Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: palju saate palka (kätte)?

Postitas:

Aga mida sa ostad kord nädalas sellise summa eest? Meie ostame kõik vajaliku söögi jaoks, nänni jne ja meil kulub KUNI 30 eurot nädalas….Mida te sööte??? Mul on mees ja 2 last 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeme ikka pigem nii, et kuna sina kulutad KUNI 30 eurot nädalas, siis on sul oluliselt lihtsam kirjutada, mida selle äärmiselt väikese raha eest poest ostad. Nelja inimese söögi kohta tundub olevat ikka meeletult väike summa, samas eks toitumine ja toitumine erinevad palju. Kvaliteetselt ja mitmekülgselt muidugi selle raha eest toituda on väga raske kui mitte võimatu aga tundub, et sina ostad veel kõik muu ka selle summa eest?

Võrdluseks – endal kulub ehk üle päeva 30 eurot poodi ja seda 2 inimese peale. Selle alla lähevad näiteks nii kohv kui kala, munad, piimatooted ja leivad, lisaks ka mõni kvaliteetne maiustus ja suurel hulgal puu ja juurvilju.

No alla 30 euro nädalas – kartulit ja sousti ainult süüa pidevalt, äkki tõesti?

Oleks igal juhul väga põnev lugemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mida sa ostad kord nädalas sellise summa eest? Meie ostame kõik vajaliku söögi jaoks, nänni jne ja meil kulub KUNI 30 eurot nädalas….Mida te sööte??? Mul on mees ja 2 last :)[/tsitaat]

Kas need lapsed on väikesed tüdrukud?
Minul on kolm poega, ükski ei käi veel kooliski, aga söövad metsikult. Mees on ka.

Nädalas kulub 90-100 eurot toiduraha, kusjuures osad lapsed käivad lasteaias. Poest ostame piima, leiba, võid, mune, võileivakatet (tavaliselt juustu, kusjuures soodukaga, ka kalakonservi või pasteeti), kohvi, suhkrut, kartulit (ei ole kuskil hoida suurt kotti ja ei tule tegelikult viie kilo kaupa osta kallim), juurikaid (porgand, kaalikas, peet, kõrvits, banaan, ka hapukapsas), piimatooteid (jogurt, hapukoor, kohupiim, mõnikord ka jäätis), nisu- ja rukkijahu (teen ka ise leiba), pudruhelbeid, liha (kana, siga, mõnikord ka veiseliha supi jaoks) või hakkliha (meeldib kalkuni kintsuliha) või kala (reeglina siis, kui on lõhe soodukaga), vastavalt hooajale ka võileivale värsket kraami peale (paprika, kurk vms), mõnikord selle asemel hapukurk hoopis. Võibolla ma midagi unustasin ära ka.

Õhtust sööme alati kodus viiekesi koos, kolm pereliiget söövad kõik eined kodus (mees hommikust pluss käib lõunal – erinevalt lastest) ja mina olen ühe lapsega kodune. Nädalavahetustel sööme nagunii kõik kodus. 100 eurot nädalas on 14 eurot päevas ja ei ole minu silmis küll eriti palju viie inimese peale, kellest kolm sööb kodus kõik kolm söögikorda.

Täpseid kuluvaid toidukoguseid ma ei oska öelda, kuid summat tean üsnagi täpselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mida sa ostad kord nädalas sellise summa eest? Meie ostame kõik vajaliku söögi jaoks, nänni jne ja meil kulub KUNI 30 eurot nädalas….Mida te sööte??? Mul on mees ja 2 last :)[/tsitaat]

Tahaksin ka teada mida selle microsumma eest küll nädal aega süüakse?
Mina olen teismelise tütrega kahekesi, poest käin pea igapäevaselt. Kui üks päev saan 1-2¤ alla 10¤ hakkama, siis järgmisel kulub 15+
Ja me ei osta kunagi valmistoitu, natuke maiustusi, mõni saiake, juurikad, puuviljad, liha, kala (mitte molluskid, need ei isuta nagunii) – kõik tavalised lihtsad toiduained. Krt., WC-pabergi on hirmkalliks juba läinud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 19:25; 21.10 21:52; 09.11 19:34; 10.11 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Eelmise nädala menüü:

E: seenekaste keedukartulitega(seened olid sügavkülmas)
T: kanapoolkoivad riisiga
K: frikadellisupp
N: ahjuliha ahjukartulitega
R: kanawok riisiga
L: kartuli-tangupuder lihaga
P: verivorst kastme ja keedukartuliga

