Esileht Pereelu ja suhted Pakkuge, miks ei leia meest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Pakkuge, miks ei leia meest

Postitas:

Mina olen 170/62 ja ma kannan L suurust. Püksid on küll M, aga õlgadest olen toekam. Arvan, et XL on siis u 70 kg kaaluvad naised. 90 kg otsib oma riideid kusagilt Suure Tommi poest.

Eks mõni ongi sama kaaluga paks mis paks. Kui mina olin 170 ja 62 kg, olin ikka väga sale, kandsin M-i, mõnikord S-i. 170 ja 70 kaaluga on XL küll suur mis suur. Sina oled siis vast ebaproportsionaalselt suure ülakehaga naisterahvas, kui sellise kaaluga L-i kannad. Aga eks inimesed olegi erinevad. Mõne teise inimese pealt olen vaadanud, et 10 kg sinna või tänna tema välimust eriti üldse ei mõjuta, tema jutu järgi ainult tean, et on juurde või maha võtnud. Teisel on jälle iga ülekilo näha, eks riietumisoskusest oleneb ka.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:32; 18.05 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline naine on väga ülekaaluline! Mitte priske, vaid paks! 166/70 oleks priske. 20 kg rohkem on pekimägi.

Ei ole. Täiesti keskmises vormis keskealine naine. Sa ikka adud, et tõenäoliselt kannab selliste numbritega naine xl riidesuurust? See pole kusagilt otsast väga paks. Väga paks algaks 100+kiloselt ja isegi sellistel on mehed olemas kui tänavapilti vaatad.

Ma adun väga hästi. 90 kg kaaluv naine on PAKS olenemata pikkusest. Mina olen 170/62 ja ma kannan L suurust. Püksid on küll M, aga õlgadest olen toekam. Arvan, et XL on siis u 70 kg kaaluvad naised. 90 kg otsib oma riideid kusagilt Suure Tommi poest.

100-kilostel võivad küll mehed olemas olla. Need on siis sellised truud mehed, kes kunagi abiellusid 60-kiloste neiudega. Või siis on mingid pervert-mehed, kelle kiiks on pekised naised.

no ma ei tea. 166/90 on just armas ja ümmargune.
ma olen 168/68, sportlik, pükse kannan S/38 suurus, ülakeha veits suurem- M, aga lähevad ka skandinaavia S … sa pead 170/62 juures L kandes ikka väga alatoonuses ning pekine olema..

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 15:39; 19.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Teema oli jah provokatiivne, kaalu panin meelega sisse (kuigi sõbranna ongi sellises kaalus). Hästi naljakas, et väga suur enamus vastajatest arvas, et põhjuseks on kaal ???? Osa siin arvas aga tegeliku põhjuse ära küll. Ehk, et põhi probleem on selles, et ta on liiga edukas. Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda. Kui ta aga räägib ausalt oma elust, siis pole ükski mees rohkem välja kutsunud. Vot selline lugu.

No ma ei tea, edukud edukuseks, aga kas ta oleks ise tahtnud, et need mehed teda järgmine kord veel välja kutsuvad?
Ja uuesti kohtudes räägib, et valetas esimesel korral ning kõik kaovad ära… Kes valetajat ikka tahaks…

Pole mingis edukuses probleem, naisel lihtsalt pole endal ühegi mehe vastu piisavalt huvi olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ta ei leia meest, kuna nii lolli sõbrannaga lävimine on ka talle halba varju jätnud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 16:21; 19.05 07:42; 19.05 16:33; 19.05 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

90 kg kaaluv naine on PAKS olenemata pikkusest.

Ok, sinuga on lihtne, mõistust on vähevõitu.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:33; 18.05 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised ja mehed on erinevad ja kui naine otsib meest, kes oleks talle sarnaste huvidega, siis ta ei leiagi seda meest, sest sellised mehed jälle tahaks sellist kodusemat naist. Elus on alati nii – kaks kokka kööki ei mahu. Iga naine leiab mehe kui suhtlus klapid, aga kui lisada sinna igasugu muid soove, siis valik aina kahaneb ja kahaneb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 00:48; 18.05 17:42; 19.05 16:29; 19.05 16:48; 20.05 12:39; 20.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Teema oli jah provokatiivne, kaalu panin meelega sisse (kuigi sõbranna ongi sellises kaalus). Hästi naljakas, et väga suur enamus vastajatest arvas, et põhjuseks on kaal ???? Osa siin arvas aga tegeliku põhjuse ära küll. Ehk, et põhi probleem on selles, et ta on liiga edukas. Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda. Kui ta aga räägib ausalt oma elust, siis pole ükski mees rohkem välja kutsunud. Vot selline lugu.

