Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )

Teema: palju saate palka (kätte)?

Postitas:

Töötan suhteliselt heas firmas ning olen oma tööga väga rahul. Aga palk ei meeldi…vinguda ka eriti ei saa, kuna tean, et uut samasuguste võimalustega tööd (oma kabinet, keegi ei hinga kuklasse jne.) on suhteliselt raske leida. Nüüd tahangi teada, kui suur on teie palk ning kas saate sellega kuus hakkama? Enda palk 600 kätte:( loomulikult on ka mees, kes aitab, sest muidu võiks vist tänavale minna…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 11:48; 18.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elaks 600 kätte väga hästi ära, maei mõista, mis seal mehel veel aidata on, et muidu tänaval oleks? Laenud-liisingud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

600ga ma isiklikult ära ei elaks, aga oleneb ju, mille eest sulle seda makstakse. Kui ikka vastutusrikas töö, siis on muidugi vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 12:21; 18.10 13:01; 07.11 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laene maksab mees, aga lapsed on väikesed ja kulutusi on ikka ohtralt: auto (ilma selleta tööl käia ei saa), toit, laste trennid, lasteaiad jne. Juba poes käies on iga kord arve 50 eurot. No ma ei tea, mulle tundub see ikka väga väike palk, aga jah, ega seegi on ju ülioluline, et töö meeldib ja tahad tööle minna. Ootaks vastuseid, palju teised emad teenivad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 11:48; 18.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kätte 600, mees 1200. Meil on 2 koolilast (tantsutrenn x 2, muusikakool x 2) ja 3 tudengit, kes saavad kuus sümboolse toetuse ka kodust (kõik 3 töötavad, et oma autot-poeg või üürikorterit-tütred endale lubada)
Laene-liisinguid pole, autot mina ei oma(kooli 15 minutit jala, minul tööle 10 minutit jala), pereauto on.

Kenasti saame hakkama.

Tõsi, toidupoe arve on muidugi u 50/kord aga sööma ju peab. Eluasemekulud (maja + korter kokku.küte, vesi, elekter, prügivedu, ühistutasu) jäävad alla 150/kuus, meil on puiduküte mitte elektriküte, see päästab palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 12:43; 18.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50 eur iga päev poes on ikka üüratu summa. Mul on 2 last ja eriliselt ei loe raha kuid saan ikka hakkama päevarahaga 15-25 eur. Aga no kui käia kõige kallimas poes ja osta kõige kallimat kaupa siis jah võib ka 50 eur minna. Ise käin Selveris/Prismas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks 50 eurot/päev? Iga päev?

Mina hindan oma aega ja iga päev küll toidupoodi ei lähe.
Käime kord nädalas, enne teen orienteeruva nädalamenüü ja vajalikust nimekirja. Vajadusel(leib või sai otsas, piima vaja) käin ehk II korra mingil õhtul veel, ostes siis mõne euro eest lisa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 12:43; 18.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ootaks vastuseid, palju teised emad teenivad?[/tsitaat]

ega siis tööandja emaks olemise eest palka maksa. Mina teenin päris mitu tuhat euri, aga mis sul sellest teadmisest kasu, kui sa sama tööd ei tee?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 12:21; 18.10 13:01; 07.11 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku mehega teenime muide 800 ¤, on 2 last ning samuti lasteaiamaksud, trennid, auto jne ning jääb ülegi raha, et remonti teha või mis iganes kulutused ette võivad tulla. Toidupoes valin mida ostan, sama lugu on riiete ostmisega ning ma ei kurda, et elu oleks halb või et ei saa hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

900¤ kätte, keskastmejuht. Mees teenib umbes samapalju (boonuspalga tôttu kuude lôikes palk varieerub). 3 lasteaiaealist last on, eluasemelaen. Tuleme omadega kuu lôpuks nulli, igal kuul endale uusi riideid ja toredaid käike lubada ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 15:03; 15.11 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhipalka saan 515, on ka boonuseid, aga nad on kord kvartalis ja naeruväärsed. Ei ole rahul, otsin suurema palgaga töökohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

715 ¤ kätte. Amet eeldab doktorikraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnudki ammu juba jälle ja jälle sellist teemat, kus uuritakse palga numbrit ja jalalaba suurust jne … ära ei tüüta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:39; 09.11 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

