Esileht Pereelu ja suhted Palju teie mehed võtavad lapsekasvatusest osa?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Palju teie mehed võtavad lapsekasvatusest osa?

Postitas:

Ma ei teagi, miks siia kirjutan, tahan ehk kuulda kuidas teistes peredes asjad on. Kuidas teie mehed tegelevad oma lastega ja palju veedavad aega lapsega kehekesi? Meie laps on aasta ja 4 kuud ja tema isa on temaga ÜHE korra kahekesi jalutamas käinud, kui laps oli 7-kuune. Alates lapse sünnist olen mina saanud kaks korda väljas käia, ühe korra kinos ja teisel korral oma sünnipäeval õega väljas söömas. Mees käib sisse-välja nii kuidas tahab, mina pean isegi üksi poodi minekus kannatama ära mingi draama. Mul on nii kõrini. Tema seletus siis sellel kõgele on, et tema ju käib tööl. Kui ütlen, et sa võiks oma lapsega ka aega veeta siis saan vastuse, et sa võiks siis tööle minna. Laps on olnud sünnist saadik väga keeruline laps, kohutavad gaasivalud jne. Pole saanud siiani mitte ühtegi ööd korralikult magada, sest laps ärkab umbes iga nelja tunni tagant ja kordagi pole mees teda öösel võtnud. Olen lihtsalt nii kohutavalt väsinud. Laps saab siiani öösel rinda, sets mul lihtsalt ei ole jõudu, et võrutada. Ja muideks kui olen rääkinud, et annaks lapse mõneks tunniks mu emale hoida siis mees ei taha, sest tema ei usalda oma last kellegi teise kätte. Rasedaks jäin planeerimata ja andsin mehele vabad käed, et kui ta pole valmis vms siis võib lahkuda, seega ei ole talle seda last kaela ka määrinud. Nüüd siis vahets kui olen rääkinud, et olen nii väsinud siis ütleb, et ise sa tahtsid seda last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 00:25; 22.07 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui palju neid ahvisaseid ometi Eestis on? See on juba liig mis liig, mida siit perekoolist lugeda saab. Kui mees ikka üldse ei taha lapsega olla, siis pead ise muid variante leidma. Laps saab suuremaks ja läheb asjalikumaks. Kui sa oma ema usaldad ja ta tahab sulle abiks olla, siis kindlasti kasuta võimalust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähendab, te olete nüüd olukorras, kus mees jäi sinu juurde, aga last ta ei taha? Kullake ta on ikkagi mölakas.
Kui ta teie juurde jäi, siis peab ta pereelust ikkagi osa võtma.
Kogu teema tuleb võimalikult kiiresti selgeks rääkida, mina soovitan pereterapeuti teile, sest pooteist aastat on juba möödas ja olukord on nagu ta on. Tegelt on juba niipalju aega möödas, et ma lõpetaks üritamise… Lapse pärast: ikkagi laps ema juurde ja pereteraapiasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peres sellist muret pole. Mees aitab igapäev.
Meil 2 last. Noorem on 1 aastane, vanem saab kuu aja pärast 4 aastaseks. Tegeleb mõlema lapsega. Väga hea mees ja isa. Ei kurda, et tema käib tööl ja lapsi vaatama ei pea. Lapsed on meie mõlema omad. Vanematel on laste ees võrdsed kohustused. Seda ütlema ma talle ei pea. Ta aitab mind rõõmuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, on viimane aeg lõpetada oma plaanide kooskõlastamine mehega, kes sinust ja lapsest sisuliselt ei hooli. Ta on praegu väga mugava positsiooni endale saanud ja sina muudkui üritad temaga koostööd teha?
Kui su ema on valmis last hoidma, siis kasuta seda võimalust nii palju kui võimalik. Su ema on lapse vanaema ja viimane aeg on last harjutama hakata ka teiste inimestega.
Lepi emaga kokku asjad ja ära sea oma plaane sõltuvusse mehe suvast ja hinnangutest. Võta aega endale, mine kinno, juuksurisse, spaasse, kuhu iganes. Aeg on puhata nüüd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 09:42; 24.07 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, anna laps emale hoida, ta kindlasti väga tahab ka 🙂 mees saada kukele, kui hakkab plõksima, siis ytle,et kobigu tööle 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mees ju ei tahtnud seda last. See oli sinu projekt, et meest kinni hoida. Nüüd ongi nii – kas jätkad härra kinnihoidmise nimel üksinda kogu vankri vedamist ja hoiad moka maas või viskad midagi sellest vankrist välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 09:51; 22.07 15:34; 23.07 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles sulle, et võiksid tööle minna. Löögi talle siis mõni tööpakkumine nina alla ja ütle, et sina nüüd kandideerid ning tema jääb lapsega koduseks. Ei usu väga, et ta sellega päriselt nõus oleks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegeleb lastega, mängib nendega, käivad koos ratastega sõitmas, palli mängimas, ujumas, garaazis meeste töid tegemas, teevad koos süüa, mees on ka see, kes vannitab ja ülepäeviti magama paneb.

