Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Palgatõus

Postitas:

Öelge palun, kuidas paluda juhtkonnalt palgatõusu? Täiesti 100% kindel, et palgatõus on vajalik. Kuidas seda küsida? Juhtkond ei ole eriti vastutulelik ja väga halva suhtumisega enda töötajatesse. Kuidas läheneda, mis argumentidega?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 08:44; 02.02 08:57; 03.02 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palgatõusu kellele? endale või tervele osakonnale?

ja mis tähendab ‘vajalik’? kas ilma selleta jookseb ettevõte laiali (seni ju pole seda juhtunud) võis eda, et keegi kuskil pakub rohkem, aga tegelikult ei viitsi keegi mujale minna?

iseendale saab palgatõusu küsida nii, et saad mujalt parem pakkumise, ja siis lähed selle pakkumisega juhtkonna juurde – näete, mujal saaksin nii palju, aga ma tõesti ei taha ära minna.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 08:51; 02.02 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palgatõusu kellele? endale või tervele osakonnale?

ja mis tähendab ‘vajalik’? kas ilma selleta jookseb ettevõte laiali (seni ju pole seda juhtunud) võis eda, et keegi kuskil pakub rohkem, aga tegelikult ei viitsi keegi mujale minna?

iseendale saab palgatõusu küsida nii, et saad mujalt parem pakkumise, ja siis lähed selle pakkumisega juhtkonna juurde – näete, mujal saaksin nii palju, aga ma tõesti ei taha ära minna.

Endale ikka palgatõusu. Vajalik on seepärast, et minu tööülesanded on mahukamad, aeganõudvamad, vajavad rohkem kvalifikatsiooni, võrreldes sellega, mida teised samas osakonnas teevad.

Kui ma tulen jutuga, et sain pakkumise, siis mulle öeldakse, et palun väga, hakka astuma.

 

Ma tahakski just teada, kas keegi saab tuua mõne hea näite, kuidas on saadud palgakõrgendust?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 08:44; 02.02 08:57; 03.02 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin rääkima otsese ülemusega. Mitte päris ekstra, oli korrapärane nõupidamine, mille jooksul ühel hetkel viitasin, et palgatase on pikalt samal tasemel olnud ja tunnen, et see pole tööpanusele vastav jne Võiksid ka konkreetselt välja tuua, milline oleks sinu oodatav uus palk.
Minu meelest on hea neid jutte pigem aasta lõpu poole ajada, kui uue aasta eelarved-plaanid ettevõtetes veel koostamata, aga eks igas firmas neid päris nii täpselt ei tehta ka.
Praegu oleks veel hea aeg, niimoodi uue aasta tuules.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 09:00; 02.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad ülemusel nööbist kinni tõsise näoga ja ütled “mul on sulle üks jutt”. Pead pausi ja siis küsid, millal on tal pool tundi aega sinuga vestelda. Panedki oma argumendid (eriti hea, kui faktide/statistikaga koos) paberile ja kohtumisel ütled, et võrreldes ajaga, mil sa tööle tulid ja võrreldes teiste töötajatega (samuti faktid) näed sina, et muutunud on see ja too ning sinu hinnangul võiks selline panus olla rohkem väärt. Et mis võiks olla tema arvamus selles asjas?

Eks sõltub inimesest, kuidas läheneda. Mina olen läinud faktidega, jätnud otsuse puhtalt talle, pausi ajal otse silma vaadates. Normaalne inimene saab aru, millele vihjatakse, ei pea ähvardama “paremate pakkumistega”.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga palju palka juurde küsinud. (4 aastaga olen palga kahekordistanud, selle sees ka veidi kvalifikatsiooni tõstnud, aga enamuses ikka puhtalt küsimiste ja vastutuse pinnalt). Vastasin omast kogemusest.

Kui sa küsid niisama hea inimesena palka juurde – et teed palju tööd ja vastutus on suur, kogemust teistest rohkem jne. Jah, sa saad palka juurde. Sa saad 100-200 brutos juurde ja siis mitu aastat jälle võibolla mitte üldse.

Kui sa hakkad tööd vahetama, siis uus koht pakub kolmandikuga üle ja kui vana koht sind tahab, siis ta teeb sama hea pakkumise, sest uut inimest koolitada on kulukas.

 

edit – kui suudad välja arvutada, palju ettevõttele otsest tulu tood, mis ilma sinuta saamata jääb ja mida sina teenid rohkem kui teised – siis on rohkem lootust. nt müügiinimestel on hea argument, kui nad numbrites tugevad on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 08:51; 02.02 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palgatõusu kellele? endale või tervele osakonnale?

ja mis tähendab ‘vajalik’? kas ilma selleta jookseb ettevõte laiali (seni ju pole seda juhtunud) võis eda, et keegi kuskil pakub rohkem, aga tegelikult ei viitsi keegi mujale minna?

iseendale saab palgatõusu küsida nii, et saad mujalt parem pakkumise, ja siis lähed selle pakkumisega juhtkonna juurde – näete, mujal saaksin nii palju, aga ma tõesti ei taha ära minna.

