Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju te teenite 2020 teema

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 212 )

Teema: Palju te teenite 2020 teema

Postitas:

Kõik teenin ära!

Chuck Norris

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N37, arst. Kuutasud on erinevad, olenevalt sellest mitu valvet teen. Töötunde seega kuu keskmisest rohkem u 50. Keskmiselt 5000 bruto, koos lisatasudega.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N/31/ tootmises pakkija/bruto 1250€ + jaanidel ja jõuludel 300€ preemiaks.
On ka lisatöö võimalus, et vajadusel palka juurde teenida.

Ma olen rahul firmaga ja sellega, kuidas töölist koheldakse aga töö ise on igav.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaks ka müüjaks, pakkijaks, laotöötajaks hakkama.

juuksur

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 20:10; 16.10 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42/juriidilises vallas kontoritöötaja-klienditeenindaja /Tallinn/2100 bruto

(mul väga vedas: ettevõttel oli mind kohe väga vaja – muidu oleks vast 1600 b pakutud)

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jurist, avalik sektor, Tallinn, bruto 2000.

 

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:34; 22.10 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

N24,tarkvara arendaja, Tallinn, 2000 bruto

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2100 brut/tallinn/finants

lisaks hüvitised (kütus, autoliising) ja preemiad erinevate projektide eest (ca 300 eur kuus)

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

M40, ehitus insener, 1500 bruto

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

N51, haruraamatukogu juhataja, 1260 bruto

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • N/41/ finants, 1600.- bruto
+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan hariduses. Töötasu 1100€ bruto (ei ole täiskoormus), 38a. Igakuiselt teenin eratundidega juurde ca 200€ (see siis netona).

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 13:45; 28.10 18:58; 02.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinn, N47, kommunikatsioonivaldkond, 1700 bruto. Igakuiselt teenin vabakutselise toimetajana u 500 eurot lisaks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:02; 23.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

N36, väikeasula, lasteaiaõpetaja – 1184 bruto.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jurist, avalik sektor 2700 + vahel lisatasud

kõrvalt teen lisatöid u 600 eur kuus

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avalik sektor, 5910, ei ela Eestis.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N29 / Tallinn / bruto 2200 / Implementation manager

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau, olen heas mõttes impressed. Olen isegi positiivselt üllatunud kui palju siiski soliidse või isegi kõrgepalgalisi meil on. 🙂
Ma ise hiilgan siiani madalaima numbriga olen see koondatu:p

Jumala eest, ei ole ma kade ja olen absoluutselt kindel, et kõik on oma töötasu väärt! Olen kõrgkoolis õppinud ja selle pooleli jätnud, hakkas huvitama hoopis selline sõna otseses mõttes hands-on manuaalne töö.
Tean, et raha kulutamine e i ole kunagi mingi probleem, aga jah mõtlen, et kuhu see summa teil kulub:) On minulgi ülla-ülla majalaen, lapsi meil pole – see on muidugi suur kokkuhoiukoht. Peeneid hobisid ega juhiluba mul ka pole, reisima praegu väga ei saa. On olnud mul küll suur õnn päris kaugeid paiku näha, seda küll suuresti tutvustele turismiladvikus. Säästudega saab veel natuke aega lebotada. Tundub, et minu suuremad töötamised on töötatud, vaba aeg on nii magus.

Siiski ehk päris adekvaatset pilti siinne küsitlus ei anna, kui suur hulk teenindustöötajaid, müüjaid, koristajaid jm ka vastaks, läheks keskmine siiski alla. Kuigi – kes teab! 🙂

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 20:22; 16.10 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, töötan koolis administratiivtööl poole koormusega u18 tundi nädalas, bruto 600. Peres 3 last, seepärast töötangi väiksema koormusega. Kõrgharidus on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N37, logistika/ 1800 bruto.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N29, turundus, bruto taas 2660€, enne oli pooleks aastaks langetatud 2000€ peale.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ime, et mõni üldse siia oma alla 2000-st kuusissetulekut märkida julgeb. Samas ehitusinseneri 1500 on küll alamakstud. Iga suvaline turundus- või personalitibi saab rohkem.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ime, et mõni üldse siia oma alla 2000-st kuusissetulekut märkida julgeb. Samas ehitusinseneri 1500 on küll alamakstud. Iga suvaline turundus- või personalitibi saab rohkem.

