Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 237 )

Teema: Palgatõusud

Postitas:
Kägu

Täpselt nii. Igal kandel peab olema põhjendatud ja kontrollitav alus. Ettevõtte raha ei ole sinu isiklik raha ja seda tuleb kasutada nii, nagu seadused ette näevad.

Põhjendatud ja kontrollitav alus ongi töötasu, millelt on maksud makstud. Nagu eespool olevalt lingilt lugeda võib, ei ole selleks mingit eraldi paberit vaja.

Mari Maasikale kantud suvaline summa nõuab tõesti alusdokumenti.

Päris nii see ei käi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii see ei käi.

Ära seleta, sul ilmselgelt pole ettevõtlusest mingit aimu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii see ei käi.

Ära seleta, sul ilmselgelt pole ettevõtlusest mingit aimu.

Issand, rahune maha 😀

Mul ainuke märkus kogu selle juttu peale, et ettevõtte raha sa niisama kasutada ei tohigi.

Inimese jaoks, kes on nii haritud, omab oma väikest ettevõtet ja töötab teises tundud ettevõtes, oled kuidagi liiga ähmi täis, kaitstes oma sõnu 😀 mis tekitab aina rohkem ja rohkem kahtlustusi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, rahune maha ???? Mul ainuke märkus kogu selle juttu peale, et ettevõtte raha sa niisama kasutada ei tohigi. Inimese jaoks, kes on nii haritud, omab oma väikest ettevõtet ja töötab teises tundud ettevõtes, oled kuidagi liiga ähmi täis, kaitstes oma sõnu ???? mis tekitab aina rohkem ja rohkem kahtlustusi.

Ma ei kasutagi niisama ettevõtte raha, maksan inimestele palka. Aa ja, ülejäänud raha kasutan küll nii, nagu heaks arvan. Ostan asju(arvetega muidugi), investeerin või maksan endale divikaid. Kellegi teise luba selleks ei vaja.

 

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, rahune maha ???? Mul ainuke märkus kogu selle juttu peale, et ettevõtte raha sa niisama kasutada ei tohigi. Inimese jaoks, kes on nii haritud, omab oma väikest ettevõtet ja töötab teises tundud ettevõtes, oled kuidagi liiga ähmi täis, kaitstes oma sõnu ???? mis tekitab aina rohkem ja rohkem kahtlustusi.

Ma ei kasutagi niisama ettevõtte raha, maksan inimestele palka. Aa ja, ülejäänud raha kasutan küll nii, nagu heaks arvan. Ostan asju(arvetega muidugi), investeerin või maksan endale divikaid. Kellegi teise luba selleks ei vaja.

Tite jutuga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, rahune maha ???? Mul ainuke märkus kogu selle juttu peale, et ettevõtte raha sa niisama kasutada ei tohigi. Inimese jaoks, kes on nii haritud, omab oma väikest ettevõtet ja töötab teises tundud ettevõtes, oled kuidagi liiga ähmi täis, kaitstes oma sõnu ???? mis tekitab aina rohkem ja rohkem kahtlustusi.

Ma ei kasutagi niisama ettevõtte raha, maksan inimestele palka. Aa ja, ülejäänud raha kasutan küll nii, nagu heaks arvan. Ostan asju(arvetega muidugi), investeerin või maksan endale divikaid. Kellegi teise luba selleks ei vaja.

Tahad räägin sulle nalja, kui Norra ettevõtte omanik? 😀

Me ei tohi osta mitte midagi, mis ei ole otseselt seotud firma tegevusega. Oleme ehitusvaldkonnast, täpsemalt kivist töötasapindadega tegelev ettevõte. Kui ma firmakaardiga ostan nt mööbli, siis see tekitab kohe küsimuse, kuidas see ettevõttega seotud on ja pean pikka seletuskirja kirjutama. Sama käin investeerimise kohta, selle jaoks ole kena ja tee eraldi ettevõtte selles spetsiifilises valdkonnas.

Jah, Eestis on see täiesti teistmoodi, ei huvita kedagi, mis sa seal ostad, peaasi et dokument/arve on olemas. Ja see on juba riigi ja seaduste küsimus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei tohi osta mitte midagi, mis ei ole otseselt seotud firma tegevusega. Oleme ehitusvaldkonnast, täpsemalt kivist töötasapindadega tegelev ettevõte. Kui ma firmakaardiga ostan nt mööbli, siis see tekitab kohe küsimuse, kuidas see ettevõttega seotud on ja pean pikka seletuskirja kirjutama. Sama käin investeerimise kohta, selle jaoks ole kena ja tee eraldi ettevõtte selles spetsiifilises valdkonnas.

