Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: palju saate palka (kätte)?

Postitas:

Me oleme mehega mõlemad ettevõtjad ja ega meil kummalgi kindlat palka polegi, see kujuneb igakuiselt vastavalt võimalustele.
On olnud hetki, kus oleme pidanud saama hakkama 500-600 euroga kuus, hetkel otseselt raha ei loe, kuid mina olen see kaine mõistuse pool, kes üritab jälgida, et üleliigselt kulutada ka pole mõtet.

Oma töötajatele olen üritanud maksta põhimõttel, et nad saaksid oma tegemiste eest väärikat tasu, ehkki majanduslikus mõttes selline otsus alati otstarbekas ei ole ning abikaasa, kes on selle koha pealt kainema mõistusega, ei kiida neid otsuseid heaks. Ilmselt oleksid nad jah rahul, kui saaksid paarkümmend protsenti madalamat palka kui praegu, sest see oleks jätkuvalt suurem kui konkurentide makstav. Samas on nad minu jaoks hindamatu väärtusega, sest just tänu neile saan mina elada praegu elu, mis pakub mulle rahuldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1100 umbes teenin. mees 1500. 3 last. kodu laenuga. väike liising. maamaja korrashoidmis kohustus. raha paneme kõrvale ka lastele kogumiseks ja nii igaksjuhuks. sellise kõrvalepanemiste tõttu vaba raha suurt ei jää. ütleme nii, et vabaraha ongi kõrvale panemiseks. reisida ei saa igatahes. Ootan päeva kui lapsed lähevad kosust välja, annan neile kogutud rahapataka ja siis katsun edaspidi endale uued saapad ja mantli osta 😀 Virisemiks pole põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ca 1900, mees 1700 neto. Kohustustest maja (750)- ja õppelaen, 2 autot. Lapsi 2. Väga enda meelest ei priiska ja ülejäägid kuluvad maja kõpitsemisele ja reisimisele (reisidele on viimastel aastatel ikka kulunud). Enamuse kommenteerijatega võrreldes peaks elama nagu kuningakassid aga kahjuks endale küll nii ei tundu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

850-950 Tartus klienditeenindaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan 24 tundi nädalas,kätte saan 715 ¤!Olen rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel saan 1550-1600 kuus, mees 1500. Ei ela Eestis, laene pole,korter oma, 1 laps. Vahetevahel koguneb natuke raha mulle konto peale juurde, siis tulevad jàlle ootamatud vàljaminekud ja kontojààk vàheneb. Ei kurda aga midagi yle ka ei jàà-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

900+ Võiks rohkem olla.
Tegelikult on nõme kelkida, et saad 30 ¤ nädalas 2 täiskasvanut + 2 last söönuks ja siis selgub a la, et 1 on imik ja teine niru söömisega.
Minul on 3 poega vanuses 9-, 11- ja 14-a, kes iga päev käivad ka trennis. Pikematel koolipäevadel pean ostma neile lisatoidu ja ka siis peavad kodus enne trenni miskit sööma. 14-aastane on kurtnud, et need korrad, kui ta enne trenni süüa ei jõua, hakkab mõnikord näljast pea ringi käima.
14-aastane teeb ka sellisel tasemel sporti, et jälgib üsna korralikult, mida sööb ja et süsivesikud ja valgud oleks tasakaalus, sh et peale trenni söök oleks valgurikas. Ja nt makaronid jms peavad temal kindlasti olema täisterajahust, mis on loomulikumalt kallimad. Ja ka kala peab kindlasti oomega-3 rasvhapete tõttu iganädalaselt menüüs olema, soovitavalt rohkem, kui 1 kord nädalas.
Ja muidugi võtab päris suure osa sissetulekust laste huvitegevused, trennid, trennivarustus, laagrid, võistlused. Suvel nt pidin ma ühel kuul laagrite, võistluste eest korraga välja käima rohkem, kui seda oli minu kuupalk.
Aga hea, et ei ole laene-liisinguid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teenin 750 eur kätte,samuti oma tuba, lausa oma korrus:) Keegi kuklasse ei hinga,erialane töö. Töö,kollektiiv ja kõik muu väga meeldib,aga palk ei meeldi. Kuni euro tulekuni sain ilusasti hakkama,aga nüüd olen jännis. Suurendasin oma arvelduskrediiti ja iga kuu lõpus on ka see miinuses. Mul 2 last, maksan mõlema trennid,lasteaia,oma trenni,kütuse, lisaks muud jooksvad arved. Sellega on kohe pool palka läinud. Ülejäänu eest siis ostan süüa ja lastele vajalikku. Omale peale trenni pääsme midagi ammu lubanud ei ole. Teist talve lükkan edasi uute saabaste ja mantli ostu. Mees maksab lapse trennilaagrid, minu telefoni,auto remondile kuluvad kulutused,laenu ja kommunaalid. Ostab ka vajadusel süüa. Mees teenib hästi,aga ma tahan ise oma kulutustega hakkama saada,vahel harva küsin temalt, kui tõesti enam ei saa hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palka saan kätte 425 + 38 lasteraha + 19 sõiduauto kompensatsioon = 482. Käin tööl 5 päeva nädalas ja 8 tundi päevas – olen riigiametnik (ametnikel pidid kõrged palgad olema….?). Kui meest ei oleks, siis kahe lapsega sest rahast küll ära ei elaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis töö see Tartus selline on, kus nii kõrget net palka makstakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 15:03; 15.11 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teenin ca 1100 netos, lisaks veel ca 170 euri lastetoetused. Meil on 3 eelkooliealist last.
Elame Tartus ning olen oma tööga väga rahul. On kiiremaid perioode, mil vastan ka peale tööd kodus meilidele ja asjatan, kuid üldjuhul saab töö tööpäeva sees tehtud. Kuu lõpuks küll palju järgi ei jää, kuid hetkel on suur kulutus ka lapsehoidja, kes meil täiskohaga kodus käib kõige väiksemat hoidmas.[/tsitaat]

