Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju te palka saate?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 173 )

Teema: Palju te palka saate?

Postitas:
Kägu

Minu sõbrantsil sama. Ta ise 20 aastat kodune, mees maksab kõik arved ning kannab talle igakuiselt 3000 eurot. Teda ei huvita, kui palju mees teenib, pool on nagunii tema, vahet pole, mis jooksvalt toimub. Pool on minimaalselt 15 miljonit.

Nonoh, neid lugusid on küllalt, kui see miljonär oma vana naise osavalt tühjaks tõmbab ja uue preiliga sääred teeb. Mulle meenub meie rikastest ja kuulsatest kohe mitu sellist lugu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen elus ka kontoris veidi kõrgema palga eest istunud ja see oligi reaalselt istumine. Nii igav oli, et jää või magama. Tööd tegin arvuti taga aeglaselt, et seda jätkuks terveks päevaks teha. Selline uimerdamine ja tagumiku laiaks istumine mulle ka ei meeldi.

Ma istun kontoris 3000 bruto samadel tingimustel. Kuus on umbes 5 pingelist päeva, ülejäänud ajal kulub tööks mõni tund päevas ja saan tegeleda palju enesetäiendusega – nii erialase kui meelelahutusliku. Kolleegidega infovahetusega – suures organisatsioonis vajalik. Lubatud on käia töö ajal töö jõusaalis – teen seda. Lastele annan lasteaiavabasid päevi kodukontorit tehes.

Kuni lapsed on väikesed, ei pea ma seda enese raiskamiseks vaid enese säästmiseks. Alati ei saa igas elu aspektis olla kibekiire, nii põleb läbi.

Era- või avalik sektor?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu sõbrantsil sama. Ta ise 20 aastat kodune, mees maksab kõik arved ning kannab talle igakuiselt 3000 eurot. Teda ei huvita, kui palju mees teenib, pool on nagunii tema, vahet pole, mis jooksvalt toimub. Pool on minimaalselt 15 miljonit.

Nonoh, neid lugusid on küllalt, kui see miljonär oma vana naise osavalt tühjaks tõmbab ja uue preiliga sääred teeb. Mulle meenub meie rikastest ja kuulsatest kohe mitu sellist lugu.

Mõtlen ka, et kui sellise jõukuse juures naisele vaid 3000€ kuus tilgutatakse, on tegu ilmselt üsnagi küüned enda poole inimesega ja sealt midagi head loota pole, kui ilus elu läbi saab.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlen ka, et kui sellise jõukuse juures naisele vaid 3000€ kuus tilgutatakse, on tegu ilmselt üsnagi küüned enda poole inimesega ja sealt midagi head loota pole, kui ilus elu läbi saab.

Need koduprouad lähevad tavalistelegi meestele igavaks, kellel mingit oma elu pole. Enne koduseks jäämist tuleb ikka ennast kindlustada, ühisvara on teine asi. Kõik naised, kellel miljonäriga elamisest hea kogemus on, on ikka ise oma äri püsti pannud. Neid paare, kus mees on miljonär ja ollakse elu lõpuni koos, on ülivähe. Need ainsad näited, mida tean, on ka sellised, et naisel on oma karjäär, mitte ei istu kodus ja ei oota mingit peenraha mehe käest.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, kuidas see vähe on? Kui kõik muu kinni makstakse? Sellest rahast ostab kahele koju süüa, paar tuhat jääb üle.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need koduprouad lähevad tavalistelegi meestele igavaks, kellel mingit oma elu pole. Enne koduseks jäämist tuleb ikka ennast kindlustada, ühisvara on teine asi. Kõik naised, kellel miljonäriga elamisest hea kogemus on, on ikka ise oma äri püsti pannud. Neid paare, kus mees on miljonär ja ollakse elu lõpuni koos, on ülivähe. Need ainsad näited, mida tean, on ka sellised, et naisel on oma karjäär, mitte ei istu kodus ja ei oota mingit peenraha mehe käest.

Aga ta tegelebki pere kinnisvara haldamisega, stiliseerimise ja sisustamisega, rendiga. Palgatööl kui sellisel ei käi. Loomulikult on kõik see ühisvara.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ta tegelebki pere kinnisvara haldamisega, stiliseerimise ja sisustamisega, rendiga. Palgatööl kui sellisel ei käi. Loomulikult on kõik see ühisvara.

Loomulikult. Jääb siis loota, et sinna mõni Triin Tuula ennast vahele stiliseerima ei pressi.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Jääb siis loota, et sinna mõni Triin Tuula ennast vahele stiliseerima ei pressi.

