Esileht Pereelu ja suhted Palju veini laupäeva õhtul ja väheke matemaatikat

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Palju veini laupäeva õhtul ja väheke matemaatikat

Postitas:

Kuna viimasel ajal on teravalt tõstatunud teemad, armukesed, üksikud naised, siis selline küsimus:
Kui paljud tõemeeli usuvad, et suhte purunemises on süüdi keegi kolmas?
Minu isiklik arvamus on, et mehe naise suhe on kahepoolne ning seda suhet on võimalik hoida ja lõhkuda ainult neil kahel. Suhe A ja B vahel
Kui mängu tuleb kolmas C, siis suhe on tal ju ainult ühe poolega see saab olla A ja C või B ja C suhe. Need ju ei ole võrdesed A ja B ga.
Seega matemaatiliselt lähenedes peaks olema \”maailmas rahu\”
Ma vist ei ole mates tugev:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolm klaasi rummi sees aga su matemaatikast ei saanud ikka aru.
Kui A ja B suhe on tugev, siis C peab alla andma. kui A ja B suhe logiseb, siis pole C-d vajagi, et suhe karile jookseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas muigama, klaas vett on ära joodud, ennem vist kommida polegi sobilik, kui midagi kurgust alla pole kaaninud:-)…
minu arvamus on järgmine: iga suhe on tõus ja mõõn! A ja B võiksid ennem C-ga ühinemist oma asjad ära klaarida ja vajadusel üks paremale teine vasakule minna… on olukordi, kus muidugi kõik lepivad avalikult kõigega ja moodustub kombinatsoon ABC-ja kõik on rahul!

Kõige suuremad kannatajad on muidugi Aa, Ab ja Ba, Bb,ning kui keeruliseks ajada, siis ehk juba BCa ja BCb ehk siis lapsed… 🙂

Mõnusat pühapäeva! Igaüks peab oma \”maailma rahu\” ise üles leidma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhteid on mitmesuguseid. Kui kolmas C juhtub näiteks olema kurjategija, ta lihtsalt on võimeline tapma kas A või B ja maine suhe ongi otsas. Selline väide, et C ei ole võimeline suhteid lõhkuma, ei pea paika. See eeldaks, et kuritegevust maal enam ei oleks.
Samuti võib C olla tugevate psüühiliste häiretega ja kui hakkab maniakaalne jälitamine, siis suhte kvaliteet kannatab ikka väga tugevalt. Samuti ka inimeste psüühika, kes sellise terrori alla satuvad. Nii et kõigepealt peaks defineerima suhte ja siis edasi suhte, siit edasi saaks matemaatikat edasi harrastada. Kas ühes ruumis elavad 2 teineteise peale karjuvat inimest on suhtes või pole ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige rumalam jutt on see, et tugevale suhtele ei tule keegi vahele. olge ka abielus üle 17.a. nagu mina ja siis saate aru, et alati on abielus keerulisi aegu – töötus, mingid muud probleemid jne. Ei usu küll, et keegi on suutnud elada 15.a. ilma igasuguste probleemideta v.a. minu ämm, kes väitis et ei ole 50.a. jooksul kordagi mõelnud lahutusele , kuigi minu arust on äi üks mõttetu mees ja alkohoolik – aga temale see sobib.
Tuua vabanduseks -et abielus oli mõra sees ja kohe lipsti oligi armuke platsis – on väär.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Palju veini laupäeva õhtul ja väheke matemaatikat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.