Esileht Väikelaps palavik

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: palavik

Postitas:

Kas hetkel liikvel mingi kõrge palaviku viirus – lapsel midagi muud ei ole, kui ainult 39 palavik:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:52; 07.03 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Minu aastane on samuti kõrges palavikus. Teisel päeval tuli ka vesine nohu ja punane kurk. Arsti sõnul selline viirus liikvel ja kestab vähemalt kolm-neli päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli eelmine nädal nii, et ärkas hommikul kahtlaselt soojana, oli 38 palavik, siis paar tundi hiljem oli juba 39, sellepeale andsin rohtu ja õhtuks oli 37.8 ja järgmine päev samuti seal 37.8 peal ja siis kadus ära nagu poleks olnudki. Nii et 2 päeva kestis. Algul tundus, et nohu hakkab ka tulema, aga seda ainult õhtuti miskipärast, päeval polnud üldse nina tatine. Igatahes väga kummaline viirus oli see…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka lapsel eile hommikul tõusis kõrge palavik, alles hiljem kurtis kurguvalu ja tuli nohu. Nohu natuke taandunud, palavik endiselt väga kõrge, saab alla vaid nii kauaks, kui rohu mõju kestab.
Nüüd siis ise ka takkaotsa sama haige:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 3-aastasel on juba 5. päeva palavik 37-38 vahel kõigub. 2 päeva on ka köha ja nohu lisaks. ta polegi nii haige enne olnud kuigi on lasteaialaps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel oli 3 päeva palavik 38,5-39,5 – ega muud ei olnudki, kui palavikualandajat iga 6 tundi järgi, see kraade maha ei võtnud. Lõi peale palavikku kõrvapõletiku, nii, et võtame ABe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiiresti huvitav selline viirus liigub? Minu 1,9a lapsel oli eile palavik 38,2, täna alla 37,5. Käisime esmaspäeval ehk üleeile lastekollektiivis. Kas võisime selle viiruse sealt saada? Lihtsalt huvitav oleks teada, kui kiirelt peale kontakti haigus ilmneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie omal kohati 40 ja ka muud ei midagi. Aitab ainult palavikualandaja iga ca 4 tunni tagant:( Jube!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:52; 07.03 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps jäi ka täna haigeks. Hommikul magas kahtlaselt kaua ja kui kaissu ronis oli nii kuum, panin kraadi alla ja 38.6 palavik. Natukese aja pärast juba 39,2. Samuti annan palavikualandajat ja rohkem tal nagu midagi suurt viga ei ole. Paar korda on köhatanud ja nina natuke nagu tilguks aga mittemidagi hullu. Eks homme konsulteerin arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps palavik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.