Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 237 )

Teema: Palgatõusud

Postitas:
Kägu

Mingi veiderdis räägib netopalgast? Kes, kus või miks räägib üldse netopalgast? Ehk mingid putiiki-tibid või maxima madalapalgalised. Üldjuhul räägib borm inimene ikka brutosummadest.

Pole ma mingi madalapalgaline, Maksuvabastust ei saa ning deklariga maksan juurde. Mind mingid brutosummad ei huvita.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töölepingu sõlmisin sada aastat tagasi, sealt edasi on olnud vähemalt 10 palgatõusu. Kuidas peaksin teadma? Ja miks see on vajalik teada?

Iga palgatõusu korral muudetakse ju lepingut ja sa allkirjastad kas lepingu lisa või muudatuse. Sa ju näed seda uut palganumbrit. Küsimus, miks on vaja oma palga suurust teada, on muidugi järjekordne ulmevaldkonda kuuluv küsimus.

Mõni ime, et palgad on väikesed ja töötingimused olematud, kui leidub inimesi, keda nende palganumber ei huvitagi, nad ei tea, millele alla kirjutavad jmt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni ime, et palgad on väikesed ja töötingimused olematud, kui leidub inimesi, keda nende palganumber ei huvitagi, nad ei tea, millele alla kirjutavad jmt.

Netost räägivad tavaliselt need, kes töötavad mustalt ja ei maksa makse vähemalt mitte täissummas. Ehitajad ja iluteenindajad tulevad kohe meelde.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga palgatõusu korral muudetakse ju lepingut ja sa allkirjastad kas lepingu lisa või muudatuse. Sa ju näed seda uut palganumbrit. Küsimus, miks on vaja oma palga suurust teada, on muidugi järjekordne ulmevaldkonda kuuluv küsimus. Mõni ime, et palgad on väikesed ja töötingimused olematud, kui leidub inimesi, keda nende palganumber ei huvitagi, nad ei tea, millele alla kirjutavad jmt.

Ei ole allkirjastanud mingit lepingut. Mul ei ole väike palk, 2300 neto on. Suurepärased töötingimused, 5-6h tööpäevaga. Muidu ilmselgelt  üldse tööl ei käiks, rahaliselt pole see väga ammu juba vajalik.

PS: Aga miks mul on vaja oma palganr brutos teada? Nagu juba ütlesin, panen kalkulaatorisse, kui keegi soovib brutot teada. Peale Perekooli-veidrike pole seda kellelgi vaja läinud.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole allkirjastanud mingit lepingut. Mul ei ole väike palk, 2300 neto on. Suurepärased töötingimused

Muhhahhaaaaaa!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhhahhaaaaaa!

? Mis sul juhtus? Tänapäeval ei ole vaja mingit lepingut, kokkulepe on nii või teisiti taasesitatavas vormis.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, see on tõesti huvitav, et väga paljud inimesed arvavad, et töökuulutuses, töövestlusel ja -lepingus räägitakse netopalgast.

Mina töötan asutuses, kus töötajad peaksid olema haritud ja intelligentsed inimesed, aga kui tööle asusime (meil võetakse töötajaid grupi kaupa tööle), siis paljud minu uued kolleegid ei mõistnud esimesel palgapäeval, miks nad said vähem palka kui töölepingus kirjas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhhahhaaaaaa!

? Mis sul juhtus? Tänapäeval ei ole vaja mingit lepingut, kokkulepe on nii või teisiti taasesitatavas vormis.

Tundub imelik, et teil palgatõusu puhul töölepingu lisa ei allkirjastata. Kas tõesti on nii, et ülemus ütleb suusõnaliselt, et alates tänasest on sinu uus palk 3000 eurot, ja mingit dokumenti selle kohta pole?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu juba ütlesin, panen kalkulaatorisse, kui keegi soovib brutot teada. Peale Perekooli-veidrike pole seda kellelgi vaja läinud.