Meile meeldib rohkem kana…koivad, filee ..misiganes riisiga. Kala me ei söö eriti, kuna mees ja laps ei söö seda. Kord nädalas sööme kindlasti suppi-erinevaid!
See oli möödunud nädala menüü..aga see on nädalati erinev.
Nt homme teeme hakklihakastet ja sel nädalal peaks tegema tatart millegagi…kindlasti tuleb ka riis ja kana , ühepajatoit:D Eks igaühel on oma lemmikud kujunenud.
Puuvilju ostan iga päev…praegu ostan põhiliselt pirne. WC paberit ostan soodukate ajal ja tavaliselt üks algab enne kui teine lõppeb, seega ei pea kallilt ostma 😀
Vastavalt isule ostan koju kommi/küpsisepaki…aga üritan seda vähem teha, sest kui laps teab et on, siis ta käib nagu uni pinda et saaks…
Kartulid on meil omastkäest ja olid ka kaalikas, porgand, aga need said otsa 😀 Nüüd peab ostma hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan 500.
kuus kokku kulub meil 2800-3000.
laen, laste huvitegevused ja toit on põhilised kulu kohad. kusjuures söök väljas on samas suurusjärgus toiduga kodus…250+250

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 21:37; 22.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]:) Eelmise nädala menüü:

E: seenekaste keedukartulitega(seened olid sügavkülmas)
T: kanapoolkoivad riisiga
K: frikadellisupp
N: ahjuliha ahjukartulitega
R: kanawok riisiga
L: kartuli-tangupuder lihaga
P: verivorst kastme ja keedukartuliga

Meile meeldib rohkem kana…koivad, filee ..misiganes riisiga. Kala me ei söö eriti, kuna mees ja laps ei söö seda. Kord nädalas sööme kindlasti suppi-erinevaid!
See oli möödunud nädala menüü..aga see on nädalati erinev.
Nt homme teeme hakklihakastet ja sel nädalal peaks tegema tatart millegagi…kindlasti tuleb ka riis ja kana , ühepajatoit:D Eks igaühel on oma lemmikud kujunenud.
Puuvilju ostan iga päev…praegu ostan põhiliselt pirne. WC paberit ostan soodukate ajal ja tavaliselt üks algab enne kui teine lõppeb, seega ei pea kallilt ostma 😀
Vastavalt isule ostan koju kommi/küpsisepaki…aga üritan seda vähem teha, sest kui laps teab et on, siis ta käib nagu uni pinda et saaks…
Kartulid on meil omastkäest ja olid ka kaalikas, porgand, aga need said otsa 😀 Nüüd peab ostma hakkama.
[/tsitaat]

Ma ei saa aru kas üks kord päevas söötegi või sööte kolm korda sama sööki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 19:25; 21.10 21:52; 09.11 19:34; 10.11 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka küsida, et mismoodi on võimalik ühe söögikorraga päev otsa vastu pidada?!
Mul on kaks eelkooliealist last ja mõlemad söövad vähemalt neli korda päevas. Peale maksude ja huvialaringide tasumist jääb mulle ca 250 eurot/kuus söögirahaks ning kuigi poolfabrikaate peaaegu ei osta ning sügavkülm marju-seeni ja kelder hoidised täis, on kogu aeg pidev kalkuleerimine ja nuputamine, kuidas kuu lõpuni vastu pidada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:12; 22.10 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin ju:
Mees käib tööl…hommikust ta ei söö ja lõuna ajal sööb eelmise päeva õhtusööki! Õhtul kodus sööb uut õhtusööki..Lihtne!
Mina olen beebiga kodus…hommikul teen putru ja lõunal soojendan eelmise päeva sööki või vahel teen teist putru kui ei ole muu järgi isu. Õhtul söön ka uut õhtusööki!
Suurem laps – pea 4a käib lasteaias ja sööb seal 3x + õhtul kodus. Kui ta on kodus haige, siis sööb nagu minagi- hommikul putru või hommikusöögihelbeid ja lõunal eelmise päeva sööki.
Nädalavahetusel sööme kodus kõik koos hommikul putru, lõunal eelmise päeva õhtusööki..vahel mees teeb endale omletti vms….Õhtul uus söök…
Ma ei näe põhjust teha päevas 2 eri toitu..no et umbes päeval teen lõunaks supi ja õhtuks prae…millepärast??? Meil on selline söömine normaalne ja kõik on rahul!
Kui on olnud kiire päev või lasteaias mingi üritus et süüa teha ei jõua, võtame poest valmistoitu…
Ma teen alati piisavalt süüa, et saaks ka uue päeva lõunal süüa..ma ei hakka kodus endale special lõunat tegema ja ka mu mees ei raiska oma lõunapausi selleks et koju või sööklasse jalutada…söömiseks ei jäägi nagu aega siis 😀