Täitsa usun, et peale esimest kohtingut tõusevad mehed viisakalt püsti ja tõdevad ” sa oled minu jaoks ikka liiga hea” 😀

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 07:18; 18.05 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama jutt. Tean mehi, kellele just meeldivad edukad ja enesekindlad ja targad naised. Ju ta on siis mingite tossikestega kohtamas käinud. Mingu välja enesekindla mehega. Kasvõi võtku mõni oss. See järeldus, et meestele meeldivad lollid naised, on väga rumal ka mööda klišee.

Ei, täiesti kindlasti ei pea naine loll olema. Kuid mehel peab olemas võimalus naise eest hoolitseda, tunda end ürgselt tugevana ja justnimelt praktiliselt vajalikuna. Kuidas täpselt, sõltub juba konkreetsest paarist.

Teemaalgatus võib ju olla hüpoteetiline, kuid kirjeldatud suhtes tekib mehel ilmselt väga kiirelt mõte, et miks teda sinna üldse vaja on, kui kõik juba niigi korras ja joone peal on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline naine on väga ülekaaluline! Mitte priske, vaid paks! 166/70 oleks priske. 20 kg rohkem on pekimägi.

Ei ole. Täiesti keskmises vormis keskealine naine. Sa ikka adud, et tõenäoliselt kannab selliste numbritega naine xl riidesuurust? See pole kusagilt otsast väga paks. Väga paks algaks 100+kiloselt ja isegi sellistel on mehed olemas kui tänavapilti vaatad.

Kehamassiindeksi kohaselt on see naine rasvunud, mitte lihtsalt ülekaaluline. 166 cm pika naise normaalkaalu vahemik on 51-68 kg. 90 kg on selgelt liiga palju.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 168/68, sportlik, pükse kannan S/38 suurus, ülakeha veits suurem- M, aga lähevad ka skandinaavia S … sa pead 170/62 juures L kandes ikka väga alatoonuses ning pekine olema..

No see vaeseke ju ütles, et tal on laiad õlad, sellepärast nii suur suurus. Ma vist võtaks vabatahtlikult juurde sel puhul, et saaks vähemalt suurt rindagi põhjuseks tuua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta aga räägib ausalt oma elust, siis pole ükski mees rohkem välja kutsunud. Vot selline lugu.

Selle kohta võib vist öelda, et mitte keegi ei keela teil mõlemal just VOT sellises mullis edasi elada.

Aga see jääb muidugi arusaamatuks, miks see teile rahuldust pakub.

Sest, esiteks on see teie peades tekkinud debiilne “tõde” ja teiseks…
vähemalt see sõbranna ei tahagi kedagi leida.
Vastasel korral oleks ju lihtne öelda, et … “minuarust mu küünetehniku kontor pole tõesti nii edukas kui sinu langevarjuhüpete firma”…aga ta miskipärast ei tee seda.

Ju siis pole seda õiget leidnud, et hakkaks võimlema. Aga see poole pealt teematamine on … pehmelt öeldes imelik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 10:22; 18.05 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline naine on väga ülekaaluline! Mitte priske, vaid paks! 166/70 oleks priske. 20 kg rohkem on pekimägi.

Ei ole. Täiesti keskmises vormis keskealine naine. Sa ikka adud, et tõenäoliselt kannab selliste numbritega naine xl riidesuurust? See pole kusagilt otsast väga paks. Väga paks algaks 100+kiloselt ja isegi sellistel on mehed olemas kui tänavapilti vaatad.

Ma adun väga hästi. 90 kg kaaluv naine on PAKS olenemata pikkusest. Mina olen 170/62 ja ma kannan L suurust. Püksid on küll M, aga õlgadest olen toekam. Arvan, et XL on siis u 70 kg kaaluvad naised. 90 kg otsib oma riideid kusagilt Suure Tommi poest.

