Sa kah enne kirjutad ja siis loed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteeri

Mõtle nüüd lapse enda peale. Kas sa arvad, et on õige jätta laps moslemiperre, kus ta mõnele vanale sugulasele vägisi mehele pannakse ja sunnitakse surmatunnini kaltsu kandma. Kas see on tõesti see heaolu, mis sa lapsele soovid? Parem vast oleks sel lapsel elada Läänes ja röövimise hirmus.

Ei, see ei oleks kindlasti minu soov-valik, aga kui asjalood on nii, et minu peksmist ja alandamist peaks laps igapäevaselt taluma/ nägema, siis teen selle valiku ja lahkun. Ma räägin veel kord, et last ei puutu keegi – tema on hoitud ja armastatud, sest tal on seal sugulased.
Mis mehelepanemisesse puutub, siis vastupidiselt türdukule võib see laps olla ka poiss, kes on vägagi hoitud.

Üleüldse räägime me hetkel moslem-ossidest. Miks? Eesti ossile ju vabatahtlikult ei läheks, ega? Ikka otsitakse seda entelligentset ja kasvatatud inimest. Miks moslemiga abielludes peaks järsku oma prioriteetidest loobuma? Meie mõistes lääneliku kasvatusega moslemeid on väga palju, kes ei peksa ega vägista, kes töötavad headel kohtadel ja on suurepärased pereinimesed. Miks keegi peaks selle provintsi kõige vägivaldsema ossiga kokku elama hakkama? Ma siiski eeldan, et enne kokkukolimist tutvutakse elu-olu, sugulaste ja traditsioonidega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.10 05:48; 14.10 05:52; 14.10 13:33; 15.10 05:47; 15.10 09:50; 15.10 09:51; 15.10 10:00; 15.10 10:24; 15.10 11:34; 15.10 11:37; 15.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To yxikmees- on ka neid tarku naisi, kes ei lase end lapse pärast halvasti kohelda, vaid võtavad lapse ja jalutavad ära. Ja elavad normaalset elu, selliseid üksikvanemaid on palju.

Ei kujuta ette, kui eluvõõras peab olema, et selline kommentaar kirjutada?

Moslemiühiskonnas ei otsusta naine, kuidas teda kohelda tohib. Samuti ei võta naine last ja ei jaluta ära.

Osad inimesed on vist küll nagu kott peas elanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas “tavalistel” inimestel on kuidagi teistmoodi? Käivad tööl + tegelevad koduste asjadega – täpselt sama. Sina ise tahaksid sellisel juhul just “poole koormusega” olla, st. sina käid AINULT tööl, aga kodused asjad ju pole sinu rida. Minu peres on koormused vastavalt vajadustele hajutatud täiskasvanud inimeste vahel, ka lastel on oma osa, mitte lihtsalt olla laps.

Mina poleks ju poole koormusega, teeksin tööd 1,5+ kordse koormusega. Kuna minu 1,5 töökoormust on sissetuleku mõttes parem, kui 1+1 töökoormust ja jagatud kodutööd.
On erinevad perekonnad. Mina olen nn. traditsioonilise peresuhte pooldaja, sina aga feministlikku peresuhte pooldaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bussisõiduraha? Ma eelistaks, et naine sõidaks autoga, hädapärast mopeedautoga.
Mina saan oma onni lappimisega ka ise hakkama, pole mul naise raha vaja. Eelmise kodu võib ta välja rentida, kui ta just üürikast või vanematekodust ei tule.
Ma pole kiitnud mingit naise röövimist ja keldrisse aheldamist, olen vaid öelnud, et mõistan neid, aga ma ei kiida heaks. Samamoodi mõistan ka enesetapjaid.
Miks koguaeg poogitakse mulle juurde võõraid omadusi? Igaüks oma kujutlusvõime ja luulude kohapeal.

Mis raha eest see naine auto ostab, kui ta tööl käia ei tohi? Sina ostad? Siis on see ju sinu oma ja tõenäoliselt teataks sa auto vargusest, kui naine sellega teadmata suunas sõidaks.
Muud juttu pole mõtet kommenteeridagi- kõik siin teavad, mida sa öelnud oled ja mida mitte.