Mis töö see Tartus selline on, kus nii kõrget net palka makstakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen õpetaja 0,8 koormusega, kätte saan 480¤. Amet meeldib, muu asja vastu ei vahetaks, aga töö iseloomu ja palganumbrit arvesse võttes arvan, et teenin vähe. Mehe palk on talvel väiksem, suvel suurem, skaala jääb 200-1000 vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru peredest, kus mees nt teenib hästi, ja siis naine peab nö mehelt küsima kui enam hakkama ei saa, minu jaoks pole sellise nähtuse puhul tegemist perekonnaga.

Ise olen hetkel lapsega kodune, laps saab varsti 3, mees teenib headel kuudel 900 kätte, tavaliselt vähem. Mulle tuleb iga kuu kontole laste- ja peretoetuste näol 58 euri kopikatega. Suurematest kulutustest eluasemelaen ning kommunaalid. Elame ära, kuigi viriseda võiks alati. Eks siis läheb jälle kergemaks kui ise tööle naasen. Olen ammu aru saanud, et mida vähem mul mingil eluhetkel raha on olnud, seda enam olen suutnud rõõmu tunda lihtsatest asjadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätte saan 480, mees 750. Eluaseme kulud talvel 290, lasteaed+koolilapse kulud umbes 120 euri, kuukaardid+telefoni arved+internett=100 euri. Ülejäänud 720-ga siis peab ostma söögi ja üleval pidama peres olevat autot. Pereliikmeid siis 2 täiskasvanut ja 1 lasteaia ja 1 koolilaps. Vaatan naiste palkasid ja tõesti imestan. Tartus saavad klienditeenindajad tõesti head palka siis, näiteks Tallinnas saab minu ema 420 euri kätte ja sama võin öelda ka ühe sugulase kohta (klienditeenindaja 430 euri kätte).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis see esimene, kes ütles et mees joob 2-3 õllet nädalas ja siis üks kohe ahhetama pistis…Mu mees siis vist padujoodik?
No ega ta IGA nädal ei joo õllet…iga päev ka mitte….vahel joob 2 õlut mingil õhtul ja 1 õlle teisel õhtul….hull asi siis..mõni kord nädalas 2x 1 õlle õhtus 🙂 Vahel ei joo mitu nädalat. Ma küll probleemi ei näe…
Meil ei ole sauna…aga kas mu mees ei tohigi siis reedel või laupäeval peale rasket töönädalat õhtul kui lapsed magavad, ennast diivanile visata ja õlle ära libistada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.10 20:45; 21.10 10:04; 21.10 12:19; 21.10 21:27; 22.10 12:30; 22.10 12:40; 22.10 14:23; 26.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju saate palka (kätte)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.