Esileht Pereelu ja suhted Paljud siis eile kosisid oma meest?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Paljud siis eile kosisid oma meest?

Postitas:
Secret18

RE: Paljud siis eile kosisid oma meest?

Minagi jään ootama seda et mees teeks abieluettepaneku. Ma usun et olen talle selgeks teinud et tahan abielluda ükspäev kuid see päris algatus peaks ikka tema poolt tulema. miks ma pean ainult ahhetama filmide peale nendel romantilistel hetkedel kui mees abieluettepanekut teeb. Olen lihtsalt romantik ja vbla siis vanamoeline.

Ja ma ei põe kui pean ootama seda 5 aastat või 10 aastat ..ka ei kahetse ma midagi kui seda ei tule ja asi lõppeb kunagi lahku minemisega.. See aeg on ju ilus olnud ..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Sa oled vist selline tegelan., kes suvel nõuab rannas kõikidele samu võimalusi ja mehed ja naised lippavadki ainult alukates ringi, sest meestel ju ei pea rinnahoidjaid olema, ju siis naistel ka ei pea…[/tsitaat]Hullem oleks variat mil nõutaks, et mehed ka rinnahoidjat kannaks, kuna naistel ju on aga kõik peavad võrdsed olema :p

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selline suhtumine on sooline diskrimineerimine ja sinusugused soolised diskrimineerijad tuleks kohtu alla anda.
Naistel on samasugune õigus kui meestel algatada lepingute sõlmimisi.
[/tsitaat]

Kui mina arvan, et minu jaoks oleks õigem ikka nii, et mees teeb selle ettepaneku, siis pole selles minu meelst küll mingisugust diskrimineerimist. Ma ei rääkinud ju kõikide naiste ja meeste eest, vaid avaldasin lihtsalt oma arvamust. Me oleme abielust rääkinud küll ja mu elukaaslane teab, et ma hea meelega oleksin tema naine. Küll ta selle ettepaneku ka teeb siis kui ta leiab, et on õige aeg. Arvaku teised mis tahavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
mussa2000

Mina tegin ise ettepaneku! Ja mitte üleeile, vaid sügisel. Nüüdseks oleme abielus ja mõlemad sellega väga rahul!

Polnud jah kannatust oodata, et mitu aastat mees veel hoogu võtab! Ei pea siia aastate pärast halama tulema, et oi näed 10 aastat ootan ja mitu last valmis tehtud ja ei midagi….
Süda on rahul! Olen õige inimesega koos ja õnnelik, et abiellusime!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegin ise ettepaneku! Ja mitte üleeile, vaid sügisel. Nüüdseks oleme abielus ja mõlemad sellega väga rahul!

Polnud jah kannatust oodata, et mitu aastat mees veel hoogu võtab! Ei pea siia aastate pärast halama tulema, et oi näed 10 aastat ootan ja mitu last valmis tehtud ja ei midagi….
Süda on rahul! Olen õige inimesega koos ja õnnelik, et abiellusime!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutt pole abieluettepaneku väljanurumisest, vaid sellest, et naine teeb selle ise. Ja siis ongi kõik selge, kas jätkatakse kooselu juba abielupaarina või minnakse lahku.[/tsitaat]No ei ole ju nii. Siin eestpoolt sai lugeda, et mees ühmas vastu \”Eks vaatame\”. Kas see naine läks selle peale minema või? Vaevalt. Ootab natuke ja nurub edasi. Alandav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii nagu mehed ei ole võimelised sünnitama, nii ei ole ka naised selleks loodud, et abieluettepanek nende poolt tuleb.
Ja mis puutub soolisesse võrdõiguslikkusesse, siis nii kaua, kuni naised vaid sünnitamiseks võimelised on, nii kaua ei saa ka mingist võrdõiguslikkusest rääkida[/tsitaat] kas sa pole eestlane? kuidas muidu selgitada asjaolu, et sa ei saa aru, mida tähendab sõna \”võrdõiguslikkus\”? võrdõiguslikkus tähendab võrdseid õigusi. kas sinu arust peaks mehel ja naisel olema erinevad õigused? sünnitamine ei puutu ju kuidagi õigustesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin ka kunagi ise ettepaneku. Nüüd mitukümmend aastat õnnelikku abielu seljataga

Please wait...
Postitas:
Kägu

naised ei tee ettepanekut, sest nad ei julge korvi saada ja kardavad, et ei tule pärast tagajärgedega toime…. lihtne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted Paljud siis eile kosisid oma meest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.