Esileht Pereelu ja suhted Paksud seksivad vähe

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Paksud seksivad vähe

Postitas:
Kägu

Spetsialistid väidavad, et seks muudab paksud saledaks. Isegi masturbeerimisest on suur abi, et kaal hakkaks langema.

https://naine.postimees.ee/7791557/imeline-uudis-naiste-orgasm-poletab-hammastavalt-palju-kaloreid

 

+1
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sama loll järeldus kui see, et kõik paksud on rumalad.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiste loodud artiklid on kõik jube lollid. Naistele meeldib seksist jahuda, aga seksi tehtud nad ei saa.

+5
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Guugelda Ashley Graham paljas inglise keeles. Ta ei ole sale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seletab nii mõndagi. Pasiivsus voodis juba kaugelt näha.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guugelda Ashley Graham paljas inglise keeles. Ta ei ole sale.

Sellist küll guugeldada ei soovi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähelepanu! OT on tagasi!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guugelda Ashley Graham paljas inglise keeles. Ta ei ole sale.

kuidas see teemasse puutub? googelda siis parem michael jacksonit, tema on sale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga loogiline. Kui oled ülekaalus, siis oled ebakindel oma keha suhtes. Samas ka mees ei ihalda väga ülekaalus naist. Ju siis seksivadki vähem. Samas  ma ei usu, et seks väga kaalu aitaks langetada, kaal langeb ikkagi süües. Õigesti süües.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga loogiline. Kui oled ülekaalus, siis oled ebakindel oma keha suhtes. Samas ka mees ei ihalda väga ülekaalus naist. Ju siis seksivadki vähem. Samas ma ei usu, et seks väga kaalu aitaks langetada, kaal langeb ikkagi süües. Õigesti süües.

Probleem on naises, sest paksud mehed seksivad küll ja küll. Aga mida kõike ei saa mehega põhjendada, abs kõike.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millises poosis paksul naisel kõige parem ja mugavam seksida on? Ise pakun, et ilmselt külje peal ja mees siseneb tagantpoolt. Aga eks mõni paksem inimene võiks minu sõnu kinnitada või ümber lükata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga loogiline. Kui oled ülekaalus, siis oled ebakindel oma keha suhtes. Samas ka mees ei ihalda väga ülekaalus naist. Ju siis seksivadki vähem. Samas ma ei usu, et seks väga kaalu aitaks langetada, kaal langeb ikkagi süües. Õigesti süües.

Ihaldavad küll, ja väga hästi ihaldavad, lihtsalt kuidas seda sõpradele ja perele ära seletada, et paks naine meeldib ja kõhn ei eruta sind?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millises poosis paksul naisel kõige parem ja mugavam seksida on? Ise pakun, et ilmselt külje peal ja mees siseneb tagantpoolt. Aga eks mõni paksem inimene võiks minu sõnu kinnitada või ümber lükata.

Paksude poosid ei erine kõhnade omast. Paksud ei käi voodis jalgratast leiutamas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksude poosid ei erine kõhnade omast. Paksud ei käi voodis jalgratast leiutamas.

Oleneb kui paks on paks:) Aga kui tegu on 120 kg naisega, kel pikkust 165 cm, siis mina ratsapoosis ei tahaks allpool olla. Kunagine menuraamat “Avameelselt abielust” ei soovitanud samuti ratsapoosi kasutada. Mehel raske all olla ja naine väsib kiirelt peal olles ära. Jäägu see poos peenematele sportliku kehaga paaridele. Üks võimalus tuli veel meelde. paks naine on köögilaual selili ja mees püsti askeldab siis jalgevahel.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksude poosid ei erine kõhnade omast. Paksud ei käi voodis jalgratast leiutamas.

Oleneb kui paks on paks:) Aga kui tegu on 120 kg naisega, kel pikkust 165 cm, siis mina ratsapoosis ei tahaks allpool olla. Kunagine menuraamat “Avameelselt abielust” ei soovitanud samuti ratsapoosi kasutada. Mehel raske all olla ja naine väsib kiirelt peal olles ära. Jäägu see poos peenematele sportliku kehaga paaridele. Üks võimalus tuli veel meelde. paks naine on köögilaual selili ja mees püsti askeldab siis jalgevahel.

