Esileht Rasestumine ja lapse ootamine palju olete rasedusega juurde võtnud ja kui kiiresti saite normaalkaalu?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: palju olete rasedusega juurde võtnud ja kui kiiresti saite normaalkaalu?

Postitas:

küsimus siis pealkirjas:P enda varsti sünnitus ees ootamas ja juures ca 20kg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 14:58;
To report this post you need to login first.

Esimese rasedusega lidandus 15kg. Peale sünnitust kuu ajaga olid lisakilod kadunud ning peale seda langes veelgi.

Teisega ei tea veel, aga juures 20kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu! Ma olen kogu aeg mõeldnud, et kuidas need naised nii kiirelt selle kaalu alla saavad, aga eks siis varsti paistab, kas suudan ka:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde tuli 18kg, maha läksid kilod 1 kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan et viimasel kuul hoiab keha ka palju vedelikku endas, mul koguaeg jube janu ja nyyd 39. nadalal olen selline paistes – isegi jalad on nagu pakud.

Kasil teine rasedus ja juurde on tulnud sama palju kui esimene kord – 16 kilo. Esimene kord tuli kaal samuti kiiresti alla – enamus esimese kuuga juba ja siis veel natuke ja kah lopuks kaalusin vahem kui enne rasedust. Imetasin ka.
Selle teise rasduse jooksul olen ka trennis kainud pea terve raseduse, v.a. jaanuari, kuid kaalu tuli ikkagi sama palju juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde võtsin u 23 kilo. Sünnitusest möödas pool aastat. 10 kilo on ikka alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusega võtsin juurde ca 23kg, sain peaaegu lahti nii 6kuu-ga, ilma mingi dieedita, 3-4kg aga on siiani küljes, laps nüüd 1,6ne. Samas ma enne olin nö alakaaluline nii et ma pole ka midagi teinud et mõnest lisakilost lahti saada, olen päris kena niigi! Samas tundub küll võimatu oma siledat kõhtu vaadates et ma selline maakera olin enne, ja mul pole ka ühtegi venitusarmi, nii et õnnega koos täitsa!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese rasedusega võtsin juurde 10 kg, alla võtsin 23 kilo suht 4-5 kuuga (ei olnud ülekaaluline enne rasedust). praegusega 30 ndl kohe ja kilosid 11,5 juures, eks siis näis kas pääsen sama lihtsalt või mitte:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algkaal normaalne, võtsin juurde 11 kg. Sünnitusega läks kohe 7 kg, seejärel 4 kuud pärast sünnitust ei muutunud kaal grammigi. 6 kuud pärast sünnitust olin aga raseduseelses kaalus tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algkaal oli 56 kg, juurde võtsin 20 kg. Kümme kuud peale sünnitust on 5 kg üle, aga välja see ei paista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin juurde 19kg, sünnitusmajas läks 8kg, kõik läks maha kokku 9 kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. laps – juurde 13 kg, alla läks 2 kuuga.
2. laps – juurde 18 kg, alla läks aastaga.
Lastel oli väike vahe ja peale teist sünnitust ei saanud pikki jaluustiire teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega võtsin juurde u 19kg. Haiglasse jäi umbes 7 kilo. Ülejäänud kilod kadusid kolme aasta jooksul 🙁 ja olingi endises kaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kord 13 kg ja võtsin alla 2 kuuga (sünnitades läks vist 7-8 kg alla).

Polnud üldse raske alla võtta kui laps võtab rinda ja kui magab ainult liikuvas kärus ja kui magab üldse nii vähe öösel ja päeval, et ainuke võimalus endal hinge sees hoida, on süüa kilode viisi shokolaadi ja banaane (olid kogu aeg mul voodi ääre all).
Täitsa võimalik, et kui igati hea ja mugav laps ja rinda ka ei saa, siis kaal ei taha alla minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine palju olete rasedusega juurde võtnud ja kui kiiresti saite normaalkaalu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.