100-kilostel võivad küll mehed olemas olla. Need on siis sellised truud mehed, kes kunagi abiellusid 60-kiloste neiudega. Või siis on mingid pervert-mehed, kelle kiiks on pekised naised.

Mina olen 172 cm ja 66 kilo ja julgen öelda, et ikka üsna peenike. Liibuvat minikleiti vôiksin keha poolest ikka väga vabalt kanda, kui see mu stiil oleks. Aga mul on muidugi keha üsna toonuses ka, käin jooksmas ja vahel teen jõutrenni, kallerdav liha võib-olla jah võtaks sellise kaalu juures suuremad mõōtmed.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 06:45; 19.05 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 172 cm ja 66 kilo ja julgen öelda, et ikka üsna peenike. Liibuvat minikleiti vôiksin keha poolest ikka väga vabalt kanda, kui see mu stiil oleks. Aga mul on muidugi keha üsna toonuses ka, käin jooksmas ja vahel teen jõutrenni, kallerdav liha võib-olla jah võtaks sellise kaalu juures suuremad mõōtmed.

Ma ka imestan, et 172/66 ei saa paks olla. Isegi priske mitte. Mina 172/64 juures kandsin S ja M suurust, sõltuvalt mudelist. Ja mul olid ka rinnad. Selline kena B korv.

Inimestel on peas ikka midagi väga katki läinud, kui normaalse füüsisega naisi paksudeks peetakse ????

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 16:21; 19.05 07:42; 19.05 16:33; 19.05 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 166 pikk, kaalun 64 kg ja kannan L suurust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda.

Õpetaja ja klienditeenindaja on mõlemad ühtmoodi sellised lihtsamad tööd?
Kui su sõbranje nii väga tahab mehele saada, ehk peakski siis elukutset vahetama. Õpetajaks kahjuks ärimiisusid niisama ei võeta, enne peab vastava hariduse omandama, aga kui see tehtud, võib küll kooli lihttööliseks minna. Ongi elu kohe nii lihtne ja saab mehele ka. Muig…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapud viinamarjad- ma olen liiga edukas nende jaoks nagunii…
Ja selleks, et printsi leida, tulebki omajagu konni üle vaadata (netitutvuste saidi ongi just konnatiik, vahel harva sinna mõni prints ära eksib). Ärge nutke, leiab su “sõbranna” ka omale paraja.

Ja kohe kindlasti ei ole sellise kaalunumbri ja pikkusega “keskmine keskealine naine”, vaid ikka tüse. Tavaline on keskeas +10kg, see on tõesti levinud, sel naisel on vähemalt 20kg ülekaalu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:29; 19.05 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi oleks ainult kehakaalus, siis tõenäoliselt oleks ta ammu kaalust maha võtnud ja mehe leidnud. Aga ma arvan, et ta ei otsigi aktiivselt. Olen näinud, et inimesed, kes pikalt kooselus (noorelt alustanud), ei kipu kohe uut suhet alustama. Nad võibolla tüdinud ja tahavad lihtsalt olla. Ei pea kohe järgmisesse suhtesse tormama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja ja klienditeenindaja on mõlemad ühtmoodi sellised lihtsamad tööd?

Kus sa elanud oled?
https://www.pinterest.com/pin/222083825344471763/
Kas mõni, kellel on valida, läheks tänapäeval õpetajaks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 22:34; 19.05 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda.

Õpetaja ja klienditeenindaja on mõlemad ühtmoodi sellised lihtsamad tööd?

Kui su sõbranje nii väga tahab mehele saada, ehk peakski siis elukutset vahetama. Õpetajaks kahjuks ärimiisusid niisama ei võeta, enne peab vastava hariduse omandama, aga kui see tehtud, võib küll kooli lihttööliseks minna. Ongi elu kohe nii lihtne ja saab mehele ka. Muig…

Jah, nt keskkooli reaalteaduste õpetaja, seda eriti kusagil reaalkallakuga koolis olümpiaadilapsi ette valmistades, on ikka küll selline ‘lihtsam’ amet. Selline õpetaja on paras kaaslane keskmisele ossile, kes otsib endast rumalamat naist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 06:45; 19.05 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda.