Endale ikka palgatõusu. Vajalik on seepärast, et minu tööülesanded on mahukamad, aeganõudvamad, vajavad rohkem kvalifikatsiooni, võrreldes sellega, mida teised samas osakonnas teevad.

Kui ma tulen jutuga, et sain pakkumise, siis mulle öeldakse, et palun väga, hakka astuma.

Ma tahakski just teada, kas keegi saab tuua mõne hea näite, kuidas on saadud palgakõrgendust?

sellise mõtteviisiga ei saa palgatõusu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tulen jutuga, et sain pakkumise, siis mulle öeldakse, et palun väga, hakka astuma.

Palka tõstetakse ikka nendel, kelle lahkumisest on tööandjal kahju ja keda peab võimalusel kinni hoidma. Kui sulle öeldakse, et hakka astuma, siis päris kindlasti pole tööandjal huvi su palka tõsta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtteviis mõtteviisiks. Hea tööandja väärtustab häid (!) töötajaid ning annab palka juurde, kui vähegi võimalik. Selleks ei pea nahast välja pugema ja kodus peegli ees kümneid kordi palgaküsimise situatsiooni läbi mängima. Tööandjale on töötaja tulemused teada ju nii ehk naa.

Minu näide on selline. Töötasin mitu aastat ühe ja sama palga peal. Teadsin, et teised sama palgaga töötajad ei tee sama kõrgeid tulemusi (meil on numbrites mõõdetav tulemus).Kui läksin aasta alguses juurde küsima, rääkis ülemus alguses pikalt-laialt sellest, kuidas olen arenenud ja teen häid tulemusi, kuid “tuleme selle töötasu juurde juunikuus tagasi ja siis vaatame”. Olin väga solvunud, sest tean, et teistes sarnastes ettevõtetes makstakse minu tulemuste pealt palju rohkem töötasu, lisaks boonused ekstra keeleoskuse eest (st tööks vajalik keele, mitte aga nt hobiks õpitud ungari keele eest) , jõulupreemiad, jms – meil pole MITTE midagi sellist. Saatsin cv konkureerivasse ettevõttesse, kes tegi ülejärgmisel päeval parema pakkumise.

Viisin eelmisel reedel lahkumisavalduse lauale. Seepeale leidis ülemus, et saab mu palka tõsta juba nüüd, mitte ei pea juunis “vaatama” hakkama. Jäin endale kindlaks, sest põhimõtteliselt ei kannata tööandjat, kelle mõtteviis on selline, et “hoian vana töötajat nii kaua madala palga peal, kuni vähegi saab”. Eelistan jooksvat motiveerimist, mitte alles lahkumisavalduse esitamise järgset kinnihoidmist.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii räägidki, et sinu tööülesanded on mahukamad, tegeled keerulisemate asjadega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalik on seepärast, et minu tööülesanded on mahukamad, aeganõudvamad, vajavad rohkem kvalifikatsiooni, võrreldes sellega, mida teised samas osakonnas teevad. Kui ma tulen jutuga, et sain pakkumise, siis mulle öeldakse, et palun väga, hakka astuma.

Sinu kaastöötajate palk on nende ja ettevõtte vaheline asi, ei puutu üldse sinusse palju Malle või Kalle palka saab enda töö eest. Sinu palk on sinu ja sinu otsese ülemuse vaheline asi.

Kas sinu tööülesanded on ajas muutunud, aga palk jäänud samaks, millega tööle läksid? See mahukus ja kvalifikatsiooninõue on tekkinud ajapikku? Kui jah, siis sul on igasugune alus palka juurde küsida. Kui mingit muutust ei ole toimunud ja läksid lihtsalt kehva palga peale seda tööd tegema, siis tuleb mängu tuua enda turuväärtus. Oled sa üldse sellega kursis, mis su turuväärtus on või on lihtsalt tunne, et sulle tehakse liiga?

No ja kui ettevõte sind ei väärtusta ja suhtumine on selline, et uks on seal, on kaks varianti – kas sul ei olegi seda väärtust, mis sa ise arvad endal olevat või on sul viimane aeg oma palka tõsta läbi selle, et otsid endale uue kõrgema palgaga töökoha. Ükski tööandja ei jäta kiusu pärast väärtusliku töötaja palka tõstmata!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kui suures kohas töötad, aga suurematel ettevõtetel on aastaeelarves palgafond, eriti suurtes osakondade kaupa palgafond. Ja sinna tehakse aastas mõni protsent kasvu, kui keegi just kõige õigemal ajal ei küsi, ja ei saa, siis tehakse tema jagu rohkem.

