Esileht Pereelu ja suhted Palju küsida üürihinda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Palju küsida üürihinda?

Postitas:

Soov anda rendile väike 23m korter oma dussirugraga,renoveeritud korteri,Põhja Tallinnas,1 korrusel.Palju võiks küsida?Mis oleks mõistlik hind?äitah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soov anda rendile väike 23m korter oma dussirugraga,renoveeritud korteri,Põhja Tallinnas,1 korrusel.Palju võiks küsida?Mis oleks mõistlik hind?äitah[/tsitaat]Põhja Tallinn on ikka väga hägune määratlus. Kus täpsemalt? Alates 200 + kommud ma pakuks, kui on viisakas rajoon ja normaalne maja, kus tiblad ei lärma ja pole ohtu õhtul üle kurgi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asukoht?
maja seisukord?
renoveerituse tase?
sisekujundus?
möbleeritud? kui jah, siis uus või vana mööbel?
parkimine?
kytteviis?
yhistransport?
lisad- internet, aed jne.
kõik need on määravad yyrisumma otsustamisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 12:15; 18.07 12:15; 24.07 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna otsin ise hetkel väga hoolega endale elamispinda, siis 170-200, pluss kommunaalid ja saad korterist väga kiiresti lahti. Boonuseks muidugi see, kui ei aja läbi maakleri asja, sest enamik ei soovi maaklerile sisuliselt ei millegi eest maksta. Teine asi mis on üürilevõtjale boonuseks on see, kui otsitakse pikaajalist üürnikku. Kui küsid rohkem ülal mainitud summast, siis paljud loobuvad, sest pole võimalik nii palju maksta ja olgem ausad, esimene korrus ning suhteliselt vähe ruutmeetreid teeb samuti oma töö. Eelmise postitaja küsimused on tõesti olulised, ilma nendeta on väga raske hinda pakkuda.
Igatahes, kui hakkad üürile andma, siis võta minuga ühendust 56677391 Kaidi, oleksin väga huvitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Alates 200 + kommud ma pakuks, kui on viisakas rajoon ja normaalne maja, kus tiblad ei lärma ja pole ohtu õhtul üle kurgi saada. [/tsitaat]

Alates 200? Päriselt ka nii palju või? Tean, et Kosmose kino juures üüritakse välja kõigi mugavustega kolmetoalist 300 eest pluss kommunaalid. Interneti püsiühendus on olemas, maja normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Alates 200? Päriselt ka nii palju või? Tean, et Kosmose kino juures üüritakse välja kõigi mugavustega kolmetoalist 300 eest pluss kommunaalid. Interneti püsiühendus on olemas, maja normaalne.[/tsitaat]

Oleneb asukohast ja seisukorrast, aga P-Tallinn on üsna kuum piirkond. Kui on ilus korter Kalamajas, siis isegi 300 euriga oleks huvilisi, ma usun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on ikka hea elada.. Ma üürin peaaegu Tartu kesklinnas sama suurt ja ka renoveeritud korterit alla 100 euri kuus….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

80 euri kuus maksimum.
See, kes 200 pakkus, sellele on küll piss pähe löönud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 11:49; 17.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suht sarnane korter, praegu on hind 180. Kui üürnikud välja lähevad, tõstan järgmiste jaoks 200 peale. Ja otse omanikult on see ikkagi väga hea hind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 12:51; 17.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan samuti, et 200 on optimaalne hind ja selle raha eest leiad kindlasti korraliku üürilise. Eelduseks muidugi, et korter on kena.
300-350 oleks mõnikümmend ruutu suurema korteri hind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:24; 17.07 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsida võib ju kõike. Äkki leiad ka inimesed selle raha eest.
Mul tütar üürib elukaaslasega mustamäel 2-toalist korterit. Üür 130 eurot kuus. Said ka otse omanikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot…te ikka märkasite, et tegu on puukuuri suuruse ruumikesega??? 200EUR+kommunaalmaksed – täitsa peast segi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oot…te ikka märkasite, et tegu on puukuuri suuruse ruumikesega??? 200EUR+kommunaalmaksed – täitsa peast segi :D[/tsitaat]

