Esileht Sünnitus palju maksis teie sünnitus Fertis?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: palju maksis teie sünnitus Fertis?

Postitas:

kui suur oli siis teie kulu sünnitusele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli plaaniline keisrilõige. Haiglapäevi oli kokku 6 (neljapäeva õhtul haiglasse, teisipäeval koju). Maksma läks 620 eurot.
Jäin kõigega väga rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:02; 28.02 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb haiglas oldud päevadest.Nüüd seal uued hinnad, vaata nende kodulehte:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma läheks ferti sünnitama ilma tugiisikuta, kas siis pean ikka mingite lisade eest maksma? üldiselt on kamakaks nüüd teisega kas mind pannakse kuhugi üldpalatisse või mitte. seekord enam ei hooli perega kuskil haiglas vedelemisest vaid tahaks ruttu koju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks ka teada palju sünnitamine Fertilitases maksma on läinud, kas keegi pole hiljuti käinud?

Lisaks, kas keegi on selle eest ka järelmaksuna tasunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende kodulehel on ju hinnakiri üleval.

http://fertilitas.ee/et/uudised/122-alates-01012012-muutuvad-suennituse-hinnad

Kõik sõltub ju sellest, mitu päeva haiglas olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:02; 28.02 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole päris kindel, aga mulle tundub, et see lause seal ferti kodukal, et saab ka tasuta sünnitada ja tasuta olla pärast 3-4 kohalises üldpalatis, on vist veits jura!?
Mul värskemad kogemused puuduvad, aga 2007 võtsin kogu kabla, mis pakuti. 2009 teadsin, et mees ei tule kaasa ja mõtlesin, et no mida ma selle perepalatiga peale hakkan, keegi minult ei küsinud, kohe viidi perekasse kui sünnitama laekusin ja siis ütlesin, et ma tahaks sinna üldpalatisse ja öeldi, et sellist võimalust pole, sest minuga koos pole sinna kkedagi panna ja operatsioonipatsiendid ei taha sünnitajaga koos palatis olla!? Ja kui ma ikka edasi vingusin, siis räägiti, et aga tuleku ja mineku päev läheb ühena arvesse ja üleüldse see summa ei tule nii suur ja et pole hullu midagi..
Siis just hakkasin mõtlema, et ega vist ilma nende lisateenusteta sünnitada kah ei saaks, kuigi kodulehel on see tasuta võimalus kirjas. Ma ise pole muidugi konkreetselt küsinud, sest mõlemal korral olen vette sünitanud ja seda saab ainult tasulise paketiga (kuigi nendest lisateenustest ühtki muud ma pole vajalikuks pidanud, aga seal eraldi ei saa, kui ühte asja tahad siis kindlasti maksad kogu paketi).
Hindade kohta mul muidugi aegunud info, aga igaks juhuks võrdluseks lisan, äkki kedagi huvitab, et 2007a läks 4600 eeku ja 2009a läks 6000 eeku, mõlemal korral tavasünnitus mitte keiser ja 2 perepalati päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus palju maksis teie sünnitus Fertis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.