Esileht Ilu Paksud – mida praeguste soojade ilmadega kannate?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Paksud – mida praeguste soojade ilmadega kannate?

Postitas:

Ma olen 84 kilo, sooja naudin täiega ja kintsud ei hõõru. Selga panen üldiselt seda, mis mulle meeldib. Mulle kuidagi tundub, et ega ma oma liigseid kilosid ei peida ju nagunii, nii et mis seal siis vahet? No tegelikult päris liibuvad topid ikka ei ole minu jaoks mugavad, siis tõesti on tunne, et kõht on kuidagi eriti nähtavalt ripakil ja see häirib. Aga mingeid spetsiaalseid paksuriideid ma ei otsi ja minu meelest ei peaks ka teised ülekaalulised seda tegema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele kintsumurele aitab üsna hästi kuivdeodorant. Suvaline rexona higipulk või mõne teise firma oma. Hommikul enne välja minekut teed kintsud sellega üle ja märkimisväärselt parem on olukord küll.
Päris saja-protsendilist garantiid ei anna aga leevendab oluliselt, kui vaja võib protseduuri päeva jooksul korrata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks vist sõltub tööst ka 🙂
töötan lasteaias, kuna osa ajast peab lastega koos põrandal käputama (kummardama, kükitama jne), siis mingi seelik või kleit on tavalisel päeval küll minumeelest välistatud.
minul oli täna põlvpüksid (õhemast teksamaterjalist) ja lühikeste varrukatega pluus. hea, et oli kaasas ka kampsun, sest õhtul koju tulles oli juba palju jahedam.

neile kel see kintsuprobleem: ratturipüksid aitavad. aga nt nõmme keskuse 2.korruse pesupoes on pika säärega päris kena ja suht odavat aluspesu selliseks puhuks ja viimati lausa 3 värvitoonis (valge, beež, must)

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:14; 08.07 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neile kel see kintsuprobleem: ratturipüksid aitavad. aga nt nõmme keskuse 2.korruse pesupoes on pika säärega päris kena ja suht odavat aluspesu selliseks puhuks ja viimati lausa 3 värvitoonis (valge, beež, must)

Kas need pikad püksid kintsu pealt üles ei hakka rullima?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 12:42; 20.05 12:44; 20.05 14:14; 20.05 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selga panen üldiselt seda, mis mulle meeldib. Mulle kuidagi tundub, et ega ma oma liigseid kilosid ei peida ju nagunii, nii et mis seal siis vahet?

Olen umbes samal teemal pead murdnud. Ma ei kanna kleite ega seelikuid, sest mul on paksud jalad. Samas olen ma ju üleni paks ja ega niikuinii liigseid kilosid ei peida. Kas poleks siis parem kuuma ilmaga see suvekleit või lühikesed püksid selga/jalga panna ja mitte põdeda?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem ongi kintsujama, ma ka pole mingi 100-kilone, vaid 67 aga kintsud hakkavad hõõruma, kui kanda kleiti või seelikut ja mitte panna sukkpükse.

Panen lingi: https://www.naturana-shop.eu/en/product/naturana-women-s-pack-of-5-long-leg-panties-802204-7173.html

Huvitav, mis suurus peaks olema, kui meil kannan 42 nr. Seal on valikus 16/L , aga UK numbrite järgi on mul suurus 12….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 42 suurus ja kannan peamiselt maksikleiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kleidi all puuvillased jalgratturipüksid (täiesti õhuke trikoopuuvill, mitte spordipüksimaterjalist, niiet välja ei paista muidugi), et higistavad kintsud käies katki ei hõõruks.

Mina kannan kleidi all sukkpükse, mis pisut ülalpoolt põlvi ära on lõigatud. Tavaliselt lähevad sukkpüksid pöiast katki, nii et pole kahju neid lühikeseks lõigata. Ei ole jah eriti ilus, aga keegi ju ei näe, mis mul kleidi all on????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul just sellised sukkpüksid rullivad lõikamise kohalt, niiet näha on ikka küll. Kunagi üks kord proovisin seda nippi, aga loobusin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 12:47; 06.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kintsudr hõõrumise vastu aitab tõepoolest stick deodorant, näiteks speedstick jmt. Hõõrud kintsud sellega seestpoolt üle ja pool päeva vähemalt pole mingit probleemo. Tänu sellele kannan juba teist suve rõõmsalt kleite, seelikuid. Soovitan soojalt proovida 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma olen 42 suurus ja kannan peamiselt maksikleiti.

issand, kas 42 on juba paks? Ma 170/63, osad riided 42, teised veel 40 (oleneb firmast). Indeksi järgi justkui normkaal, kõhul muidugi päästerõngas on.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka täitsa tavalist higipulka kintsudele. Päeva jooksul korra uuendan ka ja mingit hõõrumist ei ole. Ilma selleta oleks nahk maas ühe päevaga kuuma ilmaga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 42 suurus ja kannan peamiselt maksikleiti.

issand, kas 42 on juba paks? Ma 170/63, osad riided 42, teised veel 40 (oleneb firmast). Indeksi järgi justkui normkaal, kõhul muidugi päästerõngas on.

Mina näiteks arvan, et paks jah. Sa ise nagu ei arva veel?
Mina olen 162/53 ja sale, riidesuurus 34/36. Mis mõttes saab 40-42 olla MITTE PAKS, mina näiteks ei mõista?

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 19:49; 08.07 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks arvan, et paks jah. Sa ise nagu ei arva veel?
Mina olen 162/53 ja sale, riidesuurus 34/36. Mis mõttes saab 40-42 olla MITTE PAKS, mina näiteks ei mõista?

sa ei mõtle selle peale, et enamik inimesi on siiski oluliselt pikemad kui sinu napp 162cm?

nt noores põlves kandsin 40-42 suurust siis, kui tegelesin aktiivselt tippspordiga (kuni 2 trenni päevas), kaalusin oma 175cm pikkuse juures vaid 62 kg ja sain pidevalt vanavanemate ja mõlema treeneri käest õiendada, et olen nagu Buchenwaldi koonduslaagrist välja lastud… et pead rohkem sööma, muidu puhub tuul ümber.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:14; 08.07 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei mõtle selle peale, et enamik inimesi on siiski oluliselt pikemad kui sinu napp 162cm?

Riidenumbrid ei ole pikkuse järgi, vaid ümbermõõdu alusel määratud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 19:49; 08.07 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina pole võibolla nii suur puusadest aga nt kleidid pean oma suure büsti pärast suured soetama vährmalt nr 44 ja triiksärgi nööbid kipuvad eest hüppama ka suurusel 46. Kannan sirgelõikega kleite, säärejooks lubab lühemaid pükse, seelikuid kanda. Üldjuhul puuvillased ja linased riided. Hõõrdumise vastu retuusid ja mind küll ei häiri kui kelmikas pits kleidiserva allt välgub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Ilu Paksud – mida praeguste soojade ilmadega kannate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.