Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palju ilusaid inimesi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Palju ilusaid inimesi

Postitas:
Kägu

Lausa tore vaadata, kõik on ilusad, rõõmsad ja heal järjel:
https://kroonika.delfi.ee/news/paevapilt/fotod-taivo-piller-tahistas-koos-lahedastega-oma-50-juubelit-glamuurselt-ja-stiilselt?id=87006831

+10
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tore ju! Kuigi mul endal praegu elu suht nõme, siis teiste edukuse ja õnne peale kindlasti kade ei ole 😀 Pigem annab see lootust ehk jõuab õnn ka minu õuele millalgi ☺️

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Happy Pride 🏳️‍🌈

On tõesti väga palju ilusaid inimesi. Nii Piller kui Haber näevad superhead välja, nagu alati.

+21
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jaa, tuju tegi täitsa heaks. Edukad ja ilusad.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Tõrvikurongkäigus kohtab rohkem ilusaid inimesi.

+4
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sorry, aga mul on homodest siiralt kahju, sest nende elu on fake-elu, kus selleks, et keegigi neid tõsiselt võtaks, tuleb teeselda ja lapsed tuleb osta. Minu aju pole võimalik rikkuse ja ilu demoversiooniga pesta. Ma vaatan neid ja tänan jumalat, et mulle on kingitud hälbevaba elu.
Vastake siiralt, kes teist tahaks Saagimit enese heaks sõbrannaks. Või kui paljud teist laseks oma sünnipäevapeost meediasündmuse teha? Kui see ei ole võltselu, siis mis see on?

+14
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilusad inimesed tõesti ja tore kui inimesel on nii suur sõprusringkond. Alati vaatan heas mõttes kadedusega, sest endal kahjuks pole.

+10
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilusad inimesed tõesti ja tore kui inimesel on nii suur sõprusringkond. Alati vaatan heas mõttes kadedusega, sest endal kahjuks pole.

Kadedusega? Kas sa oleksid parema meelega homo, et omada suurt sõpruskonda kui tavaline hetero väiksema tutvuskonnaga?
Mul on üsna suur tutvuskond, kelle hulgas on ka üksjagu väga kõrgetel kohtadel eliidi esindajaid, ütlen ausalt, et see on üsna sageli päris väsitav ja praeguseks olen sellest elitaarsusest teadlikult eemale tõmbunud.

+7
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see ei ole võltselu, siis mis see on?

Et kui sinu peas olevatesse raamidesse ei mahu, siis on kohe võltselu?

+16
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haber näeb ikka megahea välja. Toredad inimesed on, on elus läbilöönud.

+14
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see ei ole võltselu, siis mis see on?

Et kui sinu peas olevatesse raamidesse ei mahu, siis on kohe võltselu?

Sinu arvates see ongi siis päris elu, kui sünnipäevast meediasündmus teha? Mitu korda siis meedia sinu sünnipäevapidu kajastanud on ka?

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismõttes megahea? Et on normaalkaalus või? Täiesti keskmine välimus. See on tõsi, et ta tundub selline rõõmsameelne inimene olevat.
No ja selle suure rahvamassi kohta ütleks, et seksuaalsel sättumusel pole siin mingit pistmist. Kroonika presenteerib sageli ka heteromeeste pidusid. Peaasi, et raha voolaks.
Pigem hakkab mulle silma, et Härmat ja Saagim on igal üritusel nagu siiami kaksikud. Selles vanuses üksiku naise elu on ikka kurb küll.

+17
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismõttes megahea? Et on normaalkaalus või? Täiesti keskmine välimus. See on tõsi, et ta tundub selline rõõmsameelne inimene olevat.

No ja selle suure rahvamassi kohta ütleks, et seksuaalsel sättumusel pole siin mingit pistmist. Kroonika presenteerib sageli ka heteromeeste pidusid. Peaasi, et raha voolaks.

Pigem hakkab mulle silma, et Härmat ja Saagim on igal üritusel nagu siiami kaksikud. Selles vanuses üksiku naise elu on ikka kurb küll.

Kroonika saab selliseid pidusid presenteerida ainult siis, kui sa ise nende kohta lahkelt infot jagad. Tekib küsimus, milleks sellist eraelu presentatsiooni vaja on?

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kroonika saab selliseid pidusid presenteerida ainult siis, kui sa ise nende kohta lahkelt infot jagad. Tekib küsimus, milleks sellist eraelu presentatsiooni vaja on?

A miks sina perekoolis oled?

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sorry, aga mul on homodest siiralt kahju, sest nende elu on fake-elu, kus selleks, et keegigi neid tõsiselt võtaks, tuleb teeselda ja lapsed tuleb osta. Minu aju pole võimalik rikkuse ja ilu demoversiooniga pesta. Ma vaatan neid ja tänan jumalat, et mulle on kingitud hälbevaba elu.

Vastake siiralt, kes teist tahaks Saagimit enese heaks sõbrannaks. Või kui paljud teist laseks oma sünnipäevapeost meediasündmuse teha? Kui see ei ole võltselu, siis mis see on?

