Esileht Koolilaps Palju haigestumisi õppeaastal

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Palju haigestumisi õppeaastal

Postitas:
Kägu

Otsi siis oma lapsele ka selline kool, kuhu saab minna siis kui aega ja viitsimist on.

Kui õppimune on korras, lubab iga kool aeg-ajalt puhkepäevi võtta, kui on näha, et lapsel on vaja. Mulle paar korda on klassijuhataja lausa ise soovitanud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi siis oma lapsele ka selline kool, kuhu saab minna siis kui aega ja viitsimist on.

Kui õppimune on korras, lubab iga kool aeg-ajalt puhkepäevi võtta, kui on näha, et lapsel on vaja. Mulle paar korda on klassijuhataja lausa ise soovitanud.

Pole kuulnud. Su laps mingi erivajadusega.

0
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Otsi siis oma lapsele ka selline kool, kuhu saab minna siis kui aega ja viitsimist on.

Kui õppimune on korras, lubab iga kool aeg-ajalt puhkepäevi võtta, kui on näha, et lapsel on vaja. Mulle paar korda on klassijuhataja lausa ise soovitanud.

Puhkamiseks on koolivaheajad.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen oma lapsele mõnikord nädala sees niisamagi nn tervise turgutamise päeva ehk kui on selline tunne, et väsimus ikka tapab, siis teeme magamise päeva vahele. Oleme õhtused inimesed ja väga raske on varahommikul ärgata. Isa on selline naks hops voodist välja ja tegudele. Mina ja laps aga sellised, et ei suuda enne lõunat kuidagi käima saada ja vajame und vähemalt 10 tundi. Kui pikka aega uni napiks jääb, siis ka see muudab haigustele vastuvõtlikumaks. Pigem teha neid stressimaandamise puhkepäevi sekka kui et jääda haigeks ja nädal-paar rajalt maas olla. Muidugi siiski jälgin ka seda, et sellele päevale ei satuks siis olulisi kontrolltöid või et ei puuduks samal nädalapäeval.

Palavikus last ei saada iial niimoodi kooli, et rohud sisse ja mine. Tervis on siiski tähtsam.

Aprillis ta puudus ainult ühe päeva, mõnikord 2-3 päeva kuus nii et ei tasu hakata üle dramatiseerima, et kogu aeg niisama koju jääb. Selle õppeaasta jooksul päriselt haigeks on jäänud kolm korda, siis olid nädalased puudumised.

Selleks on nädalas laupäev ja pühapäev.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on tehtud pnumokoki vaktsiin (see on tasuline)?

Kui mitte, siis kindlasti soovitan. Meil vanematel lastel algul polnud, ma ei teadnud sellest midagi. Pidevalt olid kõrvapõletikud, mida pidi ab-ga ravima ja mädane angiin jne. Ühesõnaga igasugust jama, mida streptokokk põhjustab.

Kord sattusime vanema lapsega reumatoloogi juurde, kes kõike kokkuvõtvalt soovitas ka esmalt teha pneumokoki vaktsiini. Ja tookord toonitas, et me selle kallima versiooni teeks, seal rohkem tüvesid, kuid ausalt öeldes minu viimane kokkupuude jääb 7 aasta taha, ma ei tea, kas praegu tehakse ka erinevaid.

Igal juhul lasin mõlemale suuremale lapsele pneumokoki vaktsiini teha ja peale seda pole aastaid vajanud ab. Jah, vahest miskit valutab, on ikka haigusi, aga kordagi mitte nii tõsiselt. Vanem laps oli algul sedasi haige, et juba isegi nohuga pidi ab võtma, sest jälle see streptokokk möllas.

Kui väiksemad lapsed sündisid, siis neile juba tegin üsna varsti pneumokoki vaktsiinid. Kõrvavalusid oli kordades vähem ja mitte kunagi pole vajanud selliste haigustega ab.

Pneumokoki-nakkus | Terviseamet

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks on nädalas laupäev ja pühapäev.

Ära targuta, kui sa üldse matsu ei jaga.

Sinusuguste tänitajate jaoks ma ka lisasin selle info, et mõnel kuul on selliseid päevi vaid paar tükki, st ta ei puudu koolist kuidagi üle päeva ega ole tal neid päevi ka igal nädalal. Kui ikka juba hakkab üle pea kasvama, siis teeme vaba päeva.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks on nädalas laupäev ja pühapäev.

