Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pakun kodust tööd Tallinnas

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Pakun kodust tööd Tallinnas

Postitas:

Teema suletud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 14:14; 29.08 08:31; 29.08 12:29; 30.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just Tallinnas, kui töö on telefonis ja internetis?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just Tallinnas, kui töö on telefonis ja internetis?

Sest on vaja tunda Tallinna linna.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 14:14; 29.08 08:31; 29.08 12:29; 30.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänapäeval on Google maps olemas, seal linnakaart sees, miks seda tööd ei võiks teha kuskil Pärnus või Põlvas?

Pealegi on Tallinnas pooled inimesed maalt tulnud ja ei tunne linna, nagunii kasutavad google mapsi. See, et inimene asub Tallinnas, ei muuda teda kohe linna tundvaks. Ma olen sünnist saati Tallinnas elanud, aga ei saa öelda, et ma teaksin, kus asuvad mingid tänavad õismäel, lasnamäel, koplis, mustamäel… Ka vaatan kaarti, kui kuskile uude kohta on vaja minna.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 09:51; 29.08 11:08; 29.08 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi on Tallinnas pooled inimesed maalt tulnud ja ei tunne linna, nagunii kasutavad google mapsi. See, et inimene asub Tallinnas, ei muuda teda kohe linna tundvaks. Ma olen sünnist saati Tallinnas elanud, aga ei saa öelda, et ma teaksin, kus asuvad mingid tänavad õismäel, lasnamäel, koplis, mustamäel… Ka vaatan kaarti, kui kuskile uude kohta on vaja minna.

Täname teid kandideerimast, kahjuks osutus valituks teine kandidaat 🙂
Kas sa kirjutad kõigile töökuulutustele vastuseks põhjenduse, miks sina poleks sobiv?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just Tallinnas, kui töö on telefonis ja internetis?

Sest on vaja tunda Tallinna linna.

ja sa tõesti arvad, et tallinnas sündinud ning terve elu siin elanud (ja nt linnavalitsuses ametnikuna või bussipargis dispetšerina töötanud) ja nüüd pensionipõlves oma maakodusse elama kolinud ning arvutitööd otsiv vanaproua tunneb linna halvemini, kui pool aastat tagasi võrumaalt või vormsilt pealinna kolinud noor inimene?

linna tundmine JA linnas elamine on 2 täiesti erinevat asja.
Ma olen ise ka kunagi vihastanud taksodispetšeri peale, kes oli veendunud, et Veerenni tn asub… Kakumäel. Ning näinud eluohtlikke olukordi põhjustavaid toidukullerfirmade autosid, mis üritavad südamerahul Liivalaialt Lembitu tänavasse sisse keerata, kuigi seal on hoopis vastupidise sõidusuunaga liiklus mitmel sõidureal (tänav ühesuunaline, suunaga Rävalast Liivalaia poole)

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täname teid kandideerimast, kahjuks osutus valituks teine kandidaat ????

Kas sa kirjutad kõigile töökuulutustele vastuseks põhjenduse, miks sina poleks sobiv?

Tänan muretsemast, olen iseenda tööandja ja ma ei kandideeri palgatööle. Pigem siiski viitan tööandjale seda, et asjaolu, et inimene asub Tallinnas või Põlvas, ei tohiks niisuguse töö puhul olla määrav. Kui on vaja tunda Tallinna, siis seda ei näita inimese praegune elukoht. Lisaks on kaardirakenduse kasutamine kergesti õpitav. Pigem rõhuda sellele, et peaks oskama suhtlustasemel erinevaid keeli, kui et asukoht oleks Tallinnas.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 09:51; 29.08 11:08; 29.08 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd nii leili ka minge! Olen üsna kindel, et kui otsustabki kandideerida enesekindel inimene väljaspoolt Tallinna, siis tööpakkuja ei tule talle koju kontrollima, kas see kandideerija tõesti ikka Tallinnas elab. Ja vaevalt ka praagitakse välja kandideerija, kes on ennast juba igati teadlikuna näidanud, aga juhuslikult tuleb välja, et ta ei ela Tallinnas. Võimalik, et küsimus elukoha kohta ei tule isegi töövestlusel esile, vaid küsitaks midagi sellist a’la “kas orienteerute Tallinnas hästi”, “kas teate, kus x tänav asub” ja “mida ette võtate, kui ei tea, kus x tänav asub”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänapäeval on Google maps olemas, seal linnakaart sees, miks seda tööd ei võiks teha kuskil Pärnus või Põlvas?

Pealegi on Tallinnas pooled inimesed maalt tulnud ja ei tunne linna, nagunii kasutavad google mapsi. See, et inimene asub Tallinnas, ei muuda teda kohe linna tundvaks. Ma olen sünnist saati Tallinnas elanud, aga ei saa öelda, et ma teaksin, kus asuvad mingid tänavad õismäel, lasnamäel, koplis, mustamäel… Ka vaatan kaarti, kui kuskile uude kohta on vaja minna.

