Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pakkuge, mis töö mulle sobiks!

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Pakkuge, mis töö mulle sobiks!

Postitas:
Kägu

RE: Pakkuge, mis töö mulle sobiks!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen nõus, et ajakirjanik. Silmaringi annab alati laiendada. [/tsitaat]Oiii, ei. Rumalaid ajakirjanikke on niigi kõik kohad täis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimene, kes on hea veenmisvõimega ja empaatiline, suudab end alati ka laste ees kehtestada.

Midagi su kirjelduses ei klapi.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

selliste omadustega sobid tööle põllule, näiteks juurvilja koristusmasina operaatoriks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]selliste omadustega sobid tööle põllule, näiteks juurvilja koristusmasina operaatoriks.[/tsitaat]

teiste elu on sulle üks suur nali jah?
aga kui sinu elu üle nalja tehakse, või su lapse elu üle? siis annaksid molli, eksole.

austa kaasinimesi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siis sa ei sobi.[/tsitaat]

Seda ei küsinud mitte teemaalgataja, vaid keegi,kes tahtis saada sotsiaaltöötajaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Täiesti ülbitsevad kommentaarid!
Häbi teil olgu, mõttetud inimesed.

Aga teemaalgatajale tulid sellised mõtted:

sotsiaaltöö
psühholoogia
jurist
looduskaitse

oma miinuseid saab loomulikult vähendada, ma küll usun, et inimesed on muutumisvõimelised ja ainult tõsised väljakutsed on sellel teel abiks.
[/tsitaat]
Loll jurist või psühholoog. Appi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loll jurist või psühholoog. Appi![/tsitaat]

näide järjekordsest lugemispuudulikusega kasutajast.

Please wait...
Postitas:
Piibuga naine

[tsitaat]Tunnen, et vajan elus kannapööret. Olen praegu lapsehoolduspuhkusel, aga tulevikuplaanid on segased, tahaks täiesti teisele tööle ja tõenäoliselt tuleb ka uut eriala õppida. Pean aga olema täiesti kindel selles, et see uus ala mulle ka väga hästi sobiks.
Teen siin eksperimendi, mida võõrad inimesed soovitavad mulle nende faktide põhjal, mis ise oskan endast välja tuua.

Minu plussid:
* paindlik mõtlemine, oskus mõista probleeme ja inimesi mitme kandi pealt
* hea argumenteerimis- ja veenimisoskus
* empaatiavõime, oskus märgata ja mõista teiste tundeid
* hea sõnastamisoskus. (nt e-maile, kus kellelegi midagi põhjendada tuleb, kirjutan väga hea meelega)

Minu miinused:
* üsna kitsas silmaring ja vähesed faktiteadmised
* vähene loomingulisus, kui ülesanne pole verbaalne (nt millegi kujundamine oleks mu jaoks õudusunenägu)
* lohakus ja korratus füüsiliste asjade osas(töö vaimne sisu võib mul olla üsna loogiline ja struktureeritud, kuid reaalsed asjad on alatasa segamini ja kadunud)
* raskus teha enda silmis tähtsusetuid ülesandeid
* laste ees on raske end kehtestada

Milline töö meeldiks:
* töö, milles ma näen inimestele/ühiskonnale selget kasu.
* töö inimestega
* vaheldusrikas ja vaimselt stimuleeriv
* boonuseks oleks töö kollektiivis, kuid kui töö sisu on inimestega, ei ole kollektiiv nii esmatähtis.

Pakkuge palun mulle mõtteid. Nii valdkonna osas kui ka ka päris konkreetseid töökohti. Vahel ei tule mõne valdkonna puhul üks või teine konkreetne töö pähegi, mida see valdkond võiks võimaldada. [/tsitaat]
Ma soovitan sulle asuda uuesti õppima. Saad oma kitsast silmaringi avardada, õpid natuke organiseerumist/organiseerimist ja ka enda kehtestamist.
Nii kasinate oskustega on raske kusagile mõistlikule tööle saada.

