Esileht Pereelu ja suhted Paljud siis eile kosisid oma meest?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Paljud siis eile kosisid oma meest?

Postitas:

Küsimus teile..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks elukaaslane eile Eestis olnud oleks võib-olla talle natuke nalja teinud sellega. Tõsiselt poleks vast seda mõelnud, see algatus peaks ikka mehe poolt tulema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:10; 02.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleks elukaaslane eile Eestis olnud oleks võib-olla talle natuke nalja teinud sellega. Tõsiselt poleks vast seda mõelnud, see algatus peaks ikka mehe poolt tulema.[/tsitaat]Selline suhtumine on sooline diskrimineerimine ja sinusugused soolised diskrimineerijad tuleks kohtu alla anda.
Naistel on samasugune õigus kui meestel algatada lepingute sõlmimisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selline suhtumine on sooline diskrimineerimine ja sinusugused soolised diskrimineerijad tuleks kohtu alla anda.
Naistel on samasugune õigus kui meestel algatada lepingute sõlmimisi.
[/tsitaat]

Nii nagu mehed ei ole võimelised sünnitama, nii ei ole ka naised selleks loodud, et abieluettepanek nende poolt tuleb.
Ja mis puutub soolisesse võrdõiguslikkusesse, siis nii kaua, kuni naised vaid sünnitamiseks võimelised on, nii kaua ei saa ka mingist võrdõiguslikkusest rääkida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.03 12:36; 01.03 12:57; 01.03 14:05; 01.03 14:14; 01.03 14:25; 01.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ettepaneku ja hoiatasin ka, et kui ta eitavalt vastab, siis peab selle kuidagi kingitusena hüvitama. Ta ütles – No vaatame seda asja. Nii et ma nüüd ei teagi, et kas vaatame abiellusmist või vaatame, mis hüvitiseks kinkida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Nii nagu mehed ei ole võimelised sünnitama, nii ei ole ka naised selleks loodud, et abieluettepanek nende poolt tuleb.
Ja mis puutub soolisesse võrdõiguslikkusesse, siis nii kaua, kuni naised vaid sünnitamiseks võimelised on, nii kaua ei saa ka mingist võrdõiguslikkusest rääkida[/tsitaat]
nii rumalat juttu saab isegi perekoolis harva lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nii rumalat juttu saab isegi perekoolis harva lugeda.[/tsitaat]

pigem häiris see sind, sest oled üks domineeriv uss kodus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.03 12:36; 01.03 12:57; 01.03 14:05; 01.03 14:14; 01.03 14:25; 01.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei võrdu naisega. Nad on erinevad, ütle mis tahad.

Kui teil majas röövlid on siis mees saadab naise kontrollima või? Sõtta lähevad ikka enamus mehed ju, Sünnitavad ja hoolitsevad laste eest ikka emad ju, metsatöid teevad ikka isased ju jne jne jne

Sa oled vist selline tegelan., kes suvel nõuab rannas kõikidele samu võimalusi ja mehed ja naised lippavadki ainult alukates ringi, sest meestel ju ei pea rinnahoidjaid olema, ju siis naistel ka ei pea…ei tasu jaburaks minna oma võrdõiguslikkusega. Seda pole ja ei tule ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tegin ettepaneku ja hoiatasin ka, et kui ta eitavalt vastab, siis peab selle kuidagi kingitusena hüvitama. Ta ütles – No vaatame seda asja. Nii et ma nüüd ei teagi, et kas vaatame abiellusmist või vaatame, mis hüvitiseks kinkida 🙂 [/tsitaat]
Nii odavaks pead ennast. Küll ta siis tuleb kaktusega ühel õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Ritabell kirjutas:[/small]