Loogiline ju. Mina tegelen kinnisvara rendiga, seega mööbli ostmine on normaalne investeering. Samamoodi ka haljastus, aednikud, tänavakivide paigaldus, fassaadi remont, basseinivee puhastus, koristusteenused jne. Ma ei kulutagi asjade peale, mis pole ettevõtte tegevusega seotud. Aga siin mingid pooletoobised arvavad, et isegi palka ei tohi inimestele maksta. Selline lollus lokkab vaid Perekoolis. Tavaelus suhtlen normaalsete inimestega. Perekoolis käimine aitab teisi inimesi rohkem hinnata.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei tohi osta mitte midagi, mis ei ole otseselt seotud firma tegevusega. Oleme ehitusvaldkonnast, täpsemalt kivist töötasapindadega tegelev ettevõte. Kui ma firmakaardiga ostan nt mööbli, siis see tekitab kohe küsimuse, kuidas see ettevõttega seotud on ja pean pikka seletuskirja kirjutama. Sama käin investeerimise kohta, selle jaoks ole kena ja tee eraldi ettevõtte selles spetsiifilises valdkonnas.

Loogiline ju. Mina tegelen kinnisvara rendiga, seega mööbli ostmine on normaalne investeering. Samamoodi ka haljastus, aednikud, tänavakivide paigaldus, fassaadi remont, basseinivee puhastus, koristusteenused jne. Ma ei kulutagi asjade peale, mis pole ettevõtte tegevusega seotud. Aga siin mingid pooletoobised arvavad, et isegi palka ei tohi inimestele maksta. Selline lollus lokkab vaid Perekoolis. Tavaelus suhtlen normaalsete inimestega. Perekoolis käimine aitab teisi inimesi rohkem hinnata.

Pooletoobiline oled sa küll ise. Palka tohid maksta, kuidas kokku on lepitud ja ka lôpuks kirjalik leping peab olemas olema. Mina isiklikult ei liigutaks lillegi .

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooletoobiline oled sa küll ise. Palka tohid maksta, kuidas kokku on lepitud ja ka lôpuks kirjalik leping peab olemas olema. Mina isiklikult ei liigutaks lillegi .

Sa ei maksaks? Laseksid töötajad üle, kuna pole paberil kohustust maksta? Jube inimene.

Mingit kirjalikku lepingut ei pea olemas olema, eespool oli juba link. Võin maksta homme kõigile preemiat ka, kui soovin, ilma mingi kokkuleppeta.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooletoobiline oled sa küll ise. Palka tohid maksta, kuidas kokku on lepitud ja ka lôpuks kirjalik leping peab olemas olema. Mina isiklikult ei liigutaks lillegi .

Sa ei maksaks? Laseksid töötajad üle, kuna pole paberil kohustust maksta? Jube inimene.

Mingit kirjalikku lepingut ei pea olemas olema, eespool oli juba link. Võin maksta homme kõigile preemiat ka, kui soovin, ilma mingi kokkuleppeta.

Üle lased sina. Minust sulle töötajat ei saa, kui ainult ettemaksuga. Miks peaks töövôtja sind usaldama, kas neid juhtumeid vähe on, kus töövôtja töötasuta jäänud. Kaevata pole töövôtjal kuhugi, sôna, sôna vastu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle lased sina. Minust sulle töötajat ei saa, kui ainult ettemaksuga. Miks peaks töövôtja sind usaldama, kas neid juhtumeid vähe on, kus töövôtja töötasuta jäänud. Kaevata pole töövôtjal kuhugi, sôna, sôna vastu.

Oskad lugeda või ei oska? Kui palk on suurenenud määras kontole laekunud, loetakse palgakokkulepe sõlmituks. See, et sa seadusi ei tunne ja paranoiline oled, on sinu vaimne probleem. Sul on vist elus rängad vaimsed traumad olnud, et kõiki ja kõike paranoiliselt kahtlustad. Ei lase mind keegi üle, ega lase ka mina. Nii lihtsalt on. Saan aru, et sinu elus asjad nii ei käi.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled abisekretär? 