Võin enda kogemusest öelda, et kui Tallinna vähe tunda, või olla alles siia kolinud, siis on ikka raske, kui pead orienteeruma, kaugustes, teadma, kuidas kuhugi kõige paremini liigelda jne. Peab olema ikka mingi pilt linnast. Ise olin 2000ndate alguses värskelt Tallinnas tulnud ja sain ülikooli kõrvalt tööd ühes infotelefonis (oli veel see aeg, kui inimesed helistasid ja küsisid ettevõtteid, telefoni jne), päris palju oli selliseid kõnesid, kus helistati ja küsiti, et olen punktis A, kuidas siit kõige paremini saada punkti B. Linna tundmata ja kaarti vahtides, nojah, võib ju juhatada, aga väga raske oli alguses. Mingi aeg lihtsalt võtsin ja sõitsin teatud suundades trolli- ja bussiliinid lõpuni läbi, siis oli pilt juba selgem. Nii et kui öeldakse, et peaks tundma Tallinna linna, siis ilmselt ei ole see niisama jutt.

Aga vaadates, kui palju Perekoolis on teemasid, kust ja mis lisatööd või kodus tehtavat tööd leida, siis usun, et teemaalgataja leiab kiiresti sobiva inimese.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kui öeldakse, et peaks tundma Tallinna linna, siis ilmselt ei ole see niisama jutt.

No ega see telefoni teel tellimuse vastuvõtja ei pea toitu ise kohale viima ju. Ta peab vast neid asju teadma siiski linnaosa täpsusega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 09:51; 29.08 11:08; 29.08 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk?

Palk-1 eur tellimus(bruto).
Väga raske on öelda, palju tellimusi tuleb kuu jooksul kokku. Aga kuna oled kodus, siis vahepeal saab koduste toimetustega tegeleda..

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 14:14; 29.08 08:31; 29.08 12:29; 30.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Harjumaal, kuid olnud 10+ aastat taksojuht Tallinnas (sel sajandil), harjunud ka öötööga.

Kuid kas sõlmitakse ametlik tööleping, st fikseeritud tööaegade ning kasvõi min palgaga? Või on muu töösuhte vorm?

Miks ma peaks soovima teie ettevõttesse kandideerida kui ma just vigane, ratastoolis või kellegi teise hooldamisest koju aheldatud ei ole? Mida töötajale pakutakse?

Tasutud maksud:
2019 II kv kvartalis tasus ettevõte

riiklikke makse 2 769.34 EUR
tööjõumakse 876.11 EUR

Kolme kuuga alla 1000 tööjõumakse? Koduleht ütleb, et palju kullereid – mustalt maksate palka? Või on 1 kuller ja 1 tellimuste võtja?

Midagi ei saa aru.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete peast päris napakad?
Kogu aeg siin keegi halab, et pole raha ja pole tööd ja midagi teha ei saa, ainult kodune töö sobiks. Nüüd inimene reaalselt pakub ja tal on õigus seada omad tingimused ja kanakari hüppab turja ja kukub õiendama. Tõsiselt veider karjaefekt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen varem näinud sellist töökuulutust ja mõtlesin siis ka, et miks Tallinnast olema peab. Tallinna inimene võib seal Tallinnas kontoris ka olla, aga annaks võimaluse kaugematele inimestele ka. Mis sellest linna tundmisest kasu on. Linna peab tundma kuller või siis ka ei pea, et taksojuhidki kasutavad gps-i. Kuidas üldse peaks kullerit juhendama telefoniteel, et nüüd sõida otse, nüüd keera paremale jne ve 🙂 Ega kõrvalt külast ja ka ise väikelinnast ei tea ka täpselt, et kus asub nüüd see näiteks väikelinnas Sauna tänav ja veel vähem peast teab, et mis maja millise numbriga on. Et on kodune töö, mis nagu meeldibki, aga mingi konks peab ka alati juures olema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 23:55; 30.08 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen varem näinud sellist töökuulutust ja mõtlesin siis ka, et miks Tallinnast olema peab. Tallinna inimene võib seal Tallinnas kontoris ka olla, aga annaks võimaluse kaugematele inimestele ka. Mis sellest linna tundmisest kasu on. Linna peab tundma kuller või siis ka ei pea, et taksojuhidki kasutavad gps-i. Kuidas üldse peaks kullerit juhendama telefoniteel, et nüüd sõida otse, nüüd keera paremale jne ve ???? Ega kõrvalt külast ja ka ise väikelinnast ei tea ka täpselt, et kus asub nüüd see näiteks väikelinnas Sauna tänav ja veel vähem peast teab, et mis maja millise numbriga on. Et on kodune töö, mis nagu meeldibki, aga mingi konks peab ka alati juures olema.

Linna peaks natuke tundma sellepärast, et mitte nt. lasnamäe juhti saata laagrisse, sest vahemaa liiga pikk ja juht ei jõua kiiresti kliendi juurde…

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 14:14; 29.08 08:31; 29.08 12:29; 30.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linna peaks natuke tundma sellepärast, et mitte nt. lasnamäe juhti saata laagrisse, sest vahemaa liiga pikk ja juht ei jõua kiiresti kliendi juurde…

Seda saab kodunt google mapsist järele vaadata.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 23:55; 30.08 00:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pakun kodust tööd Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.