Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Teema: palju saate palka (kätte)?

Postitas:

Kätte 1900, ka ei ela Eestis.
Aga mina olen vist teine inimene kogu maakeral, kes ka ei saa aru, miks juuakse paar-kolm õlut? Kas see on nagu mingi narkootikum, mis annab mõnutunde või miks seda niimoodi nädalalõppudel peab jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus juures mul võttis ka kulmu kergitama see õlle jutt, just naise koha peal.
Me ka täiskarsklased ei ole aga ma kui käingi saunas, siis heal juhul ühe siidri joon kui sedagi, mees 2-3 õllet no ja kui heas sõiduvees on, siis läeb rohkem. Meil tavaliselt seisavad sellised joogid pikalt pikalt kapis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 21:23; 07.11 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei saa aru, miks sellest siidrist juuakse. Et ongi kohe inimestel erinevad maitsed ja harjumused? Hämmastav!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 12:21; 18.10 13:01; 07.11 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kus juures mul võttis ka kulmu kergitama see õlle jutt, just naise koha peal.
Me ka täiskarsklased ei ole aga ma kui käingi saunas, siis heal juhul ühe siidri joon kui sedagi, mees 2-3 õllet no ja kui heas sõiduvees on, siis läeb rohkem. Meil tavaliselt seisavad sellised joogid pikalt pikalt kapis.[/tsitaat]Kui teil külalised käivad, siis te ei tarbi mitte kunagi alkoholi?
Hämmastav jah, et kõik inimesed ei olegi täpselt ühesugused.
Sina armastad saia, mina söön leiba. Kas see inimene, kellel on sinust erinev maitse on siis imelik või sinust kehvem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.11 20:46; 07.11 20:10; 08.11 11:12; 08.11 12:16; 08.11 22:24; 10.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tarbi jah alkoholi kui külalised käivad meil nad ei käi külas selleks, et alkoholi tarbida vaid meid külastamas ja juttu rääkimas. Me suudame omavahel ilma alkoholita ka jututeemasid leida.
Ja mis kõige tähtsam, meil on väiksed lapsed, nii et emana pean mina olema suuteline nende eest hoolitsema ja kõige rohkem ,mis ma endale lubada saan ongi see 1 siider heal juhul, jooks õlut ka aga mulle lihtsalt ei maitse ja seda õlut siin ei müüda mida mina jooks.
Inimene kes on ära tarbinud 2-3 pudelit alkoholi ei ole enam kaine.
Küsimus polegi milline lahja alkohol (siider, õlu või muu asi)) vaid kui suures koguses seda tarbitakse. Muidugi kui oled pidev tarbija võibolla ei mõju see 2-3 pudelit nii aga harvema kasutaja puhul ma julgen küll väita, et juba väike kogus nii öelda \”hakkab pähe\”.
Ja kui selline arvamus minust teistest kehvasti mõtleja teeb, siis andke minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kus juures mul võttis ka kulmu kergitama see õlle jutt, just naise koha peal.
Me ka täiskarsklased ei ole aga ma kui käingi saunas, siis heal juhul ühe siidri joon kui sedagi, mees 2-3 õllet no ja kui heas sõiduvees on, siis läeb rohkem. Meil tavaliselt seisavad sellised joogid pikalt pikalt kapis.[/tsitaat]