120 kg on sinu arvates paks? Sa pole siis ikka paksu naist näinudki. Kui ise oled 60 kg, siis jah, muidugi sa ei taha.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg on sinu arvates paks?

Loe hoolikamalt. 165 cm pikk naine, kes kaalub 120 kg on paks. vaidled vastu?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg on sinu arvates paks?

Loe hoolikamalt. 165 cm pikk naine, kes kaalub 120 kg on paks. vaidled vastu?

Trullakas on küll, aga nii paks ikka pole, et seksida ei kõlba.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trullakas on küll, aga nii paks ikka pole, et seksida ei kõlba.

Seksida kõlbab. Mis ütleja mina olen, et kellel kõlbab ja kellel mitte. Soovita parem poose paksudele.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksida kõlbab. Mis ütleja mina olen, et kellel kõlbab ja kellel mitte. Soovita parem poose paksudele.

Nagu teises teemas ütleb cosmo et seksida tuleb erinevates poosides, kasutades erinevaid lihaseid, põletab rohkem kaloreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg on sinu arvates paks?

Loe hoolikamalt. 165 cm pikk naine, kes kaalub 120 kg on paks. vaidled vastu?

Trullakas on küll, aga nii paks ikka pole, et seksida ei kõlba.

165 cm pikk naine oleks “trullakas”, kui ta kaaluks 80 kg.
120 kg juures on ta morbiidselt rasvunud.

Seksimiseks kõlbab meestele muidugi kõik, mis vastu ei karju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb kui paks on paks:) Aga kui tegu on 120 kg naisega, kel pikkust 165 cm, siis mina ratsapoosis ei tahaks allpool olla. Kunagine menuraamat “Avameelselt abielust” ei soovitanud samuti ratsapoosi kasutada. Mehel raske all olla ja naine väsib kiirelt peal olles ära. Jäägu see poos peenematele sportliku kehaga paaridele. Üks võimalus tuli veel meelde. paks naine on köögilaual selili ja mees püsti askeldab siis jalgevahel.

Sõltub mehe varustusest. Kui mehel on vaid 10sentimeetrine miniviiner, siis ei sobi ükski asend. Võibolla tupeni ulatub ja natuke sisse ka, kuid liikumismaad ei jää. Sulle teadmiseks, et sisse toppimine on tegelikult täielikult mittevajalik. Enamus naisi saab orgasmi ka teisi võimalusi kasutades. Tupp on tundetu organ. Müütilist G-punkti on otsitud, kuid pole leitud. G-punkt on nagu Jumal – kõik räägivad, kuid keegi ei tea, mis või kes ta on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub mehe varustusest. Kui mehel on vaid 10sentimeetrine miniviiner, siis ei sobi ükski asend. Võibolla tupeni ulatub ja natuke sisse ka, kuid liikumismaad ei jää.

Nii ta on. Selleks et korralikult augu manu pääseda ja jõnksu teha, peab vähemalt 18 cm purikas olema. Aga jah tagant ja külje pealt on üks võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ta on. Selleks et korralikult augu manu pääseda ja jõnksu teha, peab vähemalt 18 cm purikas olema. Aga jah tagant ja külje pealt on üks võimalus.

Kui naine on sale, siis ajab ka 10 cm pikkune asja ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine on sale, siis ajab ka 10 cm pikkune asja ära.

Teema oli siiski paksudest naistest ja seksist. Saleda naisega seksi kuidas tahad, peal, all, tagand. Kui on keskmine võmb ehk ca 14 cm, siis ei tohiks probleemi olla, et ei ulata. Paksema naisega on see probleem, et lühikese võmbaga ei ole miskit teha või siis mõnes poosis saad otsa kergelt ainult sisse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

165 cm pikk naine oleks “trullakas”, kui ta kaaluks 80 kg.
120 kg juures on ta morbiidselt rasvunud.
Seksimiseks kõlbab meestele muidugi kõik, mis vastu ei karju.

Ka 165 cm pikk ja 70 kg on trulla ning ülekaalus. 165 cm pikkuse ja 120 kg kaalu puhul ei saa seksist juttugi olla – sureb kätte ära kui liigutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Paksud seksivad vähe