Õpetaja ja klienditeenindaja on mõlemad ühtmoodi sellised lihtsamad tööd?

Kui su sõbranje nii väga tahab mehele saada, ehk peakski siis elukutset vahetama. Õpetajaks kahjuks ärimiisusid niisama ei võeta, enne peab vastava hariduse omandama, aga kui see tehtud, võib küll kooli lihttööliseks minna. Ongi elu kohe nii lihtne ja saab mehele ka. Muig…

Jah, nt keskkooli reaalteaduste õpetaja, seda eriti kusagil reaalkallakuga koolis olümpiaadilapsi ette valmistades, on ikka küll selline ‘lihtsam’ amet. Selline õpetaja on paras kaaslane keskmisele ossile, kes otsib endast rumalamat naist.

Kas naised on siis vahepeal meestest targemaks saanud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 00:48; 18.05 17:42; 19.05 16:29; 19.05 16:48; 20.05 12:39; 20.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda.

Õpetaja ja klienditeenindaja on mõlemad ühtmoodi sellised lihtsamad tööd?

Kui su sõbranje nii väga tahab mehele saada, ehk peakski siis elukutset vahetama. Õpetajaks kahjuks ärimiisusid niisama ei võeta, enne peab vastava hariduse omandama, aga kui see tehtud, võib küll kooli lihttööliseks minna. Ongi elu kohe nii lihtne ja saab mehele ka. Muig…

Jah, nt keskkooli reaalteaduste õpetaja, seda eriti kusagil reaalkallakuga koolis olümpiaadilapsi ette valmistades, on ikka küll selline ‘lihtsam’ amet. Selline õpetaja on paras kaaslane keskmisele ossile, kes otsib endast rumalamat naist.

Kas naised on siis vahepeal meestest targemaks saanud?

Ei

Mehed on lihtsalt kõvasti lollimaks jäänud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 16:21; 19.05 07:42; 19.05 16:33; 19.05 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles need mehed siis lollimad on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 00:48; 18.05 17:42; 19.05 16:29; 19.05 16:48; 20.05 12:39; 20.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles need mehed siis lollimad on?

No ma ei tea. Ise sa ju imestad, et naised näivad targemad kuidagi. Või mina kah ei tea. Äkki on mehed jätkuvalt sama targad, aga naised on mingit ajubuusti saanud ja meestest ette põrutanud.

Vali ise, kumb versioon su maailmavaatega paremini sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 16:21; 19.05 07:42; 19.05 16:33; 19.05 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui on keskealine, ülekaaluline, teisel ringil, lapsega ning mehest edukam, siis ega vist mehed tormi ei jookse. V.a selline mees, kes tahab naise kulul elada. Muidu oleks vaja pikemat ja põhjalikumat tutvust, kus naise hea iseloom, söögitegemisoskus jm välja tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Teema oli jah provokatiivne, kaalu panin meelega sisse (kuigi sõbranna ongi sellises kaalus). Hästi naljakas, et väga suur enamus vastajatest arvas, et põhjuseks on kaal ???? Osa siin arvas aga tegeliku põhjuse ära küll. Ehk, et põhi probleem on selles, et ta on liiga edukas. Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda. Kui ta aga räägib ausalt oma elust, siis pole ükski mees rohkem välja kutsunud. Vot selline lugu.

See oli esimene asi, mida ma pakkuda tahtsin, et põhjus seisneb selles, et ta on eraettevõtja ja ilmselt ka edukas. Mehed arvavad, et neil pole sellisele naisele midagi pakkuda ja tal ei ole neid vaja.