Sulle MEELDIB tööl käia? Parema meelega ei oleks kodus, ei teeks asju, mis sulle meeldib, omas tempos mõnusasti? Need “mullemeeldibtöölkäia” ongi need, kes ei käi laste õppekäikudel kaasas, ei ole igapäevaselt kursis koolis toimuvaga jne. Yksikmees vähemalt soovib naisele võimaldada seda, et naine ei peaks elu raiskama tööl viibimisega.

Sa oled vist ikka väga kõvasti kukkunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 21:49; 15.10 20:47; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olen otsustanud end teise kultuuri esindajaga perekonna luua, siis selge, et teen endale kõikvõimslikud nüansid enne selgeks. Niipalju kui saab.
Kui mees osutub ikkagi sitapeaks, siis lahkun. Kui selle hinnaks on laps, talitan vastavalt olukorrale, pidades siiski silmas tema heaolu. Kui ta ln omas kodus, aga minu elu oleks seal põrgu (mida ta peaks pealt nägema), siis ta jääb sinna. Mis ajast isa ja vanaema + muud sugulased korraga võõrad on, kes ladt kasvatada ei võiks?
Jah, ma tean, et teised nii ei mõtle: normaalne oleks pageda lapsega (kui saab), riskida lapseröövis süüfuststud/ vangi pandud saada, elada ei tea kus ja mis tingimustes, elada ülejäänud elu hirmus – aga vot lapse sain endale! Mina nii ei mõtle, ma armastan oma lapsi.

Aga kui sa tead, et last kasvatakse sinu vihkamise vaimus ja selliseks, kelle eest sa põgenesid? Ja võrdsest suhtest moslemiga võid ka und näha, kui otsustad jääda töölkäivaks lapsevanemaks, siis lisaks tööle jäävad ka kodused toimetused sinu kanda. Seega saad omale topeltkoormuse.

Nagu eesti meestega teisiti oleks. Naised käivad kyll tööl aga teevad ära ka kõik kodutööd ja kasvatavad lapsi. Eestis on seda teemat uuritud korduvalt ja tulemus on ikka sama- eesti mees ei osale kodutöödes ega laste kasvatamises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 21:49; 15.10 20:47; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on see ju sinu oma ja tõenäoliselt teataks sa auto vargusest, kui naine sellega teadmata suunas sõidaks.

Haige mõtlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina poleks ju poole koormusega, teeksin tööd 1,5+ kordse koormusega. Kuna minu 1,5 töökoormust on sissetuleku mõttes parem, kui 1+1 töökoormust ja jagatud kodutööd.
On erinevad perekonnad. Mina olen nn. traditsioonilise peresuhte pooldaja, sina aga feministlikku peresuhte pooldaja.

Mina olen sinu poolt Yxikmees 🙂
Ma elan ise erikrdi feministlikku elu.. Aga lihtsalt sellepärast, et asjad kuidagi kogemata kulgesid selliseks. Ma saan kõrget palka, olgem ausad, aga käin üksinda tööl. Mees kasvatab kodus lapsi ja tööl ei käi.
Ei ütleks, et see on ideaalne olukord. Kui mul oleks päris vabalt valida, siis ma võtaks ikkagi traditsioonilise variandi.. Kahjuks elu kuidagi veeres selliseks 🙂
Ega mõnus on küll.. tööl käia on ju palju lihtsam/ huvitavam kui lastega majandada ja süüa teha.
(Seda toredad pühapäevaaega ma saan nädalavahetuseti ka piisavalt.. )
Aga.. mõnikord ma jah mõtlen, et hea oleks olla see naisuke-nõrguke-koduhoidja ja leemekulbiliigutaja, kelle eest asjad ära mõeldakse 🙂

EDIT:
Aga pakistanlasega muidugi mitte.. Jumal hoidku selle eest 🙂
Elasin kunagi (noorest peast ja lühikest aega) koos ühe Maroko moslemiga. Ei iial enam 🙂
Ikka eesti mehega tahaks.. nüüd ja igavesti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen saanud peksa nagu loom, kahjuks sain sellest siis aru, kui asi käes. Soovitan enne tungivalt mõelda- kui satud teise kultuuriruumi inimesega kokku.