Ei. Õpetaja olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, mis tüüpe ikka leidub: tööandja ei sõlmi lepinguid ja teeb mingeid suvalisi ülekandeid, töötajad ei tea oma brutopalga suurust, tundlikku infot liigutatakse kusagil sotsiaalmeedias. Perekool on varsti nagu mingi ulmekirjanduse keskus.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigitöötaja, tõsteti jaanuaris, saan nüüd 200€ rohkem kätte. Täitsa hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tundlikku infot liigutatakse kusagil sotsiaalmeedias. Perekool on varsti nagu mingi ulmekirjanduse keskus.

Palganumber pole mingi saladus. Seda võib kõigile kuulutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tundlikku infot liigutatakse kusagil sotsiaalmeedias. Perekool on varsti nagu mingi ulmekirjanduse keskus.

Palganumber pole mingi saladus. Seda võib kõigile kuulutada.

Mille jaoks?

Mul ümberringi keegi ei käi ja ei kuuluta, palju nad palka saavad, ka lähedased sõbrad mitte, kellega aastakümneid suhtlemas. Me umbkaudselt teame, kes palju saab, aga mitte konkreetseid numbreid.

Pereliikmed, kellega koos elad – nemad võiksid jah teada, palju perekonnaliige palka saab, et siis arvestada sellega kulude jaotamisel. Teistel küll pole vaja seda teadmist. Milleks? Et hakata võrdlema, miks Maiel on 1500€ ja sinul samal töökohal, aga teise tööandja juures 1000€? Ja mis see annab? Kadedus, tülid, sõbrast ilma jäämine. Raha on ikka väga tundlik teema. Kuskil anonüümses foorumis võib sellest pajatada palju tahad, aga niimoodi ringi käia ja vehkida oma sotsiaalmeedia platvormil sõlmitud kokkulepetega on ikka liig. Viisakad ja haritud inimesed nii ei tee 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palganumber pole mingi saladus. Seda võib kõigile kuulutada.

Küsimus pole numbris, vaid põhimõttes. Sina ju võid kirjutada kusagile chatti, et kle, Mati, sina saad järgmine kuu 50 eurot juurde ja Kati, sina 70. Aga ära arva, et Mati ja Kati sellisest töökorraldusest vaimustuses on. Või et üldse keegi peale sinu seda normaalseks peab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus pole numbris, vaid põhimõttes. Sina ju võid kirjutada kusagile chatti, et kle, Mati, sina saad järgmine kuu 50 eurot juurde ja Kati, sina 70. Aga ära arva, et Mati ja Kati sellisest töökorraldusest vaimustuses on. Või et üldse keegi peale sinu seda normaalseks peab.

Mis chatti? Messengerivestlused teed ikka konkreetse isikuga. Kuidas need teised sellele vestlusele ligi pääsevad? Häkivad tegevjuhi kontole? Pealegi tõstetakse palka/või ei tõsteta töötajal, kes selle teemaks võtab. Kui oled oma töötasuga rahul, ei tõsta seda vägisi keegi, seega pole vaja ilmaasjata muretseda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus pole numbris, vaid põhimõttes. Sina ju võid kirjutada kusagile chatti, et kle, Mati, sina saad järgmine kuu 50 eurot juurde ja Kati, sina 70. Aga ära arva, et Mati ja Kati sellisest töökorraldusest vaimustuses on. Või et üldse keegi peale sinu seda normaalseks peab.

Mis chatti? Messengerivestlused teed ikka konkreetse isikuga. Kuidas need teised sellele vestlusele ligi pääsevad? Häkivad tegevjuhi kontole? Pealegi tõstetakse palka/või ei tõsteta töötajal, kes selle teemaks võtab. Kui oled oma töötasuga rahul, ei tõsta seda vägisi keegi, seega pole vaja ilmaasjata muretseda.

No vaat. Meil jälle tehakse töölepingulisad, kõik allkirjastavad ja kõik ka saavad. Ei pea keegi ükshaaval kusagil messengeris midagi manguma ja althõlma saama.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vaat. Meil jälle tehakse töölepingulisad, kõik allkirjastavad ja kõik ka saavad. Ei pea keegi ükshaaval kusagil messengeris midagi manguma ja althõlma saama.