Nii odavaks pead ennast. Küll ta siis tuleb kaktusega ühel õhtul.[/tsitaat]

ja sina vaeseke ilmselt jäädki sama üksikuks ja kibestunud inimeseks nagu sa oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube ikka, kui madalale on naised nõus langema :s
Juba teevad ise abieluettepanekut. Masendav ju.
Te pole siis enam naise rollis, vaid mingi asja. Selline asi ei kõlba kuskile.
Kui mees teile abieluettepanekut teinud pole, siisj ärelikult pole te tema jaoks lihtsalt see õige. kui raske siis sellest aru saada on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.03 12:36; 01.03 12:57; 01.03 14:05; 01.03 14:14; 01.03 14:25; 01.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on puhtalt sinu arvamus, tulenevalt sinu väärtushinnangutest ja tõekspidamistest. Mina jälle leian, et naine ei pea ohvrimeelselt ootama, millal mees otsustab, kas naine on tema jaoks õige või mitte. Raiskama oma elu ning aega selle ootamisele, kui mees äkki aastate pärast otsustab, et ei, see naine ikka ei sobi, mis siis, et koos on elatud juba aastaid ning ühised lapsedki olemas.[/tsitaat]

Loomulikult ei pea. Siis minnakse lahku, mitte ei hakata ise nuruma abieluettepanekut. Eneseväärikus on hoopis selle nimi sa saabas.
Sul seda pole nagu näha ja paljudel teistel ka. Häbi teete naissoole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.03 12:36; 01.03 12:57; 01.03 14:05; 01.03 14:14; 01.03 14:25; 01.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võrdõiguslikkus peaks ka jääma siiski mõistuse piiridesse. Loomulikult võib naine teha abieluettepaneku, aga samas… Just naine on see, kes igatseb romantikat, mitte mees. Mehel on üldiselt suht savi, kas naine paneb siis põlve maha või ei, samas naised ohkavad liigutusest, kui mees seda teeb. Just nagu lillede kinkimisegagi- naisele toob see naeratuse näole, mehed üldjuhul ühmavad midagi mokaotsast ja annavad lilled naisele tagasi, et pane siis vaasi ka.

See hingeline värk ja ikkagi mõnes asjas võiks mehed jääda meesteks ja naised naisteks. Nii on lihtsalt armsam 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmine mees on mõnes asjas erakordselt ebanutikas. Tal siiralt ei pruugi pähe ka tulla, et armastatud naine tahax temaga abielluda, kui naine seda selgesõnaliselt välja ei ytle.

& abieluettepaneku tegemisex ei ole tõesti vaja fyysilist jõudu ega suguelundit, suu on näos nii meestel kui naistel & rääkida oskavad ka mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jutt pole abieluettepaneku väljanurumisest, vaid sellest, et naine teeb selle ise. Ja siis ongi kõik selge, kas jätkatakse kooselu juba abielupaarina või minnakse lahku. Või peakski naine seda abieluettepanekut aastakümneteks ootama jääma?
Eneseväärikusest ei tea sina vist küll midagi kui sõimad võõrast inimest saapaks. See näitab vaid sinu ebakindlust ning mõttetut lahmimist.[/tsitaat

Oeh vaat kus nüüd alles ütles 😀
Arvad, et panid muutma siin oma ibaga miskit?
Ei, sest on ikka vägagi asi ainult eneseväärikusest. Naine, kes on desperate kui katkine konts, see ei saagi midagi muud teha kui ise abieluettepanek. Oi kui hale.
Aga no sellised hüljatakse ka kiirelt nende meeste poolt ja kindel võib ka selles olla, et neid ei väärtustata. Või siis lihtsalt mees on suss ja naine see boss kodus.
Häbiväärseks ta jääb ka paljude teiste silmis ja seda ei muuda küll miski.
Ebardlik abieluettepanek:
Kuidas teil siis oli? Kas mees põlvitas su es või hoopis tegi restos ettepaneku? Ei, ma kummardusin ta ette ja palusin, et kas tuled mulle meheks. Öääääkkk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.03 12:36; 01.03 12:57; 01.03 14:05; 01.03 14:14; 01.03 14:25; 01.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult ei pea. Siis minnakse lahku, mitte ei hakata ise nuruma abieluettepanekut. Eneseväärikus on hoopis selle nimi sa saabas.
Sul seda pole nagu näha ja paljudel teistel ka. Häbi teete naissoole.
[/tsitaat]