Sulle pandud miinuste järgi vähemalt kaheksa inimest igatseksid seda võltselu. Küllap nad seda Instas jõudumööda ka elavad.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga hakka homoks ja osta endale lapsed, saad ka ilusat elu. Ikka ise tuleb härjal sarvist haarata, pole siin midagi saatuse üle kurta.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ka PAAR?
Käekotti võiks muidugi naispool kanda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lausa tore vaadata, kõik on ilusad, rõõmsad ja heal järjel:

https://kroonika.delfi.ee/news/paevapilt/fotod-taivo-piller-tahistas-koos-lahedastega-oma-50-juubelit-glamuurselt-ja-stiilselt?id=87006831

Kõik eesti esigeid kohal, ma vaatan.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haber näeb megahea välja? Mina just vaatan alati, et Piller on küll täitsa ok ja meheliku väljanägemisega, aga Haber …

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks osaleja kohkunud ja pealtvaataja vaatab kahtlustava näoga
aga kus on Haber?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

A miks sina perekoolis oled?

Kuidas perekool praegu eraelu meedias presenteerimisega seotud on või miks sa seda küsid? Võin muidugi vabalt vastata, et ma lahutan siin totukeste arvelt meelt ja laiendan selle kirju issanda loomaaia arvelt oma silmaringi, kui töö ajal midagi targemat parasjagu teha pole. Sa siis tõsiselt arvad, et Pilleril on vaja oma sünnipäeva meedias avalikult presenteerida selleks, et pidu oleks täiuslik? See ju ainult kinnitab minu võltselu väidet.
Mida sina siin perekoolis teed, jääb küll arusaamatuks.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju edevaid inimesi. Vajavad tähelepanu, et elada.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leiti üks homopaar, keda kõlbab presenteerida, ja seda nüüd ekspluateeritakse. Neile endile muidugi meeldib. Selle ühe näite najal saab kujundada ja kujundataksegi massiinimeste massiarusaama, et homo – see võrdub armastus, helgus ja pühendumus. Üksteist klobivaid ja lapsi ära kasutavaid narkaritest homosid ei hakka keegi promoma. Aga kui ostad lapse ausa raha eest mõnelt rendiemakalt, siis see on glamuur! Ja sihukesi on vähe, tuleb hammastega püksitagumiku küljes rippuda.

+11
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

kust te neid ilusaid inimesi näete? pigem inetuid, aga edevaid on seal piltidel palju ja see on natuke hale kombinatsioon…

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leiti üks homopaar, keda kõlbab presenteerida, ja seda nüüd ekspluateeritakse. Neile endile muidugi meeldib. Selle ühe näite najal saab kujundada ja kujundataksegi massiinimeste massiarusaama, et homo – see võrdub armastus, helgus ja pühendumus. Üksteist klobivaid ja lapsi ära kasutavaid narkaritest homosid ei hakka keegi promoma. Aga kui ostad lapse ausa raha eest mõnelt rendiemakalt, siis see on glamuur! Ja sihukesi on vähe, tuleb hammastega püksitagumiku küljes rippuda.

Ma kaldun ka arvama, et nad lihtsameelsekesed ei saa arugi, kuidas meedia nende friikelu abil end müüb, sest igasugune friiklus toidab enamiku rahva madalaid instinkte, mis tähendab meediale tuhandeid klikke ja reklaamiraha.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kaldun ka arvama, et nad lihtsameelsekesed ei saa arugi, kuidas meedia nende friikelu abil end müüb, sest igasugune friiklus toidab enamiku rahva madalaid instinkte, mis tähendab meediale tuhandeid klikke ja reklaamiraha.

Küll nad aru saavad. Aga kasu on vastastikune, nad vajavad meediat sama palju kui meedia neid. On selliseid inimesi ju ometi, ja mitte vähe.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll nad aru saavad. Aga kasu on vastastikune, nad vajavad meediat sama palju kui meedia neid. On selliseid inimesi ju ometi, ja mitte vähe.

Vbl on sul õigus, et nad ei suuda ilma meediata elada ja seda enam on põhjust pidada nende elu võltsiks, sest tegelikult selliste sissetulekutega inimesed meediat ei vaja.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imetoredad inimesed tõesti. Surrogaatlaste tööstus õitseb tänu sellistele imeliselt. https://www.youtube.com/watch?v=0euVSmfVcWc

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane siia ükskõik millise modelli või Hollywoodi näitleja pilt ja enamus kommenteerib, et pole ju ilus jne. Aga täitesüstidega ülesvuhvitud geid on ilu etalon nr. 1

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane siia ükskõik millise modelli või Hollywoodi näitleja pilt ja enamus kommenteerib, et pole ju ilus jne. Aga täitesüstidega ülesvuhvitud geid on ilu etalon nr. 1

Tolle Iisraeli Netta ilu ja andekuse ülistajaid on kogu Euroopa täis. Mitte ühegi tõeliselt ilusa inimese peale ei ohitaks niimoodi massiliselt ja varjamatult, see oleks täiesti sündsusetu. Aga Netta ilu võib karjadena ülistada küll. https://www.youtube.com/watch?v=I4h5AZDScq4 Vaadake seda tsirkust. Ta võib natuke andekas olla, päris andetu ta muidugi pole. Aga see, mida ta teeb, on kole. Lihtsalt kole ja ebameeldiv, alates esinemisest ja lõpetades sellega, mida ta esitab.
Kuid rahvas ohib vaimustusest.

Kes ütleks, et need kuningad on alasti?

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palju ilusaid inimesi