Ja minu lastaialaps ei söö peaaegu üldse! Ta on üsna valiv söögi suhtes ja väikese isuga…Kuna ta lasteaias sööb normaalselt siis ei muretse seepärast et ta õhtul ei söö..ega ta end nälga ei jäta…tuleb küll vahest kell 20 õhtul süüa küsima 🙂

Ja kust te näete et ma kirjuta et sööme 1x päevas 😀 Aga no ju me olemegi mõlemad sellised lihtsatest perekondadest pärit inimesed, kes ei näe probleemi soojendatud söögis vms….aga üle 1 õhtu a 1 lõuna me sama sööki ei söö!(ok, ui ühepajatoitu teen, mis mulle nii väga maitseb, siis ise söön seda kaks päeva päevad läbi ja süüa teen juurde vaid mehele ja lapsele:D)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin veel lisada, et ma ei tea mittekedagi enda tutvusringkonnast, kes teeks 2x päevas suuremat sööki…Ikka on nii et lõunal soojendatakse eelmise päeva sööki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei teegi ju mingeid etteheiteid ega kriitilisi märkusi, peaasi, et ise ja pere sellise elukorraldusega rahul rahul on. Eksitusse viis menüü, kuhu ei olnud peale põhiroa/õhtusöögi märgitud ühtegi teist söögikorda.
Mina kahjuks nii kasina toiduratsiooniga hakkama ei saa, sest lapsed soovivad ikka sooja toitu, mitte mingeid krõbinaid vms. Olenevalt päevast teen ikka 2-3 korda süüa (hommikupuder, (lõunasöök), õhtusöök)ja loomulikult sööme soojendatud sööki, kuid mitte üle kahe päeva järjest. Eile näiteks oli meie menüü selline (mina+2 tütart 6 ja 9a):
Hommik: joogijogurt (tänu sellele sain hommikul kauem magada)
seejärel odrahelbepuder vaarikamoosiga; piim
Lõuna: Kapsa-porgandi-hakklihahautis kartuliga; kohupiimavorm jõhvikakisselliga
Õhtuoode: kaneelirullid, singipirukad, tee
Õhtusöök: kanasupp, röstsai
Vahepala: õunad, arbuus
Kuna oli pühapäev ja rohem aega, ei kasutanud rohkem poolfabrikaate kui külmutatud pärmi-lehttaignat pirukate jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:12; 22.10 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mu laps sööbki ju sooja toitu! Nädalavahetusel või kodupäevadel hommikuks ENAMASTI puder…lõunaks SOE eelmise päeva söök ja õhtuks uus söök….Krõbinaid sööb ta harva, aga tuleb ette kui ta hommikul muud ei taha. Enamasti sööb ta lasteaias…hommikul, lõunal ja õhtul, seega korralikult.
Väike laps on 6 kuune…tema saab kah sooja püreed ja rinnapiima…ei ole häda miskit 😀
Ma ei hakka endale lihtsalt lõunaks mingit erisööki tegema.
Meie ka ei söö üle kahe päeva soojendatud sööki(st 1 õhtu ja 1 lõuna)….(erandiks mina, kes vahel lemmiksööki rohkem sööb :D)…
Vahepalaks on lapsel puuvilju.

Sellist asja nagu õhtuoode meil kodus ei eksisteeri 😀 Kui laps on kodus, siis ta magab umbes 13-16 ja ärgates joob tassi kakaod ja tulebki juba õhtusöök kell 17 🙂
Muidugi küpsetan ka mina pirukaid ja saiu, aga neid sööb ainult mees 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista kust selle aja võtate, et sedasi vaaritada .. Kolm korda päevas soe söök .. Kui täiskasvanu läheb hommikul tööle, siis jah, hommikusöök: puder. Seejärel, lapsed kooli, täiskavanud tööle – lõunat süüakse siis vastavalt ju koolis ja töö lähedal asuvas toidukohas? Õhtul koju tulles hakata veel toitu vaaritama …? Ei, ikka süüakse midagi kergemat, mida keegi külmkapist meelepärast leiab. Aga jah, tunnistan, et ma pole tõesti ka mingi kulinaariahuviline. Lihtsalt tore lugeda, tahaks, et endal ka oleks kodus keegi, kes vihuks keeta-küpsetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sööb terve pere lõunat väljas aga õhtusöögi teeme ka. Alati lapsed
seda ei söö.
Muide 2 söögikorda päevas ei ole tervisele hea. Liiga suured suhkrutaseme
kõikumised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 21:37; 22.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