Mina ei ole kunagi eeldanud, et öösel peaks tõusma see, kes tööl käib, millal tema siis puhkab?
Olen alati ise lastega tõusnud ja päeval nendega koos maganud.
Vabadel päevadel tõuseb mees.

Võta endale aega oma tegemisteks ja kasuta ema abi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine mees ka ei võtnud. Saime lapse planeerimata ja ootamatult. olime noored. Noorim laps on mul 3, oleme mõlemad 40+, laps planeeritud ja lapse isa tegeleb temaga väga palju.aga öösel küll ei paljunud teda üles tõusta , kuidas ta siis tööl saab käia? oluline oli , et saaksin ise päevasel ajal välja magada, sel ajal võiks keegi nt temaga õues jalutada, või siis nädalavahetustel.
teemaalgatajal soovitan tõesti anda last hoida siis emale, ta pole ju võõras. minu ema on imikust peale kõiki kolme minu last hoidnud, esimese lapse ajal käisin koolis ja oli lausa ühe päeva nädalas vanaemaga.
1a4k vana last ei pea veel ka võõrutama.muidugi kui sa just ei kavatse tõesti tööle minna. Samas kas Teil on hoidja olemas selleks puhuks kui tööle lähed? kas sinu palk on suurem kui hoidja töötasu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul takistab käia sisse-välja kuidas tahad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 10:47; 22.07 10:51; 23.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, mees ju ei tahtnud seda last. See oli sinu projekt, et meest kinni hoida. Nüüd ongi nii – kas jätkad härra kinnihoidmise nimel üksinda kogu vankri vedamist ja hoiad moka maas või viskad midagi sellest vankrist välja.[/tsitaat]