Ära targuta, kui sa üldse matsu ei jaga.

Sinusuguste tänitajate jaoks ma ka lisasin selle info, et mõnel kuul on selliseid päevi vaid paar tükki, st ta ei puudu koolist kuidagi üle päeva ega ole tal neid päevi ka igal nädalal. Kui ikka juba hakkab üle pea kasvama, siis teeme vaba päeva.

Mis kasvab üle pea?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu teismelisel on see aasta olnud 239 puudumist. Hinded korras õnneks. Ta on astmaatik ja korjab kergesti hingamisteede viirused külge. Lisaks on meil veel kaks nooremat last, kes viirusi aiast- koolist koju toovad. Saan sellest stressist täiesti aru ( jälle!!!!).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi siis oma lapsele ka selline kool, kuhu saab minna siis kui aega ja viitsimist on.

Kui õppimune on korras, lubab iga kool aeg-ajalt puhkepäevi võtta, kui on näha, et lapsel on vaja. Mulle paar korda on klassijuhataja lausa ise soovitanud.

Puhkamiseks on koolivaheajad.

Appi, mis nõme orjamentaliteet!
Täiesti ok on oma korras õppeedukusega lapsele aeg-ajalt võimaldada 1-2 lisapuhkepäeva, kui vanemana näed, et lapsel hakkab väsimus liiga suureks minema.

Mina samuti luban oma 14- ja 11-aastastele, mitte sageli, umbes kahe kuu tagant võib-olla päeva-kaks. Ja päriselt haiged nad sel õppeaastal näiteks olnud polegi, kumbki korra-paar mingis algavas ülikerges nohus-kurgukähinas, mis samuti 2-3 päevaga möödus, päris haigeks ei jäänudki. Aa, jah, noorem laps oli 4 päeva kõhuviiruses ka nüüd hiljuti tegelikult, aga see sattus just koolivaheajale. Nii et kokkuvõtvalt on neil võib-olla vähem puudumisi kui rangelt ainult nädalavahetuseti puhata tohtivatel noortel, kes aga igas semestris vähemalt korra nädala haiguse tõttu puuduvad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lastele on klassijuhataja samuti öelnud, et võib aega-ajalt puhkepäevi võtta. Nad käivad mitmesugustel ainevõistlustel kooli esindamas, samuti võtab aega huvikool (ala seotud ka tavakooli õppeprogrammiga) ning sealsed esinemised. Kui kõik ülesanded on tehtud ja hinded korras, siis miks ei võiks laps aega-ajalt puhata? Minu lapsed on õnneks harva haiged, aga võibolla seepärast ongi, et kui näen, et on pingelisem periood ja laps tundub väsinud, annan võimaluse end välja puhata.

Tean üht õpilast, kes põhikooli viimastel aastatel käis koolis maksimaalselt paar päeva kuus (ei liialda, täpselt nii oligi). Kui kooli tuli, siis ladusid õpetajad tööd kätte ja ta tegi need ära, tavaliselt hindele 4. Lõpetaski põhikooli heade hinnetega ja küllap sai kuhugi edasi õppima ka. Kui uurisin, miks ta nii palju puudub, teati rääkida, et koolis käimine tekitab temas stressi ja aega-ajalt olla haige. Puudumised olid alati põhjendatud ja kuna hinded olid lõpuks olemas ning head, siis midagi ette ei võetud. Neid teisi, kes koolis ei käinud ja hindeid üldse polnud või olid väga halvad, otsiti ikkagi taga, klassijuhataja helistas hommikuti, et kooli meelitada, lastekaitse ja sotsiaaltöötaja tegeles nendega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lastele on klassijuhataja samuti öelnud, et võib aega-ajalt puhkepäevi võtta. Nad käivad mitmesugustel ainevõistlustel kooli esindamas, samuti võtab aega huvikool (ala seotud ka tavakooli õppeprogrammiga) ning sealsed esinemised. Kui kõik ülesanded on tehtud ja hinded korras, siis miks ei võiks laps aega-ajalt puhata? Minu lapsed on õnneks harva haiged, aga võibolla seepärast ongi, et kui näen, et on pingelisem periood ja laps tundub väsinud, annan võimaluse end välja puhata.

