Esileht Pereelu ja suhted Palju teie mehed võtavad lapsekasvatusest osa?

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Palju teie mehed võtavad lapsekasvatusest osa?

Postitas:

Palju! Asjaajamised, arstilkäigud, koosolekud, juuksurid jm. enemasti küll minu teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil ei tegelenud isa väikeste lastega eriti. meil on olnud pigem nii, et mees võimaldas minul lastega kodus olla.
praegu töölkäivana aga mina ei kiidaks seda heaks, et ma töölt tulles peaks veel peale tööd hakkama kodutöid tegema ja lastega tegelema, et mees (kes on kodus olnud päeval) saaks puhata. nii pole mu suhtes aus. praegugi, kui lapsed on suuremad ja nendega polegi enam vaja tegeleda, siis ajab mind marru, et tulen töölt ja pean hakkama veel kodus teist tööpäeva otsa tegema.

samas kui su mees on lihtne töömees, siis pole ju hullu, kuidas ta selle järgmise päeva tööl üle elab, kui on öösel titte kussutanud.
aga kõik mehed pole lihtsad töömehed. mõni teeb sellist tööd, kus on suur vastutus, tähelepanu vajav töö. see tähelepanu pole enam see siis.
kuidas siis paned sellise mehe öösel titte kussutama, kui ta on päeval kirurg või bussijuht nt. mis töötegija ta pärast enam on.
selleks ongi lapsehoolduspuhkus mõeldud, et kodus olev vanem saaks lapsega tegeleda. [/tsitaat]

See ei käi ju ometi ööde kohta, mis on vastu puhkepäevi ja mehe puhkuse ajal, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 10:47; 22.07 10:51; 23.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul olid lapsed üle aasta rinnalapsed. mis teeb mees rinnalastega öösel?
igatahes oli lihtsam, et saab oma tissi ja emmevajaduse kätte ja magab edasi, kui et mees kussutaks ja lohutaks, aga laps kisab ikka edasi. nii ei saa keegi magada.
ei tule hea uni, kui vedada mehe ja lapsega vägikäigast. mehe võib veel üles ajada titte kussutama, aga kuidas sa lapsele selgeks teed, et tissi ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 12:14; 23.07 13:48; 23.07 22:28; 23.07 23:18; 24.07 08:08; 24.07 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul olid lapsed üle aasta rinnalapsed. mis teeb mees rinnalastega öösel?
igatahes oli lihtsam, et saab oma tissi ja emmevajaduse kätte ja magab edasi, kui et mees kussutaks ja lohutaks, aga laps kisab ikka edasi. nii ei saa keegi magada.
ei tule hea uni, kui vedada mehe ja lapsega vägikäigast. mehe võib veel üles ajada titte kussutama, aga kuidas sa lapsele selgeks teed, et tissi ei saa. [/tsitaat]

Kui ema on väga väsinud, eriti alguses peale sünnitust ja kui on kuhjunud magamata ööd, siis on mees/isa see, kes tõstab pisikese öösel emme kaissu tissi otsa ja kui laps on nohisedes magama jäänud, siis paneb issi ta hellalt tagasi oma beebivoodisse. Vot seda teevad issid öösel rinnalapsega, kui emme on nii väsinud, et ei jaga maast ega ilmast. Ka nii saab abiks olla ja sellest on palju kasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 23:06; 23.07 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma pole selline emme siis. pole selline hale-uim.
mu töökoht on juba enne lapsi olnud selline, et ma olen olnud öövalvetes. õine ülevalolek pole mulle midagi erakordset. kui saab juba 4 tundi öösel magada on suurepärane. lastega öösel üleval olles oli mul mõte, et näed olen olnud töö pärast magamata purjus joobarite pärast ja OMA lastega ei jõua olla või?
niipaljugi ei jõua, et nelja tunni tagant ärgata? see pole ju mingi magamatus.
aga tegelikult on hullem veel ees. hullem tuleb siis, kui ta on selles eas, et ootad teda ööseks koju ja ta ei tule ja sa istud ja istud magamata ja muretsed. see et ta su kõrval on ja ärkab, pole võrreldes sellega midagi.
ja mida suuremks nad kasvavad, seda reaalsemaks see muutub, et peab jälle hakkama öösel üleval olema. katsu sa mitte muretseda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 12:14; 23.07 13:48; 23.07 22:28; 23.07 23:18; 24.07 08:08; 24.07 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no ma pole selline emme siis. pole selline hale-uim.
mu töökoht on juba enne lapsi olnud selline, et ma olen olnud öövalvetes. õine ülevalolek pole mulle midagi erakordset. kui saab juba 4 tundi öösel magada on suurepärane. lastega öösel üleval olles oli mul mõte, et näed olen olnud töö pärast magamata purjus joobarite pärast ja OMA lastega ei jõua olla või?
niipaljugi ei jõua, et nelja tunni tagant ärgata? see pole ju mingi magamatus.
aga tegelikult on hullem veel ees. hullem tuleb siis, kui ta on selles eas, et ootad teda ööseks koju ja ta ei tule ja sa istud ja istud magamata ja muretsed. see et ta su kõrval on ja ärkab, pole võrreldes sellega midagi.
ja mida suuremks nad kasvavad, seda reaalsemaks see muutub, et peab jälle hakkama öösel üleval olema. katsu sa mitte muretseda[/tsitaat]

