Esileht Koolilaps Palju Teil õetajale kingiraha korjatakse kooliaasta lõpu puhul?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Palju Teil õetajale kingiraha korjatakse kooliaasta lõpu puhul?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 22:19; 05.06 00:01; 05.06 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 4.euri lapse pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapse lasteaias ei korjatagi üldse.
Nii viha teeb, et inimesed on sellised uimased ja passiivsed!
Kui jõulude ajal tõstatasin teema, et kahele kasvatajale, söögitädile ja siis veel ühele lastega tegelejale võiks midagi kinkida, siis kehitati õlgu, aga siiski jäädi nõusse. Mina küll kingiraha ei korjanud ning kingi ostmist sel korral enda peale ei võtnud, aga igaljuhul jäi mulje, et raha koguja vist kõikidelt ei saanudki raha. Nii nõme!

Nüüd, kui laps lasteaeda lõpetab, siis enam ühise kingi ettepanekut ma välja ei käinud. Ostsin kõigile neljale ise omalt poolt ühe poe kinkekaardid (enda pere poolt). Eks siis igaüks vaatab ise. Loodan, et need eriti passiivsed inimesed vähemalt lilleõie märkavad tuua sel tähtsal päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 22:31; 05.06 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain õigesti aru, et kooliaasta lõpu puhul? Mitte kooli lõpu?

Üldiselt kooliaasta lõpus viib igaüks lilli, kingitusi teeme jõulude ajal ja eks ka siis kui kooli lõpetamine tulemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalise kooliaasta lõpus ei korjata üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja ja minu tutvusringkonnas ka palju õpetajaid – esimest korda kuulen, et kooliaasta lõpus õpetajale ühiskingitus tehakse. Üldiselt toob igaüks oma äranägemise järgi lilli või kommi või soovib niisama head suvepuhkust. Kingitus võiks ikka jääda põhikooli või gümnaasiumi lõppu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, võiks rahulikult võtta. Igal aastal ei pea õpetajale üldse ju kinki tegema. Või kui just korra aastas sünnipäeval mingi sümboolse summa eest, kui on eriliset hea klassijuhataja, aga samas võib ka siis mingi lillekimbu ja kommikarbiga piirduda. Muidu muud ei saagi kui üks kingirahe kolm korda aastas ja kui veel on mitu last… No milleks? Hea õpetaja on hea selletagi, halb ka vaevalt nüüd oluliselt paremaks muutub. Lilleõie võiks muidugi aasta lõpus viia, sellega olen täitsa nõus. Kui juba mingi suurem verstapost tuleb, nt lasteaed, algkool, põhikool või gümnaasium lõpeb, siis on mingi meene omal kohal. Siis pole sel ka mingit äraostmise või pugemise maiku man, sest sageli lähevad teed ju klassijuhatajast lahku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:00; 05.06 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kommentaaris pidasin silmas lasteaia lõpetamist. Päriselt lõpetamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 22:31; 05.06 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (teemaalgataja) olen ka õpetaja ja ei saa kuidagi aru, miks peab õpetaja kingituseks koguma 5 eurot lapse peale. Tegemist ei ole kooli lõpuklassiga, lihtsalt üks klassijuhataja, kes on mitu aastat lastel olnud, vahetub nüüd teisega (tegemist siis põhikooli II astmega). Üle mõistuse! Osad vanemad lihtsalt mõtlevad mingi summa välja ja ei arvesta absoluutselt sellega, et kõigil pole sellist raha maksta! Mul on omal üsna pikk töökogemus (ka lõpuklassidega), aga selliseid kingitusi mina küll näinud ei ole. Ja ei kujutagi ette, et inimesed nüüd minu pärast selliseid summasid välja käima peaksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 22:19; 05.06 00:01; 05.06 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina (teemaalgataja) olen ka õpetaja ja ei saa kuidagi aru, miks peab õpetaja kingituseks koguma 5 eurot lapse peale. Tegemist ei ole kooli lõpuklassiga, lihtsalt üks klassijuhataja, kes on mitu aastat lastel olnud, vahetub nüüd teisega (tegemist siis põhikooli II astmega). Üle mõistuse! Osad vanemad lihtsalt mõtlevad mingi summa välja ja ei arvesta absoluutselt sellega, et kõigil pole sellist raha maksta! Mul on omal üsna pikk töökogemus (ka lõpuklassidega), aga selliseid kingitusi mina küll näinud ei ole. Ja ei kujutagi ette, et inimesed nüüd minu pärast selliseid summasid välja käima peaksid. [/tsitaat] Probleem on sel juhul ilmselt selles, et klassis on vähe lapsi ja tahetakse mingit konkreetset hinnalist asja osta. Samas, mulle tundub, et osa inimesi lihtsalt ei oska eurodes mõelda, ei taju, kui kallis kink nii tehakse. Normaalse suurusega klassis peaks ju ka 2 eurot lapse pealt kogudes täitsa mõistliku lõpukingi saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:00; 05.06 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassis ei ole vähe lapsi, õpetaja kingituseks ostetakse 100 eurone kinkekaart!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 22:19; 05.06 00:01; 05.06 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appikene, ma unustasin lapsele lilled kaasa anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.50

