Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju tagasi saate tm tagastust ja mis sellega teete

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: palju tagasi saate tm tagastust ja mis sellega teete

Postitas:

480 saan tagasi. Lähen reisile ja kasutan seda raha jooksvate kulude katteks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnitasin just deklaratsiooni, mille kohaselt jääb riik mulle võlgu 0,03 ¤. 🙂 Hea lihtne elu: kindel regulaarne sissetulek, tulumaks läheb kohe õiges summas maha, mingeid überintresse kellelegi ei maksa, ülikooliõpingute eest maksab riik. Pole mingit muret, mida küll tulumaksutagastusega peale hakata. 😛 Ainult sellest on natuke kahju, et pole kaht last õnnestunud saada, aga küllap seegi õnn kord meile naeratab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisifondi läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on ka suur eluasemelaen+intressid+kursused, aga saan vaid 169 eurot tagasi
kuidas siis teistel nii suured summad? [/tsitaat]

Kui palju sa oled tulumaksu maksnud? ja palju kulutanud eluasemelaenu intressidele ja koolitustele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:06; 16.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

190 saan tagasi, läheb arvele muu rahaga ühte patta. Midagi eraldi osta/teha ei planeeri. Üritan kõrvale panna nii palju kui võimalik, et pärast vh lõppu veel lapsega kodus saaks olla, nii et igasugune arvele laekuv summa on teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veel deklarit teinud (aega ju selleks küll ja küll), aga sisetunne ütleb, et äkki seekord peab täiendavat tulumaksu maksma. Mul eelmisel aastal oli palju tulusid, üritasin küll õigeaegselt tulumaksud ära maksta, kuid raamatupidaja-haridust mul pole, ja nii võis midagi ikka kahe silma vahele jääda.
Kui deklari ära teen, eks siis selgub. Ma pean natuke oma pabereid üles otsima ja uurima, kas kõik on ikka ilusti üles märgitud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

660eur saan tagasi, maksan KT’le võla ära 😀 Pm sellise summa olengi võlgu, nüüd saan lahti 🙂 Juhuuuu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1440eur. eks panen ka reisifondi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. palju tagasi saate tm tagastust ja mis sellega teete

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.