Meil jälle ei jooda mitte ainustki siidrit.
Kui midagi ostame, siis ühe, max kaks klaaspudelis õlut, mida joome kruusist.
Külalistele reeglina alkoholi ei paku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 10:16; 09.11 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alian kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ei tarbi jah alkoholi kui külalised käivad meil nad ei käi külas selleks, et alkoholi tarbida vaid meid külastamas ja juttu rääkimas. Me suudame omavahel ilma alkoholita ka jututeemasid leida.
Ja mis kõige tähtsam, meil on väiksed lapsed, nii et emana pean mina olema suuteline nende eest hoolitsema ja kõige rohkem ,mis ma endale lubada saan ongi see 1 siider heal juhul, jooks õlut ka aga mulle lihtsalt ei maitse ja seda õlut siin ei müüda mida mina jooks.
Inimene kes on ära tarbinud 2-3 pudelit alkoholi ei ole enam kaine.
Küsimus polegi milline lahja alkohol (siider, õlu või muu asi)) vaid kui suures koguses seda tarbitakse. Muidugi kui oled pidev tarbija võibolla ei mõju see 2-3 pudelit nii aga harvema kasutaja puhul ma julgen küll väita, et juba väike kogus nii öelda \”hakkab pähe\”.
Ja kui selline arvamus minust teistest kehvasti mõtleja teeb, siis andke minna.[/tsitaat]No meil käivad küll sõbrad laupäeva õhtul külas. Teeme sauna, ajame juttu, joome paar õlut ja lõõgastume. Väga mõnus!
Mina 2-3 õllest purju ei jää, kui need on täiskõhu peale joodud, parimal juhul hästi kerge ja lühiajaline \”sumin\”. Tühja kõhu peale ei joo.
Õlut joongi just sel põhjusel, et see ei tee purju, ei tekita halba enesetunnet ning hommikul pole mitte kunagi paha olla. Muid alkohoolseid jooke ma ei tarbi üldse.
Aga nii väikseid lapsi mul enam pole, keda peaks valvama, potitama või lutitama.

Huvitav, kas asi on just õlles või vaadatakse sama viltu ka nendele naistele, kes sõbrannadega aegajalt veini-juustu õhtuid korraldavad?
Ei tea, kas tõesti osade inimeste arvates ei tohi üldse ja mitte kunagi mingit alkoholi tarbida? Või on siiski mingid kordade arvud, kui sageli tohib ja on mingid konkreetsed joogid mida mõnikord siiski võib?
Suht arusaamatu tegelikult!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.11 20:46; 07.11 20:10; 08.11 11:12; 08.11 12:16; 08.11 22:24; 10.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis see esimene imestaja kes ei saa aru miks peab jooma 2-3 õlut nädalas.

Kui meil saunas käies juuaksegi(ei käi iga nv saunas) siis on see max 1 purk kui sedagi.
Kui sõbrad külas käivad, siis üldjuhul on need lastega pered ja ei tule nagu selle pealegi, et peaks jooma.

Sünnipäevadel või vahel kui käivad lasteta sõbrad külas siis ikka vahel juuakse aga iganädalasest joomisest tõesti aru ei saa. On see harjumus või vajadus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 19:53; 04.11 20:13; 08.11 12:00; 08.11 21:59; 11.11 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma siis see esimene imestaja kes ei saa aru miks peab jooma 2-3 õlut nädalas.

Kui meil saunas käies juuaksegi(ei käi iga nv saunas) siis on see max 1 purk kui sedagi.
Kui sõbrad külas käivad, siis üldjuhul on need lastega pered ja ei tule nagu selle pealegi, et peaks jooma.

Sünnipäevadel või vahel kui käivad lasteta sõbrad külas siis ikka vahel juuakse aga iganädalasest joomisest tõesti aru ei saa. On see harjumus või vajadus?[/tsitaat]Niisiis, maksimaalselt 1 purk kuus on normaalne?

Mina isiklikult ei olegi silmas pidanud lasteüritusi, vaid ikka pigem täiskasvanute koosistumisõhtuid. Laste sünnipäevadele või -üritustele loomulikult alkohol ei sobi.