Kui pikk see ooteaeg siis peaks olema? Kuidas saab teada, kas mees pole veel ettepanekut teinud või ei kavatse üldse teha? Naine ei saa ju lõputult oodata, tuleb hakata ringi vaatama mehe järgi, kellega lapsi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui pikk see ooteaeg siis peaks olema? Kuidas saab teada, kas mees pole veel ettepanekut teinud või ei kavatse üldse teha? Naine ei saa ju lõputult oodata, tuleb hakata ringi vaatama mehe järgi, kellega lapsi saada.[/tsitaat]

Eks naine peab selle jutu sisse tooma, et kas mehel on ´plaanis ta ükspäev ka ära kosida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.03 12:36; 01.03 12:57; 01.03 14:05; 01.03 14:14; 01.03 14:25; 01.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See, et mees ja naine on füsioloogiliselt erinevad, ei välista teatud asjades võrdsust. Toome näite, on mees ja naine, mõlemad on oma erialal omandanud täpselt ühesuguse hariduse, töötavad täpselt samades tingimustes, täidavad täpselt ühesuguseid tööülesandeid, kuid…palganumber on erinev, ja millepärast…vaid sel põhjusel, et üks on mees ja teine naine.
Miks ei võiks naisterahvas teha abieluettepanekut? Ainuke põhjus on inimeste stereotüüpne mõtlemine, nii on ammustest aegadest olnud tavaks ja nii peabki olema. Aga ei ole ju!
Ja ütluse, et seni, kuni naised vaid sünnitamiseks võimelised on võiks ju ka lihtsalt ümber sõnastada – seni, kuni mehed vaid viljastamiseks võimelised on. Isegi, kui naised vaid sünnitamiseks võimelised oleksid, oleks see kõige alus, kõige tähtsam ning olulisem aspekt kogu inimkonna kestvuse suhtes, ninga juba ainuüksi sellest faktist tulenevalt peaksid mehepojad naisi rohkem austama ning olema tolerantsemad soolise võrdõiguslikkuse suhtes.
Sinu näide palja ülakehaga käimisest on täiesti mannetu ning kontekstiväline hämamine. Jääme ikka reaalsuse piiridesse.[/tsitaat]

Töö teema ongi ju erinev. Kuid siin soovitati kohtu alla saata inimesi, kes arvavad, et mees peaks ettepaneku tegema???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]võrdõiguslikkus peaks ka jääma siiski mõistuse piiridesse. Loomulikult võib naine teha abieluettepaneku, aga samas… Just naine on see, kes igatseb romantikat, mitte mees. Mehel on üldiselt suht savi, kas naine paneb siis põlve maha või ei, samas naised ohkavad liigutusest, kui mees seda teeb. Just nagu lillede kinkimisegagi- naisele toob see naeratuse näole, mehed üldjuhul ühmavad midagi mokaotsast ja annavad lilled naisele tagasi, et pane siis vaasi ka.

See hingeline värk ja ikkagi mõnes asjas võiks mehed jääda meesteks ja naised naisteks. Nii on lihtsalt armsam :D[/tsitaat]

Üldiselt õige, aga kõige tähtsam on see, et tegu on isikliku otsusega. Minule meeldis pulmapidu küll ja oleks ehk meeldinud ka põlve mahapanemine kosimise juures (seda polnud, sest abiellumine oli pigem ühine kokkulepe, kusjuures algatus tuli minu poolt). Aga sellest oluliselt tähtsam on mulle siiski see, et ma igapäevaselt meie abielus tunnetan mehe armastust ja toetust.

Samamoodi ei pea ma eriti oluliseks seda, kas mees oma naisele pärast lapse sündi midagi kingib (tean, et paljudele on see oluline), aga pean väga oluliselt seda, kas ta imikuga tegeleb ja oma naisele puhata lasta märkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 14:54; 01.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selline suhtumine on sooline diskrimineerimine ja sinusugused soolised diskrimineerijad tuleks kohtu alla anda.
Naistel on samasugune õigus kui meestel algatada lepingute sõlmimisi.
[/tsitaat]

Naistel on samasugune õigus kui meestel jätta lepingu sõlmimine ka algatamata. Selle eest ei anta minu teada meie riigis kedagi kohtu alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 14:54; 01.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Naistel on samasugune õigus kui meestel jätta lepingu sõlmimine ka algatamata. Selle eest ei anta minu teada meie riigis kedagi kohtu alla.[/tsitaat]Kindlasti!