Tean üht õpilast, kes põhikooli viimastel aastatel käis koolis maksimaalselt paar päeva kuus (ei liialda, täpselt nii oligi). Kui kooli tuli, siis ladusid õpetajad tööd kätte ja ta tegi need ära, tavaliselt hindele 4. Lõpetaski põhikooli heade hinnetega ja küllap sai kuhugi edasi õppima ka. Kui uurisin, miks ta nii palju puudub, teati rääkida, et koolis käimine tekitab temas stressi ja aega-ajalt olla haige. Puudumised olid alati põhjendatud ja kuna hinded olid lõpuks olemas ning head, siis midagi ette ei võetud. Neid teisi, kes koolis ei käinud ja hindeid üldse polnud või olid väga halvad, otsiti ikkagi taga, klassijuhataja helistas hommikuti, et kooli meelitada, lastekaitse ja sotsiaaltöötaja tegeles nendega jne.

Meil tahab kool iga puudutud tunni kohta tôendit, peaaegu igal päeval on tunnikas vôi kontrolltöö, mis tuleb järgi teha. Osadele kindlasti sobib iseseisev koduôpe. Minu omadele see ei sobi. Koroonaaeg näitas, et kontakttunnid ikka olulised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tahab kool iga puudutud tunni kohta tôendit, peaaegu igal päeval on tunnikas vôi kontrolltöö, mis tuleb järgi teha. Osadele kindlasti sobib iseseisev koduôpe. Minu omadele see ei sobi. Koroonaaeg näitas, et kontakttunnid ikka olulised.

Meil ka ikka. Aga lapsevanema tõendit peab kool ometi aktsepteerima. Kui laps tundub väsinud, saab selle kohta kirjutada, et puudub tervislikel põhjustel. Kõik hindelised tööd tuleb muidugi ära teha, iga viimanegi kui tunnikontroll, lisaks kõik kodused tööd. Kui laps pole otseselt haige, siis saab ju vaadata, millisel päeval puhkab, et oleks hiljem vähem järele teha.

See on muidugi tõsi, et osadele lastele ei sobi iseseisev õppimine. Sellest on kahju, aga paraku nii on. Loodan siiski, et mingiks ajaks jõuab iga õpilane nii kaugele, et suudab mingilgi määral ise õppida. See on äärmiselt vajalik oskus, aga see ei teki üleöö ja mõnel on sellega suuremaid raskusi kui teisel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tahab kool iga puudutud tunni kohta tôendit, peaaegu igal päeval on tunnikas vôi kontrolltöö, mis tuleb järgi teha. Osadele kindlasti sobib iseseisev koduôpe. Minu omadele see ei sobi. Koroonaaeg näitas, et kontakttunnid ikka olulised.

Meil ka ikka. Aga lapsevanema tõendit peab kool ometi aktsepteerima. Kui laps tundub väsinud, saab selle kohta kirjutada, et puudub tervislikel põhjustel. Kõik hindelised tööd tuleb muidugi ära teha, iga viimanegi kui tunnikontroll, lisaks kõik kodused tööd. Kui laps pole otseselt haige, siis saab ju vaadata, millisel päeval puhkab, et oleks hiljem vähem järele teha.

See on muidugi tõsi, et osadele lastele ei sobi iseseisev õppimine. Sellest on kahju, aga paraku nii on. Loodan siiski, et mingiks ajaks jõuab iga õpilane nii kaugele, et suudab mingilgi määral ise õppida. See on äärmiselt vajalik oskus, aga see ei teki üleöö ja mõnel on sellega suuremaid raskusi kui teisel.

Iseseisev ôppimine ei tähenda pelgalt seda et ei suuda koduseid töid teha. Vaid mata uut osa vôik seletada ikka ôpetaja ja kui su laps ei vaja ôpetaja seletamist, miks siis teda üldse koduôppele ei jäta, puhkab ja vahel ka ôpib, koolis käib ainult kontrolltöid tegemas. Koolis ôpetajatel ka lihtsam, üks igavleja vähem.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseseisev ôppimine ei tähenda pelgalt seda et ei suuda koduseid töid teha. Vaid mata uut osa vôik seletada ikka ôpetaja ja kui su laps ei vaja ôpetaja seletamist, miks siis teda üldse koduôppele ei jäta, puhkab ja vahel ka ôpib, koolis käib ainult kontrolltöid tegemas. Koolis ôpetajatel ka lihtsam, üks igavleja vähem.