Ei oskagi öelda, kas see on harjumus või vajadus. Ma isiklikult ennast joodikuks ei pea sellepärast, et paar pudelit õlut laupäevaõhtul joon. Pereasjad on korras, hea töökoht on olemas, lapsed on viksid, viisakad ja õpivad hästi, kohusetundega mul probleeme pole.
Huvitav, kas ma olen nüüd alkohoolik, allakäinud inimene?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.11 20:46; 07.11 20:10; 08.11 11:12; 08.11 12:16; 08.11 22:24; 10.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie oleme ilmselged joodikud. mees joob ikka 4-5 õlut laupäeva õhtul ning mina olen võimeline TERVE pudeli veini ära manustama. aga mul on nii hea meel, et siinsed kommenteerjad ning nende mehed/naised on nii karsked ja korralikud. näiteks klubidesse ega pubidesse ma ei soovita teil kunagi minna, saate ¨oki, seal on peo lõpuks kõik väga-väga purjus, päris kole vaatepilt. ja hoiduge ka sugulaste – tuttavate juubelitest ning pulmadest, need üritused on ka reeglina alkoholiga ja kindlasti mõni ebaintelligentne külaline joob mõne pokaali veini rohkem kui teie peres tavaks. kohutav!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 22:27; 08.11 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle olen aru saanud, et kõigi kägude mehed on alkoprobleemiga;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuh meil eriti muid üritusi polegi kui lastega koos koguaeg ja tutvus ringkonda on ka sattunud kõik sellised inimesed kes keegi eriti alkoholi ei tarbi.
Ise enne rasedaks jäämist tarbisin küll aga peale laste sündi on mingi blokk ette löönud või ma ei teagi miks see nii on. Võibolla mängib rolli ka see, et ma ise väiksena nägin kuidas vanemad suht tihti nii öelda tuttavate õhtuid korraldasid ja siis kuidas see jutt järjest valjemaks ja valjemaks läks, nii rõvedad ja vastikud olid need purjus inimesed. Sealt ka see mõtlemine, et mina küll ei taha, et minu lapsed mind sellisena näeksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes tarbid IGA õhtu õlut, pudeli veini või mõned dringid on minu silmis alkoholisõltuvusega inimene. Sest mingit loogilist põhjendust miks peaks iga õhtu alkoholi tarbima ma ei leia.
Võib ju ilkuda teemal, et ärge pubisse minge aga tead ma ei lähegi. Ja ei lähegi selle pärast, et mul pole mingit tahtmist veeta õhtut kohas kus on lällavad purupurjus inimesed kes ei anna aru mida nad teevad või räägivad.
Pubide ja klubide aeg on minu jaoks küll vägagi minevik(vanus 26, võimalik et kunagi tuleb see tuju tagasi).
Ja meie tutvusringkonna üritused ongi sellised, kus on ka lapsed. Ei tea kuhu nad siis tuleks sellele ajal panna kui teistele küllaminek? 😀
Väljas(pubid, klubid) meie tutvusringkond üldjuhul ei käi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 19:53; 04.11 20:13; 08.11 12:00; 08.11 21:59; 11.11 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alian kirjutas:[/small]
[tsitaat] Nuh meil eriti muid üritusi polegi kui lastega koos koguaeg ja tutvus ringkonda on ka sattunud kõik sellised inimesed kes keegi eriti alkoholi ei tarbi.
Ise enne rasedaks jäämist tarbisin küll aga peale laste sündi on mingi blokk ette löönud või ma ei teagi miks see nii on. Võibolla mängib rolli ka see, et ma ise väiksena nägin kuidas vanemad suht tihti nii öelda tuttavate õhtuid korraldasid ja siis kuidas see jutt järjest valjemaks ja valjemaks läks, nii rõvedad ja vastikud olid need purjus inimesed. Sealt ka see mõtlemine, et mina küll ei taha, et minu lapsed mind sellisena näeksid.
[/tsitaat]Novott, siis me ei ole selles suhtes absoluutselt võrdväärsed jutukaaslased, sest meie elukorraldused on täiesti erinevad. kui minu lapsed olid väiksed, siis mina ei tarbinud üldse mitte midagi, mees võttis nädalavahetusel mõne õlle.
Aga usu sa mind, kui su lapsed väheke suuremaks saad ning istumised ja olemised hakkavad olema täiskasvanukesksemad, siis tõenäoliselt muutub suhtumine ka alkoholi väheke tolerantsemaks.

Ehkki ma joon õlut tõesti kord nädalas, pole minu lapsed mind mitte iialgi lällutavana ega isegi mitte vindisena näinud. See kogus, mida mina tarbin hoiab mind siiski täiesti selles konditsioonis, et ma kontrollin ennast igas mõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.11 20:46; 07.11 20:10; 08.11 11:12; 08.11 12:16; 08.11 22:24; 10.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meie oleme ilmselged joodikud. mees joob ikka 4-5 õlut laupäeva õhtul ning mina olen võimeline TERVE pudeli veini ära manustama. aga mul on nii hea meel, et siinsed kommenteerjad ning nende mehed/naised on nii karsked ja korralikud. näiteks klubidesse ega pubidesse ma ei soovita teil kunagi minna, saate ¨oki, seal on peo lõpuks kõik väga-väga purjus, päris kole vaatepilt. ja hoiduge ka sugulaste – tuttavate juubelitest ning pulmadest, need üritused on ka reeglina alkoholiga ja kindlasti mõni ebaintelligentne külaline joob mõne pokaali veini rohkem kui teie peres tavaks. kohutav! [/tsitaat]