Minu ema sai terve minu lapsepõlve peksa nagu loom. Mitte ühe mehe käest vaid kokku kolme. Kõik olid eestlased, kõikide vanemad olid eestlased. Sai peksa mu ema, sai nende käest peksa mu emapoolne vanaema, peksid need mehed enda emasid ja sain peksa mina. Võiks ju arvata et mu ema on mingi külajoodik, kes alkoholiuimas oma joodikutest meestega kakleb. Ei ole! Mu ema on muusikaõpetaja ja koorijuht, kes tarbis alkoholi vaid peiedel ja pulmades ning siiski nö toostide ajal viisakusest. Lemmikajaviide on tal muusika ja lugemine. Sama võiks pealtnäha öelda nende meeste kohta, et kultuursed ja haritud mehed. Aga kodus olid saatanad. Nüüdseks on ema üksinda, kuna enam ei usalda ühtki meest. Kahel mehel on uued ohvrid, üks istub raskete kehavigastuste tekitamise eest vanglas.
Eesti mehed on täpselt samasugused vägivallatsejad, mäletan täpselt et minu lapsepõlves sellest lihtsalt ei räägitud. Politsei ei tulnud isegi kohale kui ema helistas. Isegi kui mina helistasin ja nutsin, ei tulnud. Olin teismeline tüdruk ja mul oli nägu verine, dispetšer ütles et kodutülidesse politsei ei sekku. Loodetavasti on ajad muutunud, aga Eesti mees ei muutu nii pea.
Värdjaid leidub igas kultuuriruumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värdjaid leidub igas kultuuriruumis.

Leidub tõesti. Isegi selliseid värdjaid, kes dispetšerile valetavad ja üritavad süütule inimesele sekeldusi tekitada. Perekoolis valetamisest parem ei räägigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema sai terve minu lapsepõlve peksa nagu loom. Mitte ühe mehe käest vaid kokku kolme. Kõik olid eestlased, kõikide vanemad olid eestlased. Sai peksa mu ema, sai nende käest peksa mu emapoolne vanaema, peksid need mehed enda emasid ja sain peksa mina. Võiks ju arvata et mu ema on mingi külajoodik, kes alkoholiuimas oma joodikutest meestega kakleb. Ei ole! Mu ema on muusikaõpetaja ja koorijuht, kes tarbis alkoholi vaid peiedel ja pulmades ning siiski nö toostide ajal viisakusest. Lemmikajaviide on tal muusika ja lugemine. Sama võiks pealtnäha öelda nende meeste kohta, et kultuursed ja haritud mehed. Aga kodus olid saatanad. Nüüdseks on ema üksinda, kuna enam ei usalda ühtki meest. Kahel mehel on uued ohvrid, üks istub raskete kehavigastuste tekitamise eest vanglas.
Eesti mehed on täpselt samasugused vägivallatsejad, mäletan täpselt et minu lapsepõlves sellest lihtsalt ei räägitud. Politsei ei tulnud isegi kohale kui ema helistas. Isegi kui mina helistasin ja nutsin, ei tulnud. Olin teismeline tüdruk ja mul oli nägu verine, dispetšer ütles et kodutülidesse politsei ei sekku. Loodetavasti on ajad muutunud, aga Eesti mees ei muutu nii pea.
Värdjaid leidub igas kultuuriruumis.

Üks Rootsi mees (rootslane, elab Rootsis, abielus eestlannaga) ütles mulle kord vestluse käigus, et ta ei saa aru, mis Eesti meestel viga on. Et ta on kuulnud nii paljude Eesti naiste käest, et nende Eesti mees neid peksab või on vägivaldne. Ta isegi nimetas üht meie ühist kolleegi, kes pidi koduvägivalla all kannatama. Mul polnud sellest aimugi, aga sain hiljem teada, et nii oligi.