Ma usun, et teiste töötajatega tehaksegi lisad, kui neil palka muudetakse. Teised ei suhtle ka messengeris, sest tegu pole sõpradega, loogiline ju. Aga althõlma ja mangumine on sinu haige interpretatsioon, midagi sellist ei ole. Silmast silma: kuule, võiksid mu palga üle vaaadata. Messengeris mõni aeg hiljem vastus: Teeme palgaks selle, mis arvad? Kõik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Silmast silma: kuule, võiksid mu palga üle vaaadata. Messengeris mõni aeg hiljem vastus: Teeme palgaks selle, mis arvad? Kõik.

Tõeline osside klubi, midagi pole öelda. Töökultuur nagu Ida-Euroopas muiste.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeline osside klubi, midagi pole öelda. Töökultuur nagu Ida-Euroopas muiste.

Ossidest on asi ikka väga kaugel. Vala oma sappi kusagil mujal, oled täiega nõme ja madal inimene.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeline osside klubi, midagi pole öelda. Töökultuur nagu Ida-Euroopas muiste.

Sa kutsud tegevjuhi vaibale ja seal esitad oma tingimused ja palgasoovi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kutsud tegevjuhi vaibale ja seal esitad oma tingimused ja palgasoovi?

Meil tõstetakse palka kas kollektiivselt või on võimalus minna ja esitada oma personaalne soov. Igal juhul käivad palgatõusuga kaasas vastavad lepingulisad, mis on kahepoolselt allkirjastatud ja mille personaliosakond saadab raamatupidamisele. Selle alusel tehakse palgamaksed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tõstetakse palka kas kollektiivselt või on võimalus minna ja esitada oma personaalne soov. Igal juhul käivad palgatõusuga kaasas vastavad lepingulisad, mis on kahepoolselt allkirjastatud ja mille personaliosakond saadab raamatupidamisele. Selle alusel tehakse palgamaksed.

Sinu aju ei võta, et sa töötad suures ja mina väikese inimeste arvuga ettevõttes? Ja et sellest tulenevalt ei ole protseduurireeglid samad? Meil pole mingit personaliosakonda. Raamatupidajaga suhtlen otse, kui midagi ebaselgeks jääb.

Meganaljakas, et mõnda jubedalt häirib, mis teil viga on? Mul on jumala ükskõik, kui teistel teistmoodi on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tõstetakse palka kas kollektiivselt või on võimalus minna ja esitada oma personaalne soov. Igal juhul käivad palgatõusuga kaasas vastavad lepingulisad, mis on kahepoolselt allkirjastatud ja mille personaliosakond saadab raamatupidamisele. Selle alusel tehakse palgamaksed.

Sinu aju ei võta, et sa töötad suures ja mina väikese inimeste arvuga ettevõttes? Ja et sellest tulenevalt ei ole protseduurireeglid samad? Meil pole mingit personaliosakonda. Raamatupidajaga suhtlen otse, kui midagi ebaselgeks jääb.

Meganaljakas, et mõnda jubedalt häirib, mis teil viga on? Mul on jumala ükskõik, kui teistel teistmoodi on.

Küsiks vastu, et mis sul viga on. Pole vahet ka töötad suures vôi väikses firmade, elementaarsed reeglid on ühed. Inimene tuleb tööle ja temaga sôlmitakse kirjalik tööleping. Kus on kirjas, mis tööd tegema hakkab, mis mahus, töötasu kas ajaöö siis tunnihinne, tükitöö siis tükihinne, vôi kuutasu siis täpne summa. Ja kindlasti kuupäev millal töövôtja kontole töötasu laekub. Otsi netist töölepingu pôhjasid, ehk leiad. Iga töötasu muutus peab olema dokumenteeritud ja allkirjastatud tegevjuhi vôi firma omaniku poolt. See on elementaarne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiks vastu, et mis sul viga on. Pole vahet ka töötad suures vôi väikses firmade, elementaarsed reeglid on ühed. Inimene tuleb tööle ja temaga sôlmitakse kirjalik tööleping. Kus on kirjas, mis tööd tegema hakkab, mis mahus, töötasu kas ajaöö siis tunnihinne, tükitöö siis tükihinne, vôi kuutasu siis täpne summa. Ja kindlasti kuupäev millal töövôtja kontole töötasu laekub. Otsi netist töölepingu pôhjasid, ehk leiad. Iga töötasu muutus peab olema dokumenteeritud ja allkirjastatud tegevjuhi vôi firma omaniku poolt. See on elementaarne.