Koduõppele ei saa jätta osadest ainetest ja koolis on lisaks õppetegevusele veel teised õpilased ning õpetajad. Teistega suhtlemist on samuti tarvis õppida, mõnel rohkem, teisel vähem. Igavlejale peaks ideaalis tegelikult lisamaterjali või raskemat materjali andma, et tegevuses hoida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseseisev ôppimine ei tähenda pelgalt seda et ei suuda koduseid töid teha. Vaid mata uut osa vôik seletada ikka ôpetaja ja kui su laps ei vaja ôpetaja seletamist, miks siis teda üldse koduôppele ei jäta, puhkab ja vahel ka ôpib, koolis käib ainult kontrolltöid tegemas. Koolis ôpetajatel ka lihtsam, üks igavleja vähem.

Rahune nüüd, armas inimene, mis probleem sul ometi teiste inimeste lastega on?! Miks sind nii väga häirib, et osa vanemaid lastele vahel harva popipäevi lubavad, kui see laste õppeedukust ei mõjuta?

Minu lapsed said ka nii koroonaajal kui saavad mõnedel lisapuhkepäevadel ise õppimisega täitsa okeilt hakkama,ja kui vaja, saame laste isaga neile uued teemad ka ära seletatud vähemalt põhikooli lõpuni – aga loomulikult ei tähenda see, et peaksimegi õigeks või vajalikuks neid eraldatuses kasvatada-õpetada või peame kooli tarbetuks. See mõned lisapäevad puhkust lihtsalt ei avalda laste teadmistele ega oskustele mingit negatiivset mõju, kui pole juba eelnevalt suuremaid “auke” all ja kui on üldiselt lahtise peaga lapsed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hoopis küsimus – kui täpselt te klassijuhatajale põhjendate, miks laps kooli ei tulnud ja mis tal viga on? Kuna minu teismeline ei taha üldse, et tema terviseasju väljaspool kodu räägitakse, siis olen piirdunud napi “tervislikel põhjustel” märkimisega. Vahel tunnen, et õpetajad hakkavad rohkete puudumiste tõttu juba kahtlema neis “tervislikes põhjustes”, aga ma ei taha lapse selja taga seletama ka hakata. Koolist pole ka keegi täpsemalt küsinud. Hinded on korras, tegu põhikooli lõpuklassiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseseisev ôppimine ei tähenda pelgalt seda et ei suuda koduseid töid teha. Vaid mata uut osa vôik seletada ikka ôpetaja ja kui su laps ei vaja ôpetaja seletamist, miks siis teda üldse koduôppele ei jäta, puhkab ja vahel ka ôpib, koolis käib ainult kontrolltöid tegemas. Koolis ôpetajatel ka lihtsam, üks igavleja vähem.

Rahune nüüd, armas inimene, mis probleem sul ometi teiste inimeste lastega on?! Miks sind nii väga häirib, et osa vanemaid lastele vahel harva popipäevi lubavad, kui see laste õppeedukust ei mõjuta?

Minu lapsed said ka nii koroonaajal kui saavad mõnedel lisapuhkepäevadel ise õppimisega täitsa okeilt hakkama,ja kui vaja, saame laste isaga neile uued teemad ka ära seletatud vähemalt põhikooli lõpuni – aga loomulikult ei tähenda see, et peaksimegi õigeks või vajalikuks neid eraldatuses kasvatada-õpetada või peame kooli tarbetuks. See mõned lisapäevad puhkust lihtsalt ei avalda laste teadmistele ega oskustele mingit negatiivset mõju, kui pole juba eelnevalt suuremaid “auke” all ja kui on üldiselt lahtise peaga lapsed.

Sa õpetad oma lastele priviligeeritust. Kas sa arvad, et su lapsed ei viska seda teistele koolis nina peale-mina ei pea koolis käima, kui ei taha, sa loll.

Mida tähendab korras õppimine? Kõik on alati viied?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa õpetad oma lastele priviligeeritust. Kas sa arvad, et su lapsed ei viska seda teistele koolis nina peale-mina ei pea koolis käima, kui ei taha, sa loll.