Mul on edukas sõbranna, kes oli 170/110. Meest ei leidnud ja arvas ka sarnaselt siin enamusele, et asi on ülekaalus. Käis maovähendusopil, nüüd on 170/58 ja pakkuge, kas teda nüüd tahetakse.
Õige vastus on – ei taheta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõme teema. päriselt. edukus nüüd küll kedagi ei peleta, pigem ülbus jms. või lihtsalt loll jutt.või enesekindluse puudus(peletab ka mõnusalt mehi).
arvatavasti hindad ennast ja oma sõbrannat lihtsalt valesti ning mehed ei taha suhet, kuna ei viitsi ennast täis või ebakindlate muttidega tegeleda.
või siis vaatad valede meeste seas.
olles edukas ja vallaine ning vaadates endaga võrdseid mehi pole veel märganud,et keegi minu intelligentsuse või edukuse juures tagasi kohkuks.
pigem ülbus või vähene huvi meeste vastu (peale pikka abielu lõppu ei ole huvitatud kohe uude suhtesse hüppamisest)kohutab. nii on mehed jäänud pigem sõpradeks, mõned on ka investeerinud minu ettevõtmistesse, mis hetkel olulisemad kui suhted
kokkuvõttes- pole need mehed nii lollid ja saamatud. aga ma ei kipu ka iga mehega suhtlema

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 15:39; 19.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles need mehed siis lollimad on?

No ma ei tea. Ise sa ju imestad, et naised näivad targemad kuidagi. Või mina kah ei tea. Äkki on mehed jätkuvalt sama targad, aga naised on mingit ajubuusti saanud ja meestest ette põrutanud.

Vali ise, kumb versioon su maailmavaatega paremini sobib.

Iga naine siin perekoolis targutab kui haritud ta on jne, aga siis ei leia meest või leiab mingi lolli, miks haridusest mingit kasu pole või millest selline lõputu rahulolematus? Kui leiad mehe, siis ju oled teda väärt ja pead rahul olema sellega, aga sõimama lolliks ja lolliks. Loll naine saabki võtta lolli mehe, aga siis võiks juba ennast lolliks pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 00:48; 18.05 17:42; 19.05 16:29; 19.05 16:48; 20.05 12:39; 20.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Teema oli jah provokatiivne, kaalu panin meelega sisse (kuigi sõbranna ongi sellises kaalus). Hästi naljakas, et väga suur enamus vastajatest arvas, et põhjuseks on kaal ???? Osa siin arvas aga tegeliku põhjuse ära küll. Ehk, et põhi probleem on selles, et ta on liiga edukas. Oleme seda omavahel arutanud ja kui ta kohtumisel meestega räägib, et on õpetaja/klienditeenindaja/muud sellised lihtsamad tööd, siis enamus mehi soovib uuesti kohtuda. Kui ta aga räägib ausalt oma elust, siis pole ükski mees rohkem välja kutsunud. Vot selline lugu.

See oli esimene asi, mida ma pakkuda tahtsin, et põhjus seisneb selles, et ta on eraettevõtja ja ilmselt ka edukas. Mehed arvavad, et neil pole sellisele naisele midagi pakkuda ja tal ei ole neid vaja.

Mul on edukas sõbranna, kes oli 170/110. Meest ei leidnud ja arvas ka sarnaselt siin enamusele, et asi on ülekaalus. Käis maovähendusopil, nüüd on 170/58 ja pakkuge, kas teda nüüd tahetakse.

Õige vastus on – ei taheta.

Edukas, milles see edukus siis väljendub? Koguaeg loen perekoolist kui edukas mõni naine on, kui ilus ja tore ta on, aga mehed ei taha. Kui mehed ei taha, siis pole naises kirge või on pealekäiv või orjastav. Kuidas siis osad keskealised mehed leiavad naise, vups kohe abielu, lapsed ja kõik, aga osade naistega ei taha keegi abielluda. Äkki siis peaks endas midagi muutma või leppima. Vägisi ju armsaks ei saa.

Mulle endale muidugi tundub see edukusest jahumine ikka selline võltsmaailma ehitamine. Kui oled edukas, mis kelgid sellega? Ole inimene.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 00:48; 18.05 17:42; 19.05 16:29; 19.05 16:48; 20.05 12:39; 20.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas, kuidas iga teema all varem või hiljem hakkavad Käod oma mõõte ette lugema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te sõbrannaga nii kindlalt õiget vastust teate?
Olete peale kohtinguid meestele ankeedi saatnud?
Minu versioon on see, et kuna ta on keskm7sest ümaram, on tal vaatamata oma edukusele siiski mingi ebamugavus, mis paneb märkama kehvemaid mehi. Aga neid pisut kehvemaid mehi just hirmutabki naise edu. Kui ta vaataks enda tasemel mehi, poleks ehk sellised liiga edukartlikud ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Pakkuge, miks ei leia meest