Esileht Ilu Paksud – mida praeguste soojade ilmadega kannate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Paksud – mida praeguste soojade ilmadega kannate?

Postitas:

Väljas palav, tööl palav, midagi pole selga panna, mis ka viisakas välja näeks ja kehakuju ei rõhutaks.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka telki, ikka telki.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka telki, ikka telki.

Mõtlen ka, et valge linane burka oleks jube hea 🙂
Aga naistel mustad ju.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 12:42; 20.05 12:44; 20.05 14:14; 20.05 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telki, ehk siis a-lõikega, ampiirlõikega, oleneb, kus peki paksus suurim on.

ja kleidi all puuvillased jalgratturipüksid (täiesti õhuke trikoopuuvill, mitte spordipüksimaterjalist, niiet välja ei paista muidugi), et higistavad kintsud käies katki ei hõõruks. (kusjuures ma ei ole 100kg, vaid 70… nii loll asi, aga selleks, et kintsud ei hõõruks, peaksin 20kg kergem olema, niiet õhk kintsude vahelt läbi käib ja ülemine osa nagu koonduslaagrist pääsenul! On see kõnnakust või mis, aga ma ei saa ju jalad harkis pardi moodi paterdada ka!). Ja kuuma ilmaga ei ole ma nõus sukkpükse jalga panema, las sääred saavad õhku.

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 12:47; 06.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hele strech teksa ja pikem top.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuunika ja retuusid. Paksudel lähevad ju kintsuvahed kuumusest hauduma, kui ainult kleiti kanda. 😀

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linased pikad püksid ja valge või must pikem hõlst peale. See võiks olla natuke kortsus ja mitte ümber keha. Peale rippuvate hõlmadega jakike. Mingid suuremad ehted… või siis üldse mitte ehteid. Natuke katsetamist ja tulemus suviselt stiilne. Juurde sobib miski punutud kott, mida praegu kõik poed täis on.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:04; 20.05 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolikad on saledad ja rikkad.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plus size linen outfits

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:04; 20.05 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põlvpüksid ja pikk avar särk.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:20; 20.05 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin eelmisel aastal Indiast paar sari ja mõned batikast tikanditega kleidid. Viimased kipuvad vastu valgust läbi paistma, aga mis siis. Asendamatud igatahes!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksude jaoks on tõepoolest 23 kraadi põrgukuumus ja kintsud higistavad ja hõõruvad verele. Ehk võtaks midagi ette oma kaaluga?

+7
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:34; 20.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem ongi kintsujama, ma ka pole mingi 100-kilone, vaid 67 aga kintsud hakkavad hõõruma, kui kanda kleiti või seelikut ja mitte panna sukkpükse.

Seepärast kandsingi suvel linaseid pikki pükse. Kleidi või seelikuga on siiski mugavam palava ilmaga ja lõpuks leidsin alukapoe, kust osta kalsoone. Ratturipüksid ei ole nii head, sest need on paksemast materjalist, ka tavalised retuusid on paksemad. Ühtlasi ei taha ka neid, mis pekid kokku pressivad.

Panen lingi: https://www.naturana-shop.eu/en/product/naturana-women-s-pack-of-5-long-leg-panties-802204-7173.html

Tavalisi puuvillaseid retuuse, mida saab pikema tuunikaga kanda, ostan siit (seal on ka päris paksudele): https://www.kiabishop.com/en/leggings-women_242787

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:35; 20.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põlvpüksid ja särgid/tuunikad. Kleidi all kannan tõesti nn ratturiretuuse, Lindexis neid nt pitsilise alläärega. Takkos olid mõnusad avara lõikega põlvpüksid müügil.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksude jaoks on tõepoolest 23 kraadi põrgukuumus ja kintsud higistavad ja hõõruvad verele. Ehk võtaks midagi ette oma kaaluga?

Mina olen 55kg aga üle 25 kraadi on ikka põrgukuumus ja ainult kleidiga on ka minul reied seest katki.
Kui teema ei meeldi ära loe

+30
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksude jaoks on tõepoolest 23 kraadi põrgukuumus ja kintsud higistavad ja hõõruvad verele. Ehk võtaks midagi ette oma kaaluga?

Tead, kui oled juba mingi 45+ ja mõne lapse ilmale toonud, siis võib selle kaaluga olla keeruline. Julmalt ülekaalus pole, oled tavaline keskealine naine, aga kintsud hõõruvad. See on rohkem mingi hormonaalne eripära, minul tekkis kintsude hõõrumine rasedusega seoses. Enne rasedust kaalusin sama palju, kintsud ei hõõrunud. Pärast sünnitust ei ole kintsude hõõrumine kunagi ära kadunud, kuigi olen olnud ka 55 kg, kui vähem kaaluksin, oleksin alakaaluline.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:35; 20.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põlvpüksid ja pikk avar särk.

Olge head, seletage ära, miks seda kommentaari miinustati?

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:20; 20.05 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem ongi kintsujama, ma ka pole mingi 100-kilone, vaid 67 aga kintsud hakkavad hõõruma, kui kanda kleiti või seelikut ja mitte panna sukkpükse.

Kintsujama polegi ju otse ülekaalu teema, pigem selle teema, kuidas rasvkude kehal jaotub. Mul pole elu sees, ka mitte 45-kilose keskkooliplikana olnud sellist aega, kus kintsud kokku ei puutuks ning hõõruma ei läheks.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksude jaoks on tõepoolest 23 kraadi põrgukuumus ja kintsud higistavad ja hõõruvad verele. Ehk võtaks midagi ette oma kaaluga?