Kuidas see naise osa rahast mõjutama peaks?

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas see naise osa rahast mõjutama peaks?

Aga sa loe neid vahvaid skeeme, kuidas nii mõnigi kodune proua on lohku tõmmatud ja rahast lagedaks tehtud, kuigi arvas eluaeg, et tal on vara nagu muda.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa loe neid vahvaid skeeme, kuidas nii mõnigi kodune proua on lohku tõmmatud ja rahast lagedaks tehtud, kuigi arvas eluaeg, et tal on vara nagu muda.

No aga selline asi võib ka vähemrikastega juhtuda. Mis siis ikka. Kuidas Tuula siia puutub, tema ei teinud kedagi lagedaks.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest rikastel pole vaja teada, palju abikaasale raha peale tuleb. Mind ei huvita see, me ei tee mingit eelarvet, me ei oma kulusid kuidagimoodi arvestama.

Pere varade koguväärtus on 30+ miljonit ja naine saab endale kulutamiseks ainult 3000 eurot? Sealt peab ka söögi maksma?

Kas need varad eksisteerivad ainult paberil ja igakuised sissetulekud on tagasihoidlikud?

Tean sarnase rikkusega paari ja neil läheb ainuüksi riiete, kingade ja muu šopingu peale 100 000-150 000. Ja aasta jooksul on selliseid suuri šoppamisreise rohkem kui ainult 1 või 2 korda. Kodu jaoks kulutatakse 5000 kuus ja siin ei ole ühtegi arvet, ainult söök, lilled ja muud nipet-näpet.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pere varade koguväärtus on 30+ miljonit ja naine saab endale kulutamiseks ainult 3000 eurot? Sealt peab ka söögi maksma? Kas need varad eksisteerivad ainult paberil ja igakuised sissetulekud on tagasihoidlikud? Tean sarnase rikkusega paari ja neil läheb ainuüksi riiete, kingade ja muu šopingu peale 100 000-150 000. Ja aasta jooksul on selliseid suuri šoppamisreise rohkem kui ainult 1 või 2 korda. Kodu jaoks kulutatakse 5000 kuus ja siin ei ole ühtegi arvet, ainult söök, lilled ja muud nipet-näpet.

Mitu korda peab ütlema, et mees maksab kõik arved. Naine shoppab 150 000 eest aastas kindlasti, sõidab 120 000 maksva autoga. Kui on vaja maksta 5000 kott, 1500 jalatsid, teeb mees ülekande. Reisid, koduga seonduvad kulud, kunsti, mööbli, lapse keskkooli 50 000 aastamaksu maksab mehe kontolt.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest me saame aru, et mees hoolitseb elukoha, arvete, auto ja kallimate ostude eest. Aga ise sa rääkisid, et naine saab 3000, sealt ostab ta ka koju süüa, allesjäänud u 2000 on endale kulutamiseks. Seda on ikka vähevõitu 30m rikkuse juures. 2000-3000 taskuraha maksavad mehed, kelle rikkus on 10 korda väiksem, nii umbes 1-5 miljonit.

Kui oletame, et su tuttava mehe neto aastasissetulek on veerand kuni pool miljonit siis naisele ainult 36 000 anda on koonri tunnusmärk.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oletame, et su tuttava mehe neto aastasissetulek on veerand kuni pool miljonit siis naisele ainult 36 000 anda on koonri tunnusmärk.

150 000 riietele-ehetele kottidele aastas+igapäevaelu+reisid+muu teeb kindlasti kulutused naisele aastas 250 000.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda on ikka vähevõitu 30m rikkuse juures. 2000-3000 taskuraha maksavad mehed, kelle rikkus on 10 korda väiksem, nii umbes 1-5 miljonit.

Oh issand. Minu vara väärtus on umbes 2 miljoni kanti, ma ei annaks kunagi kaaslasele 5000 eurot kuus, selleks on see vara väärtus ikka väga väike. Võib-olla 1000 pigistaks.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh issand. Minu vara väärtus on umbes 2 miljoni kanti, ma ei annaks kunagi kaaslasele 5000 eurot kuus, selleks on see vara väärtus ikka väga väike. Võib-olla 1000 pigistaks.

Ma arvasin kogu aeg, et rikas olla on lahe, saab reisida ja käia ja lubada omale sobivat meelelehatutust, aga pole teil midagi! Ikka istute koos meiega Perekoolis ja jagelete arvamuste ja kirjavigade pärast.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvasin kogu aeg, et rikas olla on lahe, saab reisida ja käia ja lubada omale sobivat meelelehatutust, aga pole teil midagi! Ikka istute koos meiega Perekoolis ja jagelete arvamuste ja kirjavigade pärast.