2300 netos teeniv inimene oskab üldjuhul oma brutopalka ka ilma kalkulaatorita arvestada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub imelik, et teil palgatõusu puhul töölepingu lisa ei allkirjastata. Kas tõesti on nii, et ülemus ütleb suusõnaliselt, et alates tänasest on sinu uus palk 3000 eurot, ja mingit dokumenti selle kohta pole?

Ilmselt on tegemist ümbrikupalga saajaga, muudel juhtudel pole see võimalik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on tegemist ümbrikupalga saajaga, muudel juhtudel pole see võimalik.

Appi, aitab juba! Meie ettevõttes pole ühtegi eurot musta raha, et seda kasutada. Lõpetage oma musta raha jutt ükskord! Mismoodi ei ole see võimalik? Seda ikka tead, et on võimalik võtta inimene tööle ilma kirjalikku töölepingut sõlmimata?

Ma ei tea, kuidas teiste töötajatega, aga mina pole kirjalikult allkirjastanud mitte ühtegi palgakokkulepet. Kõik käib nagu kellavärk, palk õigel päeval kontol. Lisaks kehtib palgakokkulepe alati tagantjärgi, st kui lepime uue palga nt 20-ndal kuupäeval kokku, siis saan juba terve kuu eest uues summas töötasu.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidas teiste töötajatega, aga mina pole kirjalikult allkirjastanud mitte ühtegi palgakokkulepet. Kõik käib nagu kellavärk, palk õigel päeval kontol. Lisaks kehtib palgakokkulepe alati tagantjärgi, st kui lepime uue palga nt 20-ndal kuupäeval kokku, siis saan juba terve kuu eest uues summas töötasu.

No siis sul on küll hea elu. Pole vaja lepingut, saad viie päeva eest 2300 eurot netos, maksudest midagi ei tea, nõuad aga palka juurde. Väga hästi elad. Mis tore töö see on siis, kui võib küsida?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik käib nagu kellavärk, palk õigel päeval kontol.

Aga mis siis saab, kui ühel päeval enam ei käi? Mille alusel sa siis midagi nõudma lähed, kui sul ei ole mitte ühtegi kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis lepingut või kokkulepet? Niisama sõna sõna vastu lähete töövaidluskomisjoni tööandjaga?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille alusel sa siis midagi nõudma lähed, kui sul ei ole mitte ühtegi kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis lepingut või kokkulepet?

No äkki mingeid meile siis vahetasid ikka. Kõlab nagu ehitaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siis saab, kui ühel päeval enam ei käi? Mille alusel sa siis midagi nõudma lähed, kui sul ei ole mitte ühtegi kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis lepingut või kokkulepet? Niisama sõna sõna vastu lähete töövaidluskomisjoni tööandjaga?

Ütlesin ju, et on taasesitatavas vormis. Kas ei oska lugeda või oletegi nii pealiskaudsed?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis sul on küll hea elu. Pole vaja lepingut, saad viie päeva eest 2300 eurot netos, maksudest midagi ei tea, nõuad aga palka juurde. Väga hästi elad. Mis tore töö see on siis, kui võib küsida?

Viie päeva eest? Ühes kuus on 22-23 tööpäeva. Algklassis käid?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maksudest midagi ei tea,

Mida mul seal vaja teada on? On nii oluline teada, kui palju maksan tulumaksu(nagunii täissummalt), töötuskindlustust ja kogumispensionit? Mis see mulle summa summaarum annab?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval ei ole vaja mingit lepingut, kokkulepe on nii või teisiti taasesitatavas vormis.

Sel kokkuleppel on siis ju ometigi mõlema poole allkirjad nõusolekuks all, seega midagi sa siiski oled allkirjastanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel kokkuleppel on siis ju ometigi mõlema poole allkirjad nõusolekuks all, seega midagi sa siiski oled allkirjastanud.

Pole mingeid allkirju, messengeri vestlus.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siis saab, kui ühel päeval enam ei käi? Mille alusel sa siis midagi nõudma lähed, kui sul ei ole mitte ühtegi kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis lepingut või kokkulepet? Niisama sõna sõna vastu lähete töövaidluskomisjoni tööandjaga?

