Esileht Väikelaps palju peaks ca 1.6a laps sööma

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: palju peaks ca 1.6a laps sööma

Postitas:

ma mõtlengi koguseliselt ja kordasid päevas? mu laps (9,5kg) sööb suht vähe 3x päevas soe toit + 1x näks ja kaal ei tõuse mitmendat kuud , liigub ka palju muidugi, aga lihtsalt huvi on, palju teie lapsed söövad/peaksid sööma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 23:12; 04.02 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse 1 söögikord peaks tema peopesadesse ära mahtuma:) Meil ka niru sööja olnud koguaeg. Kaalutõus ei olegi nii põhiline. Pigem jälgi, et ta kasvukõverast välja ei jääks:)

http://www.2in1.ee/beebitoidud/sisulehed/imikutoitmine.html (siit saad kasvukõveraid vaadata)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas 300g sooja toitu päeva peale kokku on piisav kogus või siis lausa hästi söödud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 23:12; 04.02 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suurem poiss oli aastaselt 8,5kg, 2a 9950g ja nüüd vist 11,5-12kg vahepeal, kohevarsti saab kolm. Peenike nagu kriips ja paksemaks ka ei lähe. Sööb kolm korda päevas kakab ka kolm korda päevas, kui sööb rohkem siis kakab rohkem. Arst ütles, et polegi midagi teha, poisil on lihtsalt hea ainevahetus. Ilmselt on asi geenides ka, mu vend oli lapsena hästi pisike ja peenike, nüüd aga pea kaks meetrit pikk, suur ja lihastes mees, tema enda poeg oli ja on ka samasugune, pisike ja peenike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 1,5a neiu sööb ka vähe aga võrreldes suurte vendadega suisa tohutult.Hommikul krõbuskid piimaga u u150 g kauss, päeval u 200 g lihaga juurviljapüreed(erinevad juurviljad), õhtul ka midagi, lisaks sööb u 0,5-1 l jogurtit, kohukest,küpsiseid, leiba, saia – asjad on laual ise võtab kui isu tuleb või kopsib külmiku ust ja näitab näpuga,mida tahab. Aga jookseb ja sehkendab ka kogu aeg. Paks laps ei ole ja kaalu ka palju juurde ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps palju peaks ca 1.6a laps sööma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.