Mina olengi praegu reisil. Kallil reisil. Jäin kahjuks haigeks, õnneks on aedaavanev merevaatega sviit. Istun terrassil ja kirjutan. Aga et keegi arvab, et 1-2 miljonit on palju raha, on muidugi naeruväärne. Siit võta elamine 500-800 000 maha, jääb investeeringuid 1,5-1,2, mis annab brutotulu 5000-6000 kuus, maksud maha, elab ots-otsaga viisakalt ära. Kaasale siit 5000 ei viska kuidagi.

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda me siin arutamegi. Kägu rääkis tuttava 30m varade väärtusest, aga kui naise vaba raha on 3000 kuus, siis järelikult eksisteerib see suur vara ainult paberil ning ei genereeri piisavalt sissetulekuid.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda me siin arutamegi. Kägu rääkis tuttava 30m varade väärtusest, aga kui naise vaba raha on 3000 kuus, siis järelikult eksisteerib see suur vara ainult paberil ning ei genereeri piisavalt sissetulekuid.

Naisele tehtavad kulutused on 20 000 kuus. Kuidas sa suudad lugeda sinna vaid selle summa, mis tema kontole kantakse?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

siis järelikult eksisteerib see suur vara ainult paberil

Mida see veel tähendab?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingid miljonärid on jälle vaidlema läinud teemal “kellel on suurem”:)

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naisele tehtavad kulutused on 20 000 kuus. Kuidas sa suudad lugeda sinna vaid selle summa, mis tema kontole kantakse?

Ja miks seda naist nagu mingit poolearulist peetakse, et iga ostu jaoks peab mehelt eraldi raha küsima ja endal pole midagi arvel? Antakse ainult mingeid sente, millest kästakse süüa minna ostma.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saagi palka .Olen töötu .

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

siis järelikult eksisteerib see suur vara ainult paberil

Mida see veel tähendab?

Näiteks firma osakute väärtus. Senikaua kui seda firmat müüdud pole, eksisteerib vara ainult paberil.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks seda naist nagu mingit poolearulist peetakse, et iga ostu jaoks peab mehelt eraldi raha küsima ja endal pole midagi arvel? Antakse ainult mingeid sente, millest kästakse süüa minna ostma.

Kui paljudele naistele antakse 3000 kuus toidu jaoks ning kaetakse 17 000 eest kulusid?
Kui peres on üks teenija, siis peaks talle kui palju raha kandma? Minu arust teeb see mees õigesti-tema teenib ja ka kontrollib raha. Naine ostabki 1000 eest süüa ja 2000 jääb arvele.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks firma osakute väärtus. Senikaua kui seda firmat müüdud pole, eksisteerib vara ainult paberil.

Kindlasti on siin ka firma osakute väärtus, aga ka minimaalselt 15 miljoni eest kinnisvara.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust teeb see mees õigesti-tema teenib ja ka kontrollib raha.

Kõik pidi pooleks olema ja nüüd on naine nagu mingi vallavaene, kes midagi ei teeni. Endal pidi 15 miljonit olema ja siis sandi mehe käest raha, mees kontrollib ja otsustab. Päris nõme elu ju.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik pidi pooleks olema ja nüüd on naine nagu mingi vallavaene, kes midagi ei teeni. Endal pidi 15 miljonit olema ja siis sandi mehe käest raha, mees kontrollib ja otsustab. Päris nõme elu ju.

Aga iga teise inimese ühisvara korral on täpselt sama-otsustab see, kes raha koju toob. Mingist poolest saab rääkida alles lahutades. Ja aus ongi.

Selle naise elu on parem, kui 99% naiste elu. Iga naise elust, kes kuus 20 000 ei saa lubada endale kulutusi, etem ja parem.

Kindlasti parem, kui sinu nõme elu.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti parem, kui sinu nõme elu.

Ma ei tea, mulle tundub enda elu nagu parem. Ei viitsi kellegi tallalakkuja olla ja pidevalt raha küsida. Mul on enda raha ja kellelegi aru andma ei pea, mis ma täna ostan või millele kulutan.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mulle tundub enda elu nagu parem. Ei viitsi kellegi tallalakkuja olla ja pidevalt raha küsida. Mul on enda raha ja kellelegi aru andma ei pea, mis ma täna ostan või millele kulutan.

Tal on ka 2000 igas kuus. Kui palju sa vajad? Mul on päris suured sissetulekud, aga 2000 saab ilusti tiluliluga hakkama.

+1
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 173 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju te palka saate?