No ma räägin 🙂
Me maksame 78 ruuduse korteri eest üüri 260 euri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 11:49; 17.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siin segi keegi. See on praegusaja turuhind taolise korteri eest (Pelgu, Kalamaja puumaja, korraliku remondiga, WC ja pesemine korteris sees, mitte ahjuküte). Kellel on saadud kunagi paremad kokkulepped, hoidke sellest hoolega kinni. Hinnad tõusid ja tõusevad järsult.
Ja niikaua kuni mul on sees usaldusväärsed head üürnikud, ei hakka ka mina neile üüri tõstma. Järgmistele aga juba 200.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 12:51; 17.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ma räägin 🙂
Me maksame 78 ruuduse korteri eest üüri 260 euri. [/tsitaat]

Korterid on erinevad (ilmselt ei oska või ei taha kõik üürileandjad ka turule vastavat hinda küsida). Tuttav üüris hiljuti välja oma 90 ruuduse korteri 700 euro eest kuus. See oli maakleri soovitatud hind ja läks väga kiiresti kaubaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:24; 17.07 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tartus on ikka hea elada.. Ma üürin peaaegu Tartu kesklinnas sama suurt ja ka renoveeritud korterit alla 100 euri kuus….[/tsitaat]
No kust sa sellise ime leidsid? Ma otsin kuude viisi lolliks ennast Tartusse normaalse hinnaga korterit, täiesti laes on hinnad, hullemad kui Tallinnas, otse omanikult pole praktiliselt üldse midagi ja maaklerid röövivad muidugi ühe kuu hinna enda tasku poole tunni töö eest:S. Kohalikes lehtedes kuulutan, internetis – mitte üht kõnet kuulutuste peale, portaalides iga päev vahin kuulutusi …..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oleneb asukohast ja seisukorrast, aga P-Tallinn on üsna kuum piirkond. Kui on ilus korter Kalamajas, siis isegi 300 euriga oleks huvilisi, ma usun. [/tsitaat]

põhja-tln kuum piirkond? tänan, ei. joodikud, narkarid, asotsiaalid, prostitutsioon- tõeliselt kuum tõesti! 300 euriga ühetoalise eest kuskil koplis- eino tere hommikust mõistus!:D sry, ma ei tahtnud üldse halvasti öelda tegelikult, aga no tõesti- mõtle ka natuke ikka enne kui kirjutad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 17:05; 18.07 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Max 150 + kommunaalid. Aga kui tahad objektiivsemat arvamust, siis lisa kuskile pildid. Palju oleneb korteri seisukorrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhja-Tallinn on tegelikult väga lai mõiste. Saab ta ju alguse Vanalinnast ja lõppeb kusagil sellises kohas, mida kirjeldab 17:05 kägu. Head korterid lähevad kuni 10¤/ruut ja viletsamad 5¤/ruut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsida võib ju kõike. Äkki leiad ka inimesed selle raha eest.
Mul tütar üürib elukaaslasega mustamäel 2-toalist korterit. Üür 130 eurot kuus. Said ka otse omanikult.[/tsitaat]
sel juhul Sinu tütrel vedas täielikult!!!sest sellise hinnaga nii naljalt ei saa 1-toalistki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrdluseks Rakvere kesklinnas on 1 korter u sama väike ja tahavad hinda 130 euri kuus. MInu meelest on see väga kõrge hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

põhja-tln kuum piirkond? tänan, ei. joodikud, narkarid, asotsiaalid, prostitutsioon- tõeliselt kuum tõesti! 300 euriga ühetoalise eest kuskil koplis- eino tere hommikust mõistus!:D sry, ma ei tahtnud üldse halvasti öelda tegelikult, aga no tõesti- mõtle ka natuke ikka enne kui kirjutad![/tsitaat] kui sa ise pole käinud, siis ära targuta. P-T ei koosne ainult Koplist. Minul on korter väga ilusas puumajade piirkonnas,kus rohelust ja vaikust kyllaga. 250-300 1-toalise yyrika eest on seal tavaline hind,mis kysitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 12:15; 18.07 12:15; 24.07 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
kui sa ise pole käinud, siis ära targuta. P-T ei koosne ainult Koplist. Minul on korter väga ilusas puumajade piirkonnas,kus rohelust ja vaikust kyllaga. 250-300 1-toalise yyrika eest on seal tavaline hind,mis kysitakse.[/tsitaat]