Mis mõttes naise projekt? Mees ju ei tahtnud last, mida ta lapse ärahoidmiseks tegi? Kui kaks inimest seksivad on nad tagajärgede eest täpselt ühtemoodi vastutavad. Ei saa nii olla, et ühe poole, see on siis mehe, osaks on ainult muretu nauding.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 10:47; 22.07 10:51; 23.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees ei \”aita\”, ta on täpselt sama palju lapsevanem kui minagi. sellise jutu peale, et ei teisi ta ei usalda last vaatama, aga ise ka ei kavatse sõrmegi liigutada, saadaks ta kuu peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma saan tegelikult ise ka aru, et meie olukord on naeruväärne. Lihtsalt selle sees elamine paneb seda vahepeal unustama. Ei hoia meest lapsega kinni, vaikselt üksinda rabades. Olen talle korduvalt öelnud, et ei taha temaga koos olla, ma tõesti ei taha aga tema nagu ei saa sellest aru ja ütleb, et kõik saab korda, et see ainult minu peas kinni. Nüüd räägib, et ta üritab, ma ei teagi täpselt kuidas, välja see küll kuidagi ei paista. Seda, et ta pole vist valmis isaks saama ütles ta mulle alles siis kui ma juba rasedusega poole peal olin ja siis andsingi talle vabad käed, mingu kui ei ole valmis. Kõik naised, kes lapse saavad, ei tee seda haigalaslikust soovist mingit tölli kinni hoida. Emaga ma juba ka rääkisin, ta tahab rõõmuga mu last hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 00:25; 22.07 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mees väga palju abiks.
Gaasivalude ajal olime öösiti nö vahetustega üleval. Ka nädala sees, kui mees pidi tööl olema, sest päevasel ajal tegelesin joriseva lapsega ju ka vaid mina. Korda mööda magas laps öösiti meie kõhu peal, sest vaid siis ei nutnud ta. Korda mööda ka kussutasime ja jalutasime mööda tuba temaga. Söömise ajaks mees ajas siis mind üles.
Ka praegu tegeleb õhtuti töölt tulles mees lapsega. Seda vabatahtlikult ise, sest ta on terve päev lapsest eemal olnud ja tahab temaga tegeleda. Nädala vahetusel tegeleb ka 90% mees lapsega. Vaid pühapäev on nö tema pikalt magamise hommik, kus puhkab välja ennast.
Nüüd, kui õhtuste magama jäämistega on harva probleeme, siis enamasti olen mina lapsega poole ööni üleval, kui vaja peaks olema. Muidugi saan ka mehe üles ajada, kui juba närvid püsti, sest laps tunnetab hästi ära kui ma närviline ja siis joriseb veel rohkem.
Väljas käies ka tegeleb lapsega, et ma ka seltskonnas juttu rääkida saaks. Olen tähele pannud, et enamusel rohkem naised jooksevad laste järgi, kui mehed õlut libistavad.
Arvan, et oleme võrdsed lapsevanemad ja nüüd, kui laps enam rinda ei saa, siis saab mees kõik samamoodi lapsega toimetatud nagu minagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, mees ju ei tahtnud seda last. See oli sinu projekt, et meest kinni hoida. Nüüd ongi nii – kas jätkad härra kinnihoidmise nimel üksinda kogu vankri vedamist ja hoiad moka maas või viskad midagi sellest vankrist välja.[/tsitaat]

Ime, et sa kirjutada oskad, lugemisoskusest jääb palju puudu-kui sul seda üldse on. Laps oli planeerimata ja naine ütles kohe mehele, et ming ära kui last ei taha! Mida sa ajad? Mis sulle arusaamatuks jäi? Mine kooli või peida ära ennast ühiskonna eest. Sa kibestunud vastik tõusik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees lasi mul magada hommikuti- kui ärkas, võttis lapse ja läks teise tuppa või kööki kohi tegema ja samas tegeles ka lapsega. See tunnike segamatut und oli megaväärtuslik. Vahepeal ka kui ikka tundis et mu närvid juba aktkema hakkavad, läks lapsega autoga sõitma või jalutama et saaksin rahuneda ja puhata. Laps oli 11 kuune kui esimest korda olin 2 päeva lapsest eemal sõbranna juures puhkamas. Mees pojaga olla meesteasju ajanud 🙂
Üldse on mees lapsel superisa! Nüüd uus laps tulemas ja juba jälle räägib ta kõhule muinasjutte ja ootab kannatamatult. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui mees ikkagi seda last ei tahtnud, siis pole ka ju imestada, kui ta lapsega tegeleda ei taha. Miks ta teemaalgatajaga veel koos on? Mugavusest nähtavasti, Kui kõik ette-taha ära tehakse ja muudkui oma tervise ja elu arvelt pingutatakse, et mehekesel ikka mugav oleks, siis pole ju vaja välja kolida.
Ühesõnaga, teemaalgataja, sinu probleem pole mitte selles, et mees ei hoia last, vaid selles, et te pole kunagi pere olnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 09:51; 22.07 15:34; 23.07 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istuge maha ja tehke plaan. Ja pidage plaanist kinni. Ja mees las ise otsustab, kui mitu korda ta siis on nõus hoidma last, et tema naine ja lapse ema saaks puhata. Väga mõnus on niimoodi libistada end kohustustest vabaks. Ilmselt ta taob endale vastu rindu juba selle 1 korra eest, et näed keegi ei saa ju öelda, et ta pole last hoidnud. ON 🙂
Niisiis las ta ütleb ise, mitu korda ta kuus on nõus last hoidma. Ja pidagu siis sellest ka kinni. Plaan/kalender pange nähtavale kohale, kööki näiteks. Samuti palu sinna mehel märkida päevad ja ajad, kus teda kindlasti ei ole. Sinna saab märkida ka kõik väga vajalikud käigud. Näiteks arstijuurde minemised, sugulaste sünnipäevad jne. Oma kogemusest võin öelda, et see kui väikelapsega isa palju aega veedab, ei tähenda veel et suuremana sama palju tähelepanu saab. Ja vastupidi ka. Mõni isa, kes imikust hoiab kaarega eemale, on juba 3-4 aastasega lahutumatud sõbrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, mees ju ei tahtnud seda last. See oli sinu projekt, et meest kinni hoida. Nüüd ongi nii – kas jätkad härra kinnihoidmise nimel üksinda kogu vankri vedamist ja hoiad moka maas või viskad midagi sellest vankrist välja.[/tsitaat]
ei, ta ei pea.
Ta ei pea mokka maas hoidma.
Ta ei pea leppima olukorraga, kus tema üksi veab seda vankrit. Ta võib mehelt nõuda, et see veaks vankrit sama palju.

