Esileht Kodunurk palju umbes küsivad katusepanijad tunni eest

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: palju umbes küsivad katusepanijad tunni eest

Postitas:

Ühe vana maja katus jube halvas olukorras, palju ma pean umbes arvestama töörahaks?
See on vist selline töö mda peab tegema kaks meest katusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on üldiselt kombeks leppida kokku tüki-, mitte tunnihind.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsu erinevaid tegijaid kohale, las teevad oma hinnapakkumise kogu kupatusele.
Mis see tunnihind siia puutub?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult võid saada ühe valtsplekk katusemeistri kontaktid. Hind on 12eur/h+ kohalesõit. Kuna elab Raplamaal, siis seetõttu kaugemad objektid jäävad ära. Aga muidu on ta oskaja tegija. Sageli kutsutakse teda teiste praaki ümber tegema või keerulisemaid töid tegema (läbiviigud korstnad jms ümbrus jne). Võib teha ka katusekarkassi ja muid tüüpi katuseid, aga selle jaoks on mõistik otsida odavamaid mehi,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me tegime üldse ise. “töörahaks” läks vaid turvarakmete rent.

aga tunnitasuga ma küll katusetegijat ei soovita üldse palgata: nt mis saab siis, kui vahepeal äikesehoog tuleb? töömees istub varju all ja sina maksad?
meil läks oma puhkusest 2 päeva vihma nahka, kui oma katust vahetasime

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga tunnitasuga ma küll katusetegijat ei soovita üldse palgata: nt mis saab siis, kui vahepeal äikesehoog tuleb? töömees istub varju all ja sina maksad?

Oleneb ikka katusekaldest, materjalist ka. Meil peale äikesehoogu ei saaks töömees samal päeval enam midagi teha. Vihm muudab ju pinnad ülilibedaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks ligi 8 eurot ruutmeeter, laastukatus. Lisaks veel laastu hind. Mehed mitu päeva panid. Tunnihinnaga küll mingit ehitustööd võtta ei soovitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees paigaldab PVC lamekatuseid (oma ettevõte). Maksumus oleneb ikka ruutmeetritest ja võimalikest lisakuludest. Tunnihindega töötavad tal töölised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töörahaks ei pea ise midagi arvestama. Võtad firmadelt või tegijatelt hinnapakkumised ja siis vaatad, mis hinnaga sul töö ära tehakse ning valid sobivama välja. Kui palju nad sellest töörahaks, palju materjalirahaks arvestavad, pole sinu asi.
Kui keegi ehitusmees pakub tunnihinnaga tööd, siis põgene. Sellised asjad lepitakse alati kokku tükihinnaga või m2 hinnaga.
Kui keegi tuttav oskab soovitada häid tegijaid, kellel ka reaalselt su objekti jaoks aega on (headel tegijatel võivad olla kuude või isegi aastatepikkused järjekorrad), siis küsi nende käest.
Firmast tellides on hind muidugi ulmevaldkonnast – mul 175m2 katus ja pakkumised u 18000€ (kaks katuseakent sh ja vihmaveesüsteem). No ma ei tea, päris kallis, aga ametlikult tegemine ongi kallis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firma vastutab vähemalt oma töö eest, erategijad on nii nagu on, pead sel juhul tausta teadma. Küll selliseid juhuseid olnud, kui pooleli jätnud, raha ettevõtnud jne. kaovad seitsme tuule poole. Võta hinnapakkumised ja otsusta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kulus kolmandik eterniidile ja ülejäänud oli töötasu ning puumaterjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk palju umbes küsivad katusepanijad tunni eest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.