Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palgasoov kandideerides

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Palgasoov kandideerides

Postitas:
Kägu

Kui kandidaadilt on oodatud palgasoovi, mis te avarte, kas sellisel moel on viisakas seda esitada:

“Praegusel töökohal ettevõttes X on mu palk XXXX, sooviksin, et palk ei oleks sellest väiksem.”

Kas teises ettevõttes saadavat palka on ok mainida? Tahan seda teha seepärast, et mu praegune palk on turu keskmisest suurem ja kandideeriksin suht sarnasele kohale, kus tööülesanded on samad. Kui küsin lihtsalt seda summat, mida soovin, võib tunduda, et küsin põhjendamatult palju. Kui aga toon välja, et praegu sama töö eest seda saan, siis näib justkui põhendatum. Aga on mingi põhjus, miks mitte nii öelda? Kui umbes sama palka ei saa, siis ma kohta ei vaheta, aga asukoha ja mõnede muude nüansside pärast oleks uus koht mulle sobivam.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei kirjutaks nii, tundub kuidagi ebaeetiline. Ma paneks lihtsalt kirja, palgasoov alates… ja kirjutatadki miinimumsumma, mille eest oled nõus töökohta vahetama.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa annad konkurendile teada firma palgapoliitika?

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa annad konkurendile teada firma palgapoliitika?

Varsti ei saa tööandjad töökuulutust enam avaldadagi ilma palganumbrit näitamata, mis eetikast ja palgapoliitikast te räägite?

Ebaeetiline on palkasid varjata, mitte neid välja öelda. See palga varjamise aeg hakkab nüüd ümber saama.

Palgasoovi aga ei pea kuidagi välja vabandama mingit praegust palka esile tuues või põhjuseid loetledes, miks sa sellist palka tahad. Sul on palgasoov, paned numbri kirja ja sa ei pea selle ümber mingit vahtu rohkem lööma. Samamoodi ei pea ettevõte põhjendama sulle seda, miks nad pakuvad just täpselt sellist palka nagu pakuvad. Number on selline, kui sobib siis on kena, kui ei sobi, otsid edasi.

+27
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa annad konkurendile teada firma palgapoliitika?

Napakas oled või.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

personalitöötajana ütlen, et päris kindlasti ei võtaks ma tööle inimest, kes eelmise tööandja nime ja palgasumma mulle kirjalikult letti lööks.

loe oma töölepingut, ilmselt on seal punkt, et tööleping on kahe poole vaheline asi ja kolmandatele osapooltele selles olevaid tingimusi avaldada ei tohi.

+15
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

personalitöötajana ütlen, et päris kindlasti ei võtaks ma tööle inimest, kes eelmise tööandja nime ja palgasumma mulle kirjalikult letti lööks.

loe oma töölepingut, ilmselt on seal punkt, et tööleping on kahe poole vaheline asi ja kolmandatele osapooltele selles olevaid tingimusi avaldada ei tohi.

Et siis eelmine tööandja jääb saladuslikuks ja usud et keegi vahetab väiksema palga vastu? ????

 

Mina kirjutaks pigem nii “Kaaluksin töökoha vahetust alates palgatasemest XXX.”

 

 

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaluksin töökoha vahetust alates palgatasemest XXX

Niimoodi saab kirjutada keegi, keda on palutud sinna kohale kandideerida, mitte et inimene ise omal algatusel kandideerib ja siis hakkab manipuleerima mingi “kaalumisega”. Ma ise vist pigem kirjutaks umbes nii, et “Harjumuspärase elatustaseme säilitamiseks oleks palgasoovi alampiir X eurot”.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaluksin töökoha vahetust alates palgatasemest XXX

Niimoodi saab kirjutada keegi, keda on palutud sinna kohale kandideerida, mitte et inimene ise omal algatusel kandideerib ja siis hakkab manipuleerima mingi “kaalumisega”. Ma ise vist pigem kirjutaks umbes nii, et “Harjumuspärase elatustaseme säilitamiseks oleks palgasoovi alampiir X eurot”.

Tööandjat ei koti sinu elatustase.