Mul on tööleping 😀 Kust sa nüüd seda võtad, et ei ole? Väga vabalt võib olla töötasu muutus dokumenteeritud ja raamatupidaja käes, kuidas ta muidu mulle palga kannab? Mina pole lihtsalt kuhugi alla kirjutanud. See ei ole minu jaoks kuidagi oluline ka, et seda nõuda, sest ettevõtjana tean, et lisa on loetud allkirjastatuks, kuna töötasu laekub järjepidevalt suuremas summas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tõstetakse palka kas kollektiivselt või on võimalus minna ja esitada oma personaalne soov. Igal juhul käivad palgatõusuga kaasas vastavad lepingulisad, mis on kahepoolselt allkirjastatud ja mille personaliosakond saadab raamatupidamisele. Selle alusel tehakse palgamaksed.

Sinu aju ei võta, et sa töötad suures ja mina väikese inimeste arvuga ettevõttes? Ja et sellest tulenevalt ei ole protseduurireeglid samad? Meil pole mingit personaliosakonda. Raamatupidajaga suhtlen otse, kui midagi ebaselgeks jääb.

Meganaljakas, et mõnda jubedalt häirib, mis teil viga on? Mul on jumala ükskõik, kui teistel teistmoodi on.

Minul on 3 töötajaga ettevõte, ja kus on see kirjas, et mida väiksem ettevõte, seda vähem paberimajandust neil on? Vahet ei ole, mitu töötajat sul on, 5, 50 või 500, seadused pead ikka täitma, töölepingud peavad olema vormistatud ja (digi)allkirjastatud, muudetused peavad olema reguleeritud töölepingu lisadega, mis samuti peavad olema kahepoolselt (digi)allkirjastatud.

Või kui Sul Maksuamet küsib töölepingu, seal on kirjas üks töötasu summa ja sina maksad pangast hoopis teise, mis Sa siis viskad neile Messengeri väljavõtted? 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiks vastu, et mis sul viga on. Pole vahet ka töötad suures vôi väikses firmade, elementaarsed reeglid on ühed. Inimene tuleb tööle ja temaga sôlmitakse kirjalik tööleping. Kus on kirjas, mis tööd tegema hakkab, mis mahus, töötasu kas ajaöö siis tunnihinne, tükitöö siis tükihinne, vôi kuutasu siis täpne summa. Ja kindlasti kuupäev millal töövôtja kontole töötasu laekub. Otsi netist töölepingu pôhjasid, ehk leiad. Iga töötasu muutus peab olema dokumenteeritud ja allkirjastatud tegevjuhi vôi firma omaniku poolt. See on elementaarne.

Mul on tööleping ???? Kust sa nüüd seda võtad, et ei ole? Väga vabalt võib olla töötasu muutus dokumenteeritud ja raamatupidaja käes, kuidas ta muidu mulle palga kannab? Mina pole lihtsalt kuhugi alla kirjutanud. See ei ole minu jaoks kuidagi oluline ka, et seda nõuda, sest ettevõtjana tean, et lisa on loetud allkirjastatuks, kuna töötasu laekub järjepidevalt suuremas summas.

Omaniku poolt allkirjastamata tööleping ei ole pädev. Miks sa ei allkirjasta töövôtja korrektset töölepingut? Mina isiklikult lausa nôuaks seda. Töövôtjal peab ka mingi kindlus olema ja see on kehtiv tööleping, millega saab ta oma ôigusi nôuda töövaidluskomisjonis kui peaks vaja minema.
Ära palun mind millegiga seosta, nagu sul on komme isiklikuks minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui Sul Maksuamet küsib töölepingu, seal on kirjas üks töötasu summa ja sina maksad pangast hoopis teise, mis Sa siis viskad neile Messengeri väljavõtted? ????

Maksuametit ei huvita mingid töölepingud. EMTA huvi on, et maksud oleks tasutud. Ja kui kõik on ametlik, ülekanne ja vastav TSD, siis pole vahet, kui palju ma inimesele töötasu maksan. EMTA huviorbiiti satud, kui maksad statistiliste samaväärsete töökohtade arvestuses väikest töötasu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 237 )