ma mitte pole seal ainult käinud, vaid olen seal pidanud isegi elama, seega tean küll millest räägin. lausa politseimaja akende all käib seal selline \”elu\”, millest enamik perekoolikaid ilmselt undki ei oska näha. ja seegi on teadupärast \”ilusas puumajade piirkonnas\”…250-300 1-toalise eest ei ole seal kohe kindlasti tavaline hind. mõni võib muidugi unistada ja ehk sellise lolligi leida, kes seda maksaks, aga üldiselt võiks ka korteriomanikud siiski reaalsemalt mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 17:05; 18.07 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

ma mitte pole seal ainult käinud, vaid olen seal pidanud isegi elama, seega tean küll millest räägin. lausa politseimaja akende all käib seal selline \”elu\”, millest enamik perekoolikaid ilmselt undki ei oska näha. ja seegi on teadupärast \”ilusas puumajade piirkonnas\”…250-300 1-toalise eest ei ole seal kohe kindlasti tavaline hind. mõni võib muidugi unistada ja ehk sellise lolligi leida, kes seda maksaks, aga üldiselt võiks ka korteriomanikud siiski reaalsemalt mõelda.[/tsitaat]
No seda, et politseimaja ja säästuka juures vilgas litsidepakkumine käib, teavad küll kõik.
Aga selge see, et max sellise korteri eest on 200.-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:28; 23.07 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid ühiselamu-tüüpi 20-23m2 \”kortereid\” on müügis päris palju. Tegemist on ühe ristkülikukujulise toaga, mille ühte nurka on sisse ehitatud 1,5m2 vannituba. Korteri välisuksest astud kohe tuppa sisse, ei mingit esikut ega ka kööki. Köögi valmisoleks seisneb selles, et vannitoa seinast tulevad paar toru. See tähendab, et tegemist on 20 m2-l köök-esik-elutuba-vannitoaga.
Ühe koridori peal on neid 6-10 samasugust.
Hinnaks on neil korteritel ~15tuh.¤.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 23:47; 21.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neid ühiselamu-tüüpi 20-23m2 \”kortereid\” on müügis päris palju. Tegemist on ühe ristkülikukujulise toaga, mille ühte nurka on sisse ehitatud 1,5m2 vannituba. Korteri välisuksest astud kohe tuppa sisse, ei mingit esikut ega ka kööki. Köögi valmisoleks seisneb selles, et vannitoa seinast tulevad paar toru. See tähendab, et tegemist on 20 m2-l köök-esik-elutuba-vannitoaga.
Ühe koridori peal on neid 6-10 samasugust.
Hinnaks on neil korteritel ~15tuh.¤.[/tsitaat]
Kalamaja kandis maksavad need 25 000-45 000 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kalamaja kandis maksavad need 25 000-45 000 euri.[/tsitaat]

Ja-jah, 20m2 kööktuba 45tuh ¤. Pane city24.ee, seal hinnatase ka näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 23:47; 21.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Venice kirjutas:[/small]

Ja-jah, 20m2 kööktuba 45tuh ¤. Pane city24.ee, seal hinnatase ka näha.[/tsitaat]

Kilo ruut tundub selline keskmine olema, 2k ruut kisub ulmesse. Reaalsed hinnad jäävad muidugi ka city.24.ee hindadest vähemalt 20% maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ja-jah, 20m2 kööktuba 45tuh ¤. Pane city24.ee, seal hinnatase ka näha.[/tsitaat]http://city24.ee/kinnisvara/korter/562563

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:28; 23.07 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
http://city24.ee/kinnisvara/korter/562563%5B/tsitaat%5D
oi minu tänaval. ja kõrvaltänavas (ümber nurga) siis sellise hinnaga 1 toaline:
http://www.city24.ee/kinnisvara/korter/1127713

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 12:15; 18.07 12:15; 24.07 20:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Palju küsida üürihinda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.