Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palju liigutusi tunnete?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Palju liigutusi tunnete?

Postitas:

Tere! Tean, et tüübil on kõhus ruumi väiksemaks jäänud, enam jalgpalli ei mängi.
ITK loengus ütles üks tädi, et 10 liigutust per tund peaks olema. Mulle miski pärast tundub, et isegi kui ta nii palju liigutab, siis mina seda kõike enam ei tunne. Või on hakanud ta harukordselt hästi magama ja minu graafiku omaks võtnud…
Kuidas teil lõpurasedad? Palju tunnete liigutusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nt tunne, et ta ei magagi. Koguaeg väänab ja käänab ja põtkib. Rasedust täpselt 33 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kakaduu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere! Tean, et tüübil on kõhus ruumi väiksemaks jäänud, enam jalgpalli ei mängi.
ITK loengus ütles üks tädi, et 10 liigutust per tund peaks olema. Mulle miski pärast tundub, et isegi kui ta nii palju liigutab, siis mina seda kõike enam ei tunne. Või on hakanud ta harukordselt hästi magama ja minu graafiku omaks võtnud…
Kuidas teil lõpurasedad? Palju tunnete liigutusi?[/tsitaat]Ohhh,kui arst nii ütles,siis mul teeb laps kolm korda nii palju tunnis.Praegugi rahmeldab ja kratsib ja ma ei tea veel,mis ta seal teeb.Isegi lootevee sulpsu kuulen vahel,nii kõvasti keerutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nädalaid 36+3, on tunde, kus ei tunne ühtegi liigutust ja on tunde, kus üks lõputu rabelemine käibki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palju liigutusi tunnete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.