Kas küsiti numbrit või numbrit koos põhjendusega, et mingeid laused vaja moodustada? Ma pole kusagil pidanud oma numbrit põhjendama ja cv-s on lihtsalt rida “palgasoov: xxx eurot”. Kõigile on sobinud.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tobe on sellises kohas end kuidagi välja vabandama hakata, kui tööpakkuja ise palgasoovi küsib.
Lihtsalt mõtlegi reaalselt, mis on see summa, mille eest sa tööle minema nõustuksid – ja pane see (või natuke rohkem) lakooniliselt kirja: Palgasoov: xxxxx eurot. Ei pea lisama mingit juttu hoolitsust vajavast vanaemast, eelmisest töökohast, harjumuspärasest elustandardist vms.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaluksin töökoha vahetust alates palgatasemest XXX

Harjumuspärase elatustaseme säilitamiseks oleks palgasoovi alampiir X eurot

“Oleks”, “kaaluksin”… Milleks see tingiv kõneviis? Töövestlusel on mõttetu seda kasutada.
Olge konkreetsemad.
Nagu juba soovitati, lihtsalt “Minu palgasoov: alates x eurot”

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaluksin töökoha vahetust alates palgatasemest XXX

Niimoodi saab kirjutada keegi, keda on palutud sinna kohale kandideerida, mitte et inimene ise omal algatusel kandideerib ja siis hakkab manipuleerima mingi “kaalumisega”. Ma ise vist pigem kirjutaks umbes nii, et “Harjumuspärase elatustaseme säilitamiseks oleks palgasoovi alampiir X eurot”.

Jajaa, kõlab täpselt nii, et poole aasta pärast tuled jutuga, et mul on kulutused kasvanud, tahan rohkem palka nüüd ka 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaluksin töökoha vahetust alates palgatasemest XXX

Harjumuspärase elatustaseme säilitamiseks oleks palgasoovi alampiir X eurot

“Oleks”, “kaaluksin”… Milleks see tingiv kõneviis? Töövestlusel on mõttetu seda kasutada.

Olge konkreetsemad.

Nagu juba soovitati, lihtsalt “Minu palgasoov: alates x eurot”

Tahtsin ka just kirjutada, et lõpetage see tingiva kõneviisi kasutamine, see on keeleliselt nii vale ja jätab pealegi inimesest ebakindla mulje.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt on ikkagi nii, et ettevõtte on olemas eelarve positsiooni katmiseks. Ja mina kandideerijana põrgataks palli vestlusel tagasi ja küsiks kuhu üldse jääb nende palgavahemik. Palju sa praegu palka saad, ei puutu üldse asja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

personalitöötajana ütlen, et päris kindlasti ei võtaks ma tööle inimest, kes eelmise tööandja nime ja palgasumma mulle kirjalikult letti lööks.

loe oma töölepingut, ilmselt on seal punkt, et tööleping on kahe poole vaheline asi ja kolmandatele osapooltele selles olevaid tingimusi avaldada ei tohi.

Päris õudne, et selline inimene on personalitöötaja.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris õudne, et selline inimene on personalitöötaja.

Nad enamus mõtlevad täpselt samuti.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tööandjana hindan otsekohesust ja ausust. Mitte midagi halba ei arvaks kandideerijast, kes ütleb välja palgasoovi ja veel parem, kui ta avaldab ka valemi, kuidas selle tulemuseni jõudis. Kui inimene reaalselt saab praegu sellist palka, on tema väljaöeldud number oluliselt tõsiseltvõetavam kandideerija omast, kes võib-olla lihtsalt “õngitseb”.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

personalitöötajana ütlen, et päris kindlasti ei võtaks ma tööle inimest, kes eelmise tööandja nime ja palgasumma mulle kirjalikult letti lööks.

loe oma töölepingut, ilmselt on seal punkt, et tööleping on kahe poole vaheline asi ja kolmandatele osapooltele selles olevaid tingimusi avaldada ei tohi.

Personalitöötajana peaksid olema kursis vastavate seadustega. Tööandja või tema esindaja ei tohi töötaja nõusolekuta tema palka avalikustada, aga töötajal sellist kohustust seaduse järgi ei ole. Kui tööandja nõuab, et töötaja hoiaks konfidentsiaalsust, siis peab täpselt defineerima (ja ka põhjendama), mida ei tohi avaldada. Kui ei ole kokku lepitud, et palka ei tohi avalikustada, siis võib töötaja vabalt oma palgast teistele teada anda.
Miks üldse peaks tööleping konfidentsiaalne olema?

