Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paksuks läinud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Paksuks läinud

Postitas:
Kägu

Väga piinlik on rääkida kehakaalust, aga kas teile ka tundub, et Brigitte Susanne Hunt on kaalus juurde võtnud? Ta pole otseselt paks, aga on ümar. Pole kursis viimaste uudistega, kas ta on loonud pere ja ootab last?

+11
-51
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On mõned kilod juurde võtnud jah ja see peegeldub kohe tal ka näos. Perelisa ei oota.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin jah mingeid kommentaare, et tal lõualott jne, aga minu arvates on ikka kena. Ei mõista seda halvustamist. Fänn ka pole, ei jälgi, aga ei saa öelda, et on kole. Isegi paksuna oleks ilmselt ilus.

+35
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga piinlik on rääkida kehakaalust, aga kas teile ka tundub, et Brigitte Susanne Hunt on kaalus juurde võtnud? Ta pole otseselt paks, aga on ümar. Pole kursis viimaste uudistega, kas ta on loonud pere ja ootab last?

Väga piinlik? Vaevalt küll.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga piinlik? Vaevalt küll.

Kui sul ikka nii piinlik on kehakaalust rääkida, miks siis räägid? Kas nt Kanteri kehakaalu langusest on ka piinlik rääkida?

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kanter on kes?

Brigitte jah näost pontsu, jalad ka tugevamat sorti. Aga üldmulje ju ikkagi okei:) minu maitse jaoks võiks olla 5 kergem, aga inimesed on erinevad.

+7
-44
Please wait...
Postitas:
Kägu

TA, pane endast pilt ka ülesse. Tahan ka näha kui paks või mitte paks sa ise oled.

+23
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga piinlik on rääkida kehakaalust,

Tõstame teemaalgatuses mainitud isiku täiesti kõrvale.

Mis on kehakaalus piinlik? Kehakaalust rääkimine? enda eest hoolitsemine? enda väärtustamine?  Rahvatasemel rääkides ülekaal, söömihäired, ravikulud- kelle mure? Rahvarahakoti mure!  Normaalkaalus elada ei ole üldse raske. Endast ka natukene: Riided ostan lasteosakonnast 176-180, tihti needki kottis ja suured. Auto suurem kui maja, sellist ma endale ei ostnud, ei ole vaja. Rattaga liigun iga päev, mõnus ja tervis tänab! Muidu olen ka nunnu, alkohol 0, suitsetamine 0, teised mõnuained 0. Olen siis ka suur rahvarahakoti fänn ja sõber, ei  kuluta.

+2
-47
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti haige teemaalgatus. Inimene, kes iseenda kehaga rahul ja end armastab, küll sellist teemat ei tee.

+27
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti haige teemaalgatus. Inimene, kes iseenda kehaga rahul ja end armastab, küll sellist teemat ei tee.

Nimi pidanuks olemata olema,muidu teemaalgatus väga hea. Kehakaal üle, alla- ongi organism haige. Kes maksab! Inimene ei saa ise mõelda, kas ta on rahul või mitte, tabelisse peame ära mahtuma.

0
-16
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa kujutad ette, et ilma nime ütlemata saab teada, et kas Hunt ootab beebit?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga piinlik on rääkida kehakaalust,

Tõstame teemaalgatuses mainitud isiku täiesti kõrvale.

Mis on kehakaalus piinlik? Kehakaalust rääkimine? enda eest hoolitsemine? enda väärtustamine? Rahvatasemel rääkides ülekaal, söömihäired, ravikulud- kelle mure? Rahvarahakoti mure! Normaalkaalus elada ei ole üldse raske. Endast ka natukene: Riided ostan lasteosakonnast 176-180, tihti needki kottis ja suured. Auto suurem kui maja, sellist ma endale ei ostnud, ei ole vaja. Rattaga liigun iga päev, mõnus ja tervis tänab! Muidu olen ka nunnu, alkohol 0, suitsetamine 0, teised mõnuained 0. Olen siis ka suur rahvarahakoti fänn ja sõber, ei kuluta.

Kes sind ära jõuab kiita.

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene on paar kilo juurde võtnud, kah asi. Ta on ikka väga heas füüsilises vormis naine.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa kujutad ette, et ilma nime ütlemata saab teada, et kas Hunt ootab beebit?

Ma olen lugenud, et küsimust, kas keegi ootab beebit, pole viisakas küsida enne, kui pea väljas. 😀

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalkaalus elada ei ole üldse raske.