Mis sajandis sina küll elad? Kõik saavad aeg-ajalt vaba päeva.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban lastel koju jääda, kui koolis satub mitu kontrolltööd ühele päevale. Siis luban eelneval päeval koju õppima jääda (kui sel päeval koolis midagi tähtsat ei ole). Ja siis nad tõesti õpivad, mitte ei passi arvutis vms. Seda näeb hinnete pealt – üks on olnud 7 aastat ja teine 9 aastat puhtad viielised. Lisaks käivad mõlemad trennis ja õpivad pilli, nii et päevad on pikad ja õppimiseks teinekord aega ülivähe.

See priviligeerituse jutt on küll kummaline. Kasvatage oma lastest normaalsed inimesed. Ma ei kujuta küll ette, et minu lapsed eputavad koolis, et nänänää, mina ei pea koolis käima, kui ma ei taha…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa õpetad oma lastele priviligeeritust. Kas sa arvad, et su lapsed ei viska seda teistele koolis nina peale-mina ei pea koolis käima, kui ei taha, sa loll. Mida tähendab korras õppimine? Kõik on alati viied?

Nooh, mis sellest siis? Ta õpetab lastele nii nagu asjad on. Elus ongi ju nii, et mõned inimesed on priviligeeritumad kui teised. Nutikamad ja vaimselt võimekamad saavadki lihtsamalt ja vähema pingutusega läbi. Koolis ja tööelus ja igal pool. Mõni peab iga asjaga ropult vaeva nägema ja tulemuse nimel pingutama, teine on parema mäluga, kiirema mõtlemisega, laiema silmaringiga või lihtsalt andekam ja läheb teeb sama asja möödaminnes ära. Kui sinu lapsed on selles osas vähem looduse poolt kaasa saanud, siis pole midagi parata. Ära ole nii väiklane, et kadestad võõra lapse vaba päeva.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa õpetad oma lastele priviligeeritust. Kas sa arvad, et su lapsed ei viska seda teistele koolis nina peale-mina ei pea koolis käima, kui ei taha, sa loll. Mida tähendab korras õppimine? Kõik on alati viied?

Nooh, mis sellest siis? Ta õpetab lastele nii nagu asjad on. Elus ongi ju nii, et mõned inimesed on priviligeeritumad kui teised. Nutikamad ja vaimselt võimekamad saavadki lihtsamalt ja vähema pingutusega läbi. Koolis ja tööelus ja igal pool. Mõni peab iga asjaga ropult vaeva nägema ja tulemuse nimel pingutama, teine on parema mäluga, kiirema mõtlemisega, laiema silmaringiga või lihtsalt andekam ja läheb teeb sama asja möödaminnes ära. Kui sinu lapsed on selles osas vähem looduse poolt kaasa saanud, siis pole midagi parata. Ära ole nii väiklane, et kadestad võõra lapse vaba päeva.

Ära muretse, mina tegin omal ajal kõik eksamid viitele ja sain ka maakoolist TÜ juurasse. No kes see väiklane on? Mõni õnneks ütleb ausalt, et näe, laps on loll, peabki enne kontrolltööd vaba päeva võtma, et tuupida, muidu ei veaks välja.

Ja mõni ei usu, et laps koolis eputab…nagu te ise pole kunagi lapsed olnud. Loomulikult seda tehakse.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõni ei usu, et laps koolis eputab…nagu te ise pole kunagi lapsed olnud. Loomulikult seda tehakse.

Mingi paari vaba päevaga küll keegi ei eputa, see on täitsa tavaline ja igaühel võimalik. Oleme sellest koosolekutel rääkinud piisavalt. Ei pea ainult haigena kodus olema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära muretse, mina tegin omal ajal kõik eksamid viitele ja sain ka maakoolist TÜ juurasse. No kes see väiklane on? Mõni õnneks ütleb ausalt, et näe, laps on loll, peabki enne kontrolltööd vaba päeva võtma, et tuupida, muidu ei veaks välja.

Ja mis neist viitest ja mitmest haridusest kasu oli? Said haritud netitrolliks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa õpetad oma lastele priviligeeritust. Kas sa arvad, et su lapsed ei viska seda teistele koolis nina peale-mina ei pea koolis käima, kui ei taha, sa loll. Mida tähendab korras õppimine? Kõik on alati viied?