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 08:52; 06.06 15:43; 07.06 07:32;
To report this post you need to login first.

Lõppes algklassiaste, korjati 3¤. Panustamine oli vabatahtlik. Kink osteti laekunud rahast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 euri. 1 klass

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 13:57; 05.06 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina (teemaalgataja) olen ka õpetaja ja ei saa kuidagi aru, miks peab õpetaja kingituseks koguma 5 eurot lapse peale. Tegemist ei ole kooli lõpuklassiga, lihtsalt üks klassijuhataja, kes on mitu aastat lastel olnud, vahetub nüüd teisega (tegemist siis põhikooli II astmega). Üle mõistuse! Osad vanemad lihtsalt mõtlevad mingi summa välja ja ei arvesta absoluutselt sellega, et kõigil pole sellist raha maksta! Mul on omal üsna pikk töökogemus (ka lõpuklassidega), aga selliseid kingitusi mina küll näinud ei ole. Ja ei kujutagi ette, et inimesed nüüd minu pärast selliseid summasid välja käima peaksid. [/tsitaat]
Njaa ma täna nägin ühte kingitust mis siis 4 klassi laste vanemad tegid. Mingi maal oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 13:57; 05.06 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli summa vabatahtlik. Kes ei tahtnud üldse maksta, võis seda teha, kes tahtis 100 panna – ka lubatud. Siis ei ole vaidlust ja solvumisi, et ma ei taha nii palju maksta, või et mina tahaks rohkem maksta. Nii palju kui kogunes, nii suures väärtuses sai kingi.
Kokku kogunes ca 500¤. Ilmselt tuleb selle eest mingi ehe ja kui üle jääb siis kinkekas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 11:50; 06.06 15:27; 06.06 15:44; 06.06 15:45; 07.06 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand jumal, õpetajale tehakse 500 eurine kingitus???? Ma mõistan, et õpetaja töö on raske, alamakstud (kelle praegu eestis ikka niiväga ülemakstud töö on?) aga lõpukingid peaks olema ju siiski sümboolsed tänuavaldused, mitte kuupalga ulatuses tehtud suurkingid???

rikkalt elame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 14:09; 06.06 15:35; 06.06 22:43; 07.06 15:03; 07.06 21:08; 08.06 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sain õigesti aru, et kooliaasta lõpu puhul? Mitte kooli lõpu?