Ehk siis, tegelikult ei ole ettevõtete palgafondides sellist lahkesti niisama palga tõstmise ruumi – see paar protsenti katabki ära hädapärase palgatõusu neil, kes ilma tõusuta minema läheksid ja keda soovitakse kinni hoida. Vaid väga suurtes skandinaavialiku kultuuriga eraettevõtetes on palgaatmed ja peetakse kini, et keegi oma astmest madalamat palka ei saaks.

Kui su tööandja Sind ei väärtusta, siis oled niikuinii õnnelikum kusagil mujal. Ka praegu liigub töökohti ja ka praegu saab minna kõrgema palga peale. Kui Sa ei soovi tööandjat vahetada, siis saad madala sümboolse palgatõusu. Või veel hullem – öeldakse, et vaatame järgmise aastavestluse ajal uuesti, vaatame siis uuesti kui koroona üle läheb – millal iganes ‘hiljem’. See hiljem ei pruugi kunagi tulla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisin eelmisel reedel lahkumisavalduse lauale. Seepeale leidis ülemus, et saab mu palka tõsta juba nüüd, mitte ei pea juunis “vaatama” hakkama. Jäin endale kindlaks, sest põhimõtteliselt ei kannata tööandjat, kelle mõtteviis on selline, et “hoian vana töötajat nii kaua madala palga peal, kuni vähegi saab”. Eelistan jooksvat motiveerimist, mitte alles lahkumisavalduse esitamise järgset kinnihoidmist.

Tunnustan sind ja õige otsus!
Mina samuti ei pea õigeks lahkumisavaldusega vehkimist ainult sellel eesmärgil, et palka juurde küsida. Ja su tööandja (esindaja) olemus sai väga kiirelt selgeks.
Edu uuel kohal!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 09:00; 02.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te siis tööl käite Kui mitte palga saamiseks?
Palga pärast töö vahetamine pole mingi ebaeetiline susservusser.
Mulle meeldib mu töö, aga tean hästi, et saan seda teha paljudes toredates asutustes. Kui üks asutus ei suuda enam konkurentsivõimelist tasu pakkuda ja kollektiiv ka pole selline mille pärast jääda, siis pole parata, tuleb minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin ka ülemuse juurde ja ütlesin, et olen nüüd töötanud N. aja ja kohe algul oli jutt palgatõusust X aja möödumisel. Kuna tööülesannete maht on suurenenud ja äsja oli ka jutt et suureneb veelgi siis tahan palka juurde. Ei näinud põhjust eriliseks keerutamiseks, ütlesin nagu on. Ülemus ütles, et arutab osakonnajuhatajaga ja annab teada kui palju on võimalik. Olin nõus, sest tean, et firmal ei lähe ülearu hästi seoses maailmaturu olukorraga valdkonnas, järgmisel päeval teatati, et tõuseb 20%.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin ka ülemuse juurde ja ütlesin, et olen nüüd töötanud N. aja ja kohe algul oli jutt palgatõusust X aja möödumisel. Kuna tööülesannete maht on suurenenud ja äsja oli ka jutt et suureneb veelgi siis tahan palka juurde. Ei näinud põhjust eriliseks keerutamiseks, ütlesin nagu on. Ülemus ütles, et arutab osakonnajuhatajaga ja annab teada kui palju on võimalik. Olin nõus, sest tean, et firmal ei lähe ülearu hästi seoses maailmaturu olukorraga valdkonnas, järgmisel päeval teatati, et tõuseb 20%.

Mul viimati tõsteti 7% ja tööandja oli enda üle VÄGA uhke

Mainin ära, et tunnitasu ja kuu peale tähendas see +20 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 08:44; 02.02 08:57; 03.02 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nalja teed? kui tööandja ütleb, et hakka aga astuma, kui ei meeldi, siis on selge, et mingit palgatõusu ei tule. see tähendabki, et kui kõrgemat palka tahad, otsi parem töö. soovitav on ka haridust ja kvalifikatsiooni tõsta, et uus tööandja enam nii ei ütleks.

Jah, halvemal juhul tähendab see seda, et ülemus seda ultimaatumit ootabki. Hea odav viis kehvast töötajast lahtisaamiseks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 07:00; 04.02 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul viimati tõsteti 7% ja tööandja oli enda üle VÄGA uhke Mainin ära, et tunnitasu ja kuu peale tähendas see +20 eurot.

Peab ikka väike palk olema siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 07:00; 04.02 07:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )