Esileht Ilu ja tervis Palju prillid maksma lähevad?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Palju prillid maksma lähevad?

Postitas:

Pole nii rahakas inimene, et ronin poodi ja ostan kohe prillid. Pigem pean seda raha mitu kuud koguma ja siis julgen sinna poodi sisse astuda.
Ütlen ausalt, et ei julge niisama neid hindasi uurima minna, sest prille on palju ja ma tahaks just neid kõige odavamaid, samas mis ka ikka ette sobiksid:) Siiani on olnud halvad kogemused prille ostma minnes, ehk siis müüja hakkab neid kõige hinnalisemaid mudeleid mu ninale toppima ja olen nii häbelik, et ei julge öelda ka, et ei mul pole nii palju raha.

Seega äkki on keegi hiljuti ostnud prillid. Palju raam maksis ja palju klaasid?
Nägemine on siis -1,5

Tänud neile, kes oskavad ligikaudse summa öelda. Siis vaikselt kogun selle kokku ja lähen enesekindlamalt poodi sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nt. vaja õhendatud klaase ja õhendatud klaasid maksavad ca. 3000 krooni(krooniajal maksid). Raamid sain 700ga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 09:04; 08.04 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just kuu aega tagasi ostsin prillid. miul -1,5 ja -2.0 klaasid. õhendamata klaasidega ja plastikraamidega olid 100 ¤. Lens optika vist oli, Tondi Selveri juures.
Instrumentaariumist oleks mingi valiku saanud 49¤ (hinnas ka õhendamata klaasid). aga seal oli nii kehv teenindus, et ei raatsinud sinna oma raha jätta.(käisin Kristiines).
nii väike miinus ei vaha õhendatud klaase nagu teemaalgatajal on, seega saad valida raamid mis tavaklaasidele sobivad ja sellega raha kokku hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul miinused aga silinder ja odavamad klaasid 25 euro ringis. Ma ise ostin kord raamid 1500 eegused ja need olid kehvad, lagunes 6k pärast ära. Praegu on mul teisel ringil 6a tagasi ostetud 2400 eegused, mis hiljuti siis uute klaasidega ette panin ja need on väga head raamid, osa klaasi on tamiiliga kinnitatud,neis püsivad klaasid hästi. Kruviraamid hakkavad kergelt logisema.
Ainult metallümbrsega raamist võib kehva töö puhul klaas välja kukkuda aga noh kehva töö puhul vaid.
Kindlasti ma ei soovita prille, millel pole sangas vedrusid. pigem oota ja kogu raha juurde, kuid nendest vedruga sangadest ära küll loobu. Õnnekes pole need enam nii kallid, kui 10a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

erakas silmaarsti esmakordne visiit maksis 32 eurot, prillid kokku 115 euri, sain prillid vedrude ja titaanraamidega ja kõige kallimate klaasidega. plussprillid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on -6 klaasid. Muidugi lasin teha plastikklaasid, kuna tavaline klaas on tohutult raske. Lasin teha klaasid nii õhukeseks kui võimalik ja saingi ilusad õhukesed ning kerged klaasid pluss veel kõikvõimalikud katted ka peal. Raamid ostsin ikka sellised mis sobivad mulle ja mis on mugavad. Kokku läks kõik maksma 300¤ ringis. Ostsin Eagle Visionist ja olen väga rahul, eriti sealse teenindusega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on -6 klaasid. Muidugi lasin teha plastikklaasid, kuna tavaline klaas on tohutult raske. Lasin teha klaasid nii õhukeseks kui võimalik ja saingi ilusad õhukesed ning kerged klaasid pluss veel kõikvõimalikud katted ka peal. Raamid ostsin ikka sellised mis sobivad mulle ja mis on mugavad. Kokku läks kõik maksma 300¤ ringis. Ostsin Eagle Visionist ja olen väga rahul, eriti sealse teenindusega :)[/tsitaat]

sellise summa eest peadki saama teeninduse tipptasemel. Kuigi jah, seal on muidu ka väga viis see teenindus. Mina sain väga soodsad raamid eesti optikust, samas kvaliteeti eriti pole, lagunevad kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereoptikast – metallist raamid ja plastikklaasid kokku 60¤.
Just eelmine nädal sain kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eagle vision, raamid+klaasid mingi peegeldusvastase kattega kokku veidi üle 100 euro.
Kohapealse optometristi visiit on odavam, kui ostad neilt prillid mingi aja jooksul (kuu või kolm, ei mäleta).

Seal oli leiunurk ka, kahjuks sealt mulle midagi ei sobinud… raamid 10 eurot. (Endla tn salong)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin vähem,kui kuu aega tagasi prillid.pole ka väga rahakas inimene ja sain mulle vägagi sobiva hinna eest 78eurot väga ilusad prillid:)

raamid -50% soodus :25eurot

klaasid-peegeldusvastase kattega :49.90 eurot

ja lisandus veel kõige selle töö hind :3urot

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka, et prillide ostmine nii lihtne oleks, et lähen poodi ja valin välja. Kuna põen harvaesinevat silmahaigust, siis ei oska prillipoe optometrist mulle retseptigi välja kirjutada, käin Silmalaseris konsultatsioonil. Kuigi mu nägemine pole väga halb (ca -5,75), on mul nii tugev silinder, et enamus klaaside tootjaid selliseid klaase ei teegi. Need mõned üksikud, mis teevad, on väga kallid ja tellimise aeg on tihti mitu kuud. Sellise tugevuse juures on vajalik klaaside õhendamine, mis omakorda lisab hinda. Viimaste prillide klaasid läksid 2700 eeki tükk + raamid samas hinnaklassis, sest ma lihtsalt ei riski nii kalleid klaase odavamatesse raamidesse panna, kartuses, et need ei pea vastu. Kokku siis üle 8000 krooni. Prille tihedamini kui ca 5a tagant vahetada ei jaksa, õnneks ei ole ka nägemine aastate jooksul väga halvemaks muutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]erakas silmaarsti esmakordne visiit maksis 32 eurot, prillid kokku 115 euri, sain prillid vedrude ja titaanraamidega ja kõige kallimate klaasidega. plussprillid[/tsitaat]

Kõige kallimad klaasid nüüd küll nii vähe ei maksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 09:04; 08.04 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ostsin vähem,kui kuu aega tagasi prillid.pole ka väga rahakas inimene ja sain mulle vägagi sobiva hinna eest 78eurot väga ilusad prillid:)

raamid -50% soodus :25eurot

klaasid-peegeldusvastase kattega :49.90 eurot

ja lisandus veel kõige selle töö hind :3urot [/tsitaat]

kust ostsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lasi mees eelmine jõulude ajal prillid kirjutada ja klaasid pluss raamid kokku 400 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Palju prillid maksma lähevad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.