Esileht Koolilaps pakun taskuraha teenimise võimalust kooliealisele lapsele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: pakun taskuraha teenimise võimalust kooliealisele lapsele

Postitas:

Tere!

Olen hetkel 2-aastase lapsega kodune, samuti olen teise lapse ootel -paari nädala pärast tähtaeg. Otsin Tartus oma 2-aastasele seltskondlikule ja sõbralikule poisile paariks korraks nädalas nö. mängukaaslast/lapsehoidjat. Kuna lapsel on 16-aastane tädi, kellega talle kõige rohkem mängida meeldib, siis olen mõelnud, et ei tahagi täiskasvanut selleks otsida vaid just kuni 16-aastast kooliealist last. (Tädi elab kaugel ning saab harva käia). Vanuse alampiiri ma ei ole välja mõelnud kuna mõni 12 aastane on ka nii küps, et sobivuse korral poleks ka see vanus probleem. Tegemist ei oleks lapsehoidmisega sõna otseses mõttes- oleksin ise ALATI juures, teises toas, köögis, kus iganes kättesaadavas läheduses. Oleks vaja lihtsalt leida lapsele keegi, kes temaga natuke tegeleks ja mängiks (legodega, autodega, millega iganes). Hoidmine saaks toimuda siis meie kodus, mis asub Tartus, Karlovas. Lapsel olemas oma tuba ja palju mänguasju. Paremini sobiks kui see mängimine/hoidmine toimuks enne lapse päevaund, ehk siis enne kella 13-14. Ilmselt praegu see kellaeg ei sobiks- sobikls ehk siis kui suvevaheaeg alanud. Praegu maikuus võiks see siis olla peale koolitunde ehk siis ka peale päevaiund ja kella 15? Ja kestvuseks võiks olla paar tundi. Põhjuseks, miks vajan sellist mängukaaslast on see, et soovin lapsele pakkuda vaheldust tema päevakavasse just eriti nüüd kui tulemas teine beebi. Kellel huvi siis jätke oma mail ja pakkuge ka omapoolne tunnitasu lapsega mängimise/tegelemise eest! Muidugi eeldan, et lapsele peaks ikka pisikesed ka meeldima 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ammu mõelnud, et koolilaste ja väikelastega perede sümbioos toimiks hästi. Just töötavatel algklassilaste vanematel on tihti mure, mida nende laps vaheajal (ja ka kooliajal pärast kooli) teeb, kust süüa saab jne. 1-3-aastaste koduste väikelaste vanematel on jälle pidevast lapsega mängimisest juba teletupsude näod peas. Kui lapsevanem on lähedal, saab väikelapse lõbustamisega hakkama ka juba 7-aastane – seega, koolilaste ja väikelaste vanemad, kontakteeruge ja ühinege!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjutasin sulle mailile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen ammu mõelnud, et koolilaste ja väikelastega perede sümbioos toimiks hästi. Just töötavatel algklassilaste vanematel on tihti mure, mida nende laps vaheajal (ja ka kooliajal pärast kooli) teeb, kust süüa saab jne. 1-3-aastaste koduste väikelaste vanematel on jälle pidevast lapsega mängimisest juba teletupsude näod peas. Kui lapsevanem on lähedal, saab väikelapse lõbustamisega hakkama ka juba 7-aastane – seega, koolilaste ja väikelaste vanemad, kontakteeruge ja ühinege![/tsitaat]

Mina arvan ka nii. Usun, et sellisest asjast võiks tõesti abi olla mõlemal poolel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jälle ei usu, et seitsmene suudab mõista, et tegu on siiski \”tööga\”. selles eas lapsed tahavad ise veel nii palju tähelepanu, et oleks teemaalgatajale ilmselt pigem koormaks 🙂
aga 12 a- saab aru küll, et tema ülesanne on väiksemat lõbustada ja emale puhkust anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga võimalik tõesti, et seitsmene arvab, et mängime kõik koos kolmekesi paar tundi ja siis saab ta taskuraha ka 😀 Aga muidugi oleneb kõik ju lapsest ka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, veab siis väikesel, et tädi kohe igapäevaselt olemas! Oleks meil nii…Laps nii igatseb oma tädi, aga no harva näevad kahjuks, sest vahemaad suured. Muidugi on vaja teatud mängudeks emmet, meil eriti issit 🙂 Aga laps meil selline, et hea meelega mängib rahulikult erinevate inimestega, sugulastega, sõpradega jt. Siis ei tule nagu vanemad meeldegi eriti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paari kuu pärast 13-aastaseks saav tütar, kes on väikelastest suures vaimustuses ja saab nendega ka hästi hakkama. Uurin täna temalt kindlasti, kas ta oleks sellest huvitatud. Kus linnaosas te Tartus asute?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:29; 24.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, lugesin nüüd, et Karlovas:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:29; 24.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus 1-aastane ja 10-aastane. Teevad koos selliseid asju, mida mina ei viitsi teha ja neil on hiigla lõbus.
Meie lasteaias on paljud vanemad palganud enda lastele äratooja, ca 12-15 aastase tüdruku, kes toob lapse lasteaiast ära 4 paiku, ning siis 6ni on lapse kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, Karlovas asume me. Aga hetkel on nii, et olen juba kokku leppinud ühe tüdrukuga, kes siin foorumis kõige esimesena ühendust võttis, vaatame kuidas omavahel lapsega sobivad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps pakun taskuraha teenimise võimalust kooliealisele lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.