Please wait...
Postitas:
Kägo

Usaldustelefoni vastaja. Vahet pole, kas siis mingi ametliku \”usaldustelefoni\” nime all tegutseval MTÜ tasuta abitelefonil või mõnel tasulisel \”küsida võib kõike\” liinil.
Töö sisu ja tulemus on ju täpselt sama, võib-olla palgas on väike vahe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina soovitan sul hakata ajakirjanikuks. Selle töö peale on võimalik saada ka vastava erihariduseta. Kõrgharidus muidugi tuleb kasuks, aga see võib vabalt olla mingil muul erialal. Hoia silm peal, enne suve tavaliselt otsitakse suvereportereid.
P.S. Olen ajakirjanik, kes tundis ennast ära su kirjelduses. Muidugi kitsas silmaring ei tohi olla, aga selles osas sa äkki teed endale liiga?[/tsitaat]
Kui tööle hakkavad erialase hariduseta ajakirjanikud, tulebki lugeda ebamääraseid pealkirju ja segamini sisusid, kuna tekst on kirjutatud inimeste poolt, kes nõuetega kursis pole… Need isehakanud ajakirjanikud viivadki ajakirjanduse maine alla!
Ja autor väitis, et tal on hea sõnastusoskus… Arenguruumi selles osas siiski on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Piibuga naine kirjutas:[/small]

Ma soovitan sulle asuda uuesti õppima. Saad oma kitsast silmaringi avardada, õpid natuke organiseerumist/organiseerimist ja ka enda kehtestamist.
Nii kasinate oskustega on raske kusagile mõistlikule tööle saada. [/tsitaat]

jälle üks lugemisoskuseta…
loe nüüd teemaalgataja postitus uuesti läbi ja siis häbene enda vastust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi siin irooniaga soovitas, et isikuomadustelt sobiks Amway vm taolisega tegelema…jah, tõesti, jutt jumala õige. Ise sattusin põhimõtteliselt samasuguses olukorras olles kokku Tupperwarega, liitusin ja olen siiani igati rahul. Sain ellu vaheldust, leidsin palju uusi tuttavaid ja hoopis uue suuna elus. Muidugi, põhitööks see ei sobi. Vähemalt alguses mitte – vaja ennast enne sisse töötada. Aga uut hingamist toob kindlasti. Kui tahad proovida, kirjuta liina.tw@hot.ee.

Please wait...
Postitas:
Miss Maple

[tsitaat] [small]Miss Maple kirjutas:[/small]

Eeee…copywriteriks kui pole loovust? [/tsitaat]

Sul tundub, on vähene loetu mõistmise oskus. teemaalgataja kirjutas, et tal pole loovust, kui pole tegemist verbaalse tegevusega. Sõnadega mängimine aga talle sobib.

Copywriter on reklaamtekstide kirjutaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja siin.
Kas see, et ma ise oma faktiteadmiste osas kriitiline olen, näitab, et olen rumal kui lauajalg?
Keskkooli lõpetasin viitega, kõrgkoolis omandasin eriala ja seni olen tööpõllul edukalt hakkama saanud. Kuid silmaringi osas olen tõesti kriitiline, sest arvan, et tõeliselt laia silmaringiga on üldse väga vähe inimesi ja aladele, mis tohutut lugemust nõuaks, ma ei kipu, sest olen selles osas üsna enesekriitiline. Laia silmaringi all pean silmas seda, et inimene orienteeruks vabalt ajaloos, filosoofias, kirjanudses, poliitikas, majanduses jne – mitte seda, et tavatasemel maailmast teadmisi omaks.
Kohati tuli vastuseid lugedes must masendus, aga siis mõistsin, et tõepoolest esitasin faktid enese kohta vildakalt: plusside osas vaid enda jaoks olulisimad isikuomadused, eeldades, et need loevad uue eriala valikul rohkem kui juba omandatud oskused. Miinused panin kirja aga kaalukamad, sest uusi oskusi omandada on lihtsam, kui vanadest puudustest lahti saada.
Neile, kes ütlevad, et ma kuhugi ei kõlba: ma ei soovigi veel kõlvata, soovin õppima minna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jarka