Kui vana sa oled?

Mul ka ei olnud normaalkaalus püsimine mingi kunst, kui ma olin noorem. Nii kui 40 kukkus, hakkas üks jant pihta.

Aga teise inimese mingi paarikilose kaalutõusu kohta perekooli teemat teha – no see on tõesti piinlik. Kaalutõus ei ole piinlik. See võib tulla väga paljudest erinevatest teguritest, ka rasedusvastaste vahendite kasutamisest, mingitest ravimitest, stressist, magamatusest, geenidest jms.

See ei ole ainult nii, et söön tervislikult ja sõidan rattaga ja olen sale elu lõpuni. Ole enda üle õnnelik ja ära kritiseeri teisi. Kui imestad, siis imesta omaette, ei ole vaja mingeid teemasid teha.

+37
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin jah mingeid kommentaare, et tal lõualott jne, aga minu arvates on ikka kena. Ei mõista seda halvustamist. Fänn ka pole, ei jälgi, aga ei saa öelda, et on kole. Isegi paksuna oleks ilmselt ilus.

Maitse üle ei vaielda, aga ma ei saa sellest tema kenakspidamisest aru. Pole ju mingi eriliselt kena, lihtsalt sile noor inimene. Liis Lemsalu, Grete Paia või Elina Born on sama kenad, ehk kenamadki veel.

+10
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõnel inimesel paistab iga juurdetulnud gramm näol välja, teisel mujalt.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maitse üle ei vaielda, aga ma ei saa sellest tema kenakspidamisest aru. Pole ju mingi eriliselt kena, lihtsalt sile noor inimene. Liis Lemsalu, Grete Paia või Elina Born on sama kenad, ehk kenamadki veel.

Iga sile noor inimene ei ole kena.
Ja ilu ongi vaataja silmades, sellest võiks üks täiskasvanud inimene aru saada.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina teemasse väga ei süvene ja ega ma väga pole jälginud Hundi kaalu ka, kuid küll tean ma seda, et kaamera annab alati nii 5 kg juurde. Ta on tantsinud ka, seega uskuge, ta on ikka väga kena ning super vormis.

Ja kui keegi arvab, et ta on veelgi paremas vormis, siis tore on, kuid ei maksa säravale naisele hinnanguid anda, sest endas miski uss ussitab.

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle Brigittte inimesena ei istu, aga tegemist on väga kauni, saleda ja väga ilusa, naiseliku ja seksika figuuriga naisterahvaga. Tal ongi loomulikult ilus näolapp ja ta näeb väga ilus ja armas välja ka ilma igasuguse meigita. Minu meelest on tal ka väga naiselik ja seksikas keha. Ma ei ole inimene, kes arvaks, et iga kriitika on avaldatud kadeduse pärast, aga tema puhul küll arvan. Nimelt siin mingi inimene, kellele ta personaalselt ette jääb ja pidevalt halvustab tema väidetavalt matsakaid jalgu. Ma ise olen alati normkaalus olnud, aga pigem ülemises otsas ja mul on ka selliseid jämedamad jalad. Kindlasti rohkem kui Brigitttel. Samuti laiad puusad. Mõni ei saa aru, et kehatüüp ongi väga erinev. Mõni on hästi kiitsakas, peenikeste jalgade ja puusadega ja üldiselt väikeste rindadega. Mina seda naiselikuks ei pea. Brigitte on naiselikkuse kehastus ja proportsioonid on just sellised nagu naisel olema peaks. Liivakella figuur ja kumerused ikkagi olemas. On rinnad ja puusad. Kel on laiemad puusad, on tavaliselt ka laiemad jalad. Inimestel koguneb rasvkude erinevatesse piirkondadesse. Ma võin võtta 10-15kg alla, aga jalad mul ikka jämedamad. Selleks et oleks peenikesed peaks olema normkaalu täiesti alumises otsas, alakaalu lähedal.

Brigitte jalgadel pole mitte kui midagi häda. Selline täiesti põhjendamatu halvustamine on eriti nõme, kuna on küllalt täiesti ilusaid ja normkaalus naisi või isegi liiga kõhnasid, keda on halvustatud paksuks. Ja sellest tekivad naistel söömishäired. Ülinõme naistel endil nii käituda. Olen 100% kindel, et TA ise on oluliselt matsakam ja inetum.