Aga kui naine on lepingust enam huvituv või lausa ainsana huvituv osapool, siis oleks sellise õiguse kasutamine ju üpris rumal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ussitaja, kas sina või, kes sa tegid ükspäev teema sellest, kuidas sulle meeldib karistamatult teistele soppa kaela valamas käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin sõbrapoisiga õlut joomas ja küsisin talt mitu korda, kas ta ikka võtab mu naiseks. Ütles vastu midagi sellist, et käigu ma kuu peale. Ta on minust 13 aastat noorem ja 10 cm lühem, ega ma ise ka seda tõsiselt mõelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänapäeval veel klammerduda mingi igenenud kombe külge, et naisel ei sobi teha abieluettepanekut – nii tagurlik. isegi raja teele võttis tootsi ära. Äkki ei sobi naisel teha mehele ettepanekut osta uus auto või panna majale uus katus, et liiga mehelik ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et vabaabielu ja sohilaste peale ei kergita keegi enam kulmugi, aga abieluettepanekut naisel teha ei sobi mõne meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Sa oled vist selline tegelan., kes suvel nõuab rannas kõikidele samu võimalusi ja mehed ja naised lippavadki ainult alukates ringi, sest meestel ju ei pea rinnahoidjaid olema, ju siis naistel ka ei pea…[/tsitaat]Hullem oleks variat mil nõutaks, et mehed ka rinnahoidjat kannaks, kuna naistel ju on aga kõik peavad võrdsed olema :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selline suhtumine on sooline diskrimineerimine ja sinusugused soolised diskrimineerijad tuleks kohtu alla anda.
Naistel on samasugune õigus kui meestel algatada lepingute sõlmimisi.
[/tsitaat]

Kui mina arvan, et minu jaoks oleks õigem ikka nii, et mees teeb selle ettepaneku, siis pole selles minu meelst küll mingisugust diskrimineerimist. Ma ei rääkinud ju kõikide naiste ja meeste eest, vaid avaldasin lihtsalt oma arvamust. Me oleme abielust rääkinud küll ja mu elukaaslane teab, et ma hea meelega oleksin tema naine. Küll ta selle ettepaneku ka teeb siis kui ta leiab, et on õige aeg. Arvaku teised mis tahavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:10; 02.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ise ettepaneku! Ja mitte üleeile, vaid sügisel. Nüüdseks oleme abielus ja mõlemad sellega väga rahul!

Polnud jah kannatust oodata, et mitu aastat mees veel hoogu võtab! Ei pea siia aastate pärast halama tulema, et oi näed 10 aastat ootan ja mitu last valmis tehtud ja ei midagi….
Süda on rahul! Olen õige inimesega koos ja õnnelik, et abiellusime!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ise ettepaneku! Ja mitte üleeile, vaid sügisel. Nüüdseks oleme abielus ja mõlemad sellega väga rahul!

Polnud jah kannatust oodata, et mitu aastat mees veel hoogu võtab! Ei pea siia aastate pärast halama tulema, et oi näed 10 aastat ootan ja mitu last valmis tehtud ja ei midagi….
Süda on rahul! Olen õige inimesega koos ja õnnelik, et abiellusime!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jutt pole abieluettepaneku väljanurumisest, vaid sellest, et naine teeb selle ise. Ja siis ongi kõik selge, kas jätkatakse kooselu juba abielupaarina või minnakse lahku.[/tsitaat]No ei ole ju nii. Siin eestpoolt sai lugeda, et mees ühmas vastu \”Eks vaatame\”. Kas see naine läks selle peale minema või? Vaevalt. Ootab natuke ja nurub edasi. Alandav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Paljud siis eile kosisid oma meest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.