[tsitaat]Teemaalgataja siin.
Kas see, et ma ise oma faktiteadmiste osas kriitiline olen, näitab, et olen rumal kui lauajalg?
Keskkooli lõpetasin viitega, kõrgkoolis omandasin eriala ja seni olen tööpõllul edukalt hakkama saanud. Kuid silmaringi osas olen tõesti kriitiline, sest arvan, et tõeliselt laia silmaringiga on üldse väga vähe inimesi ja aladele, mis tohutut lugemust nõuaks, ma ei kipu, sest olen selles osas üsna enesekriitiline. Laia silmaringi all pean silmas seda, et inimene orienteeruks vabalt ajaloos, filosoofias, kirjanudses, poliitikas, majanduses jne – mitte seda, et tavatasemel maailmast teadmisi omaks.
Kohati tuli vastuseid lugedes must masendus, aga siis mõistsin, et tõepoolest esitasin faktid enese kohta vildakalt: plusside osas vaid enda jaoks olulisimad isikuomadused, eeldades, et need loevad uue eriala valikul rohkem kui juba omandatud oskused. Miinused panin kirja aga kaalukamad, sest uusi oskusi omandada on lihtsam, kui vanadest puudustest lahti saada.
Neile, kes ütlevad, et ma kuhugi ei kõlba: ma ei soovigi veel kõlvata, soovin õppima minna. [/tsitaat]

Perekool on ju täiskasvanute lasteaed. Tuleb eraldada teri sõkaldest.

Please wait...
Postitas:
k077

Hakka maakleriks

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]nurmenelk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Büroo assistent tundub sellele kirjeldusele sobivat.[/tsitaat]

Kui üleüldse kellelgi peavad asjad, nii materiaalsed kui organiseerimisalased, korras olema, siis büooassistendil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Miss Maple kirjutas:[/small]

Eeee…copywriteriks kui pole loovust? [/tsitaat]

Ta ütles, et pole loovust, kui peab midagi materiaalset tegema. Nt ei oska joonistada või kastitäiest suvalistest asjadest midagi vahvat meisterdada. Või asju ebatraditsiooniliselt kasutada. Nt köögikapis kuivainepakid ja vannitoas pulbripakid pesulõksudega kinni panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, sulle võiks müügitöö hästi sobida. Telefonimüüjaid sõimatakse küll, aga ma ise nt olen ostnud mulle üpris ebavajaliku asja telefonimüüja käest, kuna ta osks seda tööd nii hästi. Ei, ta ei rääkinud mind surnuks. Mind lihtsalt vaimustas, KUI hea ta oma alal oli. Mu tütrel on sõbranna, kes töötab ülikooli kõrvalt telefonimüüjana. Põhimõtteliselt müüb ta kuu normi kahe nädalaga ära. On paar ni¨¨i, mida ta hästi tunneb, ja neid kaupu müübki. Ja lõppude lõpuks võiks telefonimüük käia mitte nii, et helistatakse suvalisi numbreid läbi, vaid pakutakse kaupu konkreetsetele äriettevõtetele, kes oleks tõepoolest potentsiaalsed kliendid. Sama lugu müügiagentidega – ei pea ju käima nagu potisetu ukse tagant ukse taha, vaid külastad just potentsiaalseid ärikliente ja hoiad juba kujunenud kliendisuhted.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ja miks mitte kindlustusmaakler? http://www.nbkm.ee/ See firma otsis töötajaid.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pakkuge, mis töö mulle sobiks!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.