Esileht Pereelu ja suhted Palju maksate lapsehoidjale? Kas valida noorem või eakam lapsehoidja?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Palju maksate lapsehoidjale? Kas valida noorem või eakam lapsehoidja?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Põnev on see, et nagu lapsehoidja on mingi alamklass kellele ei peaks maksma? Lapsehoidja vajab samamoodi süüa, riideid, samuti tuleb arveid maksta jne. Kui ikka 8 tundi hoiad päevas, tegeled lapsega, siis on see täispikk töö. Alla 2-2.50 ei tuleks ise hoidjaks, kuna mul on samamoodi vaja millestki elatuda.[/tsitaat]

Kui lapsehoidmine on sinu ainus palgatöö, siis tõesti on vaja äraelamist vajavat summat, aga ega see koormus ikka ei ole võrreldav lasteaia kasvataja koormusega. Minu arvates ei peakski noor sissetulekuta inimene püüdma ainult ühe lapse hoiust ära elada, sest tööd peab ta seejuures tunduvalt vähem tegema kui teisid sama palka saavad inimesed. Seetõttu ühe-kahe lapse hoidmine sobibki pigem kellelegi, kellel emapalk või pension või poole kohaga töö lisaks jookseb. Lastega koos annab ju paljusid asju ära teha, poeski käia – nii nagu emad seda teevad. Ma saan aru, kui sellist täispalka maksavad emad, kes nõuavad, et kõik 8-9 tundi ollakse lapsega paigal lapse kodus ja arendatakse võsukest meeleheitlikult päev otsa, no siis tõesti peavad need emad suuremat palka maksma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:12; 28.03 11:11; 28.03 11:25; 28.03 12:03; 28.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maksan 250.- euri kuus tõesti maakohas, tõmbekeskustest kaugel ja lapsehoidjani sõit juba autoga on 10 km üks ots.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:12; 28.03 11:11; 28.03 11:25; 28.03 12:03; 28.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui lapsehoidmine on sinu ainus palgatöö, siis tõesti on vaja äraelamist vajavat summat, aga ega see koormus ikka ei ole võrreldav lasteaia kasvataja koormusega. Minu arvates ei peakski noor sissetulekuta inimene püüdma ainult ühe lapse hoiust ära elada, sest tööd peab ta seejuures tunduvalt vähem tegema kui teisid sama palka saavad inimesed. Seetõttu ühe-kahe lapse hoidmine sobibki pigem kellelegi, kellel emapalk või pension või poole kohaga töö lisaks jookseb. Lastega koos annab ju paljusid asju ära teha, poeski käia – nii nagu emad seda teevad. Ma saan aru, kui sellist täispalka maksavad emad, kes nõuavad, et kõik 8-9 tundi ollakse lapsega paigal lapse kodus ja arendatakse võsukest meeleheitlikult päev otsa, no siis tõesti peavad need emad suuremat palka maksma.[/tsitaat]

Ma ei kujuta kus sina selliseid lapsehoidjaid leiad, kes sinu lapsega shoppama tõttavad aga tõesti mina hoidjana leian, et kui hoian last, siis tegelen temaga siiski. Ja kui aus olla siis ühe lapse personaalhoid tema kodus ongi kallim kui 3-5 lapse hoid omas kodus tegelikult. Igatahes leian , et lapse hoid tema omas kodus, üks laps, sööki seal sees ei ole hinnaga 2.50 on ok.Samamoodi on vanematel muretu kui laps haigestub, sest ikka hoidja sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 10:54; 20.03 12:18; 23.03 12:43; 28.03 11:32; 28.03 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei kujuta kus sina selliseid lapsehoidjaid leiad, kes sinu lapsega shoppama tõttavad aga tõesti mina hoidjana leian, et kui hoian last, siis tegelen temaga siiski. Ja kui aus olla siis ühe lapse personaalhoid tema kodus ongi kallim kui 3-5 lapse hoid omas kodus tegelikult. Igatahes leian , et lapse hoid tema omas kodus, üks laps, sööki seal sees ei ole hinnaga 2.50 on ok.Samamoodi on vanematel muretu kui laps haigestub, sest ikka hoidja sama.[/tsitaat]

Mitte shoppama vaid vajalikke asju ostma. Kui ei viitsi, siis järelikult ei ole seda asja (toitu vm) kindlasti vaja osta või oled lihtsalt laisk, ei viitsi lapsega koos minna. Ma ei näe mil moel laps küll nii kinni paneb, et põhimõtteliselt kusagile minna-midagi teha ei saa – laps riidesse ja lähedki. Olgu, siis kui laps on haige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:12; 28.03 11:11; 28.03 11:25; 28.03 12:03; 28.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mitte shoppama vaid vajalikke asju ostma. Kui ei viitsi, siis järelikult ei ole seda asja (toitu vm) kindlasti vaja osta või oled lihtsalt laisk, ei viitsi lapsega koos minna. Ma ei näe mil moel laps küll nii kinni paneb, et põhimõtteliselt kusagile
minna-midagi teha ei saa – laps riidesse ja lähedki. Olgu, siis kui laps on haige. [/tsitaat]

Tead, kujuta et enamusele vanematele ei meeldiks kui nende lapsi mööda poode veetakse ja mulle vanemana see ka ei meeldi. Siin pole laiskusega mingit pistmist. Hoidja kes mu lapsega shoppamas käiks lakkaks olemast hoidja. Tõsi, me vahest ka käime ostame midagi mida nende koju vaja, või saia lindude jaoks vms aga enamuse aja me siiski sõidame kuskile , jalutame, mängime õues jne. Jah vahest oleme ka mitmeid tunde õues ja siis käime ehk ka kohvikus korra. Süüa osta saab ka peale tööd või kord nädalas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 10:54; 20.03 12:18; 23.03 12:43; 28.03 11:32; 28.03 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kogemus just vanemate hoidjatega 60 ja üle ja olen väga rahul. Neil on endil lapsed ja lapselapsed ja teavad kuidas elu käib. Oskavad teha korralikku sooja toitu ja hoiavad korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, kujuta et enamusele vanematele ei meeldiks kui nende lapsi mööda poode veetakse ja mulle vanemana see ka ei meeldi. Siin pole laiskusega mingit pistmist. Hoidja kes mu lapsega shoppamas käiks lakkaks olemast hoidja. Tõsi, me vahest ka käime ostame midagi mida nende koju vaja, või saia lindude jaoks vms aga enamuse aja me siiski sõidame kuskile , jalutame, mängime õues jne. Jah vahest oleme ka mitmeid tunde õues ja siis käime ehk ka kohvikus korra. Süüa osta saab ka peale tööd või kord nädalas.[/tsitaat]

Noh selline lapsevanem peabki rohkem maksma. Minul pole küll midagi selle vastu, kui lapsehoidja käib lapsega päeval poes ära, sest õhtul tulevad talle külalised ja siis ta enam poodi ei jõua, pealegi jõuan mina lastele järgi siis,kui siin maal poed juba kinni on. Vaevalt et keegi tahakski lastega otseselt shoppama minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:12; 28.03 11:11; 28.03 11:25; 28.03 12:03; 28.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Palju maksate lapsehoidjale? Kas valida noorem või eakam lapsehoidja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.