Esileht Lapse ootamine Palju teil rahuoleku pulss on ja mitu nädalat rasedust?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Palju teil rahuoleku pulss on ja mitu nädalat rasedust?

Postitas:

Mul algab 10. nädal ja täna läks rahuaja pulss 69 peale, enne oli 70, korra ka 71, rohkem pole läinud. Enne rasedust oli 65-67.
Ei tea, kas see on liiga vähe praegu? Kuna praeguse olukorra tõttu niipea arsti juurde kontrolli ei saa, siis otsin muudest märkides kindlus(või hirmu)tunnet, et kas beebi ikka elab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 11:59; 28.03 12:33; 02.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kiiritad oma last iga päev doppleriga?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kiiritad oma last iga päev doppleriga?

Misasja? Ma pole sellist asja isegi kunagi näinud. Mul on pulsikell.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 11:59; 28.03 12:33; 02.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kiiritad oma last iga päev doppleriga?

Kui sa ei saa aru, millest jutt on, siis äkki ei võtaks sõna?
Minul on ka pulsikell ja tegemist 12. nädalaga, rahuaja pulss on 73-74.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 12:36; 28.03 19:17; 03.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

61.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli enne rasedust 50-55 ja on praegu 13. nädalal, ei ole täheldand keskmise tõusu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:04; 28.03 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli enne rasedust 50-55 ja on praegu 13. nädalal, ei ole täheldand keskmise tõusu.

Sa oled ilmselt väga hea füüsisega, hästi treenitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 12:36; 28.03 19:17; 03.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli enne rasedust 50-55 ja on praegu 13. nädalal, ei ole täheldand keskmise tõusu.

Sa oled ilmselt väga hea füüsisega, hästi treenitud.

Ei ole just, üsna tavalisega. Ma lihtsalt olen nii. Seni kuni ei sega, ei olevat vaja muretseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:04; 28.03 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli enne rasedust ka 50-60, raseduse ajal läks 60+65 peale. Treenitud ei ole, lihtsalt omapära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedust oli 58-60, kusagil nädalal 12 hakkas tõusma järkjärgult kuni 75-80 peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pulss 72 ja nädalaid 7

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

55-56 ja rasedusnädalaid 20.
Enne rasedust oli 46-50

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ikka väga erinevad näidud, ilmselt ei ole mõtet selle põhjal erilisi järeldusi teha, just teistega võrreldes. Mul endal on nüüd tõusnud jälle 71 peale (viimased 4 päeva).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 11:59; 28.03 12:33; 02.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on raseduse ajal märganud ka rahuoleku pulsi järsku langust? Mul oli nädal tagasi 76 ja täna hommikul on 71. Kas mu laps on kõhus surnud?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 12:36; 28.03 19:17; 03.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul ei ole kõhuvalu ega veritsust, siis pole põhjust muretseda. Kõik on hästi rasedusega ja beebi kasvab.
Ei usu, et sinu pulsi langus kuidagi beebi kasvamist mõjutaks.
Minul kõigub ka pulss üles-alla ja sõltub, kas puhkan pikali ja kui kaua olen lamanud. Kas olen enne kohvi joonud jne.
Ole positiivne ja mõtle häid mõtteid!
Varsti on juba nädalaid nii palju, et tunned beebi liigutusi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul ei ole kõhuvalu ega veritsust, siis pole põhjust muretseda. Kõik on hästi rasedusega ja beebi kasvab.

Ei usu, et sinu pulsi langus kuidagi beebi kasvamist mõjutaks.

Minul kõigub ka pulss üles-alla ja sõltub, kas puhkan pikali ja kui kaua olen lamanud. Kas olen enne kohvi joonud jne.

Ole positiivne ja mõtle häid mõtteid!

Varsti on juba nädalaid nii palju, et tunned beebi liigutusi!

Muide, kui Fitbiti pulsikella vaadata, siis seal arvutatakse see rahuoleku keskmine pulss eelmise päeva järgi, seega pole erilist vahet, kas sa jõid kohvi. Seda nn. kohvipulssi saab näha hetke pärast, aga keskmine tuleb ikka hiljem. Näiteks kui oled mitu päeva järjest olnud aktiivses liikumises ja sellest enne pigem kodus lösutanud, siis näitab ka langust ja seejärel jälle tõusu kui liikumine vähene. Mulle tundub, et mure seisnes ikka selles nn. püsivamas rahuoleku pulsis, mis keskmist näitab, mitte hetkelises pulsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Lapse ootamine Palju teil rahuoleku pulss on ja mitu nädalat rasedust?