Eee….mis põhjusel siis ühes ja samas suuruses (suurem) töötasu teatud hetkest alates kontole tuleb, kui mitte töötasu suurenemise tõttu? Arvad, et tulevad minuga vaidlema 100 aastat tagasi sõlmitud palgakokkuleppe alusel? No nii rumalat juttu pole ju mõtet ka ajada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viie päeva eest? Ühes kuus on 22-23 tööpäeva. Algklassis käid?

See inimene, kes siin oma 2300 euroga kelkis, ütles, et teeb kuus 5-6 tööpäeva ja selle eest saab selle raha. Sa ise enam ei mäletagi, mis kokku luuletasid?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene, kes siin oma 2300 euroga kelkis, ütles, et teeb kuus 5-6 tööpäeva ja selle eest saab selle raha. Sa ise enam ei mäletagi, mis kokku luuletasid?

Tule taevas appi, ongi lugemispuudelised siin koos! 5-6h tööpäevad!!!! kirjutasin. Loe uuesti, kui aru ei sa.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee….mis põhjusel siis ühes ja samas suuruses (suurem) töötasu teatud hetkest alates kontole tuleb, kui mitte töötasu suurenemise tõttu? Arvad, et tulevad minuga vaidlema 100 aastat tagasi sõlmitud palgakokkuleppe alusel? No nii rumalat juttu pole ju mõtet ka ajada.

Ma pidasin silmas olukorda, kus tööandja lõpetab palgamaksmise üldse ja sina oled see, kes peab temalt palka nõudma minema. Aga nagu teada saime, eks siis lähedki oma messengeri printscreenidega või misiganes moel sa neid seal säilitad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pidasin silmas olukorda, kus tööandja lõpetab palgamaksmise üldse ja sina oled see, kes peab temalt palka nõudma minema. Aga nagu teada saime, eks siis lähedki oma messengeri printscreenidega või misiganes moel sa neid seal säilitad.

Miks keegi peaks sellist lollust tegema? Tuntud Eesti ettevõttes veel pealegi? Küll mu advokaat siis tegeleb, ma ei mõtle sellistele ebatõenäolistele idiootsustele. Messengeri asju pole vaja säilitada, need säiluvad ise 😀 Pane otsingusse vajalik sõna ja leiad iga kell vestlusest õige koha üles.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin ju, et on taasesitatavas vormis.

Mis see tähendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see tähendab?

Mine lõpeta algkool ära, saad teada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, tüüp lihtsalt fantaseerib siin oma suurest palgast ja advokaatidest. Jõudu.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin ju, et on taasesitatavas vormis.

Mis see tähendab?

Kirjutas ju, et saab palka tuntud Eesti ettevõttes messengeri vestluse alusel:)

Tahaks kohe teada, milline tuntud ettevõte selliseid kõrgepalgalisi jobusid tööl peab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Ei tasu tõesti erutuda ???? tegu on anonüümse foorumiga, selles sektsioonis pole isegi kasutajanime vaja märkida (samas, mis vahet seal on, PK võib luua täpselt niipalju erinimelisi kontosid, kui soov on).  Ehk siis parim koht oma unistuste väljaelamiseks. 
 
Siin teemas on ta tähtis spetsialist tuntud ettevõttes (ei oska pakkuda, milline tuntud ettevõte kohaldab TL muudatusi messengeri teel. Tõsi, pole ka täpsustatud, mis vallas tuntud ettevõte, nt Margu Valdese firma on nüüd ka pärs tuntud ja seal ma täitsa usun, et selliselt asju aetakse).  Kodunurga teemas võib-olla küsib hoopis, kuidas 2 nädalat 30 euroga ära elada. 
 
Olen näinud inimesi, kes sul näo ees sarnasel tasemel valetavad, nii et silm ka ei pilgu, asi see siis anonüümses foorumis teemat kütta. 
+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ikka tead, et on võimalik võtta inimene tööle ilma kirjalikku töölepingut sõlmimata?

Töölepingu seadus, § 4, lõige 2. Tööleping sõlmitakse kirjalikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 237 )