Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palju ma veel paisun :)

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Palju ma veel paisun :)

Postitas:
Kägu

Rasedust alles 32 nädalat. Kõhu ümbermõõt tänaseks 95 cm. Kaalun 65 kilo. Pikk olen 163cm.
No palju see kõhuke veel paisuda võib. Kõht on nii pinges kogu aeg. Siuke tunne, et enam pole kuhugi paisuda, lähen lõhki 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Palju ma veel paisun :)

Mina sama pikk ja samas kaalus enne rasedust..:) Seega sul veel arenguruumi küll, lõhki ei lähe päris kindlasti.

Please wait...
Postitas:
monzaah

Ma olin esimese lapsega tipphetkel 110cm ja 75kg, oma pikkus 166, nii, et sul veel on ruumi paisuda 😀

Please wait...
Postitas:
ZummZumm4

Sama tunne mul, et kohe kõht käriseb! Õnneks sul lõpp juba paistab, väga palju suuremaks ehk ei lähe.
Võrdluseks siis minu mõõdud: pikkus 162cm ning vöö oli alguses 68cm. Hetkel 26 nädalat ja kõht juba 108cm!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul veel arenguruumi küll 😉 Mul ka 32nad kõhuümbermõõt 117cm ja pikkust endal 160cm ja kaal nüüdseks juba 89kg. Õudusega mõtlen millega see kõik lõppeb 😉

Please wait...
Postitas:
happevihmablond

ma 173cm, hetkel 75kg ja kõht 98cm, kohe 34-nädal. Ei usu, et üle 5cm juurde tuleb nii lõpuosas 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma peaaegu samas pikkuses ja kaalus kui sina ja juba on kõhuümbermõõt palju suurem.
Täpselt 32. nädal , ise olen pikk 161 cm ja praegu kaalun 65 kg. Kõhu ümbermõõt 106 cm:D.Pinges tunne on küll aga olen ka suuremaid rasedaid näinud 🙂

Please wait...
Postitas:
P_kristel

🙂 küll teil veab. 23 nädalat ja ümbermõõt on 117cm. eks seda polstrit oli enne ka kõvasti ümber, aga selleks ajaks kui ka üle 30 nädala olen kukun vist tasakaalutuse tõttu ümber 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

32 nädalat, pikkust 180, kaalu 80, juurde olen võtnud 15 kilo (algkaal 65) ja enamus läinud kintsu ja jalgadesse, jalad meeletult paksud ja tömbid nagu elevantidel. Iga juurdevõetud kilo läheb kintsu, jube, tunne et ei jõua jalgadega astuda. Kõhu ümbermõõt 90 cm ja emakapõhja kõrgus 25 cm, mis ämmaemanda väitel liiga väike ja laps väike, saatis ultrahelisse, aga ultraheli järgi lapse suurus vastab nädalatele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja: No teie vastuseid lugedes ei jää küll muud öelda, et ma vist vingun liiga palju 😀 😀
Ja ega muud polegi teha, kui kannatada ja oodata ilusat lõppu 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tere Hommikus

Olen praegu 36+4 ja peaks ytlema et kuskil 32 nadala paiku olin juba pea sama suur kui nyyd. Mul k6ht ikka viskas hasti suureks ja vaga akki nii 29 ja 32 nadala vahel. Sellega kaasnesid tohutud venitusvalud, eriti tundsin seda natukenegi pikemat maad kaies. Nyyd on keha natuke enam harjunud, ja k6ht kasvab edasi kyll aga ei anna v6rrelda selle kiire suurenemisega m6ned nadalad tagasi!

Please wait...
Postitas:
Ketu111

Minul oli algkaal 55 ja nüüdseks juures 9 kilo. Pikkust 165cm. Kõhuümbermõõt 95. 28-31 nädalal ei lisandunud mulle õnneks ühtegi kilo juurde,muidu ikka tavaliselt kuus 2 kilo juurde tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hiigelkõhuga lõpurasedatest on mul alati väga kahju. Ise olin raseduse lõpuni üsna väikse kõhuga ja isegi nii oli raske ja paha olla. Nüüd teise rasedusega loodan väga, et ei tule hullult suurt kõhtu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul nädalaid siis 35-36 kõhu ümbermõõt on 108 cm,võrreldes mõne vastusega ma vaatan et mul ikka päris kerge tegel , viimase pooleteise kuuga kü kasvas aind 1 cm..epk on 32 cm…oii kuidas ootan lõppu..(A)

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palju ma veel paisun :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.