kõige suurem kulu ongi minu jaoks auto, kui on vaja hooldust teha või mõni tükk välja vahetada (naistel ikka juhtub, et sõidad midagi natuke mõlki:S)[/tsitaat]
Appi, milline seksism! ma pole 15 aasta jooksul midagi mõlki sõitnud – mis see sugu siia puutub?! V….. sõidad või? Räägi ikka enda eest, mitte ära laienda oma oskamatust kogu naissoole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 11:50; 22.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenin ca 1100 netos, lisaks veel ca 170 euri lastetoetused. Meil on 3 eelkooliealist last.
Elame Tartus ning olen oma tööga väga rahul. On kiiremaid perioode, mil vastan ka peale tööd kodus meilidele ja asjatan, kuid üldjuhul saab töö tööpäeva sees tehtud. Kuu lõpuks küll palju järgi ei jää, kuid hetkel on suur kulutus ka lapsehoidja, kes meil täiskohaga kodus käib kõige väiksemat hoidmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teenin ca 450¤/kuus+ 45¤ õppetoetus, mees teenib ca 550¤/kuu. Lisaks veel lasteraha 38¤/kuus.
Söögi peale kulub umbes 100¤/nädalas. Süüa teen kodus peaaegu iga õhtu. Lapsed käivad enamuse päevi nädalas lasteaias ja seega kulub lasteaiale vähemalt 100¤/kuu + suurema lapse ringid 2¤/nädal. Ise ei käi suurt kuskil, aga lapsed käivad kinldasti igal etendusel, mis aga lasteaias välja hõigatakse.
Alles ei jää üldiselt midagi, sest kannan iga kuu vähemalt 50¤ teisele arvele(õppemaksu rahaks esialgu, edaspidi säästudeks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan liiga vähe palka 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 550, mees 590, lastetetused 38. Elame kuidagi ära, paari aasta tagant oleme isegi väikse reisi mehega teinud. Aga kuna töö on väga pingeline, nõuab täpsust ja süvenemist ja vähemalt paar õhtut nädalas teen kodus edasi, siis palgaga rahul ei ole. Töö iseenesest meeldib. Elame Tartus, tundub, et Tallinnas ollakse pigem töötud, kui sellise (Tartus hea palga) eest tööle minnakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

340 eurot ja olen üksikema. Ausalt öeldes eluisu enam pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teenime mehega kahepeale(mina emapalgal praegu) umbes 900eurot…Peale maksude ja üüri jne maksmist jääb alles umbes 400eur, millest söögile kulub kuus umbes 150eur…MIDA te ostate iga päev 50 euri eest???Mul läheb nädalas 20-30 eurot söögile ja meil on alati midagi mida süüa, näksida…laps saab jogurit, kommi, jäätist….midaiganes. EI ela ainult praekartulitest ja makaronidest..aga tõsi, teeme ka neid ja mitte seepärast et raha ei ole, vaid seepärast et oleme lihtsad inimesed ja meile meeldib vahel makarone hakklihaga süüa, või praekartuleid ja kotleti….Tees vahepeal lõhet ka, aga mees ja laps seda ei söö, seega enda jaoks ei hakka ka tegema….
Kusjuures selle 150euri sees mis kulub kuus umbes söögile, on ka mehe õlled, mida ta vahel harva joob(no nädalas vaid 2-3tk)…
Ülejäänud raha eest saame vajadusel riideid osta, rohtu või käia kuskil.[/tsitaat]

Mismõttes AINULT 2-3 tk nädalas?
Miks peaks üks mees üldse jooma 2-3 õlut nädalas? Niisama istub teleka ees ja lürbib või saunas käies?

Olen aru saanud et mõne naise ja mehe jaoks on see nagu NORMAALNE aga minu jaoks täiesti arusaamatu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 19:53; 04.11 20:13; 08.11 12:00; 08.11 21:59; 11.11 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kätte tiba üle 700 euro, mees teenib sama. Peres 1 laps,kevadel sünnib teine.
Muidugi tahaks reisida ja palju muid asju aga on inimesi, kes elavad palju vaesemalt ja sellele mõeldes kaob igasugune vingumise tuju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 19:53; 04.11 20:13; 08.11 12:00; 08.11 21:59; 11.11 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mismõttes AINULT 2-3 tk nädalas?
Miks peaks üks mees üldse jooma 2-3 õlut nädalas? Niisama istub teleka ees ja lürbib või saunas käies?

