Esileht Lapse ootamine Paks veri ja istuv töö

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Paks veri ja istuv töö

Postitas:

Tere, kuidas võib mõjuda rasedusele istuv töö kui mul veri on väga paks ? Minu trombotsüütide näit on 1500, saan ka ravimeid.
Rasedust on hetkel alles 5nd , ja tööpäev kestab 12h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole pädev vastama, aga kui oled keerulises olukorras, uuri seisulaua võimalust (ja vahelda seda liikumise-võimlemise ja istumisega)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui süstid verevedeldajat siis oled hoitud ka istudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei oska nõu anda töötamise osas, aga seoses trobotsüütidega peaks kindlasti aru saama sellest, et kõrged trombotsüüdid ei tähenda ainult trombi riski, seega ei ole siin asjakohane verevedeldajate kasutamine ja eeldamine, et sellest piisab. Trombotsüütide funktsioonihäired esinevad ka kõrgete trbombotsüütide arvu korral, mis tähendab hoopiski riski veritsustele.

https://www.kliinikum.ee/ho/info-haiguste-kohta/2-uncategorised/120-omandatud-trombotsueuetide-funktsioonihaeired

Ma eeldan, et Teil on krooniline haigus, mis sellist trombotsüütide tõusu põhjustab ja kuna ütlete, et juba tarvitate ka ravimeid, siis viitab see sellele, et haigus ei ole hästi kontrolli all. Mõningad kroonilised verehaigused võivad aja jooksul muutuda ägedaks haiguseks, mis tõttu on haiguse varajane kontrolli alla saamine eriti oluline. Soovitaksin Teil esimesel võimalusel võtta ühendust oma raviarstiga ja tema käest küsida riske seoses töötamisega.

Lapsed tuleb ju ka üles kasvatada, seega minu isiklik arvamus on, et kõige olulisem oleks haigus kontrolli alla saada, hoolimata sellest kuidas käesolev rasedus kulgeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Paks veri ja istuv töö