Üldiselt kooliaasta lõpus viib igaüks lilli, kingitusi teeme jõulude ajal ja eks ka siis kui kooli lõpetamine tulemas[/tsitaat]
Täpselt nii arvan ka mina. Jõuludeks kindlasti ka õpetajale kingitus (ja ka kooli lõpetamisel, siis organiseerivad kingi lapsed, mitte VANEMAD).
2-4 euroga oleksin veel nõus, aga meil tahetakse koguda alati 10 eurot. Minu arvates on see lausa sobimatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 14:26; 08.06 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil oli summa vabatahtlik. Kes ei tahtnud üldse maksta, võis seda teha, kes tahtis 100 panna – ka lubatud. Siis ei ole vaidlust ja solvumisi, et ma ei taha nii palju maksta, või et mina tahaks rohkem maksta. Nii palju kui kogunes, nii suures väärtuses sai kingi.
Kokku kogunes ca 500¤. Ilmselt tuleb selle eest mingi ehe ja kui üle jääb siis kinkekas. [/tsitaat]
vaene õpetaja, kahju tast kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vaene õpetaja, kahju tast kohe.[/tsitaat]

2 õpetajat ja õpetaja abi, väike meelespidamine ka muusikaõpetajale. nii et kaasa tunda võib tervelt neljale inmiesele, kui soovi on.
Keskmiselt lapse kohta 20¤, ehk siis keskmiselt 5¤ per kink. Langegem minestusse. Tervelt 5¤ kingi peale. Võehh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 11:50; 06.06 15:27; 06.06 15:44; 06.06 15:45; 07.06 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

Keskmiselt lapse kohta 20¤, ehk siis keskmiselt 5¤ per kink. Langegem minestusse. Tervelt 5¤ kingi peale. Võehh. [/tsitaat]

Lapse pealt 20 euri ON palju. Kui peres on veel mitu last, siis see tõmbab ikka rahakoti tühjaks, ja mõnele ei ole ka see 20 jõukohane. Mis pagana suurusehullustus nende kinkidega on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 14:09; 06.06 15:35; 06.06 22:43; 07.06 15:03; 07.06 21:08; 08.06 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

2 õpetajat ja õpetaja abi, väike meelespidamine ka muusikaõpetajale. nii et kaasa tunda võib tervelt neljale inmiesele, kui soovi on. [/tsitaat]

aga miks ei teinud te kingitust matemaatikaõpetajale, kekaõpetajale, käsitööõpetajale? miks selline vahetegemine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 08:52; 06.06 15:43; 07.06 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lapse pealt 20 euri ON palju. Kui peres on veel mitu last, siis see tõmbab ikka rahakoti tühjaks, ja mõnele ei ole ka see 20 jõukohane. Mis pagana suurusehullustus nende kinkidega on? [/tsitaat]

Jummel inimesed ikka lahmivad … Süvenesid postitusse? Maksmine oli vabatahtlik, mingitest summadest polnud üldse juttugi. Maksa 10 senti, või ära maksa üldse kui ei soovi. Välja kukkus 500¤. Mis teha siis nüüd?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 11:50; 06.06 15:27; 06.06 15:44; 06.06 15:45; 07.06 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga miks ei teinud te kingitust matemaatikaõpetajale, kekaõpetajale, käsitööõpetajale? miks selline vahetegemine?[/tsitaat]

LASTEAIAGA on tegemist, puupea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 11:50; 06.06 15:27; 06.06 15:44; 06.06 15:45; 07.06 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jummel inimesed ikka lahmivad … Süvenesid postitusse? Maksmine oli vabatahtlik, mingitest summadest polnud üldse juttugi. Maksa 10 senti, või ära maksa üldse kui ei soovi. Välja kukkus 500¤. Mis teha siis nüüd? [/tsitaat]

Teha pole miskit aga suurusehullustust näitab küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 14:09; 06.06 15:35; 06.06 22:43; 07.06 15:03; 07.06 21:08; 08.06 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

LASTEAIAGA on tegemist, puupea! [/tsitaat]
a sa ise ei ole natuke puupea, kui hakkad kooliaasta lõpukingi teema all lasteaiast jahuma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 22:46; 07.06 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps käis metsas lilli korjamas. Mis kingitus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 23:22; 08.06 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

LASTEAIAGA on tegemist, puupea! [/tsitaat]

mis ajast koolilapsed lasteaias käivad? kas nüüd lõpeb lasteaias ka kooliaasta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 08:52; 06.06 15:43; 07.06 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen õudusega.
Oma laps viis piibelehekimbu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Koolilaps Palju Teil õetajale kingiraha korjatakse kooliaasta lõpu puhul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.