Mis julgust selleks vaja on, et anonüümselt öelda, palju palka saad?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 22:06; 16.10 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et raha kulutamine e i ole kunagi mingi probleem, aga jah mõtlen, et kuhu see summa teil kulub:)

Ma nende päris kõrgepalgaliste eest ei oska rääkida, aga mul näiteks ongi nii, et ega eriti ei kulugi. Vähemalt pool jääb stabiilselt alles, mõnel kuul rohkemgi. Ja seda ilma, et peaks selle nimel kuidagi vaeva nägema. Mehel, kes teenib minust veidi rohkem, on umbes sama lugu. Armastame ise kodus süüa teha, pole suured reisisellid ja kummagi töö ei nõua ka seda, et peaks kuidagi oma positsiooni tõestamiseks jõukust riiete ja välimuse kaudu välja näitama. Kuna me aga sooviksime mõne aasta pärast korteri maja vastu vahetada, siis eks see ülejääk ühel hetkel sinna läheb.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.10 16:36; 16.10 21:40; 22.10 11:24; 22.10 12:46; 04.11 11:40; 26.11 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

N43, Tallinn, haridus, 12tunnised tööpäevad.

2500- 3200 bruto.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuksur

660 bruto

See on vist osaline koormus?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 23:35; 12.01 10:37; 19.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikelinna Maximas müüja. Eile oli palgapäev ja arvele kanti 719 eurot. Eelmisel kuul oli palju ületunde ka, muidu nii palju kätte ei saaks…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et raha kulutamine e i ole kunagi mingi probleem, aga jah mõtlen, et kuhu see summa teil kulub:)

Ma nende päris kõrgepalgaliste eest ei oska rääkida, aga mul näiteks ongi nii, et ega eriti ei kulugi. Vähemalt pool jääb stabiilselt alles, mõnel kuul rohkemgi. Ja seda ilma, et peaks selle nimel kuidagi vaeva nägema. Mehel, kes teenib minust veidi rohkem, on umbes sama lugu. Armastame ise kodus süüa teha, pole suured reisisellid ja kummagi töö ei nõua ka seda, et peaks kuidagi oma positsiooni tõestamiseks jõukust riiete ja välimuse kaudu välja näitama. Kuna me aga sooviksime mõne aasta pärast korteri maja vastu vahetada, siis eks see ülejääk ühel hetkel sinna läheb.

 

Niisama ei kulugi, mul ka üle poole jääb tavalistel kuudel üle. Aga raha pärast mitte muretsemine on ka tore. Kui vaja kiiresti arstile – maksan erakas. Kui mees oli koroona ajal 3 kuud miinimumpalgaga kodune – cillax, kui on tunne et tahaks rohkem puhata – räägin läbi kas saaks palgata puhkust. Kui tundub et puhkusel on igav – ostan homseks lennupiletid hoopis teise riiki, peaasi et õigeks päevaks eestisse tagasi saaks.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 06:49; 26.11 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski ehk päris adekvaatset pilti siinne küsitlus ei anna, kui suur hulk teenindustöötajaid, müüjaid, koristajaid jm ka vastaks, läheks keskmine siiski alla. Kuigi – kes teab! ????

Need numbrid lihtsalt numbritena ei ole niikuinii adekvaatsed, sest paljud teevad sellise palga saamiseks ületunde ja lisatööd.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 16:26; 17.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks neid miinuseid on laotud? Kadedus?

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 212 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju te teenite 2020 teema