Oi, arvad, et olen nüüd kõva tegija ema. Sul on vedanud, et oled saanud 4 tundi jutti magada. Räägiksid teist juttu, kui laps ärkab öösel iga 15-20 minuti tagant ja pead hommikul ärkama, et TÄISKOHAGA tööle minna oma 2-kuuse beebi kõrvalt.
Mul on 2 last vanuses 16 ja enam ja tean, mis tähendab laste peolt koju ootamine.
Ära kujuta ette, et oled mingi üliema oma öötööga jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 23:06; 23.07 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees tegeles kogu aeg lapsega. Loomulikult isa tegeleb ka lapsega. Üks õige isa ise tahab oma lapsega tegeleda.
Teemaalgataja, siin perekooliski on mitu korda öeldud, et mehe tööaeg on päevas 8 tundi. Naise tööaeg lapsega on enam-väähem 24h. Järelikult, et asi oleks võrdne, tuleb õhtune vaba aeg omavahel pooleks teha, et naine saaks ka puhata. Samuti tulevad nädalavahetused pooleks teha.
Siis veel üks tore ütlemine, mida siit perekoolist olen lugenud: mees mitte ei võimalda oma naisel lapsega kodus olla, vaid võimaldab oma lapsel tema emaga kodus olla.
Veel, teemaalgataja, sa pakkusid mehele, et ta võib ära minna, ei pea vastumeelselt teiega koos elama. Sisuliselt mees läkski ära. Ega ta ei osale ju teie pere elus. Pere olete sina ja laps. Mees on lihtsalt mingi mees, kes elab teie juures. Kõlab jõhkralt, aga ma soovitan sul arvestada, et ega teie kokku ei jää, \”kuni surm teid lahutab\”. Mees on praegu teie juures, kuna sa võimaldad tal mugavalt elada ja kohustusi pole tal mingeid. Kui sa nõudma hakkad, siis tõenäoliselt on see ka teie kooselu lõpp. Aga ma arvan, kahetseda sul seda küll pole vaja. Ilmselt on su mehe näol tegemist ühe sellise tölliga, kes arvab, et mehed on väikesed jumalad ja naised loodud nende vajaduste rahuldamiseks.
Võiksid selle teema välja printida ja mehele lugeda anda:)[/tsitaat]

:)Väga täpne kirjeldus minu elust peale lapse sündi ja sellest, mis järgnes kuni mehe lahkumiseni. Aega kulus 3 aastat. Huvitav kus sellised mehemudelid tulevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga isa, kes kõik õhtud, ööd, nädalavahetused ja ka ka kogu oma puhkuse tegeleb lastega, on ära unustanud oma hobid, kellel puudub igasugune väärikus, kes oskab rääkida vaid oma tittedest kui palju nad söövad, kakavd, jonnivad jne…
Kui kodune ema siis samal ajal puhkab, kohvikutes,spaades, sõbrannade pool, üksinda kodus jne..
Kui kodune emme lükkab isa laupäeva hommikul uksest välja koos lastega ja ütleb, et tagasi ei tohi olla enne pühapäeva õhtut jne..
Kui isa võtab haiguslehe kui laps on haige kuna kodune ema ei tulevat üksi toime jne.
Kui ema on lastega kodust ära siis isa peseb aknad, nõud, põrandad,triigib pesu jne….
Sellised mehed on mökud ja tallalused ja neist on kahju.
Kahjuks on need näited reaalsusest võetud.
mUL ON OMA MEHE SUHTES NII PALJU AUSTUST KÜLL, et ma ei pane teda kakaseid mähkmeid vahetama kui ma ise kodus olen. Samas ei saada ta mind ka kuuri puude järele kui on külm ja pime kui tema ise kodus on. Ma iial ei eeld, et mees tuleb töölt koju ja võtab minu rolli hommikuni üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale, sinu teemas on kaks korda kirjas, et sa oled VÄSINUD. Kas sa tead, et see on väga suur ohumärk, väsimus eelneb depressioonile. Sa elad sisuliselt inimesega, kes ei hooli ei sinust ei lapsest, kes vaid moepärast taob vastu rinda, et tema laps ja teeb su elu vaid keerulisemaks. Sa oled väsinud mitte lapse pärast, vaid sa oled väsinud selle mehe pärast.

