Esileht Lapse ootamine Pakun, et enamik rasedusaegsetest kilodest tuleb ülesöömisest

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Pakun, et enamik rasedusaegsetest kilodest tuleb ülesöömisest

Postitas:

Ja üldse tekib küsimus – miks sa üldse enne rasedust ülekaalus olid? Mis vabandus sul selleks on?

Mina olen enne rasedust normkaalus ja ka peale rasedust. Seetõttu ma ei põe raseduskilode pärast – mul ei tule neid ka päris 40, aga rohkem kui ämmakatele meeldib ????

See pole vabandus, aga sundolukord, kuna beebit saada ei õnnestunud. Ivf-i protsessi tõttu, hormoonid tõstavad kaalu, ilmselt küll mitte kõigil. Ja ivf ebaõnnestus, seejärel rasestusin hoopis ise.

ei tõsta, horoonid tõstavad ka ikka vastavalt söömisele. Tegin 4 IVF täisringi – esimesel võtsin juurde sest enamuse ajast olin diivanil külili ja sõin süsivesikuid, edasi sain aru et pean olema aktiivne ja toitumist mitte käest laskma ja siis see kaal lihtsalt niisama ei tulnud enam. Energia jäävuse seadus töötab siiski ka ivf-i ajal, ainult rohkem peab endal silma peal hoidma.

jah, pekk koguneb teistesse kohtadesse – näiteks alakõhule tekkis väike polster, aga see ei olnud suuure kaalutõusu allikas, võibolla kilo tuli sinna juurde ja mitte rohkem, ülejäänu on ikka minu enda elustiil.

ja selleks et ühe ivf-i jooksul normkaalust ülekaalu jõuda peab ikka korralikult kaal tõusma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed suudaksid söömist niisama lihtsalt järgi jätta, siis meil pakse ei olekski. Teoorias teame me kõik, et vähe tuleb süüa, reaalsuses aga ei suuda sellest kinni pidada, sest enesetunne läheb tänu näljatundele halvaks ja rasedana on näljatunne kogu aeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Lapse ootamine Pakun, et enamik rasedusaegsetest kilodest tuleb ülesöömisest