aga ongi ju kohutav. Me ei käigi üritustel-kohtades, kus üleliia alkoholi tarvitatakse. Purjus inimesed on rõvedad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 10:16; 09.11 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise summaga (näiteks sessiooni keskmise kuise summana) võiks arvestada, kui palgatõus korraldada ametiautona, st ka kütus 200L kuus, rehvid suvi/talv, hooldus, kasutusrendi makse, erisoodustus, jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:39; 09.11 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Perekool – 2-3 purki õlut nädalas muutub sujuvalt igapäevaseks joomiseks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tarbinud alkot vähe, suvel rohkem kergemaid jooke, kuid talvel vaid olemistel veidi veini või pikendatud kokteile. Mees ei tarbi üldse, talle kohe ei sobi, nagu ta ütleb ja ei sutseta ka. Ja ausalt, vaadates neid purjus kakerdisi, oskan ma oma mehele selle eest väga tänulik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meie oleme ilmselged joodikud. mees joob ikka 4-5 õlut laupäeva õhtul ning mina olen võimeline TERVE pudeli veini ära manustama. aga mul on nii hea meel, et siinsed kommenteerjad ning nende mehed/naised on nii karsked ja korralikud. näiteks klubidesse ega pubidesse ma ei soovita teil kunagi minna, saate ¨oki, seal on peo lõpuks kõik väga-väga purjus, päris kole vaatepilt. ja hoiduge ka sugulaste – tuttavate juubelitest ning pulmadest, need üritused on ka reeglina alkoholiga ja kindlasti mõni ebaintelligentne külaline joob mõne pokaali veini rohkem kui teie peres tavaks. kohutav! [/tsitaat]
Käisin augustis emapoolse suguvõsa kokkutulekul, kuskil sadakond inimest oli koos ja ükski ei tarbinud liigselt, õigemini alkoholi tarbiti väga vähe. Minul ei ole elus kordagi poes alkoholi ostmise mõte pähe tulnud. Seega see imelik olemine on vist pärilik.
Palka saan nii kuidas vajadus/võimalus kunagi on, üksi enda firmas toimetan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 19:25; 21.10 21:52; 09.11 19:34; 10.11 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul palk kätte 600 (palk ja VH sama palju), lisaks sellele üüritulu 200 ja teen vaikest kodus tööd. Kuu sissetulek 900-1000 eurot. Üritan säästa.
Mees saab palka 1000 ja teenib ka mõned sajad mujalt lisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina valdkonnajuht 1150.-; mees osakonnajuht 1800.- neto. ülearu palju see ei ole, aga poes arvutama ka samas ei pea. liisinguid-laenusid ei ole, üürikorteri kulud ca 500 eur. mina ostan autosse kütuse ise, läheb ca 1 paak kuus. mehel ametiauto. teine meie pere auto seisab niisama.
samas, aedvilja kasvatan oma perele ise, sest meeldib:) kartul-porgand-sibul-pastinaak kõik enda põllult. marju suur sügavkülm täis topitud.