Ma olen selle kadalipu kõik läbi käinud: hoolimatu mees, laps, süvenev väsimus, depressioon, ärevus, lahkuminek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi, arvad, et olen nüüd kõva tegija ema. Sul on vedanud, et oled saanud 4 tundi jutti magada. Räägiksid teist juttu, kui laps ärkab öösel iga 15-20 minuti tagant ja pead hommikul ärkama, et TÄISKOHAGA tööle minna oma 2-kuuse beebi kõrvalt.
Mul on 2 last vanuses 16 ja enam ja tean, mis tähendab laste peolt koju ootamine.
Ära kujuta ette, et oled mingi üliema oma öötööga jne.[/tsitaat]
aga isa tahad panna ärkama lapsega ühel ajal, et ema saaks magada, ja see isa peab hommikul tööle minema veel, kui kõvamees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 12:14; 23.07 13:48; 23.07 22:28; 23.07 23:18; 24.07 08:08; 24.07 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga isa, kes kõik õhtud, ööd, nädalavahetused ja ka ka kogu oma puhkuse tegeleb lastega, on ära unustanud oma hobid, kellel puudub igasugune väärikus, kes oskab rääkida vaid oma tittedest kui palju nad söövad, kakavd, jonnivad jne…
Kui kodune ema siis samal ajal puhkab, kohvikutes,spaades, sõbrannade pool, üksinda kodus jne..
Kui kodune emme lükkab isa laupäeva hommikul uksest välja koos lastega ja ütleb, et tagasi ei tohi olla enne pühapäeva õhtut jne..
Kui isa võtab haiguslehe kui laps on haige kuna kodune ema ei tulevat üksi toime jne.
Kui ema on lastega kodust ära siis isa peseb aknad, nõud, põrandad,triigib pesu jne….
Sellised mehed on mökud ja tallalused ja neist on kahju.
Kahjuks on need näited reaalsusest võetud.
mUL ON OMA MEHE SUHTES NII PALJU AUSTUST KÜLL, et ma ei pane teda kakaseid mähkmeid vahetama kui ma ise kodus olen. Samas ei saada ta mind ka kuuri puude järele kui on külm ja pime kui tema ise kodus on. Ma iial ei eeld, et mees tuleb töölt koju ja võtab minu rolli hommikuni üle.
[/tsitaat]

Eeee, et mis mõttes lastega tegeleval isal \”puudub igasugune väärikus\”? Kuidas palun?

Siis võiks vist öelda, et emadel, kes päevast-päeva hoolitsevad oma väikeste laste eest (kaka-piss-jm eritised) puudub ka eneseväärikus?

Või on meeste väärikus midagi sootuks erilist?
Aga naised ongi loodud teiste järelt s…a rookima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 09:42; 24.07 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega pole vist midagi parata. naistel tuleb see paremini välja. nii hoolitsus, kui sitarookimine.
haiglas hooldajad, lasteaias kasvatajad enamuses kõik naised. naistel tuleb hoolitsemine paremini välja.
ega te ei kujuta ju ise ka hästi ette, et mees ongi elukutseline hooldaja. see on teine asi, et kui mees õpib arstiks, siis teeb ta hooldajana algul valveid haiglas. igasugune kogemus on selles töös vajalik enne kui nad õena, edasi arstina võivad saavad hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 12:14; 23.07 13:48; 23.07 22:28; 23.07 23:18; 24.07 08:08; 24.07 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Palju teie mehed võtavad lapsekasvatusest osa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.