Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju teenivad juuksurid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Palju teenivad juuksurid?

Postitas:

Hei juuksurid, palju teie teenite, kas olete rahul või parema meelega teekiste midagi muud, sest kasinalt elab ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Páris Tln kesklinnas ühes salongis – minu noor juuksur, värv ja lõikus lüh. juustele 40¤, see tuleb siis 2h tööd ja saab nt kolmandiku kätte, ehk siis u 13¤… Loodetavasti mujal teenistus parem, see ikka suht jube röövimine. Aga töö olemasolu sõltub palju oma kindlast klientuurist. Nii et kui oled hea juuksur, siis nimi levib ja tööd muudkui tuleb :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb juuksurist.
Minu õde saab kätte üle 1000 EUR, heal ajal kuni 1500. Ta FIE, pinna eest maksab renti salongile, maksudega – ma ausalt öeldes ei tea, aga oletan, et need pole alati kõige ausamad.

Ütlen ausalt, ma olen fucking pissed off, sest ta on kli¨ee sellest inimesest, keda Perekool põlastavalt küünetehnikus sõimab, suht rumal, piiratud, põhi- + kutseharidusega.

Vahel on tunne, et jätaks oma hariduse, ligi 200h kuus töö, mis nõuab spetsiifilist haridust, 4 keelt, arvutit, head suhtlemisoskust ja paindlikust (saan max 1k kätte, enamasti 780 – 840) ning hakkakski küünetehnikuks.

Madalad emotsioonid. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju teenivad juuksurid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.