Kui mees seepeale ise otsustab, et tema tahab ära, siis mingu, teemaalgataja ei pea talle seda minekut nii kergeks tegema. Teemaalgataja ei saaks meest takistada ära minemast. Teemaalgataja ei pea meest ise ära saatma. Teemaalgataja saab üritada võrdsust majas jalule seada ja kui see härrale ei sobi, siis kõndigu ise minema. Omal vastutusel ja initsiatiivil.

Kui abituks eesti mehi õigupoolest õpetatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju teed päev otsa tööd, õhtud ja ööd võiks kahepeale jagada. Ok, ööde osas on meil see jama, et laps on nii emmekas, et ei rahunegi issiga, saan öösel ise parem hakkama nii, et kõik saaksid magada (magame 4ksi ühes toas). aga õhtud lähevad raudselt jagamisele. kuigi ega siis endale ikka aega palju ei jagu, saan vähemalt toad veidi korda ja söögi tehtud. ja siiski ka väikse rattasõidu vms. esimese lapsega tundus, et mees ei oska taga nagu midagi teha, et kui mina olen kodus, kipub ikka laps minu juurde. siis hakkasin trennis käima, kui laps oli 8-kuune. et tehku siis mis tahavad, see mõjus jube hästi – mina sain eemale ja mehel tekkis lapsega mingi oma suhe. kui lihtsalt teataks, et sa nüüd lähed tunniks-kaheks … ja vbl amõni hea soovitus, mida lapsega teha sel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 sobimatut inimest hakkasid kodu mängima ja nüüd on probleem, et meespool ei käitugi ideaalisana?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 09:51; 22.07 15:34; 23.07 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]2 sobimatut inimest hakkasid kodu mängima ja nüüd on probleem, et meespool ei käitugi ideaalisana? [/tsitaat]

