Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palju kulub kodus vee peale

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Palju kulub kodus vee peale

Postitas:
Kägu

Meil kolm pereliiget.
Veekulu umbes 8kanti ja kulub 45€

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pidime pikali kukkuma eelmise kuu 12 kandi pärast. Aru ei saa, et kuidas nii palju olla saab ja kusjuures ajapikku suureneba aga vett rohkem ei kasuta. Huvitav, et kas ei või olla veemõõdiku viga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

4-liikmeline pere, 10-11 kuupi kuus, 20-22 eurot. (Soojendab boiler.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidime pikali kukkuma eelmise kuu 12 kandi pärast. Aru ei saa, et kuidas nii palju olla saab ja kusjuures ajapikku suureneba aga vett rohkem ei kasuta. Huvitav, et kas ei või olla veemõõdiku viga?

WC loputuskast võtab pahinal vett. Iga käiguga tõmbate ta täiesti tühjaks. Ostke 2 osalise veesüsteemiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

WC loputuskast võtab pahinal vett. Iga käiguga tõmbate ta täiesti tühjaks. Ostke 2 osalise veesüsteemiga.

Meil on 2 osaline, aga see on tõsi, et vetsus käime üsna tihti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on 2 osaline, aga see on tõsi, et vetsus käime üsna tihti.

Kasutage väiksema häda puhul vastavat nuppu ja veekulu väheneb tunduvalt. Järgi proovitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakun et umbes 7-11 m3 viie inimese peale, kellest üks on beebi. Maksumust ei oska öelda, aga elektrikulu vee tuppa pumpamiseks on ja hüdrofori amortisatsioon (odav asi oli, ostsime aastaks, aga juba vist 3. aasta töötab).

Please wait...
Postitas:
Kägu

kaks inimest. 4kanti. 10.40. mõni kuu läheb kolm kanti.
hommikul kui pissimine käib, siis tõmbab viimane kuseja vett. dušši all seebitamise ajal vesi ei jookse. pesupesemise ajal, pesumasinast korjan vee kokku ja seda kasutan põranda pesuks, vetsupotist alla valamiseks jms. kus saab korduvkasutust teha. ja kus ei pea puhas vesi olema.
ikka tuleb kokkuhoidlik olla. vihmavett kogun ka, kui võimalik. seda kasutan ka tihti vetsus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hommikul kui pissimine käib, siis tõmbab viimane kuseja vett.

ma loodan, et see oli nali

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasin just eelmise kuu veearvet, kulus 7,2 kanti vett ja maksma läks see 19 €. Peres 3 inimest, soe vesi boilerist ja nõudepesumasinat pole. Kastmiseks kogume vihmavett.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma loodan, et nali oli pesumasinast vee kokku kogumine. Kuidas seda sealt koguda saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

4 inimest, 10 kanti. Nii igakuiselt ja juba aastaid, enne korteris, nüüd majas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitas rohkem hind, kui kogus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

22-24€

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma loodan, et see oli nali

Väga võimalik et vee kokku hoiuks teevadki nii. Pole siis ime et neil ka WC haiseb ja potil kuserant ümber. Kes teab, millal viimati WC pottigi puhastatud. Olen kuulnud, et oma vee kokkuhoiuks tassitakse vett purkides koju lausa üldkasutatavate kohtade tualettidest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma loodan, et nali oli pesumasinast vee kokku kogumine. Kuidas seda sealt koguda saab?

Ma võin vastata 🙂 Kunagi juhtus nii, et kanalisatsioonitoru läks katki.