Privilegeeritus on see sõna, mida soovisid kasutada.

Aga üldiselt – ei, ma ei nõustu sinuga. Kui sa just ei trolli, siis arvan, et sul on oma lapsepõlvest mingi teema üles jäänud kas ülirangete vanematega või lihtsalt sellega seoses, et sind ei usaldatud ja tajusid seda ebaõiglasena. Sulle teeb millegipärast haiget, et teistel võivad olla teistsugused põhimõtted, väärtused ja kogemused. Päris kindlasti ei tasu sul end aga alaväärsena või, nagu väljendusid, lollina tunda, et sinul nt ei lubatud aeg-ajalt koolist puududa, aga ühtedel täiesti võõrastel teismelistel lubatakse. Päris kindlasti ei pea ka minu lapsed kedagi, kes aeg-ajalt puududa ei saa, lolliks, enamasti ei teatagi ju täpselt, millisel põhjusel keegi kooliaasta jooksul puudub või ei puudu. Ammugi ei lähe nad oma harvade puudumistega kellegi ees kelkima – väikeses koolis tuleks see kohe välja ja just seda me oma lastele olemegi õpetada püüdnud: et see, kuidas sinuga käitutakse või milliseid privileege sulle lubatakse, sõltub ainuüksi sinu enese käitumisest, suhtumisest ja välja teenitud usalduse määrast. Kui usaldust kuritarvitada, siis kaob ka sellega seni kaasnenud hüve.

Piisavalt korras hinded on meie pere jaoks “neljad” ja “viied”, aga kui jooksvatesse hinnetesse tekib veerandi jooksul ka mõni “kolm”, siis pole seegi maailma lõpp. Kuid enamasti on jah mu lapsed siiani “viielised” olnud – mina näiteks viiendas ja seitsmendas klassis, kus mu omad käivad, enam nii hea õpilane polnud, aga hea õpilane olin siiski ja minulegi võimaldati kodus vahel nn popipäevi. See tekitas üksnes tänulikkust ja usalduslikkust oma vanemate suhtes, mitte mingil juhul ülbust või laiskust köis lohisema jätta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa õpetad oma lastele priviligeeritust. Kas sa arvad, et su lapsed ei viska seda teistele koolis nina peale-mina ei pea koolis käima, kui ei taha, sa loll.

  1. Mis sajandis sina küll elad? Kõik saavad aeg-ajalt vaba päeva.

Minu lapsed ei ole saanud ja ei oska ka tahta. Sajand on meil 21. kui sa seda ei teadnud. Ju su privileegid kehtivad mônes kahtlases maakoolis, kus ongi kôigil viied, aga kahtlase väärtusega teised

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta see tobe trollimine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõni ei usu, et laps koolis eputab…nagu te ise pole kunagi lapsed olnud. Loomulikult seda tehakse.

Mingi paari vaba päevaga küll keegi ei eputa, see on täitsa tavaline ja igaühel võimalik. Oleme sellest koosolekutel rääkinud piisavalt. Ei pea ainult haigena kodus olema.

Kui silmaklappidega peab ikka olema?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõni ei usu, et laps koolis eputab…nagu te ise pole kunagi lapsed olnud. Loomulikult seda tehakse.

Mingi paari vaba päevaga küll keegi ei eputa, see on täitsa tavaline ja igaühel võimalik. Oleme sellest koosolekutel rääkinud piisavalt. Ei pea ainult haigena kodus olema.

Kui silmaklappidega peab ikka olema?

Teil siis ilmselt eputatakse, kui sa mõnd koolivaba päeva mingiks suureks privileegiks pead. Imelik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps küll gümnaasiumis, aga iga puudutud päev on probleem, sest see tähendab üldjuhul õige mitut asja, mis siis teha vaja, lisaks tulevad uued asjad peale. Sisuliselt öeldi kohe ära, et puudumine saab halb mõte olema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps küll gümnaasiumis, aga iga puudutud päev on probleem, sest see tähendab üldjuhul õige mitut asja, mis siis teha vaja, lisaks tulevad uued asjad peale. Sisuliselt öeldi kohe ära, et puudumine saab halb mõte olema.

Pôhikooli lôpus juba sama olukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Koolilaps Palju haigestumisi õppeaastal