ma olen ka nii tüdinud sellistest juba perekooli stampidest teemaalgatustest, kus mingit suvalist kepivenda nimetatakse OMA meheks. mingit tölli üritatakse kujundada isaks jne. sellepärast ongi oluline abiellumise teema (mitte, et paber ühtegi suhet päästaks), aga abieluplaanid panevad vähemalt mehe mõtlema enne, kas sellise naisega tahetakse ühist tulevikku või mitte. seni, kuni abieluteemat pole üleval, suhtuvad paljud mehed naisesse kui toredasse seksisõpra ning kõik, nii esi- kui tagauksed on avatud. naised aga kujutavad juba ei-tea-mida ette, kuidas nad kõik suur happy-family on ja kuidas lapse sünd kohe pere pereks muudab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 10:09; 23.07 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on kodus, siis pigem tegeleb lapsega tema kui mina. Minu jaoks ei ole tähtis mitte kes-mida-rohkem-teeb argument, vaid et lapse ja isa vahel areneks korralik suhe. Isa ei tohi olla vaid rahamasin, kelle ainus ülesanne on tööl käia.
Nädalavahetusel käib alati mees lapsega mänguväljakul, enamus toidukordi annab mees talle süüa jne. Mees on alati utsitanud mind rohkem väljas käima. \”Ma olen ju tema isa, küll me hakkama saame,\” ütles ta alati, kui ma natuke muretsesin ja minna ei tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegeles kogu aeg lapsega. Loomulikult isa tegeleb ka lapsega. Üks õige isa ise tahab oma lapsega tegeleda.
Teemaalgataja, siin perekooliski on mitu korda öeldud, et mehe tööaeg on päevas 8 tundi. Naise tööaeg lapsega on enam-väähem 24h. Järelikult, et asi oleks võrdne, tuleb õhtune vaba aeg omavahel pooleks teha, et naine saaks ka puhata. Samuti tulevad nädalavahetused pooleks teha.
Siis veel üks tore ütlemine, mida siit perekoolist olen lugenud: mees mitte ei võimalda oma naisel lapsega kodus olla, vaid võimaldab oma lapsel tema emaga kodus olla.
Veel, teemaalgataja, sa pakkusid mehele, et ta võib ära minna, ei pea vastumeelselt teiega koos elama. Sisuliselt mees läkski ära. Ega ta ei osale ju teie pere elus. Pere olete sina ja laps. Mees on lihtsalt mingi mees, kes elab teie juures. Kõlab jõhkralt, aga ma soovitan sul arvestada, et ega teie kokku ei jää, \”kuni surm teid lahutab\”. Mees on praegu teie juures, kuna sa võimaldad tal mugavalt elada ja kohustusi pole tal mingeid. Kui sa nõudma hakkad, siis tõenäoliselt on see ka teie kooselu lõpp. Aga ma arvan, kahetseda sul seda küll pole vaja. Ilmselt on su mehe näol tegemist ühe sellise tölliga, kes arvab, et mehed on väikesed jumalad ja naised loodud nende vajaduste rahuldamiseks.
Võiksid selle teema välja printida ja mehele lugeda anda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 11:27; 23.07 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei tegelenud isa väikeste lastega eriti. meil on olnud pigem nii, et mees võimaldas minul lastega kodus olla.
praegu töölkäivana aga mina ei kiidaks seda heaks, et ma töölt tulles peaks veel peale tööd hakkama kodutöid tegema ja lastega tegelema, et mees (kes on kodus olnud päeval) saaks puhata. nii pole mu suhtes aus. praegugi, kui lapsed on suuremad ja nendega polegi enam vaja tegeleda, siis ajab mind marru, et tulen töölt ja pean hakkama veel kodus teist tööpäeva otsa tegema.

samas kui su mees on lihtne töömees, siis pole ju hullu, kuidas ta selle järgmise päeva tööl üle elab, kui on öösel titte kussutanud.
aga kõik mehed pole lihtsad töömehed. mõni teeb sellist tööd, kus on suur vastutus, tähelepanu vajav töö. see tähelepanu pole enam see siis.
kuidas siis paned sellise mehe öösel titte kussutama, kui ta on päeval kirurg või bussijuht nt. mis töötegija ta pärast enam on.
selleks ongi lapsehoolduspuhkus mõeldud, et kodus olev vanem saaks lapsega tegeleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 12:14; 23.07 13:48; 23.07 22:28; 23.07 23:18; 24.07 08:08; 24.07 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil ei tegelenud isa väikeste lastega eriti. meil on olnud pigem nii, et mees võimaldas minul lastega kodus olla.
praegu töölkäivana aga mina ei kiidaks seda heaks, et ma töölt tulles peaks veel peale tööd hakkama kodutöid tegema ja lastega tegelema, et mees (kes on kodus olnud päeval) saaks puhata. nii pole mu suhtes aus. praegugi, kui lapsed on suuremad ja nendega polegi enam vaja tegeleda, siis ajab mind marru, et tulen töölt ja pean hakkama veel kodus teist tööpäeva otsa tegema.

samas kui su mees on lihtne töömees, siis pole ju hullu, kuidas ta selle järgmise päeva tööl üle elab, kui on öösel titte kussutanud.
aga kõik mehed pole lihtsad töömehed. mõni teeb sellist tööd, kus on suur vastutus, tähelepanu vajav töö. see tähelepanu pole enam see siis.
kuidas siis paned sellise mehe öösel titte kussutama, kui ta on päeval kirurg või bussijuht nt. mis töötegija ta pärast enam on.
selleks ongi lapsehoolduspuhkus mõeldud, et kodus olev vanem saaks lapsega tegeleda. [/tsitaat]