Olen aru saanud et mõne naise ja mehe jaoks on see nagu NORMAALNE aga minu jaoks täiesti arusaamatu…[/tsitaat]Minu jaoks on arusaamatud hoopis need inimesed, kes paari õlle pärast minestusse langevad. Ei saagi aru, kas oled täiskarsklane või on lihtsalt iga nädal üks kord tarbimine märk allakäigust ja alkoholismist?

Muide, ma olen naine ja joon igal nädalal laupäeva õhtul saunas käies 2-3 pudelit õlut. Ma ilmselt olen täielik kõnts su silmis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.11 20:46; 07.11 20:10; 08.11 11:12; 08.11 12:16; 08.11 22:24; 10.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mida sa ostad kord nädalas sellise summa eest? Meie ostame kõik vajaliku söögi jaoks, nänni jne ja meil kulub KUNI 30 eurot nädalas….Mida te sööte??? Mul on mees ja 2 last :)[/tsitaat]

ma ei ole küll see, kellelt küsisid, aga vastan ikka.
Toidule kulub meil ca 300-350 kuus, lisaks väljas söömised ca 50-70, oleme lapsega kahekesi.
Eile ostsin toidupoest tükeldatud tomateid plekkpurgis, moosi, 1 veini, külm. rohelisi herneid, piima, broilerikintsu, hakkliha, lõhet, punaseid sibulaid, viilutatud sea seljafileed, pomelot, õunu, sidrunit, varssellerit, mahlakontsentraati, seemneleiba, murulauku potis, hapukoort, feta juustu, couscousi, kamapalle, kuivatatud ürte, 2 chillipipart, 1 paprika- arve 38.20.
Sellest toidust jätkub nädalavahetuseks, esmaspäeval peale tööd tileb jälle poodi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Minu jaoks on arusaamatud hoopis need inimesed, kes paari õlle pärast minestusse langevad. Ei saagi aru, kas oled täiskarsklane või on lihtsalt iga nädal üks kord tarbimine märk allakäigust ja alkoholismist?

Muide, ma olen naine ja joon igal nädalal laupäeva õhtul saunas käies 2-3 pudelit õlut. Ma ilmselt olen täielik kõnts su silmis?[/tsitaat]

mina ei saa ka aru sellest paari õlle ümber ähkimisest. samamoodi võiks siin iga taimetoitlane lihasööjaid hurjutama hakata või vastupidi. paar pudelit õlut nädalas nüüd küll kedagi alkohoolikuks ei tee. ja mis peaks üldse kellegi teise elustiil kellegisse kolmandasse puutuma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 22:27; 08.11 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palk on iga kuu ühesugune- kätte saan 500 euri pluss lisasissetulekud 165¤ ja lastetoetus natuke üle 100 euri- kokku umbes 770 euri, abikaasa saab kätte 1100 ja meil on nii kitsas, et enne palgapäeva ei ole 5 eurigi. Lapsi on kokku 4 ja söövad isuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõelge nyyd ise 50euri söögirahale iga jumala päev ei saa ju olla võimalik,see teeb kuus juba ligi 1400euri,ebanorm eksole.ma arvan et inimene käib ehk poes ja arve 50euri x aga mitte iga jumala päev:)
Kui teemasse nyyd kalduda siis olen yksikema,mees maksab alimente ja ise teenin ka ja kokku u 900euri.saan hakkama aga puudu on alati:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise saan kuskil 350-380,mees 900.1 laps,autoliising,talvel keskküte.Rohkem suuremaid makse ei ole ning saame hästi hakkama 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan 1500-1700 kuus, oleneb kuidas nädalavahetusi ja õhtuseid vahetusi on. Makse kokku kuus on 1200 umbes, ei ela Eestis. Tööga olen väga rahul

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 21:23; 07.11 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ca 600, mees ca 700 kuni 1000 kätte (sõltub…). Üürikodus 2 last, väike koer + ühed alimendid, üks vana (ent vähem kulukas kui uus)auto. Elu käib palgapäevast palgapäevani. Nälga ei ole tundnud, ent suurt lubada ei saa. Ühel lapsel 3 hobi kinni maksta, teisel 2. Puhkused veedame Eestis, põhiliselt siis kodus või vahel väike matk – reis (ilma hotellita). Lapsed korra kuus kinos või teatris käivad, pere kultuuriürituste ühiskülastusi max 2x aastas, mis siis ka täiskasvanutele ainukesed… Muidu ei viitsiks ju kurta, aga jalanõud on küll suur probleem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.