Ärgem siin pikemalt peatugem, aga pesumasina äravoolu pidime lahti ühendama ja heitvee ämbritesse laskma. Mis omakorda läks kõrvalhoone kraanikaussi ja sealsesse äravoolu, mis töötas. Ühesõnaga passid selle 2,5 tunnise pesutsükli seal kõrval, 3 ämbrit ka ja lased äravooluvee kanalisatsiooni asemel voolikuga pangedesse. Ja siis jooksed nendega, kuhu vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok nüüd saan aru. Ma muidugi eelistan slle 2,5 tundi tööd teha. Teenib selle ajaga rohkem, kui see vesi maksab ja jääb veel ülegi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitas rohkem hind, kui kogus.

mis see hind sulle annab? vee hind kõigub erinevatel võrguettevõtetel kümnetes kordades. ja kasutus, nagu näed, on ka kordades erinev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärgem siin pikemalt peatugem, aga pesumasina äravoolu pidime lahti ühendama ja heitvee ämbritesse laskma. Mis omakorda läks kõrvalhoone kraanikaussi ja sealsesse äravoolu, mis töötas. Ühesõnaga passid selle 2,5 tunnise pesutsükli seal kõrval, 3 ämbrit ka ja lased äravooluvee kanalisatsiooni asemel voolikuga pangedesse. Ja siis jooksed nendega, kuhu vaja.

võib ka vooliku üle vanni serva panna, vee vanni lasta joosta ja sealt siis jaokaupa ämbriga võtta potist alla valamiseks. lisaboonus on see, et kuna vanni ei saa kasutada, ei kulu pesemiseks vett 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

võib ka vooliku üle vanni serva panna, vee vanni lasta joosta ja sealt siis jaokaupa ämbriga võtta potist alla valamiseks. lisaboonus on see, et kuna vanni ei saa kasutada, ei kulu pesemiseks vett 🙂

Meil on nii, eelmine omanik ei ühendanud ära millegipärast ja ma pole viitsinud sellega tegeleda, las jookseb siis läbi vanni kanalisatsiooni. Aga seda vett põrandapesuks kasutada? See on küll imelik, põrandaid eelistaks ikka puhta vee või vastava vahendiga pesta, mis mõtet on musta pesupulbrise veega põrandat pesta?
Teemasse, siis 4 inimest 5kanti ja 15eur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koguse osas pole õrna aimugi. Maksame elektri eest, mida tarvitavad pump ja boiler.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolmele inimesele kulub 14 m3 ja hinnaks tuleb 50 eurot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maikuus läks 3,5 kuupmeetrit, juunis vist isegi vähem, sest olime kaks nädalat reisil. Kuidagi arusaamatult vähe kulub, kui teiste veekulu vaadata. Elan kahe algklassilapsega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rääkige parem, mis teil vee m3 hind on. Tallinnas on Tallinna Veel 2,08€/m3.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris rõve elu ikka. Kui su päev algab mitte linnulaulu, vaid teise inimese tumekollase kuse haisu sees.

Üks Nr. 1 veelaskmine kulutab 0,004 m3 vett, see veehulk maksab pisut alla 1 sendi, ehk 0,0084€.
Ehk siis selle igahommikuse partnerile nö näkkukusemisega säästate ühes kuus 25 eurosenti.
Selle eest saab poest 4 ühikut ingverit, 4 shampinjoni või 3 itaalia varajast kartulit.

Ma oleks nõus maksma 50€ või rohkemgi kuus, kui vaja, et seda minuga EI TEHTAKS.

P.S Arvutused tehtud vee hinnaga 2,1€/m3, Tallinn, Voodimäe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2 inimest ning vahel 4 kuupi, vahel 6, hind 2,-/kuup, arve siis 12,- või 18,-. Kõige enam vett kulub tualetile kuna olen kroonilise põieprobleemiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2 inimest, kulu üsna stabiilselt 2 kuupi inimese kohta.
4 kuupi maksab 8 euro kandis.
tartus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja peamine boonus on ikka see, et saad aluspüksikakatriibuvee ja pesupulbri-higi-supipleki-spermalaigu-sokivee seguga põrandat pesta. Mmmm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

6-7 m3 kuus
m3 maksab u 2 EUR

Please wait...
Postitas:
Kägu

3 inimest, kuus kulu umbes 6 m3. Üks m3 maksab umbes 2 eurot, seega kuus umbes 12,50 kulu. Tartumaa.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palju kulub kodus vee peale