Sa ei kiida heaks, et isa pärast tööpäeva peaks veel kodutöid tegema. Hea küll, aga ütle siis, millal siis lapsega kodus olev ema puhkab? Ütleme, et ta teeb kõik kodutööd sel ajal ära, kui mees on väljas palgatööl. Söök on valmis, toad koristatud, poes ka käidud koos titekäruga. Õhtul oleks vaja lapse järele vaadata, lapsele süüa anda, mähkmeid vahetada, vannitada, magama panna. See on ju kõik töö. Pluss veel öised ülevalolekud. Ema töö on 24h peaaegu. Isa töö 8 h. Kas poleks õiglane, et isa õhtul pärast tööd paar tundi vaataks last, et ema saaks ka natuke puhata? Ütleme, kui isa tuleb koju kell 18 ja läheb magama kell 23, temal on vaba aeg puhkamiseks 5 tundi. Kas poleks õiglane, kui igal õhtul 2,5 h valvaks isa last, et ema saaks kas magada, minna välja (kinno, sõbrannale külla või mida iganes ema ise soovib) või trenni. Või siis jagataks peres õhtud ära, et üle õhtu on isa vaba õhtu tema hobiga tegelemiseks ja teine õhtu on ema vaba õhtu emale puhkamiseks või hobiga tegelemiseks. See oleks juba iga pere oma asi otsistada, kumb süsteem neile rohkem sobib, kas jagatakse õhtuti aeg pooleks või jagatakse õhtud ära. Pealegi, peres, kus teineteisest hoolitakse, ei olekski vaja sellist konkreetset poolitamist, vaid mõlemad kaasad jälgivad ise, et teine pool ka puhata saaks.
Samamoodi peaks jagama nädalavahetused, et mõlemad saaks puhata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 11:27; 23.07 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, ma olen nii marus, töölkäijana, et mind ei huvita, millal MEES puhkab, kui ta kodus on lastega. praegu on igatahes nii, et mina tulen töölt ja võtan nn vahetuse üle. mees läheb hakkab telekat vaatama või garaazis nokitsema. on oma päevatöö, kodutöö, lastehoidmistöö ära teinud ja on oma arust kangelane. oh mis raske päev oli…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 12:14; 23.07 13:48; 23.07 22:28; 23.07 23:18; 24.07 08:08; 24.07 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees aitab nii palju kui saab.
meil on kodus 4 kuune beebi.
hoolimata sellest,et mees päeval tööl, on ta pooled öised söötmiskorrad enda peale võtnud.
3 korda nädalas tõuseb ta senisest tund aega varem, et mina saaksin oma varahommikuses trennis käia.
varem kestis tema tööpäev kella 17:30-ni. peale lapse syndi aga tuleb koju kell 16:30,et lapsega tegeleda saaks. mängib temaga, käime jalutamas ja pole veel kordagi möödunud,et ta lapse vannitamiselt oleks puudunud.
mulle palkas ka koduabilise,et mul kergem oleks last päeval vaadata.
Aga mul ei ole ka Eesti mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu mees aitab nii palju kui saab.
meil on kodus 4 kuune beebi.
hoolimata sellest,et mees päeval tööl, on ta pooled öised söötmiskorrad enda peale võtnud.
3 korda nädalas tõuseb ta senisest tund aega varem, et mina saaksin oma varahommikuses trennis käia.
varem kestis tema tööpäev kella 17:30-ni. peale lapse syndi aga tuleb koju kell 16:30,et lapsega tegeleda saaks. mängib temaga, käime jalutamas ja pole veel kordagi möödunud,et ta lapse vannitamiselt oleks puudunud.
mulle palkas ka koduabilise,et mul kergem oleks last päeval vaadata.
Aga mul ei ole ka Eesti mees.[/tsitaat]

einoh, mehe rahvusega on siin ikka väga vähe pistmist – selles osas ei tasu küll üldistusi teha. matse on iga rahva hulgas. nagu ka kuldmune. ma ei viitsi enda mehe teeneid kodu, laste ja enda ees üles lugema hakatagi, sest siinsete kirjeldustega võrreldes on minu elu nagu kuninga kassi oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 10:09; 23.07 14:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Palju teie mehed võtavad lapsekasvatusest osa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.