Teemaalgatajal tasuks siiski kirja panna oma palgaootus. Kirjalikult pole vaja seda põhjendada. Põhjendada või selgitada võib siis, kui seda ekstra palutakse. Põhjenduses võib siis selgitada, mis on need omadused, mille tõttu väärid sellist palka. Ega vast praeguseski ettevõttes head palka tutvuste poolest või ilusate silmade eest maksta?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tuletan meelde, et personalitöötaja ei otsusta kellegi tööle võtmist, seda teeb värbav juht. Personalitöötaja tegeleb selle protsessi formaalse küljega ja kui on sadu kandideerijaid, siis teeb ehk esmase valiku, jättes kõrvale täiesti asjassepuutumatu taustaga kandidaadid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tuletan meelde, et personalitöötaja ei otsusta kellegi tööle võtmist, seda teeb värbav juht. Personalitöötaja tegeleb selle protsessi formaalse küljega ja kui on sadu kandideerijaid, siis teeb ehk esmase valiku, jättes kõrvale täiesti asjassepuutumatu taustaga kandidaadid.

Justnimelt teeb esmase valiku, seega sobimatu kandidaadi CV ei jõuagi värbava juhini.

Arvan ka, et on sobimatu tööle asudes kirja panna oma eelmise töökoha tasu ja muid asju. Parem kirjutada konkreetne palgasoov.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tuletan meelde, et personalitöötaja ei otsusta kellegi tööle võtmist, seda teeb värbav juht. Personalitöötaja tegeleb selle protsessi formaalse küljega ja kui on sadu kandideerijaid, siis teeb ehk esmase valiku, jättes kõrvale täiesti asjassepuutumatu taustaga kandidaadid.

paljudes ettevõtetes teeb otsuse siiski (ka) personalitöötaja. kui on mitu vestlusvooru, siis esimese valiku teeb enamasti personalitöötaja. ka lõppvalikus on tal enamasti sõnaõigus, kui tegemist on mitte-eesliinitöötajaga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tööandjana ei võtaks tööle inimest kes levitab konfidentsiaalset infot. Enamasti on töölepingus punkt mis keelab palganumbri avaldamise kolmandatele osapooltele.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane lihtsalt kirja oma palgasoov ilma igasuguste selgitusteta. Kui see on liiga kõrge, siis tõstetakse su cv kohe kõrvale ning säästad enda aega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus tekkinud, kandideerides läbi töötukassa ja vaadates tööpakkumisi sealt, soovides kandideerida tuleb tööpakkumine ette ja enne kandideerida ei saa, kui pole kirjutanud kaaskirja. Nii igal töökuulutusel. Enne seda polnud. Kas on võimalik kuidagi seda kaaskirja jama maha võtta või on töötukassa konsultant seda kruttinud, et kaaskirjata ei saagi kandideerida? Keegi nagunii neid kaaskirju ei loe ju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

personalitöötajana ütlen, et päris kindlasti ei võtaks ma tööle inimest, kes eelmise tööandja nime ja palgasumma mulle kirjalikult letti lööks.

loe oma töölepingut, ilmselt on seal punkt, et tööleping on kahe poole vaheline asi ja kolmandatele osapooltele selles olevaid tingimusi avaldada ei tohi.

Kus kohas on kirjas, et  töölepingu puhul on tegu konfidentsiaalse lepinguga. Tööandaja ei tohi töötaja loata avaldada töötasu (TlS § 28 lg 2 p.13).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kandidaadilt on oodatud palgasoovi, mis te avarte, kas sellisel moel on viisakas seda esitada: “Praegusel töökohal ettevõttes X on mu palk XXXX, sooviksin, et palk ei oleks sellest väiksem.”

Mina esitasin sellise soovi töövestlusel suusõnaliselt. Saingi täpselt sellise summa. Pärast kirusin ennast. 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi nagunii neid kaaskirju ei loe ju.

Miks sa nii arvad? Istun sageli nö sealpool lauda, kaaskirjad pakuvad vägagi huvi. Mida ütleb kuiv CV?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui värbav ettevõte on planeerinud maksta näiteks 2000, siis ei ole mingit mõtet sellel kui kirjutad, et mina soovin 2500, kuna hetkel teenin nii palju. Neid, kes 2000 eest nõus töötama on jagub ilmselt piisavalt ja keegi ei hakka nagunii ainult sellepärast rohkem maksma, et praegu saad nii palju.
Rõhuta hoopis seda, mis väärtuseid Sa tööandjale pakud ja miks ta peaks just Sinu valima.
Seega kirjuta rahulikult, et palgasoov xxx.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina esitasin sellise soovi töövestlusel suusõnaliselt. Saingi täpselt sellise summa. Pärast kirusin ennast. ????

Kus tead, et muidu poleks vähem saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja ei tohi avaldada, aga töötaja ei pea küll oma palka saladuses hoidma.

Riigiametnike aga on palgad juba ammu avalikud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palgasoov kandideerides