453 eurot kätte, lasteaiaõpetaja olen. Tahaks ka loomulikult suuremat, sest sellise palga juures ise lapsi sünnitada ei julge, kuigi väga tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1050¤ neto, tööd on ülepea ja ei leia, et olen vääriliselt tasustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1030 neto…aga teen tööd, mis mulle ei meeldi. Enne lastega koju jäämist teenisin rohkem ning tegin ka tööd, mis meeldis, aga 3 kodus oldud aastat ei mõjunud mu karjäärile eriti hästi. Aga küll ma tagasi jõuan sinna, kus olin enne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klienditeenindaja, vahetustega töö, nii et palk oleneb kuust. Tavaliselt u 750¤ kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen kontoritööd ja teenin 750 kätte, mees ka kontoritööd teises kohas ja saab kuskil 1000 kätte + mõned preemiad aastas. Kusjuures mehe juures kontoris mehed saavadki kuskil 800-1200, aga üks naine, kes asendab teisi vajadusel ja on nö sekretär saab umbes 400 kätte. Täielik diskrimineerimine minu meelest…
Raha kulub enamasti ära, autoliising 280, õppelaen 100, üürikas koos maksudega 300, lasteaed 70 jm maksud kuskil 500(toit, riided, sünnipäevad, teadmiste täiendamised jne). Bensiini läheb iga kuu 200 euri. Mõni kuu säästame 200-400 ja teine kuu läheb ära (vanemate ja vanavanemate abistamine, nende kodu remont, enda teise auto parandus jne) Puudust tunnen reisimisest, uuest arvutist ja võib-olla ka omast kodust. Veel tahaks endale nõudepesumasinat ja koristajast, kes teeks kodu puhtaks, võtaks tolmu ja klopiks tekid-padjad-vaibad ära, sest ise olen tolmu vastu allergiline ja väga palju aega kulub puhastamisele, kuigi mulle see tegevus üldse ei meeldi. Aga muidu olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

700+ veits poole koha eest. Tööd on meeletult, vahest teen koduski edasi ja võtab ikka täiesti vaimselt läbi. Palga üle kurta küll ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen kodune ja vanemhüvitis on 1280(neto)+ 480(neto)lisaks poole kohaga teen tööd beebi kõrvalt-seda alates sünnist.
Olen selle nimel ränka tööd ja vaeva näinud,et sellisele redelile jõuda.
Kõike asju teen unearvelt. Kui beebi magab issiga siis mina tavaliselt müttan arvuti taga tööd teha.Mõni kord lähen alles lapse juurde magama kui mees hakkab tööle minema. Aga seda kõike teen ma meie lapse heaolu nimel.
Hetkel mees saab sama palju kui ma vanemhüvitist.

Aga ikka jääb kuidagi väheseks. Kuigi oleme ausad viimased paar aastat ma tõesti ei ole kogunud millegi tarbeks kui vaja midagi kohe osta.

Lisaks siis veel töö auto jne.

Ütleme ausalt kunagi sai ikka koguaeg praekartulit teha ja makaroni hakklihaga, sest millegi muuks raha polnud ja kartulit sai maalt sugulaste juurest(kartulivõtmise hinnaga).

Aga alati on hakkama saadud. See kui palju keegi teenib pole oluline kuna alati saab hakkama.
Lihtsalt kui sa teenid rohkem siis kulutad ka rohem. Elukvaliteet muutub -aga inimene harjub kõigiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina valdkonnajuht 1150.-; mees osakonnajuht 1800.- neto. ülearu palju see ei ole, aga poes arvutama ka samas ei pea. liisinguid-laenusid ei ole, üürikorteri kulud ca 500 eur. mina ostan autosse kütuse ise, läheb ca 1 paak kuus. mehel ametiauto. teine meie pere auto seisab niisama.
samas, aedvilja kasvatan oma perele ise, sest meeldib:) kartul-porgand-sibul-pastinaak kõik enda põllult. marju suur sügavkülm täis topitud.

kõige suurem kulu ongi minu jaoks auto, kui on vaja hooldust teha või mõni tükk välja vahetada (naistel ikka juhtub, et sõidad midagi natuke mõlki:S)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kuu sain 214eur + 70 eur lisatasu. Olin 10p lapsega kodus hoolduslehel. Haigekassast sain 45 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neto 1200, töö on vastumeelne, pingeline ja stressirohke.Olen liiga palju rahalisi kohustusi võtnud ja ei tule isegi selle summaga toime.Tunnen, et kõik käib tervise arvelt, aga lahendust ei oska leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenime mehega kahepeale(mina emapalgal praegu) umbes 900eurot…Peale maksude ja üüri jne maksmist jääb alles umbes 400eur, millest söögile kulub kuus umbes 150eur…MIDA te ostate iga päev 50 euri eest???Mul läheb nädalas 20-30 eurot söögile ja meil on alati midagi mida süüa, näksida…laps saab jogurit, kommi, jäätist….midaiganes. EI ela ainult praekartulitest ja makaronidest..aga tõsi, teeme ka neid ja mitte seepärast et raha ei ole, vaid seepärast et oleme lihtsad inimesed ja meile meeldib vahel makarone hakklihaga süüa, või praekartuleid ja kotleti….Tees vahepeal lõhet ka, aga mees ja laps seda ei söö, seega enda jaoks ei hakka ka tegema….
Kusjuures selle 150euri sees mis kulub kuus umbes söögile, on ka mehe õlled, mida ta vahel harva joob(no nädalas vaid 2-3tk)…
Ülejäänud raha eest saame vajadusel riideid osta, rohtu või käia kuskil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1230 neto, mees veits rohkem. Olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]…MIDA te ostate iga päev 50 euri eest???[/tsitaat]
Mul nii palju ei lähe, veidi väiksem summa kuskil 13-15 eurot tuleb ära. Hommikusöök 3 inimest ~2,5 eurot (kohupiimakreemid, saiakesed, hommikusöögihelbed, pudingud vms), lõuna 3-3,5 eurot + mees sama palju+laps sööb lasteaias, söön väljas sest töökohal pole sööklat, ja õhtu läheb ka 3-6 eurot.(vahest tellime pitsat, valmistoitu jne). Ise süüa ei tee, sest aega pole selle jaoks. Prioriteedid endal praegu on pere, töö ja õppimine, kodu korrashoidmine ja söögitegemine on tahaplaanile jäänud. Usun, et millalgi prioriteedid muutuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis see kägu kes küsis et mis te iga päev 50 eest ostate.