Mis puudutab nägu ja lõualotti, siis see jällegi individuaalne. On naistuttavaid, kel on lott lõua all, kuigi väga peenikesed. Oleneb näotüübist. Mul endal on ka ükskõik palju kaalun ja see tuleb hambumusest mitte kaalust.

+18
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin veel kommentaare ja arvan, et tegemist on järjekordselt selle ühe ja sama läbustajaga. Igakord ennast kiitvad ja nii eluvõõrad sisutühjad plärapostitused. KAS TÕESTI ei saa moderaatorid mitte kui midagi ette võtta???? Kaua võib tõesti?! Olen näinud mitmes alateemas seda sama läbustajat. Sageli kirjutab reaalselt 5-7 postitust jutti lühikesi nõmedaid postitusi ja siis halvustab teisi, kiidab ennast. Ilmselgelt on inimesel mingi häire. Kas moderaatorid ei saaks vähemalt talle panna kohustuslikult kasutajanime ja teistele võimalust blokeerida endale häirivate inimeste postitusi, et ei peaks isegi nägema. Ülikõrini. Mitu kuud on mingi häirega inimene risustanud enamus teemasid mitmes alafoorumis. Ja inimesed vastavad ka, aru saamata et tegemist trolliga.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peab mind kiitma? Elementaarne ju, inimene ise hoolitseb, et normaalkaal oleks. Liigud, sööd, teed kõike ju ikka mõistusega.

+1
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peab mind kiitma? Elementaarne ju, inimene ise hoolitseb, et normaalkaal oleks. Liigud, sööd, teed kõike ju ikka mõistusega.

176-180 pikad inimesed ei peagi selleks midagi tegema, et normaalkaalus olla,

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei peagi. Ma arvan, et paljud elavad oma keha rest hoolitsevalt, aga ma ei näe, et keegi oleks selle ekstra välja toonud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vana sa oled? Mul ka ei olnud normaalkaalus püsimine mingi kunst, kui ma olin noorem. Nii kui 40 kukkus, hakkas üks jant pihta. Aga teise inimese mingi paarikilose kaalutõusu kohta perekooli teemat teha – no see on tõesti piinlik. Kaalutõus ei ole piinlik. See võib tulla väga paljudest erinevatest teguritest, ka rasedusvastaste vahendite kasutamisest, mingitest ravimitest, stressist, magamatusest, geenidest jms. See ei ole ainult nii, et söön tervislikult ja sõidan rattaga ja olen sale elu lõpuni. Ole enda üle õnnelik ja ära kritiseeri teisi. Kui imestad, siis imesta omaette, ei ole vaja mingeid teemasid teha.

Vanus: 20-100 vahel. Teema ei ole minu. Keda kritiseerisin- NÄITA! Mis piinlik peaks olema, kas enda ja rahva tervisest rääkimine?- see on reaalsus ja iga asja kohta peame küsima, kes maksab? Ise pead ennast ja oma tervist väärtustama.  Rohkem ja rohkem peab tervisest rääkima. Kritiseeri neid mõistusetuid, kes ilma kummita ennast tundmatutel panna lasevad. Mõistus on kus?

0
-14
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pereelu ja suhted?

BSH on supervormis ja see teema siin on lollus kuubis.

+16
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei peagi. Ma arvan, et paljud elavad oma keha rest hoolitsevalt, aga ma ei näe, et keegi oleks selle ekstra välja toonud.

Ära arva! Kas ikka hoolitsevad? Mitu % inimestest teevad asju teadlikult? Liiga vähe!

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

176-180 pikad inimesed ei peagi selleks midagi tegema, et normaalkaalus olla,

Mis juttu räägid? Täiesti ükskõik mis pikkuses oled ju, ülekaal ei sõltu ju sellest. Ma olen 180cm aga ikka hädas, et ei saa kaalu kuidagi alla ja päris saledaks.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pereelu ja suhted?

BSH on supervormis ja see teema siin on lollus kuubis.

See on ju ilmselgelt jälle see lillkapsamutt. Viimane postitus reetis jälle, kus suvaliselt panemist mainis.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pereelu ja suhted? BSH on supervormis ja see teema siin on lollus kuubis.

Üldarutelu kehakaalust okei. Enda kehakaalust rääkimine okei. Teemas mainitud isiku aadressil arutelu ei okei. Räägime üldiselt, ei taha haigeks jääda, ei taha teiste elustiilihaigusi ka kinni maksta.

+11
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paksuks läinud