Mul siin on õues 27 kraadi ja olen kõigest 66 kg paks, aga ei kannata õues olla. No võrkkiiges kannataks, aga murutraktoriga niitagi ei taha. Kodus hetkel aluspesu + õhuke puuvillane särgike.
Kintsujama mul õnneks pole, aga rindadega on küll keeruline, sest ilma rinnahoidjata ei saa, aga rinnahoidja ajab kah higistama.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksude jaoks on tõepoolest 23 kraadi põrgukuumus ja kintsud higistavad ja hõõruvad verele. Ehk võtaks midagi ette oma kaaluga?

Tead, kui oled juba mingi 45+ ja mõne lapse ilmale toonud, siis võib selle kaaluga olla keeruline. Julmalt ülekaalus pole, oled tavaline keskealine naine, aga kintsud hõõruvad. See on rohkem mingi hormonaalne eripära, minul tekkis kintsude hõõrumine rasedusega seoses. Enne rasedust kaalusin sama palju, kintsud ei hõõrunud. Pärast sünnitust ei ole kintsude hõõrumine kunagi ära kadunud, kuigi olen olnud ka 55 kg, kui vähem kaaluksin, oleksin alakaaluline.

Ma arvasin, et perekooli paksukesed enam millegi uuega ei üllata, aga eksisin. Muidu oli ikka juttu laidest/rasketest kontidest, mis võrreldes teiste samapikkade naistega kaalule 20+ kilo juurde paneb. Või müstiliselt aeglasest ainevahetusest, mille ees arstid on imestusest sõnatud, kui proua 1200 kalorit päevas süües 120 kg raskuseks paisub.
Aga nüüd tuleb välja, et jämedad, hõõruvad kintsud on hormonaalne eripära, mille põhjustab sünnitamine! Muidugi mitte see, et süüakse liiga palju ja rasv ladestub kintsudele.
Kui te kulutaks sama palju aega ja energiat enda kaalu kontrollimisele, nagu te kulutate lolluste väljamõtlemisele, ei oleks teist kellelgi neid veriseid kintse ja pikki aluspükse.

+6
-48
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:34; 20.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et osad inimesed ikka veel ei tea, et kuumusetaluvus, higistamine jms ei ole alati suure kaaluga seotud. Kindlasti ülekaalulisel on esineb seda rohkem, aga ka kõhnade inimeste seas on palju neid, kes kuuma ei talu ja seda juba lapsest peale.
Avardage silmaringi. Samas tean paksukesi, kes rõõmustavad, et nii hea, nii mõnus soe on. Ja mul oma laps on kõhn ja ei talu üldse kuuma ilma, kuidas lapsena tal pea ikka higistas, lihtsalt magadeski.
Eile sõitsin linnaliinibussiga, minu ees istus perekond, priske naine ja kõhn mees. mehel ilmselt polnud taskurätikut, sest terve tee tal lihtsalt ojadena higi voolas meelekohtadest alla, tema kõrval 80+ naisel polnud mitte midagi sellist.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus koged sooja ilma? Mis sul enne seljas on olnud?

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus koged sooja ilma? Mis sul enne seljas on olnud?

Enne polnud paks.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 12:42; 20.05 12:44; 20.05 14:14; 20.05 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUs see kuumus on? Läksin hommikul rõdule (töötan kodus), oli ülimõnna. Mõtlesin, et vehin ruttu töö ära ja siis lähen nautima. Nüüd JÄLLE hädine 17 kraadi, nuuuuks

+6
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks siin ka 67-kilosena vahele, et tõesti see probleem, et kintsud hakkavad hõõruma, pole ainult 100-kiloste probleem. Praegu jah on ka minul vaja mõni kilo alla võtta (et oleks kenam ja tervislikum), aga see probleem oli mul ka nt 60-kilosena. Kui olla vähegi aktiivsem ja teha pikemaid kõndimistiire kui 1 km, siis on vaja selle kintsuprobleemiga arvestada, lihtsalt suvise kleidiga minna ei saa.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, kantaksegi selliseid suspesid jalas? Mis teil abikaasa/mees sellise jõleduse peale ütleb?

Paksud võiksid sellist helesinist või kollast pükstükki kanda- ei hõõruta kintse ja avar kah.
https://fatgirlstraveling.wordpress.com/tag/fat-fashion/

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Google otsing: fat fashion ning ideid kuumaperioodiks piisavalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ka see kintsude hõõrumine on rohkem kehaehitusega ja paksuse jaotumisest tingitud, mitte niivõrd üleüldse paks olemisest.
Mina olen paks, aga seda kintsuhõõrumisprobleemi pole kunagi olnud. Suvel kannan peamiselt kleite ja pikki seelikuid, mingeid lühikesi retuuse sinna alla hõõrdumise vältimiseks pole vaja olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ka see kintsude hõõrumine on rohkem kehaehitusega ja paksuse jaotumisest tingitud, mitte niivõrd üleüldse paks olemisest.

Mina olen paks, aga seda kintsuhõõrumisprobleemi pole kunagi olnud. Suvel kannan peamiselt kleite ja pikki seelikuid, mingeid lühikesi retuuse sinna alla hõõrdumise vältimiseks pole vaja olnud.

Sama siin. Perekooli standardite järgi olen kindlasti paks, aga jalad on mul sihvakad ja saledad ning teineteise vastu ei hõõru. Suvel käin seelikute-kleitidega ega pane samuti mingeid retuuse alla.
Mul see paksus vist mõnes muus kohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kintsuvahe ehk meerika meeles “thigh gap” on tegelikult rohkem seotud geneetika, kui kaalunumbriga. Nt minul on kintsuvahe juba ca 75 kg juures. Ma pikk kah, 176 cm. Samas pigem kaob mul rasv ennemini ülakehast, kui altpoolt. Ehk siis olen pirnikujulise kehaehitusega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Ilu Paksud – mida praeguste soojade ilmadega kannate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.