Meil nö ühist perekondlikku hommikusööki nädala sees ei ole…Mees ei söö üldse hommikust ja laps sööb lasteaias..Mina söön kodus putru tavaliselt 🙂 Nädalavahetusel teeme hommikuti tavaliselt putru moosi või banaani/meega…või pannkooke.

Mu mehel ei ole ka töö juures sööklat…ei ole üheski kohas olnud kus töötanud on…küll aga on ta töötanud söökla vahetus läheduses, kuid sellegipoolest on enamik kollektiivi võtnud söögi kaasa kodust…nii ka minu mees…sööb lõuna ajal eelmise päeva õhtusööki 🙂 Mina söön kodus 😀
Õhtusöögi sööme kodus koos…valmistoitu tavaliselt ei osta, kõik teen ise 🙂 Ja alati teen nii palju et mees saaks uuel päeval tööle kaasa võtta 🙂
Saiakesi meie peres väga ei sööda….vahel ostame mehele tööle kaasa mõned kohvi kõrvale, aga see ei oel mingi igapäevane asi. Küpsetame kodus kooki ja siis võtab seda kaasa.
Kohupiimakreeme kah meil keegi ei söö….laps sööb vaid jogurtit ja seda ostame ka siis kui ta ise soovib, sest on jäänud kappi seisma kui niisama osta.
Hommikusöögihelbeid on aeg-ajalt kodus..mul lapsel käib nende söömine hooti..vahel soovib iga päev, vahel kord nädalas…ise me neid ei söö 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan hetkel osalise koormusega, netopalk 300 kätte.
Mees teenib kuus arvele 1600 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kokku mehega teenime muide 800 ¤, on 2 last ning samuti lasteaiamaksud, trennid, auto jne ning jääb ülegi raha, et remonti teha või mis iganes kulutused ette võivad tulla. [/tsitaat]

Ma alati imestan seda orjamentaliteeti, kui inimesed teatavad uhkusega, et nende sissetulek on üliväike, aga jääb lausa ülegi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma siis see kägu kes küsis et mis te iga päev 50 eest ostate.

Meil nö ühist perekondlikku hommikusööki nädala sees ei ole…Mees ei söö üldse hommikust ja laps sööb lasteaias..Mina söön kodus putru tavaliselt 🙂 Nädalavahetusel teeme hommikuti tavaliselt putru moosi või banaani/meega…või pannkooke.

Mu mehel ei ole ka töö juures sööklat…ei ole üheski kohas olnud kus töötanud on…küll aga on ta töötanud söökla vahetus läheduses, kuid sellegipoolest on enamik kollektiivi võtnud söögi kaasa kodust…nii ka minu mees…sööb lõuna ajal eelmise päeva õhtusööki 🙂 Mina söön kodus 😀
Õhtusöögi sööme kodus koos…valmistoitu tavaliselt ei osta, kõik teen ise 🙂 Ja alati teen nii palju et mees saaks uuel päeval tööle kaasa võtta 🙂
Saiakesi meie peres väga ei sööda….vahel ostame mehele tööle kaasa mõned kohvi kõrvale, aga see ei oel mingi igapäevane asi. Küpsetame kodus kooki ja siis võtab seda kaasa.
Kohupiimakreeme kah meil keegi ei söö….laps sööb vaid jogurtit ja seda ostame ka siis kui ta ise soovib, sest on jäänud kappi seisma kui niisama osta.
Hommikusöögihelbeid on aeg-ajalt kodus..mul lapsel käib nende söömine hooti..vahel soovib iga päev, vahel kord nädalas…ise me neid ei söö 🙂 [/tsitaat]

Minu meelest kirjutas teemaalgataja, et iga KORD läheb 50 ¤, mitte iga PÄEV. Inimesed ei käi ju iga päev poes. Mina käin ka ehk kord nädalas, siis lähebki iga kord 50-90 ¤.

Teenin 1000-1200 netos, lisaks firma auto ka enda kasutada. Kabinetti pole, pigem eeliseks see, et saan töötada ka kodus. Meest toetamas pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 11:50; 22.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.