Nii et jah, Eesti mees võib vabalt oma pere kallal vägivallatseda. Mind on üks mees peksnud üks kord elus. Mu oma isa. Eestlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegi reaalset kogemust eestist, kuidas sellest jamast väljuda kui oled aru saanud, et oli vale otsus ja tahad minema minna. KAs on vaja itenditeeti vahetada või põgeneda-kui rahule ei jäeta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 06:57; 08.10 18:10; 10.10 18:57; 11.10 07:13; 20.10 06:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei tunnista/ ei ütle otse välja, et “pole keelanud naisel lastega lahkuda”, aga loll saab ka aru, et pagasiga on see teekond raskem. Sina ise ju laste eest ei hoolitse (tuues vabanduseks alalise “ma tulen nii hilja koju”), seega sulle ongi nad kinnihoidmisvahendina, kuigi nagu näha, siis ka päris rumalad ikkagi lahkuvad. Pead vist uue meetodi leidma?
OMA lapse kaudu manipuleerimisest ma ei tea (küll aga teed sa seda naise laste suhtes!), aga armastav isa pole sa ka: maksta miinimum lapsele näitab, et oled vägagi hoolimatu ja kui võimalik, maksaksid veelgi vähem. Seda, et sa pikkisilmi ootad ning aastaarve loed, kuna see koorem üldse kukilt läinud, oleme kõik lugenud.
Mis puutub siia pearätt või kogu hidžaab? Ma tean väga mitmeid moslemiperesid, kus traditsioonilisi rõivaid ei kanna ei mees, ega sunni seda tegema ka oma naist. Ka nemad europaliseeruvad, muideks.

Miskipärast jätad naise töötyamisõigusele vastamata? Mäletan ühest teemast, kus sa korrutasid nagu mantrat, et naine ei peaks kodust väljaspool töötama (mis tähendab ka tema sotsiaalse läbikäimise kontrollimist ja piiramist!), et hoolitsegu majapidamise eest. Majapidamine, mis koosneb saunast ja lagunevast onnist, millest naine lahutuse korral pennigi ei näe? Kõikidele muudele kohustustele peaks ta veel pooletoobiste külaonude “kantseldamisega” hakkama tegelema, keda sina sulasteks-töölisteks palkad. Kusjuures see viimane on just moslemimehele (ja mitte ainult!) absoluutne tabu: ükski mees ei sunni oma naist võõraste meeste järele vaatama. Sina seda soovisid (jah, pole veel sundinud, sest sul pole õnneks naist).

Seega ma ei näe mitte kuskilt otsast, et sina oleksid etem moslemist, kuigi teie kultuur ja tradistsioonid on erinevad, siis teatud põhimõtted on erinevustega veel hullemad. Küsin ka – mis suhtes on naine sinuga elades vaba? Võib ta tulla-minna, kuna soovib, loobudes tööst, saaks ta sinult nii palju mat.tuge, mis tema vajadused kataksid? Tema kaal, tervislikud eluviisid, lastesaamissoov on ju kõik SINU reglementeeritud. Mis vabadusest me räägime? Mis sõnaõigus on naisel? Ja ära ütle, et see on jälle mingi “majapidamise eest hoolitsemise” osa: normaalne tänapäeva naine ei soovi vaid koduperenaine olla. Ka seda on sulle korrutatud (mis peale sina leierdad edasi, et aga leidub ka selliseid, kes tahavadki oma elu supipotti ja titelappidesse matta. Kus nad siis on, küsin ma?).

Loomulikult on pagasiga äraminek raskem. Aga samas mitte võimatu. Aga katsu sa moslemimehe juurest koos pagasiga ära minna.
Jah, ma sooviksin leida koduperenaise tüüpi naist, kes kui tööl käibki siis poole kohaga või hobikorras, mis ei tähenda seda, et ma nüüd sooviksin naist ühiskonnast isoleerida. Minupoolest leidku sõbrannad, käigu neil külas, või kutsugu ise siia, tegelegu hobidega.
Ma olen siiski nn. traditsioonilise pereelu pooldaja, kus mees teenib raha, ning naine on kodune ja kasvatab lapsi.

Täitsa nõus sinuga.
AGA
Ükskord saavad lapsed suureks, kasvatada pole enam vaja/ei saa.
Kas siis saab naine hundipassi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa nõus sinuga.
AGA
Ükskord saavad lapsed suureks, kasvatada pole enam vaja/ei saa.
Kas siis saab naine hundipassi?

Siis võib ju tööle minna või lapselapsi aidata kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle MEELDIB tööl käia? Parema meelega ei oleks kodus, ei teeks asju, mis sulle meeldib, omas tempos mõnusasti?

Sulle ei meeldi või? Vägisi käid päevast-päeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle MEELDIB tööl käia? Parema meelega ei oleks kodus, ei teeks asju, mis sulle meeldib, omas tempos mõnusasti?

Sulle ei meeldi või? Vägisi käid päevast-päeva?

Ei käi iga päev tööl, kuna elus on muud asjad palju olulisemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 09:36; 23.10 10:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted pakistanlasega abielu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.