kõige suurem kulu ongi minu jaoks auto, kui on vaja hooldust teha või mõni tükk välja vahetada (naistel ikka juhtub, et sõidad midagi natuke mõlki:S)[/tsitaat]
vabandust, aga ma lihtsalt pean kommenteerima, et see on nõme väljend – \”naistel ikka juhtub.. \”
Ei juhtu! SINUL ikka juhtub, aga see ei tähenda, et võidki üldistada, et \”naistel juhtub\”. See on solvav 🙂 Sõidan aastakümneid ja ei näe vajadust autot lõhkuda, mõlkida või muul moel rikkuda. Ega liikluses nõmetseda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 00:50; 10.11 00:56; 11.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, teemasse ka. Netopalk on ca 2600, lisaks aastapreemia ja mõningad muud hüved. Loodan, et järgmisel aastal saan palgatõusu. Üldiselt ületunde ei tee, pigem kipuvad lastega seotud jms kohustused pidevalt tööaega sisse sõitma. Laisk olen ka.. Elan Eestis. Väheks jääb ikka, näen seepärast töö kõrvalt palju vaeva, et tekitada ikka jälle uusi sissetulekuid põhitöö palgale lisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 00:50; 10.11 00:56; 11.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda sissetulek kuus ca 1000, mehel töö iseloomu tõttu kõikuv-talvel ca 2500, soojal ajal 4000 kanti.
Laen on ja 2 autot ka. Lapsi on 3.
Ütleme siis, et aru ei saa kuhu see raha kaob. Kõrvale saab küll panna, aga arvestades, kui tagasihoidlikult me siiski sööme ja üldse elame, siis tundub uskumatu, et mõned aastad tagasi, sama elustiili juures suutsime me sama palju kõrvale panna ka poole väiksemast sissetulekust. Elu on nende paari aastaga muutunud niipalju, et perre on lisandunud 1 laps ja 1 auto, aga ka sissetulekud on kahekordistunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tegevusalal te kaks viimast tegutsete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 19:25; 21.10 21:52; 09.11 19:34; 10.11 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis tegevusalal te kaks viimast tegutsete?[/tsitaat]

Ise raamatupidaja, mees pottsepp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]vareenik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enda sissetulek kuus ca 1000, mehel töö iseloomu tõttu kõikuv-talvel ca 2500, soojal ajal 4000 kanti.
Laen on ja 2 autot ka. Lapsi on 3.
Ütleme siis, et aru ei saa kuhu see raha kaob. Kõrvale saab küll panna, aga arvestades, kui tagasihoidlikult me siiski sööme ja üldse elame, siis tundub uskumatu, et mõned aastad tagasi, sama elustiili juures suutsime me sama palju kõrvale panna ka poole väiksemast sissetulekust. Elu on nende paari aastaga muutunud niipalju, et perre on lisandunud 1 laps ja 1 auto, aga ka sissetulekud on kahekordistunud.
[/tsitaat]Hm, alles kirjutasid, kuidas koos autokompensatsiooniga saad 700, nüüd juba 1000.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.11 20:46; 07.11 20:10; 08.11 11:12; 08.11 12:16; 08.11 22:24; 10.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, neto 987.
Kuna sellest jääks väheks, siis teen lisatöid. Üks toob sisse ca 300 EUR ja teine 100 EUR kuus. Kokku siis ca 1387 EUR kuus netona. Mees teenib ca 1400 kuus. On maja, on auto. Tänu minu meeletule rabelemisele saab enam-vähem normaalselt ära elada. Palk alla 700 EUR kuus on juba tõeline virelemine. See kes siin mehega kahe peale 800 EUR teenib võiks ikka uut tööd küll otsida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]vareenik kirjutas:[/small]
Hm, alles kirjutasid, kuidas koos autokompensatsiooniga saad 700, nüüd juba 1000. [/tsitaat]

Ma kirjutasin SISSEtulekutest.
PS.Hea mälu sul. Ma küll ei viitsiks kõigi perekoolikate palku ja sissetulekuid pähe õppida või isegi otsingust kontrollimas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ära teemat ja küsin, et millist lisatööd te oma põhikoha kõrvalt teete?
Otsin ka lisatööd, aga pole miskit leidnud. Ideaalis võiks saada seda kodus teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 19:53; 04.11 20:13; 08.11 12:00; 08.11 21:59; 11.11 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis tegevusalal te kaks viimast tegutsete?[/tsitaat]

Mina IT-alal igapäevaselt, aga lisatööna tõlgin, koolitan erinevatel aladel, mingi aeg peale lahutust käisin õhtutundidel peale päevatööd poes müüjaks, tegin käsitööd või õmblesin. Saaks ka näiteks lapsehoidmisega tegeleda jne, midagi ikka leiab, peab ise nutikas ja aktiivne olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 00:50; 10.11 00:56; 11.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.